توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش قانون مرکزی، پیشرو در ارائه آموزش مشاوران حقوقی حرفه ای و صلاحیت ها در انگلستان است. آنها موضوع خاص آموزش حقوقی به منظور افزایش مشخصات خود را به کارفرمایان و کمک به پیشبرد کار خود را ارائه. مشاوران واجد شرایط در تقاضای بالا هستند و فارغ التحصیلان گذشته پیشرفت کرده اند برای به دست آوردن اشتغال، پیشبرد حرفه خود و ایجاد کسب و کار موفق.

مرکز آموزش قانون (اسکاتلند) با مسئولیت محدود همراه با دانشگاه استراتکلاید، پیشگام مفهوم آموزش حقوقی نزدیک به 20 سال پیش است. آنها در حال حاضر در سراسر پیشرو در ارائه مدارک تحصیلی مشاوران حقوقی عملی در سطح کارشناسی ارشد انگلستان.

انعطاف پذیر، فرمت مطالعه خانه اجازه می دهد تا نمایندگان به مطالعه با سرعت خود را در کنار تمام وقت کار و خانواده تعهدات. مواد درسی جامع در آغاز دوره از جمله یادداشت هدایت، البته برنامه درسی و تکالیف ارائه شده است. این دوره به طور کامل خود شامل و دانش آموزان هر گونه مواد بیشتر نیاز ندارند. کارکنان ما و آموزگار مبتنی بر صنعت برای تماس در سراسر به ارائه پشتیبانی و راهنمایی می باشد. دانشجویان موفق به فارغ التحصیل در یک مراسم اعطای جوایز سالانه در دعوت دانشگاه Strathclyde، گلاسکو.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

Central Law Training

CLT اسکاتلند نیز خوشحال به ارائه گواهی آنلاین در مدیریت پروژه برای وکلا که به معرفی تکنیک های مدیریت اثبات شده و سازگار این را به آنها مناسب و قابل اجرا به بخش قانونی است ... [+]

CLT اسکاتلند نیز خوشحال به ارائه گواهی آنلاین در مدیریت پروژه برای وکلا که به معرفی تکنیک های مدیریت اثبات شده و سازگار این را به آنها مناسب و قابل اجرا به بخش قانونی است. شما می توانید به روش های ساخت یافته که به شما این اطمینان را به اهداف کسب و کار در حالی که افزایش ارزش مشتری و تضمین سودآوری معرفی شده است. تعدادی از قالب ارائه شده و به شما خواهد شد در استفاده از آنها هدایت را به آنها بهترین کار برای شما. البته انعطاف پذیری در اطراف آنلاین دیگر تعهدات کامل شده است. پس از اتمام شما یک گواهی در مدیریت پروژه برای وکلا توسط CLT اسکاتلند در ارتباط اعطا با دانشگاه استراتکلاید دریافت خواهید کرد.... [-]

بریتانیا گلاسکو
آگوست 2020
انگلیسی
پاره وقت
6 ساعت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی