توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت

برای ارائه دانش آموزان خود به آموزش جامع، آموزش رهبران و متخصصانی که آماده پاسخگویی به نیازهای یک جهان جهانی هستند، برای کمک به ارزش در حرفه و پیشرفت اجتماعی از طریق یک رویه کارآفرینی و تعهد اجتماعی. برای تولید و انتقال دانش از طریق تحقیقات کاربردی، همچنین به پیشرفت و موقعیت خود در زمینه پیشرفت فنی و فکری کمک می کند.

چشم انداز

در Universidad Europea ما برتری تحصیلی را یکی از ستون های استراتژی ما می دانیم. بنابراین، مدل آموزشی ما اصول منطقه آموزش عالی اروپا را بر مبنای یادگیری جامع فردی پذیرفته است. در این مدل، استاد یک مربی و همچنین یک مشاور است که در سراسر زندگی دانشگاه خود از دانش آموز حمایت می کند. از سوی دیگر، دانش آموز، سفر آموزشی خود را در حال توسعه، دانش، مهارت ها، مهارت ها و ارزش های مورد نیاز جامعه ارائه می دهد.

ارزش های

  • همکاری: ما مهر تاییدیه ای را که برای روحیه کارآفرینی ما ایجاد شده است، می گذاریم: ما متعهد و بی رحمانه هستیم، و دانش آموز را در خط مقدم قرار می دهیم. ما با همکاری و همکاری برای اجرای بهترین روش ها در موسسه ما همکاری می کنیم.
  • بین المللی: به عنوان اعضای شبکه غرفه ما یک حرفه و دامنه جهانی، در حالی که حفظ ریشه های محلی قوی است. ما منابع بین المللی برای حمایت و تقویت آموزش های محلی ارائه می دهیم. قدر و نفوذ شبکه غرفه ما را قادر می سازد تا حرفه ای و دانش آموزان ما را با امکانات عالی ارائه دهیم. ما یک سازمان فراگیر و چند فرهنگی هستیم که ارزش تنوع و احترام به همه دیدگاه ها و ویژگی های فرهنگی دارد.
  • تحلیلی: ما پیاده سازی یک روند خود ارزیابی دقیق برای دائما افزایش اطلاعات و دانش ما به منظور بهبود عملکرد ما. این رویکرد انعکاسی، بر مبنای تجزیه و تحلیل داده ها، ما را از دیگر مؤسسات جدا می کند.
  • قابل اعتماد: اگر ما بخواهیم "برای خیر" اینجا باشیم، باید اعتماد دانش آموزان و خانواده های آنها، کارفرمایان و جوامع که در آن فعالیت می کنیم، به دست آوریم. تمام سطوح سازمان ما با بیشترین تقاضا مطابقت دارند. ما با یکپارچگی کار می کنیم و مسئولیت کامل اعمالمان را بر عهده می گیریم.
  • Audacious: ما کارآفرین هستیم؛ ما تلاش می کنیم که بی رحمانه باشیم و مایل به برداشتن خطرات محاسبه شویم، در عین حال تصمیمات ما بر اساس برنامه ریزی منطقی و انعطاف پذیر است. ما برای کمک به فرصت های دانش آموزان و ایجاد تغییرات مثبت به منظور غنی سازی تجربه دانشجویان ما سریع می باشیم. ما راه های جدیدی را برای بهبود آموزش بدون مرز ها و تبدیل مدل آموزش سنتی به دنبال می کنیم. ما ذهنیت نوآورانه ای داریم و به اعضای جامعه دانشگاهی فرصت می دهیم تا وضعیت موجود را به چالش بکشیم. ما رویکردهای خلاقانه برای آموزش و تجارت را اعمال می کنیم. ما هرگز به دنبال کشف رویکردهای جدید، فن آوری های جدید، مدل های جدید کسب و کار و نظریه های جدید نیستیم. ما رهبران، پیروان نیستیم.
  • مسئولیت پذیری: پذیرش مسئولیت نتایج دانش آموزان ما، سنگ بنای انقلاب ما در زمینه آموزش است. ما بر دانش آموزان و کارفرمایان تمرکز می کنیم تا برنامه های ما را به نیازهای خود برسانیم. ما تلاش می کنیم تا میزان بالای حفظ، فارغ التحصیلی و قابلیت های استخدامی را حفظ کنیم تا دانش آموزان ما در بازار کار تأثیر مثبت اجتماعی داشته باشند.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Universidad Europea - Programas Online

خود را در یک بخش با تقاضای بالا برای متخصصان حرفه ای تشکیل دهید و خود را با سه تخصص بهداشت صنعتی، ایمنی در محل کار و ارگونومی و روانشناسی شناخته شوید. ... [+]

خود را در یک بخش با تقاضای بالا برای متخصصان حرفه ای تشکیل دهید و خود را با سه تخصص بهداشت صنعتی، ایمنی در محل کار و ارگونومی و روانشناسی شناخته شوید.

مدرک کارشناسی در پیشگیری از ریسک شغلی شما را با مهارت های فنی، سازمانی و مدیریتی تربیت می کند و شما را قادر می سازد تا به طور موثر به عنوان یک تکنسین ارشد در پیشگیری از خطر در سطح ملی و بین المللی عمل کنید.

شما گواهینامه هایی از تخصص های بهداشت صنعتی، ایمنی در محل کار و ارگونومی و روانشناسی کاربردی در مورد پیشگیری از خطر و پزشکی شغلی (فقط پزشکان) را دریافت خواهید کرد.این استاد دارای شخصیت فعال است و می توانید به عنوان یک تکنسین پیشگیری کار کنید.شرایط تحصیلی رسمی که توسط منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) پذیرفته شده و در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است.دانشکده متشکل از متخصصان فعال از شرکت های مشهور و کارشناسان در موضوعاتی هستند که آنها آموزش می دهند.محتوا منحصر به فرد و موضعی سازگار با الزامات بخش.شما یک محتوای متنوع، منابع و ابزار برای یادگیری خود را با یک قالب پویا، بصری و بسیار قابل دسترس خواهید داشت.آموزش تئوری و عملی، پس از یادگیری با استفاده از روش دانشگاه اروپایی، در یک محیط تکنولوژیکی ساده و انعطاف پذیری قرار می گیرد که به شما اجازه می دهد تا تمام سازگاری های تحصیلی خود را با زندگی حرفه ای و شخصی خود داشته باشید.شما یک مربی شخصی خواهید داشت که در طول مدرک کارشناسی ارشد شما همراهی خواهد... [-]
اسپانیا Villaviciosa de Odón
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
10 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Europea - Programas Online

جزایر کانیاری به گرایش کشورهای و شرکت ها پاسخ می دهد تا به طور فزاینده ای اهداف مبارزه با آلودگی، انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش استفاده از سوخت های فسیلی را در نظر بگیرن ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه در زمینه انرژی های تجدید پذیر در دانشگاه اروپایی جزایر قناری پاسخگوی گرایش کشورهای و شرکت ها است تا به طور فزاینده ای از هدف مبارزه با آلودگی، انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش استفاده از سوخت های منشاء فسیلی. یک بخش در حال رشد که نیاز به متخصصان آماده، انعطاف پذیر و همه جانبه دارد.

دانشگاه اروپایی در این استاد متمایز است:

ما گروه های کوچکی را تشکیل می دهیم تا ارتباط مستقیمی با بخش حرفه ای و شبکه شبکه شما برقرار کنیم.شما باید از امکانات فنی انرژی تجدید پذیر برخوردار شوید تا بتوانید چگونگی اعمال آنچه را که در کلاس درس یاد می گیرید بررسی کنید.شما از ابزارهای پیشرفته کامپیوتری برای توسعه پروژه هایی مانند WASP برای نیروی باد استفاده خواهید کرد.چرا اتحادیه اروپامدل یادگیری نوآورانهفناوری در کلاس درس. ما آماده هستیمبین المللیمعلمان فعال با مسیرهای حرفه ای جامع.دسترسی... [-]
اسپانیا Villaviciosa de Odón
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Europea - Programas Online

بهترین مدرک تحصیلی در زمینه شهرنشینی بر اساس رتبه بندی 250 مدرس برتر. تنها مقطع کارشناسی ارشد رسمی که با آن دانش خاصی از برنامه های MBA که به خصوصیت بخش ساخت و ساز اعمال ... [+]

بهترین مدرک تحصیلی در زمینه شهرنشینی بر اساس رتبه بندی 250 مدرس برتر. تنها مقطع کارشناسی ارشد رسمی که با آن دانش خاصی از برنامه های MBA که به خصوصیت بخش ساخت و ساز اعمال می شود، به دست خواهید آورد.

توصیفمدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ساختمان و ساخت و ساز - مدیریت ساخت و ساز MBA آنلاین شما حرفه ای است که شرکت ها در حال حاضر نیاز دارند، قادر به مدیریت پروژه ها و مسئولیت های مدیریت شرکت های درگیر در ساخت و ساز هستند .شما قادر خواهید بود تمام مراحل چرخه ساختمان را که شامل برنامه ریزی، پروژه های فنی و اجرایی، ساخت و ساز، مدیریت حوادث، توانبخشی و ساخت و ساز است، بپذیرید.آموزش در خصوص دانش فنی برای آماده سازی پروژه ها و مدیریت کار در سطح ملی و بین المللی .شما در عمق مدیریت، استراتژی ها و ابزار شرکت هایی که به ساخت و ساز و ساخت و ساز مدنی اختصاص یافته اند را می دانید.کلیسای متشکل از متخصصان معتبر شناخته شده و مدیران ارشد ملی و بین المللی شرکت های اصلی در بخش هایی از قبیل Sacyr، Ferrovial، Acciona است.شامل دسترسی به گواهینامه حرفه ای به عنوان مشاور فنی ساختمان ACP می باشد.آموزش تئوری و عملی، پس از یادگیری با استفاده از روش دانشگاه اروپایی، در یک محیط تکنولوژیکی ساده و انعطاف پذیری قرار می گیرد که به شما اجازه می دهد تا تمام سازگاری های تحصیلی خود را با زندگی حرفه ای و شخصی خود داشته باشید .شما یک مربی شخصی خواهید داشت که... [-]
اسپانیا Villaviciosa de Odón
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
10 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Europea - Programas Online

آمادگی برای مقابله با چالش های تحصیلات دانشگاهی و شناخت آموزش های آموزشی، تحقیق، نوآوری و استفاده از زمینه های فناوری. ... [+]

آمادگی برای مقابله با چالش های تحصیلات دانشگاهی و شناخت آموزش های آموزشی، تحقیق، نوآوری و استفاده از زمینه های فناوری.

توصیف

مدرک کارشناسی ارشد در آموزش آنلاین دانشگاه شما را قادر می سازد تا به عنوان یک معلم در سطح ملی و بین المللی تمرین کنید . علاوه بر این، به لطف ماهیت تحقیقاتی شما در بخش آموزش و پرورش شما تحقیقاتی را انجام می دهید .

رعایت مقررات در سطح اروپا با کیفیت و خاصیت در بخش دانشگاه به رسمیت شناخته شده است.... [-]

اسپانیا Villaviciosa de Odón
سپتامبر 2019
اسپانیایی
15 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی