Ducere Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معیارهای مهم مربوط به صنعت در جهان

Ducere با دانشگاه ترنسنت سنت دیوید دانشگاه ویلز همکاری داشته است تا مقادیری از منابع تجارتی منحصر به فرد را که دیکر مشهور است، به همراه رعایت اصول علمی ارائه شده توسط قدیمی ترین دانشگاه Royal Chartered در ویلز و انگلستان پس از دانشگاه های آکسفورد و کمبریج .

این مشارکت به Ducere و دانشگاه ولز تریسی سنت دیوید افتخار ارائه نوآورانه ترین درجه - یک برنامه کارشناسی منحصر به فرد است که قادر به دانش آموزان برای کار بر روی پروژه های واقعی با سازمان های تجاری پیشرو در انگلستان است.

دوسر یک شرکت مدرن با تکنولوژی پیشرفته اجتماعی است که ذهنهای الهام بخش ترین و پیشرفته ترین فن آوری های جهان را در زمینه آموزش عالی به ارمغان می آورد. برنامه های آموزش عالی ما هزینه نشر و توسعه سواد آموزی را در 24 کشور آفریقایی تامین می کند. تاکنون بنیاد بیش از 700 نوازنده دانشجویی در 50 مجموعه داستان کودکان آفریقایی منتشر کرده است.

رشته های دانشگاه برای اقتصاد نوآوری قرن بیست و یکم

در همکاری با دانشگاه ها و شرکت های بزرگ، Ducere ارائه می کند که به منظور رفع نیازهای یادگیرنده مدرن از طریق مطالعه آنلاین انعطاف پذیر، پروژه های کسب و کار در دنیای واقعی و پشتیبانی دانشجویی بی نظیر طراحی شده است.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

تحصیلات عالی و حرفه ای مرتبط با صنعت

دوره های Ducere در همکاری با سازمان های پیشرو برای ارائه آموزش دانشگاهی ارائه می شوند که واقعا فارغ التحصیلان را برای انجام مراحل بعدی حرفه ای آماده می کنند. مشارکت های صنعتی Ducere از ایجاد محتویات دوره عملی و مرتبط پشتیبانی می کند. پروژه های صنعت واقعی با دانشجویان ارتباط برقرار می کنند.

تکمیل مدرک دیروز و UWTSD یک تجربه منحصر به فرد و ارزشمند است که شما دیگر نمیتوانید آن را دریافت کنید. این که آیا شما تصمیم به شروع کسب و کار خود، ایجاد یک شرکت اجتماعی و یا کار در یک سازمان، شما را از طریق مهارت های کاربردی برای چالش های کسب و کار واقعی یاد بگیرند. یک مدرک کاربردی با مهارتهایی که کارفرمایان دنبال می کنند، اطمینان حاصل خواهند کرد که شما در مسیری که انتخاب می کنید، موفق می شوید.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

بینش واقعی از رهبران جهانی و نوآوران کسب و کار

دانشکده رهبران جهانی Ducere شامل بیش از 250 رهبر صنعت از بالاترین سطوح زندگی عمومی، از جمله رئیس جمهور سابق، نخست وزیران، مدیران اجرایی، کارآفرینان و بشردوستانه است.

بینش های ویدئویی از این رهبران در سراسر دوره Ducere محتوا و برنامه درسی، پرتو شکاف بین تحصیلات دانشگاهی و یادگیری عملی و مرتبط با صنعت است.

"مدرک تحصیلی که با مشکالت موثر و کاربردی در محل کار مواجه می شود"

اخبار آسمان اخبار (Switzer Daily)

"رهبران جهانی ... ارائه دوره های رهبری زندگی واقعی"

مجله کسب و کار مجله هفتگی

مکان ها

سوانسی

Address
سوانسی, ولز, بریتانیا