MIP Politecnico di Milano School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MIP Politecnico di Milano مدرک کارشناسی ارشد

امروزه MIP در سال 1979 به عنوان یک کنسرسیوم بین Politecnico di Milano و بسیاری از موسسات ایتالیایی و چندین گروه صنعتی و خصوصی منجر شده است. امروز MIP یک شرکت محدود کمپانی غیر انتفاعی است . MIP و گروه مدیریت، اقتصاد و مهندسی صنایع با هم مدرسه مدیریت Politecnico di Milano را تشکیل می دهند که در تمام جنبه های مختلف پژوهش و آموزش در زمینه مدیریت، اقتصاد و مهندسی صنایع دخیل است.

در سال 2007، مدرسه مدیریت توسط EQUIS تأیید شد . مدير مديريت امروز، مدير مديريت در سال 2009 از فهرست اوليه خود در رتبهبندي بهترين مدرک کسب و کار اروپا در سال 2009 قرار دارد که شامل موارد زير است:

  • MBA اجرایی
  • تمام وقت MBA
  • کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت
  • برنامه اجرایی سفارشی برای کسب و کار
  • برنامه های اجرایی باز برای مدیران و حرفه ای ها

از سال 2009، مدرسه در رتبه بندی اجرایی تحصیلی بین بهترین برنامه های "سفارشی" در سراسر جهان قرار گرفته است که برای مشتریان شرکت های سازگار طراحی شده و برای مدیران و کارمندان بالقوه آنها طراحی شده است.

در سال 2013، برنامه های MBA و اجرایی MBA اعتبار معتبر بین المللی، AMBA ( انجمن MBA ) را دریافت کرد.

این مدرسه عضو PRME (اصول آموزش مدیریت مسئولیت پذیر) ، کلادا (شورای مدارس مدیریت آمریکای لاتین) و QTEM (تکنیک های کمی برای شبکه های کارشناسی ارشد اقتصاد و مدیریت است).

از سال 2015، مدرسه عضو AACSB بین المللی است - انجمن به پیشرفت دانشکده های انسانی کسب و کار . AACSB International یک انجمن عضویت موسسات آموزشی، کسب و کار، غیرانتفاعی و سازمان های دولتی است که به ارتقاء تحصیلات عالی در کسب و کار اختصاص یافته است. عضویت اعتبارسنجی را نشان نمی دهد

مدرسه مدیریت نیز در رتبه بندی دانشگاه QS جهانی با برنامه های جهانی MBA خود قرار دارد. علاوه بر این، در سال 2018، برای اولین بار، مدرسه در لیست نیز با استاد بین المللی تجزیه و تحلیل کسب و کار و بزرگ داده، استاد مدیریت ریسک مالی و استاد مدیریت است. Flex EMBA نیز در میان بهترین برنامه های آموزش از راه دور در سراسر جهان توسط QS Distance Online MBA رتبه 2018 رتبه بندی شده است.

مکان ها

میلان

Address
Politecnico di Milano School of Management
Via Lambruschini 4C - Building 26A

20156 میلان, لومباردی, ایتالیا

اعتیار سنجی ها