Cass Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

یکی از مدارس تخصصی پنج دانشگاه تخصصی دانشگاه لندن، Cass Business School یکی از مدرسه های تجاری پیشرو در اروپا است. برگزاری اعتبار صدور مجوز استاندارد طلا استاندارد سه گانه، همچنین یکی از مدارس برتر کسب و کار در جهان است.

شهرت جهانی

بخشی جدایی ناپذیر از شهر، دانشگاه لندن، Cass Business School سر John Cass Business School بخشی از گروه نخبگان جهانی از مدارس تجاری است. مدرسه و دوره های آن، به طور مداوم در میان بهترین در جهان رتبه بندی می شود.

کاس با صدور مجوز رسمی سه طلا استاندارد طلا از سه شرکت بزرگ اعتباربخشی بزرگترین و معتبرترین مدارس کسب و کار در جهان،

  • انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی (AACSB)
  • انجمن MBA (AMBA)
  • سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS)

با تشکر از شهرت خود را برای تعالی در آموزش و تحقیقات کسب و کار تاسیس شده است، کاس دانشگاه های برجسته، دانش آموزان و کسب و کار از سراسر جهان را به جامعه پر رونق خود جذب می کند.

بیانیه مأموریت

در Cass، ما به افراد در حال رشد در محیط کسب و کار همیشه در حال تغییر، همکاری های تجاری کمک می کنیم. ما ترکیبی از نظریه پیشرفته و عمل به هر دو الهام بخش دانش آموزان در خانه پر جنب و جوش لندن ما، و همچنین درگیر گسترش شبکه دانشجویی جهانی ما.

به عنوان یکی از مدارس کسب و کار در جهان، رویکرد ما به آموزش و پرورش منحصر به فردی، فکری و پرشور است - در حالی که همچنین جهانی، عملی و نظم و انضباط. این امر ما را قادر میسازد تا رهبران کسب و کار قدرتمند را توسعه دهند که باعث افزایش چابکی، تمایز و پایداری در کارشان می شود.

دانش - ما دانش ایجاد می کنیم که الهام بخش رهبری تفکر تاثیرگذار و تاثیرگذار است

آموزش و پرورش - ما تجارب یادگیری شخصی را برای ایجاد مهارت ها و تخصص ها و ترویج تمایز و چابکی سازماندهی می کنیم

جامعه - ما با هم به عنوان یک جامعه پیشرفت میکنیم، و به کارکنان، فارغ التحصیلان، همکاران و دانشجویانمان در سراسر جهان کمک می کنیم

چشم انداز جهانی

دسترسی جهانی ما بخش مهمی از موفقیت های ما است و از تعهد ما به تنوع در حمایت از ما حمایت می کند.

در Cass، ما رویکرد جهانی را به همه چیزهایی که ما انجام می دهیم اعمال می کنیم. این شامل عملیات ما در دوبی در دبی برای خدمت رسانی به خاورمیانه است، از طریق ارائه مدولها و سازماندهی سفرهای تحصیلی در سراسر جهان و استخدام دانشجویان و دانشگاهیان از زمینه های فرهنگی و ملیت های مختلف.

از طریق دیدگاه جهانی ما، پتانسیل قدرتمند تنوع و همکاری را درک می کنیم و درک می کنیم.

یک آموزش عملی

این که آیا شما به عنوان دانشجوی کارشناسی، دانشجوی کارشناسی ارشد یا دانشجویان MBA به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا MBA می پیوندید، یا اینکه از طریق آموزش اجرایی پیشرفت خود را به دست بیاورید یا پیشرفت تحصیلی خود را افزایش دهید، به یک ترکیب الهام بخش از نظریه و تمرین برتری می پردازید.

در Cass، ما به عملیات در silos باور نداریم. مدرسه کسب و کار ما در سطح جهانی، دانش عمیق را از طریق تعامل نزدیک با رهبران صنعت، قادر می سازد.

این رویکرد ما را قادر می سازد تا شما را با بینش، مهارت های عملی و اعتماد به نفس که در دنیای واقعی کسب و کار در حال رشد است، تقویت کنید.

پیوستن به کاسی و تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه رو به رشد، قدرتمند جهانی که در آن شما می توانید علامت خود را به عنوان یک رهبر فکر معرفی کنید و داستان موفقیت خود را ایجاد کنید.

بنیاد سر John Cass

از آنجا که کارآفرین مشهور سر John Cass مدرسه ای در آلدنت در سال 1710 تاسیس کرد، بنیاد سر John Cass از آموزش در سطح جهانی در لندن حمایت کرد.

در ماه مه سال 2001، بنیاد کمک های سخاوتمندانه ای به پروژه جدید ساختمان Cass Business School داد. امروز، آن را همچنان به ارائه پشتیبانی مداوم از Cass و جامعه جهانی خود را از بیش از 35،000 رهبران کسب و کار نسل بعدی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در امور مالی جهانی (آنلاین)

Online پاره وقت 24  January 2019 بریتانیا London

کارشناسی ارشد آنلاین ما در Global Finance یک برنامه کارشناسی ارشد جهانی است که از طریق یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار برتر مدارس تجاری سه گانه تایوان ارائه شده است. [+]

کارشناسی ارشد آنلاین ما در Global Finance یک برنامه کارشناسی ارشد جهانی است که از طریق یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار برتر مدارس تجاری سه گانه تایوان ارائه شده است.

با استفاده از قالب انعطاف پذیر آنلاین، این دوره طراحی شده است با توجه به نیازهای شما اگر شما:

به دنبال افزایش کار خود در امور مالی، بدون نیاز به تعهدات کاری خود در زمینه نگهداری و یا متعهد به مطالعات در محوطه دانشگاهمستقر در سراسر جهان و به دنبال تحصیل در رشته کارشناسی ارشد جهانی در امور مالی جهانی بدون نیاز به حرکت به انگلستان یا جابجایی در جای دیگرتازه به صنعت مالی، تجربه کرده اما به دنبال حرکت به یک بخش دیگر، یا فقط به دنبال گسترش و تقویت دانش مالی جهانی خود هستید.... [-]