Elizabeth Johnson Organization

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان و بزرگسالان مسن

دوره های آنلاین خودآموزی و آموزش دوره های آنلاین

خود مطالعه آنلاین
EJO 9 بسته دوره آنلاین مختلف را برای نوجوانان و بزرگسالان مسن ارائه می دهد. همه دانش آموزان نیاز به اتصال به اینترنت و یک دستگاه دارند (بیشتر آنها دوستانه موبایل هستند و فقط برنامه را بارگیری می کنند).
بسته های ارائه شده از یک دوره انگلیسی انگلیسی به دو مؤلفه تا یک دوره انگلیسی انگلیسی در پنج بخش تجاری می باشد. به عنوان مثال ، بسته دوره Down to Business Achiever شامل Business Speaking ، Business Vocabulary و سه مؤلفه نوشتن Business در سطح B2 است. دوره انگلیسی عملی انگلیسی در سطح A2 و بالاتر با یک تست تشخیصی آغاز می شود و سپس برنامه مسیر درسی را که دانش آموز دنبال می کند انتخاب می کند. دوره A1 سطح دروس از پیش انتخاب شده است.

دوره های آنلاین آموزش داده می شود

EJO دوره های آنلاین که به زبان انگلیسی و عمومی انگلیسی آموزش داده می شود را ارائه می دهد. دوره ها در بلوک های 15 ساعته قرار می گیرند و دانش آموزان می توانند هر تعداد که بخواهند بلوک بگیرند. تخفیف برای خریدهای چند بلوک ارائه می شود. همه معلمان معلمان واجد شرایط EFL هستند که با EJO کار می کنند. و همچنین زمان تدریس دروس ، دانش آموزان وظایف دیگری نیز برای تکمیل دریافت می کنند. همه شرکت کنندگان پس از اتمام موفقیت آمیز دوره ، اعلامیه ای دریافت می کنند. دروس با استفاده از زوم یا یک بستر مشابه انجام خواهد شد.


چرا ما را انتخاب کن

انتخاب مناسب ترین دوره زبان بسیار مهم است زیرا در مورد سرمایه گذاری برای آینده است. این که آیا شما به دنبال یک دوره آنلاین تدریس شده یا یک بسته دوره ای هستید که فقط آنلاین باشد و برای خودتان ، یک عضو خانواده یا یکی از کارمندان خود مطالعه کنید ، مطمئن هستیم که جواب این است که انگلیسی را با ما یاد بگیرید!

مکان ها

Alton

Address
GU34 Alton, انگلستان, بریتانیا