توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Zigurat منحصر به فرد و متمایز به عنوان مدرسه کسب و کار خرابکارانه است

 • که ما که هستیم؟

Zigurat یک مدرسه کسب و کار جهانی است که بر روی نوآوری و فناوری متمرکز است. ما ارائه دهنده طیف وسیعی از برنامه ها، از جمله کارشناسی ارشد، آموزش و رویدادهای شرکت ها، که به نیازهای حرفه ای و تجاری نیاز دارد. برنامه Zigurat پویا است و بر اساس تجربه و دانش سهم یک هیئت علمی است که رهبران صنعت دیجیتال هستند. تیم تحقیقاتی چند فرهنگی و با استعداد که به دنبال تغییر بخش آموزشی است، به توسعه جامعه کمک می کند، از طریق آموزش مخرب و تحول دیجیتال.

 • ما از کجا آمده ایم؟

Zigurat Global Institute of Technology آموزشی پیشرفته ای است که دارای 16 سال تجربه حرفه ای در زمینه ساخت و ساز، معماری و مهندسی می باشد. مدرسه کسب و کار از تجربه و جاه طلبی Zigurat برای ارائه آموزش برای کسب و کارها و متخصصان به دنبال شرکت در تحول دیجیتال بود، به ما اجازه ارائه طیف گسترده ای از کارشناسی ارشد و برنامه ها، با توجه به دیگر صنایع و سطوح سازمان است.

چشم انداز

به عنوان یک مرجع جهانی برای نوآوری های کسب و کار ثابت، به عنوان یک مدرسه کسب و کار منحصر به فرد و مغرضانه آموزش عالی متمایز است.

ارزش های

ما به آموزش و پرورش با کیفیت باور داریم، که به نیازهای محیط های تکنولوژیکی و نوآورانه سازگار است. برنامه های ما طراحی شده اند تا رهبران آینده بتوانند تغییرات لازم را برای جامعه بهتر انجام دهند.

 • جهانی

از تنوع شرکت کنندگان ما به سخنرانان و محتوای برنامه، Zigurat رویکرد جهانی در هر جنبه ای دارد. با توجه به گستره وسیعی از بخش ها و امکانات ایجاد برنامه مناسب برای شرکت کنندگان، متخصصان از سراسر جهان به برنامه های ما می پیوندند.

 • نوآوری

هدف اصلی ما این است که در خط مقدم روش های نوآورانه و کاربردهای صنعت باشد. اعضای هیئت علمی ما حرفه ای با تجربه هستند و موفقیت های زیادی را به دست آورده اند. محتوا و دانش که به اشتراک میگذارند، مرتبط و جاری هستند. با توجه به تحقیقات گسترده در بازار و در حال توسعه در حال توسعه کار روزانه حرفه ای حرفه ای است که چگونه این امکان پذیر است

 • جامعه شبکه

ما ارزش چیزی را که می توانیم به عنوان یک جامعه ایجاد کنیم و با ایجاد محیطی که همه شرکت کنندگان، اساتید و فارغ التحصیلان می توانند به پتانسیل کامل پی ببرند، هدف ماست. پشتیبانی و مشاوره توسط همه طرفها ارائه می شود، به شکل شبکه ای که باعث ایجاد همکاری می شود. فرهنگ ما با همکاری افراد از پروفایل های مختلف، سطوح در یک سازمان، با هدف مشترک هدایت یک آینده دیجیتال جدید متمایز است.

 • تعهد

تیم Zigurat توسط کارشناسان صنعت، نفوذگران و رهبران با تجربه تشکیل شده است که دانش را با مشارکت کنندگان به اشتراک می گذارد و از طریق روش متفاوتی که نتایج آنها را هدایت می کند، می تواند به رهبران صنعتی آینده تبدیل شود. مدرسه کسب و کار با فراهم کردن منابع برای رشد حرفه ای با پیشرفت تحصیلی با دانش آموزان ارتباط برقرار می کند.

 • آموزش پویا

استادان Zigurat سطوح بالایی از تعامل دارند که یک تجربه جهانی و واقعی را تضمین می کنند و این به وضوح به مشارکت کننده ماندن فعال و انگیزه کمک می کند. برخی از مقادیر دیفرانسیل این اساتید عبارتند از اجرای واقعی پروژه ها، نقش های نقش، جوامع، انجمن ها، چند رسانه ای، و منابع تعاملی، و همچنین تدریس و پیگیری های فردی.

مراقبت از سیاره ما

ما با پایداری اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی هر فعالیتی متعهد هستیم و در نظر داریم که جهانی شدن ضروری است. Zigurat پروژه های پایدار را تشویق می کند و با کسب و کارها مشارکت می کند در نتیجه تغییر آنچه که یک محصول یا محصول می تواند ارائه دهد. WATTIA کسب و کار است که ما با آن همکاری می کنیم. پروژه هایی که آنها درگیر آن هستند دارای ماهیت پایدار هستند مانند ارائه انرژی مستقل و با نگرانی های ما در زمینه حفاظت از محیط زیست.

روش شناسی

Zigurat یک روش منحصر به فرد را طراحی کرده است تا شما را با آخرین ابزارها و نوآوری ها به روز نگه دارد.

تعهد ما نه تنها برای به اشتراک گذاشتن تجربه حرفه ای وسیع است، بلکه به نحوه برخورد و برتری تعالی پویایی عالی، به منظور ارائه دانش آموزان ما به دیدگاه کامل از بازارهای جهانی و قابلیت های نوآوری است.

هیئت مدیره هیئت مدیره صنعت بین المللی در بخش های مختلف، به طور مداوم به روز رسانی محتوای ما ارائه می دهد، چیزی است که روش ما آموزش و پرورش منحصر به فرد است. پروژه فردی نهایی، با هدایت شخصیت های کلیدی درون نوآوری و تکنولوژی، به شما امکان می دهد تا راه حل های جدیدی را برای کسب و کار موجود یا تکمیل پروژه های جدید خود بسازید. شما همچنین می توانید با همکاری ایده ها و ایجاد همکاری با سایر شرکت کنندگان و استادان در محیط همکاری شرکت کنید.

LMS بوم

پلت فرم آنلاین Nº1 در سراسر جهان، چیزی است که باعث می شود یادگیری آسان تر شود.

 • پردیس مجازی

ابزار و منابع مدرن که توانمندی و ساده سازی یادگیری را افزایش می دهد

 • فن آوری

باز، آسان برای استفاده، سیستم مدیریت یادگیری ابری بومی و سرویس وب آمازون میزبانی شده است

 • همیشه ON

مانند هیچ LMS دیگر و خطر کم، امن، زیرا ابر بومی به این معنی نیست که نسخه، بدون ارتقا، بدون بارگیری و بدون مهاجرت

طرح پلت فرم LMS Campus Canvas

تعهد اجتماعی

Zigurat متعهد به ارائه کمک های حرفه ای بر اساس تجربه حرفه ای، نیازهای مالی و دسترسی بین المللی به آموزش و پرورش است. آگاهی از مشکالت موجود در داشتن توانایی ثبت نام در برنامه های کارشناسی ارشد، برای شرکت کنندگان ارائه می دهیم که به مشخصات زیر می باشند:

 • کارآفرینی گرانت

حرفه ای ها و کسب و کارهایی که می توانند رضایت مثبتی نسبت به کارآفرینی، پروژه های کسب و کار جدید یا مرتبط با تخصص ها نشان دهند، به عنوان کمک هزینه مالی کمک خواهند کرد. ارزیابی پیشنهادات توسط یک کمیته بین المللی صورت می گیرد که نتیجه تأیید را تعیین می کند.

 • کمک به کشورهای در حال توسعه

Zigurat دارای مسئولیت اجتماعی برای ارائه دسترسی برابر به آموزش در سطح جهانی است و تضمین تنوع بین المللی است. ما برای افراد حرفه ای از کشورهای در حال توسعه که محدودیت های مالی را تجربه می کنند، کمک هزینه می کنیم و نمی توانیم به آموزش بیشتر ادامه دهیم. توزیع کمک های مالی، بر اساس کشور، نسخه های برنامه و مشخصات مناسب، ما را قادر می سازد تا انتخاب شود که چه کسانی انتخاب شوند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

Zigurat Global Institute of Technology

MBA جهانی دیجیتال کسب و کار برای حرفه ای ها طراحی شده است که می خواهند مهارت های تکنولوژیکی و تصمیم گیری خود را ارتقا دهند و ارزش دیفرانسیلی را برای افزایش رقابت در بازار ... [+]

صنعت را مختل کنید

MBA جهانی دیجیتال کسب و کار برای حرفه ای ها طراحی شده است که می خواهند مهارت های تکنولوژیکی و تصمیم گیری خود را ارتقا دهند و ارزش دیفرانسیلی را برای افزایش رقابت در بازار جهانی افزایش دهند.

هدف اساسی کسب و کار جهانی دیجیتال کسب و کار است که شما را در چگونگی تعریف مجدد عملکرد عملکرد سازمان خود را از طریق دیجیتالی شدن هدایت. ما بر این خواهد بود که چگونه تحولات دیجیتال در تمامی سطوح و بخش های یک سازمان، از جمله بازاریابی، فروش، خرید، لجستیک، منابع انسانی و سایر ادارات، تاثیر مثبتی خواهد داشت. با تکمیل برنامه، شرکت کنندگان در درک بهتر روش نوآورانه و چگونگی استفاده از ابزارهای دیجیتالی می توانند راهکارها و فرآیندهای کسب و کار را بهبود ببخشند. پروژه نهایی بر روی تبدیل کامل دیجیتال یک شرکت موجود متمرکز است... [-]

اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد

Zigurat Global Institute of Technology

کارشناسی ارشد تحت چارچوب مفهوم شهر هوشمند طراحی شده است، به منظور فراهم کردن مشارکت کننده رویکرد چند رشته ای، با توجه به ابزارهای تکنولوژیک در حال ظهور در زمینه های مختلف ... [+]

کارشناسی ارشد تحت چارچوب مفهوم شهر هوشمند طراحی شده است، به منظور فراهم کردن مشارکت کننده رویکرد چند رشته ای، با توجه به ابزارهای تکنولوژیک در حال ظهور در زمینه های مختلف شهری.

ما دانش آموزان را برای تبدیل شدن به یک مدیر شهر هوشمند، که بخش های شهرهای هوشمند را رهبری می کند، به منظور ایجاد هماهنگی با تمام ابتکارات و پروژه های یک شهر از یک رویکرد هوشمند و پایدار، آموزش می دهد.

امروزه 55 درصد جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی می کنند و پیش بینی می شود که تا سال 2050 این رقم تا 68 درصد افزایش یابد.... [-]

اسپانیا Barcelona
اکتبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zigurat Global Institute of Technology

کارشناسی ارشد طراحی شده است برای به دست آوردن تخصص تخصصی در زمینه تهویه مطبوع (HVAC)، موضوع بسیار مهم در طراحی پروژه های ساختمانی و پروژه های صنعتی، با توجه به پایداری و ... [+]

کارشناسی ارشد طراحی شده است برای به دست آوردن تخصص تخصصی در زمینه تهویه مطبوع (HVAC)، موضوع بسیار مهم در طراحی پروژه های ساختمانی و پروژه های صنعتی، با توجه به پایداری و بهره وری انرژی با استفاده از همه چیزهایی که ما ارائه می دهد. بازار و مقررات فعلی.

مهندس HVAC متخصص در یک پروفایل پررونق است

در شرکت های بزرگ این بخش، تقاضای رو به رشد کارشناسان با توانایی اجرای راه حل های پایدار HVAC در پروژه های مسکونی، تجاری و صنعتی، که می تواند به تهویه مطبوع و مدیریت موثر این منابع پاسخ دهد.... [-]

اسپانیا Barcelona
سپتامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zigurat Global Institute of Technology

این استاد طراحی و توسعه داده شده است تا جنبه های مربوط به طراحی، اجرا و نگهداری پروژه های ساخت و ساز و زیر ساخت را توضیح دهد. موارد واقعی حرفه ای ها و شرکت ها از بخش ارائ ... [+]

بررسی اجمالی

این استاد طراحی و توسعه داده شده است تا جنبه های مربوط به طراحی، اجرا و نگهداری پروژه های ساخت و ساز و زیر ساخت را توضیح دهد. موارد واقعی حرفه ای ها و شرکت ها از بخش ارائه شده است، با توجه به پایداری، فن آوری های جدید و مدیریت.

استادان جهانی در پروژه های ساختمانی، آموزش جامع بین المللی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند که به یک مدیر پروژه سازنده دست پیدا کنید.

این مشخصات جدید حرفه ای - که توسط مهارت ها تعریف شده است برای ایجاد راه حل در تمام مراحل پروژه های ساخت و ساز و زیر ساخت، با استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی و روش های مدیریت مدرن - در حال افزایش تقاضا توسط شرکت های بزرگ در بخش AEC است.... [-]

اسپانیا Barcelona
می 2020
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zigurat Global Institute of Technology

کارشناسی ارشد در مدیریت جهانی BIM ارائه یک تجربه واقعی و کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن چشم انداز جهانی است. این برنامه کار مشترک را با همتایان خود در مناطق مختلف ج ... [+]

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد در مدیریت جهانی BIM ارائه یک تجربه واقعی و کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن چشم انداز جهانی است. این برنامه کار مشترک را با همتایان خود در مناطق مختلف جغرافیایی تشویق می کند - هر گروه پروژه ای از 5 تا 6 با همکاری از طریق یک سرور BIM و یک پلت فرم مدیریت پروژه کار می کنند، این امر به طور کلی تجربیات عمومی و تشویق توسعه حرفه ای را در بازار جهانی به طور فزاینده رقابت می کند.... [-]

اسپانیا Barcelona
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zigurat Global Institute of Technology

مرجع کارشناسی ارشد در اطلاعات ساختمان بر اساس حوزه ابزار پیشرو BIM در بازار برای مدیریت اطلاعات و اسناد در طول دوره زندگی یک پروژه است. علاوه بر این، مهارت های مدل سازی، ... [+]

درباره ویکی

مرجع کارشناسی ارشد در اطلاعات ساختمان بر اساس حوزه ابزار پیشرو BIM در بازار برای مدیریت اطلاعات و اسناد در طول دوره زندگی یک پروژه است. علاوه بر این، مهارت های مدل سازی، هماهنگی، قابلیت همکاری، پیاده سازی و مدیریت روش BIM در پروژه های بزرگ، متوسط و کوچک به دست آمده است.

امنیت، سرعت، معیار و سودآوری پروژه ها.

تخصص در BIM آنلاین است و متمرکز بر سخنرانان پرتغالی واقع در تمام نقاط جهان است، بنابراین تبادل تجربیات و شبکه سازی بین معلمان و حرفه ای ها در سطح ملی و بین المللی فراهم می شود. علاوه بر این، روش یادگیری الکترونیکی، دانش آموزان را قادر می سازد که دوره را با انعطاف پذیری بیشتر و تنظیم آموزش به زندگی فردی و حرفه ای خود را.... [-]

اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
پرتغالی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی