LABASAD - Barcelona School of Arts & Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LABASAD ، دانشکده برتر هنر و طراحی آنلاین بارسلونا ، مرجعی است به آموزش های بین المللی آنلاین که در زمینه طراحی و هنر تخصص دارند ، با هدف آموزش حرفه ای هایی که خلاقیت و نوآوری خود را توسعه می دهند.

از بالا یاد بگیرید! 100٪ بصورت آنلاین و زنده

مدل آموزشی براساس روش آنلاین ، شخصی ، انعطاف پذیر و با کلاسهای آنلاین زندگی می کند تا دانش آموز بتواند با سرعت خود درس بخواند و در همه زمان ها توسط بهترین طراحان همراه باشد.

روش شناسی 100٪ بصورت آنلاین

هر زمان و هر کجا که می خواهید ارتباط برقرار کنید. پردیس مجازی 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال در اختیار شما است. ردیابی سفارشی. شما همیشه با معلم هر موضوع و هماهنگ کننده شخصی همراه خواهید بود. 100٪ عملی. تمرین های عملی و تحقق پروژه هایی که بخشی از نمونه کارهای حرفه ای شما خواهد بود. کلاسهای آنلاین زندگی کنید. برنامه درسی که به صورت هفتگی برگزار می شود و در آنجا کارگاه های عملی برای دانش مفهومی برگزار می شود. مستر کلاس کلاس های کارشناسی ارشد که توسط متخصصان طراحی شده طراحی شده اند. آموزش تعاملی. شبهات و نگرانی های خود را از طریق انجمن ها و گفتگوها با معلمان و همسالان خود به اشتراک بگذارید. منابع آموزشی دسترسی به منابع مختلف یادگیری: خواندن مکمل ، طرح هایی با ایده های اصلی و غیره . سیستم ارزیابی مداوم. یادگیری مترقی و مداوم مبتنی بر تحویل دوره ای تمرینها در طول دوره.

درباره دانشکده ما

همه دانشکده های ما فعال هستند و حرفه ای خود را در آژانس ها یا مطالعات معتبر در سطح ملی و بین المللی توسعه می دهند. با آنها ، شما می آموزید که روز به روز چگونه یک متخصص طراحی گرافیک است. آنها دانشجو را به واقعیت بازار کار نزدیک می کنند. آنها اسامی طراحی عالی ، انیماتورهای مرجع یا خالقان خلاق و تجاوزکننده هستند. بسیاری از آنها جوایز و شناخت حرفه ای دریافت کرده اند.

مکان ها

بارسلونا

Address
Calle de Pau Claris, 115, CP: 08009,
08009 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

اسپانیا آنلاین

Address
اسپانیا آنلاین, اسپانیا