توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پردیس مد میلان

تحصیل در خارج طراحی مد آماده حرفه ای مد خود را با تجربه مد ایتالیایی.

فشرده کوتاه و قسمت - دوره های زمان طراحی مد - دوره گسترش در تمام سال، ورود هر دوشنبه.

مد کشف در ایتالیا! شما قادر نخواهد بود آن را تجربه بدون احساس آن

www.milanfashioncampus.eu

از سال 2003، مد میلان پردیس با هدف گسترش فرهنگ مد ایتالیایی با استفاده از اینترنت می باشد. دوره های مد ما دانش آموزان به منظور بهبود طعم مد شخصی خود و به دست آوردن سبک منحصر به فرد ایتالیایی کمک خواهد کرد. بنیانگذار پردیس مد میلان آنجلو Russica، که متولد شد و در سوئیس با ریشه های سیسیلی مطرح شده است.


پس از مطالعات خود را در مد میلان، آنجلو Russica اولین گام خود را وارد دنیای مد جورجیو کمک Correggiari، جایی که او با دومنیکو دولچه و استفانو گابانا (DOLCE & GABBANA) ساخته شده است. او تا به حال برای خدمت نظامی ترک به مدت یک سال. هنگامی که او آمد او با شرکت ایتالیایی Barbas (لباس مردانه مجموعه) کار می کرد، بعد از این او یکی از تجربه حرفه ای هیجان انگیز ترین خود داشت: او شروع به کار به عنوان دستیار طراح برای GIANNI VERSACE. Genny، ها Spazio و در مقابل: او به مدت 5 سال از شرکت در زنان بپوشید و مجموعه لباس مردانه کار کرده است.
پس از این تجربه، او ایتالیا برای 4 سال برای اسپانیا را ترک: در اینجا او با Induyco کار می کرد - در مادرید ال انگلیسی Corte. هنگامی که او بازگشت، او شروع به کار به عنوان مشاور برای گروپو Marzotto، Miroglio Vestebene، گروپو MAX MARA، همچنین در ژاپن با یکی از مهم ترین پوشاک ساز شرکت جهانی، شرکت کینگ.


در طول سال خود را مشغول به کار در مد، آنجلو اغلب برداشت یک ناامیدی بزرگ از افراد جوان که مدارس مد مشهور حضور داشتند: متاسفانه، دانش آموزان متوجه شدم که پس از سه سال مطالعه، آنها را فقط صرف بود مقدار زیادی از پول، حال دانش جامد نیست و اغلب فارغ التحصیلان حتی این امکان را به انجام کارآموزی ندارد.


آنجلو متوجه شدم که خیلی باید انجام شود وجود دارد، بنابراین در نتیجه، او پردیس مد میلان تاسیس با هدف دادن جوانان chanceto در مورد دنیای طراحی مد یاد بگیرند بدون صرف ثروت، با کمک شخصی و بازخورد، در حالی که دادن مطالب با نقطه نظر عملی و واقعی نمایش: کار به عنوان در یک محیط حرفه ای انجام می شود.


این تجربه بین المللی به او اجازه ساخت تا کار خود را به عنوان مشاور طراحی و در نهایت به آموزش و پرورش.


مد میلان پردیس به طور مستمر در حال توسعه و ایجاد دوره های فشرده است که می تواند اجازه می دهد دانش آموز برای رسیدن به بالاترین پتانسیل خود، بدون اینکه از لحاظ اقتصادی به چالش کشیدن کار می کند.
هدف مدرسه ما برای رسیدن به تعالی از دانش آموزان خود را، آموزش آنها را چگونه به ساخت یک مجموعه، ایجاد بافت و رنگ، داستان، انجام تحقیقات بر روی جزئیات پوشاک، است که می تواند آنها را به یک قطعه منحصر به فرد به نوبه خود، چگونه در سمت خلاق برای تکمیل با استفاده از نرم افزار کامپیوتر. چگونه به کار بر روی هنر و صنعت و نوآوری در حالی که ایجاد یک مجموعه مد، از مفهوم به برنامه ریزی و اجرای.
مد میلان پردیس این نسخهها کار در برنامه های انعطاف پذیر، با تمرکز محتویات را به علاقه مندی ها دانش آموز، با کلاس های کوچک و خدمات شخصی و توجه، دانش آموز می شود بازخورد ثابت در انجام وظایف و کار خود، در جهت آنها را برای بهبود مهارت های فنی و خلاق خود، به منظور توسعه یک چشم انتقادی در فرایند خلاق خود. محیط زیست ما بین المللی است، به عنوان ما دانش آموزان از سراسر جهان، از ایسلند به نیجریه، این نیز اجازه می دهد تا یک تبادل فرهنگی، که در آن، شرکت کنندگان ما خواهد چشم انداز خود را از جهان گسترش می دهد، تجربه کردن فرهنگ جدید است که زیبایی شناسی طراحی خود را به عنوان تاثیر می گذارد همچنین آنها به محیط زیست مد ایتالیا خواهد شد غوطه ور خواهد شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Milan Fashion Campus

بر روی خط مد یک ظاهر طراحی شده دوره: اولین گام خود را به سمت آینده خود را در مد یک ظاهر طراحی شده و در حال ویرایش جهان ... [+]

محتوای دوره: این دوره مقدمه ای بر نقش سبک در حوزه شخصی و نشر فراهم می کند. این نشان دهنده اولین گام در این مسیر شغلی مد محبوب با شروع از اساس. این دوره شامل مباحث: رنگ پوست، bodyshapes مختلف، چگونه به استفاده از یک ظاهر طراحی شده برای موقعیت های مختلف، چگونه ترجمه یک نگاه باند را به یک زندگی واقعی، چگونه پانسمان محدوده های سنی مختلف زنان، چگونه سبک خلق و خوی اختلاف و چگونه سبک خاصی دراوردن هفته دختر با تعداد محدودی از اقلام است. علاوه بر این، چگونه به ساخت یک نگاه مانند یک ستاره و یک مجموعه کمد لباس کپسول تا چگونه برنامه ریزی تیراندازی مد سرمقاله.... [-]

ایتالیا Milan

Fashion Styling Course - Milan