Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی Telematic UNINETTUNO، که توسط حکم فرمان 15 آوریل 2005 وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا تأسیس شده است، دارای مقررات تحصیلی در ایتالیا، اروپا و کشورهای مدیترانه برای دوره اول (لیسانس) درجه، درجه تخصص (استاد)، درجه دکترا و مدرک کارشناسی ارشد. در دانشگاه بین المللی Telematic، UNINETTUNO سخنرانان برجسته دانشگاه های مهم در سراسر جهان دوره های خود را در فضاهای واقعی و مجازی اینترنت در ایتالیایی، عربی، انگلیسی و فرانسه ارائه می دهند.

رویائی که به حقیقت پیوسته است: با UNINETTUNO، شما می توانید در هر دانشگاهی که در آن هیچ محدودیتی از فضا و زمان ندارید، حضور یابید.

تاریخ

UNINETTUNO از مدل آموزش NETTUNO - Network در هر دانشگاه Ovunque، یک کنسرسیوم از 43 دانشگاه ایتالیایی و خارجی است که از سال 1992 هزاران دانشجوی ایتالیایی و خارجی به علت تلویزیون و اینترنت از دانشگاه دور افتاده است. در حال حاضر بسیاری از این دانشگاه ها UNINETTUNO را از امکانات فزیکی نظیر آزمایشگاه ها برای انجام کار تحقیقاتی و فعالیت های آموزشی، کتابخانه ها، سالن های مجهز به رایانه های شخصی و کلاس های آموزشی برای برگزاری جلسات جلسات آزمون برای دانشجویان استفاده می کنند. UNINETTUNO همچنین از موفقیت بین المللی پروژه Med Net'U (شبکه مدیترانه ای از دانشگاه ها)، که توسط کمیسیون اروپا در چارچوب برنامه EUMEDIS تأمین می شود، با هدف ایجاد یک دانشگاه اروپایی و مدیترانه ای مدیترانه، تامین می شود.

با Med Net'U، شبکه ای از 31 دانشگاه 11 کشور منطقه یورو-مدیترانه (الجزایر، مصر، فرانسه، اردن، یونان، ایتالیا، لبنان، مراکش، سوریه، تونس و ترکیه) تاسیس شد. توسعه Med Net'U از پروژه به سیستم توسط دولت های کشورهای شریک پشتیبانی شد. در واقع، در 29 ژانویه 2006، در چهارچوب کنفرانس کاتانیا 3 برای تحقق «منطقه ی اروپایی و مدیترانه آموزش و پژوهش عالی»، 14 وزیر آموزش عالی چندین کشور مدیترانه، اعلامیه مشترکی را امضا کردند که آنها هدف از تقویت سیستم یادگیری از راه دور کشورهای مدیترانه، با گسترش نتایج حاصل از پروژه Med Net'U اعلام کرد.

قدرت و روند رشد UNINETTUNO به وضوح نشان دهنده این واقعیت است که آن را به سرعت در دستیابی به نقش مهمی در سطح بین المللی با پایان دادن به توافق نامه با کشورهای اروپا، ایالات متحده، آمریکای لاتین، چین، روسیه، گرجستان و عراق . موافقت نامه های بسیار مهم با کشورهای منطقه مدیترانه، به ویژه مصر، مراکش، سوریه و تونس امضا شده است.

ساختار شبکه

مرکز هماهنگی بین المللی

ساختار سازمانی UNINETTUNO به نظر می رسد ساختار شبکه: یک مرکز هماهنگی و مراکز تولیدی و فن آوری، واقع در سرزمین های ملی و بین المللی، با شبکه های کامپیوتری و همچنین از طریق انتقال و دریافت دود های ماهواره ای. در حال حاضر UNINETTUNO می تواند به قطب های تکنولوژیکی که در حال حاضر در ایتالیا تاسیس شده اند، و همچنین در مورد امکانات و فن آوری 31 قطعه فن آوری و 9 مراکز تولیدی که در دانشگاه ها و مراکز آموزش حرفه ای پروژه Med Net شرکا و در 11 کشور منطقه یورو و مدیترانه مستقر است.

قطبهای تکنولوژی

آنها ساختارهای آموزشی مجهز به فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید (ICT) در سرزمین های ملی و بین المللی است که دانش آموزان را به تمام فن آوری هایی که نیاز دارند دوره های مختلف را از طریق راه دور دنبال کنند، در فعالیت های آموزشی از طریق کنفرانس های ویدئویی شرکت کنند و امتحانات

مراکز تولید

این سازه ها با تمام تجهیزات مورد نیاز برای تولید محتوای آموزشی چند رسانه ای مبتنی بر اینترنت موجود است که در پورتال آموزش عالی موجود است که اولین پورتال آموزش دوردست در جهان است که در چهار زبان (عربی، انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی) به فروش می رسد.

دانشکده ها

دانشکده ها وظایف نهادی را که توسط اساسنامه پیش بینی شده است و برنامه های تحقیقاتی را توسعه می دهند.

دوره های تحصیلی

دوره های کارشناسی به تعریف برنامه تحصیلی، روش های انجام تمرینات و امتحانات، ارزیابی کیفی مواد آموزشی که توسط مراکز تولیدی واقع در سرزمین های ملی و بین المللی انجام می شود، اختصاص یافته است. هماهنگی فعالیت های تدریس، ارزیابی کیفی خدمات آموزشی ارائه شده با استفاده از فن آوری های جدید.

روش مطالعه

یک منطقه اختصاصی وجود دارد: فضای آموزشی دانش آموزان، که در آن آموزش و یادگیری در پنج زبان ایتالیایی، عربی، انگلیسی، فرانسوی و یونانی برگزار می شود. محیط آموزشی مبتنی بر اینترنت به طور مستقیم به میز دانشجو انتقال می یابد: درس ها، محصولات چند رسانه ای، پایگاه های داده، تمرینات، ارزیابی و سیستم های خود ارزیابی، آموزش آنلاین، انجمن ها، چت ها، ویکی های موضوعی.

محیط یادگیری

در صفحه پروفسور تخصیص یافته و صفحه تدریس شامل محیط های یادگیری می شود که در آنها می توانید مواد آموزشی را که محتوای درس را نشان می دهند، پیدا کنید:

کتابخانه ویدئو

درس های ویدیویی دیجیتال نقطه شروع فرآیند یادگیری هستند. هر درس ویدیویی دیجیتالی به چندین موضوع ساختار یافته است و به منظور فعال کردن دانش آموز برای پیگیری درس کلی ویدئو یا انتخاب موضوعی که او می خواهد عمق بیشتری را مطالعه کند، نمایه می شود. هر موضوع در راههای چند رسانه ای و چند رسانه ای به مقالات، کتاب ها، متون ورزشی، کتابخانه های مجازی، لیست های وب سایت ها (لینک ها به وب سایت های مربوط به موضوع که توسط استادان و معلمان انتخاب شده اند) مرتبط می شود.

تمرینات آنلاین

این بخش شامل تمرینات تعاملی آنلاین مرتبط با موضوعاتی است که در درس های ویدیویی مورد استفاده قرار می گیرد.

آزمایشگاه مجازی

این محیطی است که دانش آموزان از طریق فرآیند "یادگیری توسط کار" تئوری را با تمرین ادغام می کنند.

کارکنان آموزش

همانطور که در حال حاضر توسط هنر ارائه شده است. 15 اساسنامه و همانطور که در مقررات عمومی دانشگاهی آمده است، MIUR من را در تاریخ 16 مارس 2013، در فصل سوم "آموزش و تدریس بدن"، Art. 17 "آموزش بدن و پژوهشگران"، بند 3 و موارد زیر:

"پرسنل آموزشی که در ماده 15 این اساسنامه اشاره شده است، که براساس مدل های تحویل دوره های دانشگاه های Telematic از طریق شبکه های مخابراتی و شبکه های ماهواره ای (سیستم های اینترنت، تلویزیون و ویدئو کنفرانس) بر اساس فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی انجام می شود، مطابق با typologies های زیر ":

  • پروفسورهای منطقه، که فعالیت های آموزشی را برای هر حوزه موضوعی هماهنگ می کنند
  • استادان نویسندگان محتویاتی که درسهای ویدیویی و محتویات طراحی و مواد مورد نیاز در محیط آموزشی پورتال آموزشی را شامل می شوند؛
  • معلمان، که پیشرفت یادگیری دانش آموزان را با استفاده از فن آوری ها بررسی می کنند.

مکان ها

رم

Address
Corso Vittorio Emanuele II, 39
00186 رم, لاتزیو, ایتالیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: