Arden University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به روزرسانی Coronavirus (Covid-19):

میزان مصرف فعلی ما باز است. ما در حال ارائه یك یك یادگیری بدون وقفه در تمام دوره های خود هستیم. ما متخصصان آموزش از راه دور با بیش از 25 سال تجربه ارائه آموزش آنلاین هستیم.

درباره Arden University

در اینجا در Arden University ، ما معتقدیم که همه جا همه جا باید به آموزش عالی که شایسته هستند دسترسی داشته باشند. آیا شما قبلا یک مدرک فوق لیسانس دارید یا فقط شروع به تحصیلات عالی خود میکنید، آردن ابزار و علاقه دارد تا به شما کمک کند تا یک تجربه یادگیری واقعا جذاب و مفید داشته باشید.

در Arden، ما معتقدیم که محدودیت های جغرافیایی و تعهدات شخصی و حرفه ای مانعی است که نباید افراد جاه طلبانه را از تحصیلات با کیفیت بالا برای ارتقای حرفه هایشان جلوگیری کنند. ما طیف گسترده ای از برنامه ها را از طریق آموزش آنلاین از راه دور و آموزش ترکیبی ارائه می دهیم تا به شما آموزش هایی را بدهد که می توانید در اطراف شیوه زندگی خود قرار دهید. پلت فرم یادگیری آنلاین ما و آموزگاران متخصص در سراسر مطالعات خود پشتیبانی و هدایت ارائه می کنند و اطمینان می یابند که می توانید از مطالعات خود بیشترین بهره را ببرید.

116439_employment-1280-740.jpg

چه چیزی ما را از هم جدا می کند

درجه تحصیلی انگلستان را از هر کجا که هستید هستید

آموزش و یادگیری دور و Pathways ، به دلیل دسترسی آنلاین به دانش آموزان، Pathways به طور فزاینده ای گسترش می یابد. در اینجا در Arden، ما 25 سال تجربه در حال توسعه مهارت های ما در توسعه برنامه های جذاب و با کیفیت بالا همراه با پلت فرم یادگیری نوآورانه آنلاین ما. ما افتخار می کنیم که از طریق برنامه های آنلاین ما 50000 دانش آموز در تمام سنین و زمینه های حرفه ای را از طریق برنامه های آنلاین حمایت کردیم و همچنان به منظور به حداکثر رساندن موفقیت دانش آموزان خود، آماده سازی آنها برای جلب رضایت حرفه ای در حرفه انتخاب شده خود را اختصاص داده ایم.

Arden University بیش از 50 برنامه کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دیپلم را بصورت آنلاین ارائه می دهد. بسیاری از برنامه های ما توسط نهادهای حرفه ای مانند موسسه بازاریابی مستقر (CIM) ، انستیتو مدیریت Chartered (CMI) ، انجمن روانشناسی انگلیس (BPS) و انجمن مدیران پروژه ها (APM) مورد تأیید هستند. ما همچنین یکی از تنها 5 موسسه آموزشی در انگلستان هستیم که از طریق آموزش از راه دور می توانیم مدرک LLB (Hons) را با وضعیت واجد شرایط ارائه دهیم.

119062_logos3.png

تمرکز بر قابلیت های کاری

برنامه های آنلاین ما با توجه به حرفه شما طراحی شده اند. معلمان ما در موفقیت شما در داخل و خارج از دوره های ما سرمایه گذاری می کنند و برنامه های ما شامل فرصت هایی برای اعمال مهارت های عملی در واحد های واحد و تکمیل یک پروژه تحقیق مستقل می باشد. پس از تکمیل یکی از برنامه های ما، شما می توانید درک روشنی از منطقه تحصیل خود را نشان دهید و دارای مهارت هایی است که برای پیشرفت در مسیر شغلی خود نیاز دارید.

بسیاری از دانشجویان آنلاین ما قبلا حرفه خود را آغاز کرده اند، به دنبال حرکت به نقش های ارشد بیشتری هستند و بعضی ها آماده اند تا زمینه کاملا جدیدی را کشف کنند. اگر شما علاقه مند به مطالعه یکی از برنامه های ما هستید اما از الزامات علمی استاندارد آگاهی ندارید، ممکن است واجد شرایط درخواست ما از طریق مسیر ورود غیر استاندارد ما باشد، که در طول بررسی درخواست شما یک دید کلی تر از شرایط و تجربه حرفه ای خود را می گیرد روند.

گزینه های مالی

در Arden، ما اعتقاد داریم که هزینه ها نباید مانع از آموزش ارزشمندی شما شوند. برنامه های مدرک ما کمتر از میانگین امتیازات انگلیس است، اما ما یک استاندارد آموزشی عالی در زمینه تحصیلات عالی حفظ می کنیم.

ما گزینه های بودجه انعطاف پذیر برای برنامه های ما ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان می توانند بر روی مطالعات خود متمرکز شوند، نه به استرس بیش از امور مالی. هزینه های دوره شما بر مبنای محل اقامت شما و نوع برنامه تحصیلی شما تعیین می شود.

دانش آموزان ما چه می گویند

116278_UaNCSiuo.png

"من قبل از اینکه مدرک تحصیلی خود را امتحان کردم، از MBA ام بهره مند شدم. من احساس احترام و ارزش بیشتری در کار را از همتایان و سرپرستان خود داشتم، در حالی که افزایش حقوق و دستمزد به زودی امیدوار بود."

رپیندر سینگ

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (CMI)

116277_DfXupLCk.png

"یادگیری دور به من مقدار زیادی انعطاف پذیری داده است که ضروری بوده است. این بسیار سخت بود و مورد نیاز کامل تعهد و مدیریت زمان خوب بود، اما چیزی بود که من به دست آوردم و بسیار افتخار می کنم."

لورا بنسون، لورا بنسون

BA (Hons) کسب و کار (بازاریابی)

مکان ها

برنامه ها

MBA
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: