توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از طریق آموزش آنلاین، کالج ترینیتی دوبلین در حال حاضر می تواند رسیدن به بهترین دانش آموزان در سراسر جهان، فراهم کردن دسترسی و انعطاف پذیری به برتری علمی و ترویج یک تجربه دانش آموز دگرگون.

با شهرت خود را برای ارائه آموزش در سطح جهانی، کالج ترینیتی دوبلین اکنون می توانید فعال تعداد بیشتری از دانش آموزان رسیدن به توانایی های بالقوه خود در زمینه مورد نظر خود را.

برای بیش از 400 سال، تعهد به ارائه آموزش و پرورش برتر دیده است کالج ترینیتی دوبلین به دست آوردن شهرت خوبی سزاوار به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان، و به عنوان دانشگاه برتر در ایرلند است.

در سال 2014، اولین دوره آنلاین کالج ترینیتی، این دیپلم کارشناسی ارشد در مطالعات اجتماعی کاربردی،، راه اندازی شد و این 37 دانشجو در پاییز 2015 فارغ التحصیل شد. کالج ترینیتی نیز با موفقیت راه اندازی اول رایگان عظیم گسترش دوره های آنلاین خود را (MOOC) همان سال، که در آن زندگی ایرلندی در جنگ و انقلاب یاد و به حال بیش از 12000 دانش آموز را بخشی. از آن زمان، بیش از 46،000 آموزان در سراسر جهان بخشی از کارشناسی ارشد و آموزش رایگان آنلاین در کالج ترینیتی دوبلین است.

دانش آموزان آنلاین ترینیتی در دوره ای که توسط دانشگاهیان در سطح جهانی ترینیتی ایجاد شده اند و بهبود یافته توسط متخصصین آموزش آنلاین مطالعه است. همه فیلم ها، ارائه های تعاملی پیشرفته، و اسناد از طریق محیط یادگیری مجازی کالج ترینیتی در دسترس هستند، تخته سیاه بدانید. در طول هر دوره آنلاین، دانش آموزان با یکدیگر و با دانشگاهیان برای ایجاد یک جامعه آنلاین جذاب و پر جنب و جوش از زبان آموزان همکاری کنند.

گفتگو و تعامل با دانشگاهیان به ایمیل محدود نمی شود، و دانش آموزان حضور آموزش مجازی در هفته که در آن آنها می توانند با کلاس خود را در زمان واقعی در تعامل است. با استفاده از یک وب کم و هدست، هر دانش آموز می تواند دیدن، شنیدن، و صحبت کردن با دانشگاهیان و دانش آموزان دیگر.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Trinity College Dublin Online Education

این دوره کارشناسی ارشد علمی سطح 9، تحویل آنلاین، با هدف ارائه فارغ التحصیلان تمامی رشته با فرصت برای توسعه درک خود را از نقشی که سیاست های اجتماعی در توسعه عملکرد و فقط ج ... [+]

این دوره کارشناسی ارشد علمی سطح 9، تحویل آنلاین، با هدف ارائه فارغ التحصیلان تمامی رشته با فرصت برای توسعه درک خود را از نقشی که سیاست های اجتماعی در توسعه عملکرد و فقط جوامع بازی می کنند. یک سال دوم که منجر به کارشناسی ارشد در مطالعات اجتماعی کاربردی در دسترس به داوطلبان واجد شرایط که دیپلم کارشناسی ارشد به اتمام است.

دانش آموزان نقش سیاست های اجتماعی در پرداختن به برخی از مشکلات ستمکاران که جوامع معاصر مواجه نظر بگیرند. مشکلات ماهواره مشکلات وابسته پیچیده مانند جرم و جنایت و فقر، که اغلب به راه حل های سیاسی را در محل توسط دولت قرار مقاوم هستند. دانش آموزان خواهد شد به استدلال برای توسعه مداخلات سیاست در زمینه هایی مانند امنیت اجتماعی، بهداشت و مسکن، و چالش های پیاده سازی و تغییر سیاست در این مناطق در سطح ملی و جهانی قرار گرفته است.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Trinity College Dublin Online Education

این دوره آموزشی آنلاین مربوط به ایمنی صنعتی مهم در سراسر جهان است و بر مردم در حال حاضر در کار، که مسئولیت مدیریت دارند تمرکز دارد: خطر؛ تغییر دادن؛ ایمنی؛ با کیفیت؛ برنا ... [+]

این دوره آموزشی آنلاین مربوط به ایمنی صنعتی مهم در سراسر جهان است و بر مردم در حال حاضر در کار، که مسئولیت مدیریت دارند تمرکز دارد: خطر؛ تغییر دادن؛ ایمنی؛ با کیفیت؛ برنامه ریزی؛ طراحی سیستم. به ارمغان می آورد که نسل بعدی از ایمنی، ریسک و مدیریت تغییر برای شما، در کار خود را، در عمل روزمره خود را با یک سیستمیک، تمرکز فعال و عملکرد تعبیه شده است.

هدف کلی از این برنامه آنلاین کارشناسی ارشد این است که برای تمرکز دقیق اما عملی در معرض خطر، تغییر و طراحی سیستم در عملیات، تولید و خدمات، با یک رویکرد یکپارچه نوآورانه به نقش مردم در این سیستم. این یک چارچوب هسته ای است که در تحقیقات صنعتی مشترک و عمل برای مدیریت و توسعه افراد، طراحی و یکپارچه سازی فن آوری های جدید، مدیریت ریسک و پیاده سازی از تغییر مورد آزمایش قرار فراهم می کند. تیم های بین المللی در سطح جهانی که از طریق تحقیقات صنعتی همکاری کرده اند تا بسیج شده است به ارائه بالاترین کالیبر تحقیقات منجر آموزش، نظارت و تخصص حرفه ای.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Postgraduate Diploma in Applied Social Studies, Trinity College Dublin

Online Postgraduate Certificate in Dementia (Long) - School of Nursing & Midwifery

Online Cert., Dipl,, M.Sc in Advanced radiotherapy practice

Online MSc in Managing Risk and System Change

Clinical Exercise