Zigurat Global Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Zigurat منحصر به فرد و متمایز به عنوان مدرسه کسب و کار خرابکارانه است

 • که ما که هستیم؟

Zigurat یک مدرسه کسب و کار جهانی است که بر روی نوآوری و فناوری متمرکز است. ما ارائه دهنده طیف وسیعی از برنامه ها، از جمله کارشناسی ارشد، آموزش و رویدادهای شرکت ها، که به نیازهای حرفه ای و تجاری نیاز دارد. برنامه Zigurat پویا است و بر اساس تجربه و دانش سهم یک هیئت علمی است که رهبران صنعت دیجیتال هستند. تیم تحقیقاتی چند فرهنگی و با استعداد که به دنبال تغییر بخش آموزشی است، به توسعه جامعه کمک می کند، از طریق آموزش مخرب و تحول دیجیتال.

 • ما از کجا آمده ایم؟

Zigurat Global Institute of Technology آموزشی پیشرفته ای است که دارای 16 سال تجربه حرفه ای در زمینه ساخت و ساز، معماری و مهندسی می باشد. مدرسه کسب و کار از تجربه و جاه طلبی Zigurat برای ارائه آموزش برای کسب و کارها و متخصصان به دنبال شرکت در تحول دیجیتال بود، به ما اجازه ارائه طیف گسترده ای از کارشناسی ارشد و برنامه ها، با توجه به دیگر صنایع و سطوح سازمان است.

چشم انداز

به عنوان یک مرجع جهانی برای نوآوری های کسب و کار ثابت، به عنوان یک مدرسه کسب و کار منحصر به فرد و مغرضانه آموزش عالی متمایز است.

ارزش های

ما به آموزش و پرورش با کیفیت باور داریم، که به نیازهای محیط های تکنولوژیکی و نوآورانه سازگار است. برنامه های ما طراحی شده اند تا رهبران آینده بتوانند تغییرات لازم را برای جامعه بهتر انجام دهند.

 • جهانی

از تنوع شرکت کنندگان ما به سخنرانان و محتوای برنامه، Zigurat رویکرد جهانی در هر جنبه ای دارد. با توجه به گستره وسیعی از بخش ها و امکانات ایجاد برنامه مناسب برای شرکت کنندگان، متخصصان از سراسر جهان به برنامه های ما می پیوندند.

 • نوآوری

هدف اصلی ما این است که در خط مقدم روش های نوآورانه و کاربردهای صنعت باشد. اعضای هیئت علمی ما حرفه ای با تجربه هستند و موفقیت های زیادی را به دست آورده اند. محتوا و دانش که به اشتراک میگذارند، مرتبط و جاری هستند. با توجه به تحقیقات گسترده در بازار و در حال توسعه در حال توسعه کار روزانه حرفه ای حرفه ای است که چگونه این امکان پذیر است

 • جامعه شبکه

ما ارزش چیزی را که می توانیم به عنوان یک جامعه ایجاد کنیم و با ایجاد محیطی که همه شرکت کنندگان، اساتید و فارغ التحصیلان می توانند به پتانسیل کامل پی ببرند، هدف ماست. پشتیبانی و مشاوره توسط همه طرفها ارائه می شود، به شکل شبکه ای که باعث ایجاد همکاری می شود. فرهنگ ما با همکاری افراد از پروفایل های مختلف، سطوح در یک سازمان، با هدف مشترک هدایت یک آینده دیجیتال جدید متمایز است.

 • تعهد

تیم Zigurat توسط کارشناسان صنعت، نفوذگران و رهبران با تجربه تشکیل شده است که دانش را با مشارکت کنندگان به اشتراک می گذارد و از طریق روش متفاوتی که نتایج آنها را هدایت می کند، می تواند به رهبران صنعتی آینده تبدیل شود. مدرسه کسب و کار با فراهم کردن منابع برای رشد حرفه ای با پیشرفت تحصیلی با دانش آموزان ارتباط برقرار می کند.

 • آموزش پویا

استادان Zigurat سطوح بالایی از تعامل دارند که یک تجربه جهانی و واقعی را تضمین می کنند و این به وضوح به مشارکت کننده ماندن فعال و انگیزه کمک می کند. برخی از مقادیر دیفرانسیل این اساتید عبارتند از اجرای واقعی پروژه ها، نقش های نقش، جوامع، انجمن ها، چند رسانه ای، و منابع تعاملی، و همچنین تدریس و پیگیری های فردی.

مراقبت از سیاره ما

ما با پایداری اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی هر فعالیتی متعهد هستیم و در نظر داریم که جهانی شدن ضروری است. Zigurat پروژه های پایدار را تشویق می کند و با کسب و کارها مشارکت می کند در نتیجه تغییر آنچه که یک محصول یا محصول می تواند ارائه دهد. WATTIA کسب و کار است که ما با آن همکاری می کنیم. پروژه هایی که آنها درگیر آن هستند دارای ماهیت پایدار هستند مانند ارائه انرژی مستقل و با نگرانی های ما در زمینه حفاظت از محیط زیست.

روش شناسی

Zigurat یک روش منحصر به فرد را طراحی کرده است تا شما را با آخرین ابزارها و نوآوری ها به روز نگه دارد.

تعهد ما نه تنها برای به اشتراک گذاشتن تجربه حرفه ای وسیع است، بلکه به نحوه برخورد و برتری تعالی پویایی عالی، به منظور ارائه دانش آموزان ما به دیدگاه کامل از بازارهای جهانی و قابلیت های نوآوری است.

هیئت مدیره هیئت مدیره صنعت بین المللی در بخش های مختلف، به طور مداوم به روز رسانی محتوای ما ارائه می دهد، چیزی است که روش ما آموزش و پرورش منحصر به فرد است. پروژه فردی نهایی، با هدایت شخصیت های کلیدی درون نوآوری و تکنولوژی، به شما امکان می دهد تا راه حل های جدیدی را برای کسب و کار موجود یا تکمیل پروژه های جدید خود بسازید. شما همچنین می توانید با همکاری ایده ها و ایجاد همکاری با سایر شرکت کنندگان و استادان در محیط همکاری شرکت کنید.

LMS بوم

پلت فرم آنلاین Nº1 در سراسر جهان، چیزی است که باعث می شود یادگیری آسان تر شود.

 • پردیس مجازی

ابزار و منابع مدرن که توانمندی و ساده سازی یادگیری را افزایش می دهد

 • فن آوری

باز، آسان برای استفاده، سیستم مدیریت یادگیری ابری بومی و سرویس وب آمازون میزبانی شده است

 • همیشه ON

مانند هیچ LMS دیگر و خطر کم، امن، زیرا ابر بومی به این معنی نیست که نسخه، بدون ارتقا، بدون بارگیری و بدون مهاجرت

طرح پلت فرم LMS Campus Canvas

تعهد اجتماعی

Zigurat متعهد به ارائه کمک های حرفه ای بر اساس تجربه حرفه ای، نیازهای مالی و دسترسی بین المللی به آموزش و پرورش است. آگاهی از مشکالت موجود در داشتن توانایی ثبت نام در برنامه های کارشناسی ارشد، برای شرکت کنندگان ارائه می دهیم که به مشخصات زیر می باشند:

 • کارآفرینی گرانت

حرفه ای ها و کسب و کارهایی که می توانند رضایت مثبتی نسبت به کارآفرینی، پروژه های کسب و کار جدید یا مرتبط با تخصص ها نشان دهند، به عنوان کمک هزینه مالی کمک خواهند کرد. ارزیابی پیشنهادات توسط یک کمیته بین المللی صورت می گیرد که نتیجه تأیید را تعیین می کند.

 • کمک به کشورهای در حال توسعه

Zigurat دارای مسئولیت اجتماعی برای ارائه دسترسی برابر به آموزش در سطح جهانی است و تضمین تنوع بین المللی است. ما برای افراد حرفه ای از کشورهای در حال توسعه که محدودیت های مالی را تجربه می کنند، کمک هزینه می کنیم و نمی توانیم به آموزش بیشتر ادامه دهیم. توزیع کمک های مالی، بر اساس کشور، نسخه های برنامه و مشخصات مناسب، ما را قادر می سازد تا انتخاب شود که چه کسانی انتخاب شوند.

مکان ها

بارسلونا

Address
Almogàvers, 66
08018 Barcelona

بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا