Elizabeth Johnson Organization

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره های زبان انگلیسی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان

در EJO ما سنت تعالی در تدریس دوره های زبان انگلیسی را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با تجربه بیش از 50 سال حفظ می کنیم. معلمان ما به بهترین نتیجه در هر دانش آموز اختصاص داده اند. ما از تازه ترین کتاب های درسی و منابع برای آموزش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان استفاده می کنیم و به نیازهای هر دانش آموز همدلی می کنیم. روش ما گرامر، خواندن و واژگان را با گفتگو ترکیب می کند.

در کلاس های ما، انگلیسی به طور مداوم صحبت می شود و صحبت کردن بهترین روش برای یادگیری است!


چرا ما را انتخاب کن

انتخاب مناسب ترین دوره زبان بسیار مهم است زیرا در مورد سرمایه گذاری برای آینده است. این که آیا شما به دنبال یک دوره تعطیلات تابستانی برای یک برنامه یکپارچه برای خودتان، یک عضو خانواده یا یکی از کارکنان خود هستید، ما مطمئن هستیم که پاسخ این است که به یادگیری زبان انگلیسی با ما باشید!

106992_106948_Smiley.jpg

ما پیشنهاد می دهیم:

پنجاه سال تجربه در تنظیم برنامه های بسیار موفق انگلیسی

ما پنجاه سال به زبان انگلیسی به دانش آموزان کشورهای دیگر آموزش داده ایم. در طول این دوره، ما بیش از 250،000 دانش آموز به انگلستان در دوره های مختلف پذیرفته ایم و در سراسر جهان شناخته شده هستیم.

ما دوره های بین المللی، برنامه های گروه های تک ملیتی و درس های صفحه اصلی انگلیسی را ترتیب می دهیم که در آن دانشجویان فردی در خانه معلم میزبان زندگی می کنند و یاد می گیرند.

تمام دوره ها، به استثنای برنامه های یادگیری آنلاین، توسط شورای بریتانیا مورد تایید قرار می گیرند. ما عضو انجمن ملی مدارس زبان انگلیسی معتبر و سازمانهای دوره زبان، انگلیسی انگلستان و همچنین در این چارچوب گروه تخصصی، Young Learners English UK هستیم.

در یک دنیای به سرعت در حال تغییر، تعهد ما به هر یک از دانش آموزان ما بدون تغییر باقی می ماند.


همه دوره ها، به جز برنامه های آموزشی آنلاین، معتبر توسط شورای بریتانیا

اعتباربخشی شورای بریتانیا، استاندارد تضمین کیفیت برای آموزش زبان انگلیس در انگلستان است. شورای بریتانیا سازمان های ارائه دهنده دوره های به زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی را در فواصل منظم بازرسی می کند. کسانی که با استانداردهای کیفیت بالا موافق هستند شورای بریتانیا را تأیید می کنند.

اعتباربخشی دانش آموزان را با تضمین کیفیت فراهم می کند. دوره های ما از زمان معرفی یک برنامه اعتباربخشی برای ارائه دهندگان دوره های زبان انگلیسی تأیید شده است.


بیش از یک دوره - یک تجربه کامل یادگیری زبان

شما با آموزگاری خود در انگلیس در جلسات تحصیلی خود مشغول به یادگیری زبان انگلیسی هستید، همچنین در بسیاری از موارد دیگر نیز. شما از طریق صحبت با معلمان خود و دوستان جدید خود در خارج از زمان درس یاد میگیرید و همچنین اگر شما در یک برنامه خانوادگی هستید، با میزبان خود. البته شما یاد میگیرید که به فروشگاهها بروید و مکانهای مورد علاقه محلی و ملی را ببینید.

یادگیری با EJO هر دو موثر و لذت بخش است!


آموزش با تأکید بر ارتباط عملی با معلمان واجد شرایط

ما بیشتر از اقامت خود در انگلستان را با ایجاد اعتماد به نفس خود در استفاده از زبان انگلیسی انجام می دهیم. تدریس ما همیشه در مورد شما و نیازهای یادگیری شما متمرکز است. فعالیت های یادگیری فرصت هایی را برای استفاده از زبان انگلیسی روزمره فراهم می کند. کلاس درس همیشه بر اساس یک طبقه حداکثر شانزده دانش آموز است. بدیهی است که یک واحد تحصیلی به صورت فردی طراحی شده است.

ما از کتابهای درس بعنوان یک منبع در طی برخی از درس ها و همچنین مواد معتبر، زندگی واقعی مانند مقالات روزنامه ها، برنامه های رادیو و تلویزیون و ضبط، اشعار و فیلم ها استفاده می کنیم. طبق نوع، البته، شما انتخاب کرده اید، اهداف از طریق کار جفت و جور، بازی نقش، گفتگوها، سخنرانی ها، مصاحبه ها و نظرسنجی ها به دست می آید.

یادگیری زبان انگلیسی در انگلستان بدین معناست که شما زبان و اصطلاحی روزمره را که توسط زبان مادری استفاده می شود را تجربه می کنید. ما حداکثر فرصت را برای تمرین روزمره انگلیسی در طول جلسات آموزش برنامه ریزی شده و خارج از آنها ارائه می دهیم.

ما معلمانمان را با دقت برای تجربه، حرفه ای بودن، دوست داشتنی و شور و شوق خود انتخاب می کنیم؛ در واقع برای مناسب بودن آنها برای انواع دوره هایی که ما ارائه می دهیم. معلمان ما دارای شرایط مناسب برای دوره ای هستند که آموزش می دهند.


رفاه دانشجویی همیشه اولویت مطلق است

ما بیشترین اهمیت را برای تأمین ایمنی و سلامتی شما به صورت مناسب برای سن، پس زمینه و نوع شما داریم.

محل اقامت ما ارائه می شود مناسب خواهد بود، الزامات طرح اعتباربخشی شورای بریتانیا را برآورده و محیط امن و مطمئن را فراهم می کند.

اگر در محل اقامت در خانه زندگی می کنید، به عنوان اقامت در خانه زندگی می کنید. نماینده ما از تمام اقامتگاه های اقامتگاه ما دیدن می کند و ما هر خانه را طبق معیارهای شورای بریتانیا بررسی می کنیم. خانه های ما گرم و استقبال می کنند و ما در همان زمان بیش از یک دانش آموز را با همان زبان اول در یک خانه قرار نمی دهیم مگر اینکه به طور خاص از ما بخواهید که این کار را انجام دهید.

در خانه های مسکونی و اقامتگاه های مسکونی، ما یک رژیم متعادل را به شما ارائه می دهیم، با توجه به نیازهای مناسب غذایی که ممکن است داشته باشید.

در ابتدای دوره شما، ما اطلاعات مربوط و مفصل را در مورد نکات قانون و ایمنی انگلیسی و اطلاعات مربوط به محل اقامت شما ارائه می دهیم.

ما همچنین یک شماره تلفن 24 ساعته برای استفاده در اورژانس ارائه خواهیم داد.

مکان ها

گذرگاه

Address
Elizabeth Johnson Organisation LLP Eagle House Lynchborough Road
GU30 7SB گذرگاه, انگلستان, بریتانیا