FutureLearn

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در FutureLearn، ما می خواهیم برای الهام بخشیدن به یادگیری برای زندگی است. به همین دلیل ما ارائه می دهیم انتخاب های متنوع از رایگان، دوره های آنلاین با کیفیت بالا و محتوا از برخی از دانشگاه های پیشرو در جهان و دیگر نهادهای فرهنگی برجسته.

هدف ما این است که برای اتصال آموزان در سراسر جهان با مربیان با کیفیت بالا و با یکدیگر. ما اعتقاد داریم که یادگیری باید، تجربه اجتماعی لذت بخش باشد، با مقدار زیادی از فرصت به بحث و تأمل در آنچه که تو مورد مطالعه، به منظور اکتشافات تازه و فرم ایده های جدید.

دوره ها یک گام در یک زمان تحویل و بر روی تلفن همراه، قرص و رومیزی در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید یادگیری در سراسر زندگی خود را متناسب، به جای زندگی خود را در اطراف یادگیری است.

ما یک شرکت خصوصی به طور کامل توسط دانشگاه آزاد متعلق به، با بهره مندی از بیش از 40 سال تجربه خود را در آموزش از راه دور و آموزش آنلاین. شرکای ما شامل بیش از 80 از بهترین بریتانیا و بین المللی دانشگاه ها، و همچنین موسسات با یک آرشیو بسیار بزرگ از مواد فرهنگی و آموزشی، از جمله شورای بریتانیا، کتابخانه بریتانیا، و موزه بریتانیا.

چرا کار می کند

FutureLearn شما ارائه می دهد راه های قدرتمند جدید برای یادگیری آنلاین. هر دوره با توجه به اصول یادگیری موثر، از طریق داستان سرایی، بحث، یادگیری قابل مشاهده است، و با استفاده از پشتیبانی جامعه به جشن پیشرفت طراحی شده است.

یادگیری از طریق داستان سرایی

هر دانشگاه شریک یک تجربه یادگیری کامل، ارائه شده توسط دانشگاهیان برجسته در این زمینه خود طراحی کرده است. به جای پخش سخنرانی های کلاس درس طولانی، ایده ها از طریق فیلم ها با کیفیت بالا و مقالات معرفی شده است. بعد از آن شما می توانید بحث در مورد آنچه شما آموخته ام، تست دانش جدید خود را با آزمونها تعاملی است که ارائه پاسخ مفید و فرصت دوباره سعی کنید اگر پاسخ اشتباه است. هر دوره می گوید یک داستان، گام به گام، با چالش ها و راهنمایی های مفید در طول راه، به آزمون و ایجاد درک خود را.

بحث برای یادگیری

ما بهترین یادگیری زمانی که ما به اشتراک بگذارید و بحث ایده با زبان آموزان همکار، به درک تجارب و دیدگاه های مختلف و برای پر کردن شکاف ها در دانش خود ما است. اما همه را دوست اجتماعی بودن، به طوری که به جای ارسال آموزان ما به بحث و تبادل نظر جداگانه، شما می توانید نظرات خود را در کنار محتوای اضافه کنید.

شما می توانید با خواندن آنچه که مردم دیگر در مورد این موضوع می گویند شروع، و پس از آن در پیوستن به زمانی که شما آماده هستید. اگر شما به خصوص دوست یک دیدگاه، شما می توانید انتخاب کنید به دنبال نویسنده آن به طوری که شما به راحتی می توانید مردم و نظرات است که از بیشتر مورد علاقه شما هستند پیدا کنید.

ما می شود ساخت و ساز در این مفاهیم «بحث در زمینه" و "زیر" در ماه های آینده، به طوری که یادگیری اجتماعی کمتر احساس مانند یک مکالمه اجباری و بیشتر شبیه به یک چت با دوستان در مورد ایده های خود را و آنچه شما به دست آوردید.

یادگیری قابل مشاهده

یکی از راه های افزایش یادگیری این است که روند قابل مشاهده است، به طوری که شما می دانید آنچه در حال آمدن بعدی، که در آن شما در این دوره و تا چه حد شما آمده اند. لیست برای انجام به شما می دهد یک مرور کلی از این دوره، نشان دادن فعالیت های هر هفته، و حفظ سابقه ای از آنچه شما در پایان.

صفحه پروفایل خلاصه ای از فعالیت های خود را، از جمله دوره های خود را و هر گونه نظر شما را ساخته اند فراهم می کند. ما باید توسعه این با علائم راهنمایی بیشتر برای دوره و نشانه ای از پیشرفت خود را.

جامعه یادگیری حمایت

یک مدل آموزش فشرده می توانید برای دوره رایگان در مقیاس عظیم کار نمی کند، بنابراین ما نیاز به ارائه پشتیبانی آنلاین و بدون یک شبکه بزرگ از آموزگار. راه حل این است به مهار قدرت از جامعه، که در آن یادگیرندگان می توانند استفاده فوری از مهارت های تازه به دست آورد خود را با به اشتراک گذاشتن دانش خود را با همسالان خود را.

زیر آموزان دیگر بخشی از یک سیستم قدرتمند ما در حال ایجاد است که به شما اجازه مشارکت خوب و ترویج مردم که ارائه توصیه های مفید، و به منظور توسعه شهرت خود را است. در این راه، موفقیت می آید فقط از عبور یک تکلیف و تکمیل یک دوره، بلکه از ساخت یک سهم به نیست FutureLearn جامعه.

یادگیری اجتماعی در مقیاس عظیم

همه این روش ها نیاز به کار با تعداد زیادی از فراگیران، به طوری که به نظر نه تنها فلش گذشته و اعتبارشان می توان در طول زمان ساخته شده است. به همین دلیل ما تصمیم به ایجاد یک پلت فرم جدید در مقیاس عظیم یادگیری اجتماعی، نقاشی بر روی تخصص از دانشگاه آزاد، بی بی سی، طراحان رسانه های اجتماعی، و همچنین ما FutureLearn شرکای. این یک راه جدید از یادگیری است.

یادداشت

یادگیری قابل مشاهده است که در آثار جان هتی الهام گرفته است، برای پیدا کردن بیشتر، visible-learning.org مراجعه کنید.

اصول ما

ده اصلی که هدایت چگونه ما طراحی و ساخت FutureLearn.

باز کن

هر کجا که ممکن است، ما شرکای ما را تشویق به ایجاد محتوای دوره باز و قابل کشف، به لینک را به خارج از بهترین وب سایت و شرکت در بحث آنلاین. ما در تلاش برای محتوای دوره در دسترس بر روی بسیاری از دستگاه های که ممکن است و به تمام بازدید کنندگان. ما به اشتراک بگذارید روند توسعه و استدلال پشت تصمیمات کسب و کار ما از طریق کانال مانند وبلاگ ما.

گوش دادن به زبان آموزان ما

هر دو از لحاظ محتوای دوره و ویژگی های پلت فرم: بازخورد از آموزان ما در قلب فرایند توسعه ما است. ما به طور مداوم تکرار و بهبود در بازخورد و مشاهده بر اساس چگونه مردم در حال یادگیری. ما انتشار ویژگی های با بیشترین سرعت ممکن و یادگیری از چه واقعی مردم آنها را استفاده کنید. و سپس ما آنها را بهتر است.

داستان

روایت مهم است. ما می خواهیم برای الهام بخشیدن به آموزان ما به رفتن به یک سفر و جایی که آنها هستند و در آن به آینده. روایت شامل بار به تماشا، گوش دادن و خواندن، فضا برای گفتگو، لحظه های تأمل آرام و اوج ارزیابی. ما با استفاده از داستان سرایی برای برقراری ارتباط ایده در سرگرم کننده و راه های جذاب. و ما همیشه به یادگیرندگان عقب.

تحریک گفتگو

مکالمات در زمینه اتفاق می افتد و انتگرال به تجربه یادگیری است. تعاملات اجتماعی به طور پیش فرض برای تشویق یادگیری نیابتی و اجازه می دهد همه از بحث سود باز است. ما همه را تشویق به خوش مشرب به خاطر یکی از بهترین راه برای یادگیری است که از طریق صحبت کردن با دیگران است.

در آغوش عظیم

ما از فرصت هایی که تعداد زیادی از مردم یادگیری با هم فراهم: دانش تخصصی است که در گروه وجود دارد. تعداد زیادی از مردم آنلاین با هم در یک زمان. ایده راه جریان در اطراف یک شبکه؛ و چگونه می توان سطح جمعیت بهترین مطالب کمک کند. و ما از تماشای چگونه یک گروه بزرگ از زبان آموزان رفتار یاد بگیرند.

ایجاد ارتباط

ما تشویق یادگیرندگان به ایجاد ارتباط به ارائه حمایت متقابل، به چالش کشیدن ایده های خود و حذف تنهایی از آموزش از راه دور. ما در ایجاد فضاهای برای گروه های کوچک به گرد هم می آیند و رسیدن به فهم مشترک است.

نگه داشتن آن ساده

ما سعی می کنیم برای جلوگیری از پیچیدگی هر کجا امکان پذیر است. ما با استفاده از پایین به زمین زبان و تجربه به عنوان دوستانه و استقبال ما می توانیم، و تشویق شرکای ما به همان. ما برای رایج موارد استفاده و طراحی. اگر یکی از ویژگی های مفید است اما تنها به چند است، ما را به وسوسه مقاومت به آن را شامل، به منظور حفظ پلت فرم آسان برای استفاده توسط تمام.

یادگیری از دیگران

ما از بهترین رادیو و تلویزیون، بازی ها و رسانه های اجتماعی قرض برای ایجاد یک تجربه یادگیری جذاب و لذت بخش است. ما بر دانش و تجربه گسترده که در دانشگاه آزاد و در میان کنسرسیوم ما از شرکای، که او نیز ثروت خود را از تجربه به عنوان مربیان با یکدیگر به اشتراک بگذارید وجود دارد قرعه کشی، به ایجاد بهترین محصول ممکن نهایی است.

جشن پیشرفت

ما انگیزه آموزان ما با شکستن سفر به گام های کوچک. هر مرحله نیش اندازه را به یادگیری قابل مشاهده است، کمک به زبان آموزان به سرعت پیشرفت و به طور منظم در آنچه که آموخته اند را منعکس کند. ما هر مرحله از پیشرفت، هر دو کوچک و بزرگ جشن می گیرند. هیچ چیزی به عنوان ترک تحصیل وجود دارد: ما تشویق یادگیرندگان به از تجربه به عنوان کم و یا به همان اندازه که مورد نظر آنها است.

در آغوش FutureLearners

ما می خواهیم به ایجاد یک جامعه از یادگیرندگان مادام العمر، و ارائه سنگ پله از یک سفر به بعد. بازدید کنندگان ما FutureLearners، نه دانش آموزان از یک دانشگاه خاص هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online Courses » بازدید کنید Health Courses » بازدید کنید Law دوره »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Course: Go Solar PV: پتانسیل تجاری خورشیدی Photovoltaics

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کشف وضعیت فعلی و پتانسیل آینده فن آوری خورشیدی PV، و درک بازار جدید در مورد خورشیدی فتوولتائیک. [+]

کسب و کار PV را گسترش دهید و گزینه های حرفه ای خود را گسترش دهید.

استفاده از انرژی خورشید، رویاهای متخصصان انرژی برای دهه ها بوده است. در حال حاضر، با استفاده از فن آوری فتوولتائیک خورشیدی، تبدیل شدن به بیشتر و مقرون به صرفه، مقیاس پذیر و قابل دسترس است، این رویای نزدیک به واقعیت است.

این دوره آنلاین به طور کامل به بررسی خورشیدی PV در عمق می پردازد، پتانسیل آن را برای امروز و آینده نزدیک بررسی می کند، به بررسی چالش های فنی و ارزیابی فرصت های تجاری می پردازد.... [-]


Course : Inside IELTS: Preparing for the Test with the Experts

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

[+]

آیا می دانید که چه مهارتهایی برای موفقیت در آزمون آیلتس نیاز دارید؟ شاید شما می خواهید بدانید که چگونه آزمونگران آیلتس سطح خود را ارزیابی می کنند یا چگونه نمره گروه خود را بهبود می دهند؟ این دوره به شما در پیدا کردن پاسخ ها کمک خواهد کرد، درک اینکه چگونه برای آزمون تدریس کنید و مهارت های تحصیلی انگلیسی خود را توسعه دهید.

شما با متخصصان و زبان آموزان در سراسر جهان ارتباط برقرار خواهید کرد. شما همچنین می توانید امتحانات معتبر IELTS را امتحان کنید و یاد بگیرید چه مهارت هایی را که آزمایش می کنید و چگونگی آنها مشخص شده است.... [-]


Course : Introduction to Process Mining with ProM

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

[+]

اجرای تکنیک های تجزیه و تحلیل معدن فرآیند هسته ای و نتایج صحیح را تفسیر می کند؛ به دست آوردن بینش های فرایند عملی و عملی از داده های رویداد خود (خود). چه شما خواهد رسیدن؟

در پایان دوره، شما قادر به ...

شناسایی داده های رویداد مناسب برای تجزیه و تحلیل تکنیک های مختلف استخراج فرآیند را در ابزار ProM Lite به سیاهههای مربوطه اعمال کنید نتایج حاصل از تکنیک های مختلف استخراج فرآیند را در ابزار ProM توضیح دهید جریان روند را براساس اطلاعات رویداد توصیف کنید بهبود فرآیندهای مبتنی بر تجزیه و تحلیل معادلات فرایند داده های رویداد دوره برای چه کسانی است؟ [-]

Course : Propaganda and Ideology in Everyday Life

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

[+]

دیدگاه های بین رشته ای از ایدئولوژی از سیاست، تاریخ، جامعه شناسی، کلاسیک، روانشناسی، و مطالعات رسانه ای رابطه بین فعالیت های روزمره مانند مصرف، پخت و پز و زندگی در فضاهای شهری با اعتقادات سیاسی چه شما خواهد رسیدن؟

در پایان دوره، شما قادر به ...

ارزیابی سودمندی روش های مختلف تحصیلی برای درک ایدئولوژی ها مقایسه تبلیغاتی که توسط رژیم ها از طیف سیاسی انجام می شود بحث درباره اینکه چگونه ایده ها و ارزش های سیاسی بین دوره های تاریخی مختلف و زمینه های فرهنگی می روند [-]

Course : Study UK: a Guide for Education Agents and Counsellors

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

[+]

شناسایی جنبه های اصلی آموزش و تضمین کیفیت انگلستان با مشارکت با جوامع تمرین با همکاران خود مشارکت کنید و یاد بگیرید کاوش منابع کلیدی برای مشاوره دانشجویان جنبه های تمرین حرفه ای خود را برای توسعه شناسایی کنید کاوش زمینه های کلیدی رفتار اخلاقی برای عوامل، مشاوران و مشاوران درک برنامه های ورودی متخصص را نشان دهید دوره برای چه کسانی است؟

این دوره در درجه اول برای کسانی که دانش آموزان مشاوره به دنبال رفتن به انگلستان برای مطالعه، از جمله مشاوران مدرسه، عوامل آموزشی و کسانی که علاقه مند به تبدیل شدن به عوامل آموزشی است، طراحی شده است. دانش آموزان بالقوه و زبان آموزانی که علاقه مند به تحصیل در انگلستان می باشند، دوره ای مفید و مفید نیز پیدا خواهند کرد. انگلیسی در سطح B1 در CEFR مورد نیاز است.... [-]


Course : What Influences Property Value?

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

[+]

در این دوره، ما برخی از اسرار ارزش های املاک را باز کردیم؛ منعکس شده است که آیا قیمت خانه همیشه بالا می رود؟ گزینه های شغلی مربوط به اموال را بررسی کرد. نفوذ نرخ بهره و تورم در قیمت خانه را در نظر گرفت؛ تأثیر نزدیکی به امکانات و جمعیت های گوناگون در تقاضای املاک را مورد بررسی قرار داد. و برخی از داده ها را در مورد قیمت ملک مشاهده و تفسیر کرد.

چه شما خواهد رسیدن؟

در پایان دوره، شما قادر به ...... [-]


Course about Gabriel García Márquez: Power, History and Love

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

[+]

این دوره به شما اجازه می دهد تا:

چه شما خواهد رسیدن؟ دوره برای چه کسانی است؟ [-]

Course about Korea in a Global Context

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

از دیدگاه جغرافیای سیاسی، کره جنوبی در شمال شرق آسیا، یک منطقه که از آن تقریبا در تمام تنش امنیتی در شرق آسیا ظهور واقع شده است. در نظر بگیرید، برای مثال، به مدت طولانی رقابت چین و ژاپن و اختلافات ارضی حل نشده در شرق دریای چین. [+]

کره جنوبی است در برهه حساس، به ویژه از دیدگاه جهانی است.

درک جغرافیای سیاسی و امنیتی

از دیدگاه جغرافیای سیاسی، کره جنوبی در شمال شرق آسیا، یک منطقه که از آن تقریبا در تمام تنش امنیتی در شرق آسیا ظهور واقع شده است. در نظر بگیرید، برای مثال، به مدت طولانی رقابت چین و ژاپن و اختلافات ارضی حل نشده در شرق دریای چین. اغلب گفته می شود که اختلافات ارضی بین توکیو و پکن رسیده اند، نقطه جوش. همچنین، تهدیدات امنیتی پایدار مطرح شده توسط سلاح های هسته ای کره شمالی و موشک های دور برد می سرسری گرفته شود. ... [-]


Course From Notation to Performance: Understanding Musical Scores

Online پاره وقت February 2019 بریتانیا UK Online

[+]

آیا می خواهید تکنیک های مختلف برای گوش دادن و درک موسیقی را بیاموزید؟

شما یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از موزیک که می شنوید از ملودی های مبهم آشنایی به نمره ارکستر کامل دیدن کنید.

با تمرکز بر آثار موتزارت، شوبرت، بتهوون و ماهر، ما شما را به یک پیانیست، یک گروه کوچک و یک سرپرست معرفی می کنیم که توضیح می دهد که چگونه از یادداشت های روی صفحه ایجاد می کنند.

دوره برای چه کسانی است؟... [-]


Course in Academic Integrity: Values, Skills, Action

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

[+]

عقلانی ترین عادت های رایج برای تقدیر غیرقانونی بودن تحصیلی [-]

Course in Assessment for Learning in STEM Teaching

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

[+]

شناسایی اصول اصلی ارزیابی برای یادگیری ارزیابی برخی از ادبیات تحقیق در مورد ارزیابی برای یادگیری تأمل در نقش گفتگو عمدی در حمایت از آموزش در راه شکل گیری توضیح ویژگی های کلیدی یک سوال لولا نقطه بهبود توانایی ایجاد سوالات لولا نقطه از طریق یک طراحی و ارزیابی فرایند بررسی کمک به یک مخزن جمعیت، منابع سوالات لولا نقطه همکاری با همسالان، معلمان و مربیان سعی کنید از فعالیت و به اشتراک گذاری تفکر به منظور کمک به عمل تغییر ارزیابی طیف وسیعی از ایده های عملی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای استخراج شواهد از دانش آموزان جمع آوری و شواهد از دانشجویان تجزیه و تحلیل بر روی تغییرات در کلاس درس به منظور انتقادی به عمل خود منعکس به منظور اولویت بندی گام های بعدی در توسعه خود اجرا [-]

Course in Becoming a Digital Citizen: an Introduction to the Digital Society

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

[+]

مشارکت مؤثر در جامعه ما به طور فزاینده مستلزم توانایی ما در برقراری ارتباط آنلاین است. این فقط یک سوال از توانایی های فنی نیست - درست مثل جامعه فیزیکی ما، رفتارهای مناسب و مسئولیتی که ما باید بدست آوریم وجود دارد.

در این دوره، ما مفهوم جامعه دیجیتال را بررسی و کشف خواهیم کرد. ما به بررسی اهمیت ارزشهای شخصی و تصمیمات اخلاقی در شکل گیری مشارکت آنلاین و نحوه استفاده از فن آوری های جدید برای حل برخی از مشکلات احتمالی خواهیم پرداخت. از طریق تمام اینها، توانایی های دیجیتالی شما و آگاهی شما از مفاهیم فرهنگی و اخلاقی استفاده از فناوری های دیجیتال را توسعه می دهیم و خواهیم توانست مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک شهروند دیجیتال موثر و موفق داشته باشیم.... [-]


Course in Big Data: Statistical Inference and Machine Learning

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

[+]

چه نرم افزار یا ابزار نیاز دارید؟

شما خواهد بود با استفاده از ابزار رایگان زیر است. برای اطمینان از اینکه سیستم شما با حداقل الزامات مطابقت دارد، سایت های محصول زیر را بررسی کنید: R & R Studio Desktop (نسخه منبع باز) تمرین های عملی را با استفاده از R Studio کامل کنید، بنابراین باید R را به خوبی آشنا کنید:

[-]

Course in Bioprinting: 3D Printing Body Parts

Online پاره وقت June 2019 بریتانیا UK Online

[+]

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ ماهیت چند رشته ای از بیوپیتر چاپ 3D بالینی مزایا و محدودیت های نرم افزار 3D مدل سازی برای چاپ دوزبانه فرایند چاپ 3D (مشکل، طراحی، انتخاب مواد و ساخت شی) مطالعات موردی در مورد افزایش زندگی زیستی (به عنوان مثال Robohand، پاشنه تیتانیوم، ایمپلنت های گلوکوم) ماهیت و تنوع مواد برای مصنوعی و حمایت های ساختاری مورد استفاده در بیو چاپ سه بعدی تفاوت بین ایمپلنت و پروتز تحقیقات بیولوژیکی نوآورانه (مانند غضروف، بیوپنس، بازسازی پوست) مسائل اخلاقی و نظارتی درگیر در درمان های جدید پزشکی و آینده 3D چاپ بیو [-]

Course in Business Fundamentals: Customer Engagement

Online پاره وقت April 2019 بریتانیا UK Online

[+]

بازاریابی رابطه این است که فقط به معاملات کسب و کار به مصرف کننده محدود نمی شود. این که آیا شما در بخش دولتی هستند، ارتش و یا حتی یک فن آوری شروع کردن، شما باید دریابید که چگونه ایده های توسعه یافته در زمینه مشتریان به یک اندازه برای روابط سازمان با ذینفعان دارند، از جمله سرمایه گذاران قابل اجرا، و بخش دیگر در یک سازمان بزرگ.

ارزیابی و درک مسائل اخلاقی اطراف روابط بازاریابی. دوره برای چه کسانی است؟ ... [-]

Course in Business Fundamentals: Effective Networking

Online تمام وقت پاره وقت February 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

[+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

شبکه یک مهارت اساسی، که به شما کمک خواهد کنترل حرفه ای خود را است. این دوره آموزشی آنلاین رایگان اصول شبکه به عنوان یک مهارت اساسی برای کمک به توسعه نام تجاری شخصی خود را در جهان از کار معرفی می کند.

ساخت شبکه شما و با نام تجاری شخصی آنلاین و در دنیای واقعی

شما هنر و صنعت خواهد شد، و دریافت بازخورد در یک زمین آسانسور، یک عبارت کوتاه در مورد نقش و استعدادهای خود را. شما خواهد آموخت که چگونه به تجزیه و تحلیل ارزش اتصالات خود را، که آیا شما به دنبال یک شغل جدید و یا به دنبال راه هایی بودن در موقعیت فعلی خود را بیشتر موثر است. این دوره همچنین استراتژی خود را برای ارائه پوشش، نگه داشتن در تماس با اتصالات خود را و تضمین این که روابط شبکه خود را بر روی سود متقابل و اعتماد است.... [-]


Course in Business Futures: Sustainable Business Through Green HR

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

[+]

تعریف پایداری از منظر منابع زیست محیطی و انسانی شناسایی مراحل توسعه پایدار، و رانندگان از تغییر به پایداری کسب و کار تعریف کنید و ابزار HR سبز و استراتژی توسعه منابع انسانی سبز به عنوان یک مفهوم در سازمان ها برای رسیدن به فراتر از تطابق کاوش مفهوم رویکرد خط بالا سه گانه برای پایداری کاوش عناصر HR سبز و ارتباط بین پایداری اکولوژیکی و انسانی ارزیابی موثر از استراتژی های کسب و کار و روش های به پایداری دوره برای چه کسانی است؟ ... [-]

Course in Challenging Wealth and Income Inequality

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

[+]

شما بسیاری از گزینه های مختلف برای رسیدن به کشف جهان برابر بیشتر برای نسل های آینده.

راهنماهای دوره خود دکتر جروم د Henau، مدرس ارشد در اقتصاد در دانشگاه آزاد، و گل نسترن لاو، مربی در امور مالی شخصی در دانشگاه آزاد.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ چه شده است، نابرابری و چگونه آن را به معنای اندازه گیری می شود. مقایسه نابرابری در سراسر کشور، گروه های مختلف مردم و نسل. چرا مسائل نابرابری است. اختلاف در اطراف نابرابری است. علل، پیامدها، طبیعت و تاثیر نابرابری، به خصوص با توجه به مسکن و حقوق بازنشستگی. [-]

Course in Exploring Anatomy: the Human Abdomen

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

[+]

در نظر بگیرید، تحقیق و بحث در مورد تفاوت های کلیدی بین تقارن سمپاتیک و parasympathetic از سیستم عصبی اتنیکی. [-]

Course in Functional Programming in Haskell: Supercharge Your Coding

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

[+]

تکنیک برای ایجاد ساختار برنامهها از اندازه غیر بدیهی توسعه ابزار سفارشی تجزیه با پشتیبانی از کتابخانه تفسیر ساختمان داده ها و رابط های تابع با استفاده از انواع اعمال روش های رسمی را به اثبات خواص برنامه های کاربردی توسعه، تغییر، و کشف کد با استفاده از زبان با Haskell ابزار پلت فرم استاندارد توجیه که چرا یک برنامه با استفاده از مونادها استاندارد مشترک (از جمله IO و شاید) کاوش combinators استاندارد برای کار در لیست دوره برای چه کسانی است؟ [-]

Course in Global Systems Science and Policy: an Introduction

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

[+]

سیاست در تمام سطوح، از افراد به جهان: ما با مشکلات سیاسی در مقیاس جهانی و ملی شروع خواهیم کرد. چگونه می تواند این مشکلات مقابله کرد؟

[-]

Course in Homo Floresiensis Uncovered: The Science of ‘the Hobbit’

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

[+]

جمع آوری و گزارش تحقیقات موضعی در مورد Homo floresiensis [-]

Course in Management and Leadership: Growing as a Manager

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

[+]

چه شما خواهد رسیدن؟ توصیف مفاهیم مدیریت و رهبری درک و ارزیابی مدیریت های مختلف و سبک های یادگیری شناسایی نیاز و اهمیت داده به عنوان مدرک در تصمیم گیری خوب شناسایی و تعریف اصطلاح «ذینفعان و به دست آوردن درک درستی از چرا آنها مهم هستند آغاز و توسعه روند در حال برنامه ریزی توسعه فردی [-]

Course in Online Business: Customer Profiling for Success

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

[+]

مقایسه سطح مشارکت و انواع خرید، برای پیش بینی تاثیر آن ممکن است بر رفتار خرید مشتری اعمال روش های تحقیقات اولیه و ثانویه برای ایجاد یک طرح تحقیقات بازار است که برای شناسایی بهتر به نیازهای خریدار، انگیزه ها، و دلیل برای خرید محصولات و یا خدمات خاص طراحی و ساخت یک نقشه سفر مشتری برای توصیف فرایند یک خریدار طول می کشد که تصمیم گیری بر یک خرید، با تولید افراد و ضوابط دوره برای چه کسانی است؟ ... [-]

Course in Social Enterprise: Business Doing Good

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

[+]

چه شما خواهد رسیدن؟ شناسایی شرکت های اجتماعی توسعه شرکت های اجتماعی ایده کسب و کار خود را کمک به بحث در مورد جهان شرکت اجتماعی دوره برای چه کسانی است؟ [-]

Course in the Secret Power of Brands

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

[+]

چگونه مارک های از طراحی: طراحی با نام تجاری بزرگ، چهار بعد از طراحی با نام تجاری، فرآیندهای مایع که منجر به طراحی با نام تجاری بزرگ بررسی نقش طراحی در نام تجاری، و چهار بعد که در آن کار می کند ارزیابی مزایا و تکنیک های مدیریت نام تجاری منجر تصور کنید که در آینده از نام تجاری، و شروع به ساختن نام تجاری شخصی خود دوره برای چه کسانی است؟

بدون نیاز به دانشگاهی، اما شما نیاز به یک علاقه عمیق در مارک ها و چگونه کار می کنند.... [-]


البته: آماده شدن برای موفقیت حرفه ای در دانشگاه

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

پیدا کردن چگونگی استفاده بیشتر از وقت خود را در دانشگاه و اطمینان حاصل کنید که مهارت و تجربه کارفرمایان فارغ التحصیل را می خواهید. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

انتخاب مدرک و دانشگاه مناسب می تواند به اندازه کافی دلهره آور باشد، بدون اینکه نگران کارهایی که بعد از فارغ التحصیلی انجام می دهید باشد. اما با این که بازار کار فارغ التحصیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی می شود، برای شروع به فکر کردن در مورد حرفه و حرفه ای دراز مدت خود و فرصت های شغلی بسیار مهم است.

این دوره آنلاین رایگان به شما نشان می دهد که چگونه بیشترین وقت را صرف آموزش عالی کنید، با هدف نهایی بهبود چشم انداز شما در هنگام فارغ التحصیلی.... [-]


البته: ادغام و ادغام: ساختن معامله

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

یاد بگیرید چگونه به ساختار ادغام و جذب و کشف اسناد، مالیات، و سازه های حقوقی مورد نیاز برای اجرای یک معامله. [+]

درک مفاهیم ادغام و ادغام

این دوره به شیوه های مختلفی که معاملات مالی و ادغام آنها ساختار یافته است، به طور دقیق بررسی می شود.

شما در مورد ساختارهای حقوقی، خرید سهام، خرید دارایی، ادغام مالیات و ادغام معکوس می آموزید.

همانطور که شما این ساختارهای معامله مختلف را کشف می کنید، شما مدارک حقوقی و شرکتی و معاهدات مالیاتی را برای هر دو خریدار و فروشنده خواهید دید.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ ... [-]

البته: از جوهر به صدا: رمزگشایی نسخه های خطی موسیقی

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

از طریق تاریخ نمادی از موسیقی سفر کنید و یاد بگیرید چگونه نسخ خطی موسیقی قرون وسطایی را رمزگشایی کنید [+]

در قرن های گذشته، درک خود را از نشانه های موسیقی گسترش دهید

موسیقی در اطراف ما است: ما به آن گوش می دهیم، در حالی که ما در راه کار کردن، آماده کردن ناهار یا حتی دوش گرفتن هستیم. اکثر مردم می دانند که موسیقی دارای اسکریپت خاصی است - نماد. اما به ندرت آنها از سنت طولانی این سیستم نشانه شناسی آگاه هستند.

در این دوره، ما در زمان سفر و بررسی نمادهای موسیقی از قرون وسطی. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه سیستم های نوشتاری را رمزگشایی و رونویسی کنید. و ما در مورد چالش ها و اصول ضبط موسیقی، با اشاره به رویکردهای معناشناختی و نظریه بصری، بحث خواهیم کرد.... [-]


البته: انتخاب های هوشمند: گسترش افق های شما

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

دوره آنلاین رایگان از UCAS برای کمک به دانش آموزان درک ثروت از فرصت های تحصیلی عالی در بریتانیا برای آنها. [+]

این دوره توسط UCAS طراحی شده است تا به شما در درک بهتر مطالعات و فرصت های آموزشی برای شما کمک کند. گستره وسیعی از موضوعات، دانشگاه ها و گزینه های موجود می تواند غلبه داشته باشد. بررسی انتخاب و تصمیم گیری شما می تواند بسیار دلهره آور باشد. بنابراین ما مجموعه ای از مواد را برای کمک به شکل گیری تفکر خود قرار داده ایم.

موضوع و مسیر مناسب را برای شما انتخاب کنید

با ثبت نام، شما بیشتر در مورد گزینه های خود را کشف و توانایی خود را برای ایجاد گزینه هایی که برای شما مناسب است را افزایش دهید. ما بینشی به انتخاب موضوعات و مسیرهای مختلفی که می توان بعد از مدرسه، از طریق آموزش عالی یا سایر مسیرهای آموزشی، به مسیر شغلی انتخاب کرد، ارائه می دهیم.... [-]


البته: تاریخ غذای سلطنتی و جشن گرفتن

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

نمودار تاریخ غذای سلطنتی در شکوه قصر سلطنتی. [+]

کاوش تاریخ غذای سلطنتی را از طریق طعم پنج پادشاه کلیدی.

از Tudors تا قرن بیست و یکم، شما به مورخان متخصص، مربیان و دانشمندان مواد غذایی از دانشگاه Reading و کاخ های سلطنتی تاریخی پیوسته و با طعم های مختلف نسل های بعد از سلطنتی روبرو می شوید و از شکوه و جلال کاخ هایشان لذت خواهید برد. ما نگاهی صمیمانه در پشت صحنه در برخی از کاخ های باور نکردنی انگلستان خواهیم داشت. هنری هشتم در کاخ دادگاه همپتون، الیزابت I در برج لندن، جورج I در کاخ دادگاه همپتون، جورج سوم در کاخ کیوت و ویکتوریا در کاخ کنسینگتون.... [-]


البته: تجارت آنلاین: بازاریابی دیجیتال برای موفقیت

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

درک اینکه چگونه بازاریابی دیجیتال می تواند به راه اندازی شما در یکی از چهار دوره در برنامه موفقیت تجاری آنلاین کمک کند. [+]

این دوره آنلاین رایگان شما را به جهان به سرعت در حال رشد بازاریابی دیجیتال و نقش آن در رانندگی آگاهی و فروش برای کسب و کارهای آنلاین معرفی خواهد کرد. ما با مشتری سفر خواهیم کرد تا کشف کنیم چگونه مردم از جستجوی دیجیتال برای جستجو، تعامل، بررسی و خرید استفاده می کنند.

یاد بگیرید چگونه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال ایجاد کنید

اگر شما نمی دانید کجا بروید، هرگز وارد نمی شوید، به همین دلیل است که شما نیاز به یک استراتژی برای تصمیم گیری های بازاریابی دیجیتال خود دارید. ما به شما یک راهنمای گام به گام برای ایجاد استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را به شما ارائه می دهیم تا شما را در مسیر درست در جهت جذب و حفظ مشتریان با ارزش ترین مشتریان خود قرار دهید.... [-]


البته: تحول دیجیتالی کسب و کار و خدمات

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

بررسی تاثیر تحولات دیجیتال در زمینه کسب و کار و خدمات و بررسی نحوه اجرای آن در سازمان خودتان. [+]

فناوری هر جنبه ای از نحوه کار و خدمات، چه عمومی و چه خصوصی، را تغییر می دهد - یک روند شناخته شده به عنوان تبدیل دیجیتال.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای کارکنان خدمات یا شرکت های صنعتی طراحی شده است که قصد دارند به خدمات دیجیتالی خود بپردازند و می خواهند تأثیر این تغییر را بر سازمان و فرهنگ خود درک کنند.

[-]

البته: درک اطلاعات در رسانه ها

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

تبدیل شدن به یک مصرف کننده حیاتی از آمار اجتماعی. یادگیری تعداد اعداد نشان می دهد، چه زمانی و چرا آنها گمراه می شوند، و چگونه می توانید اخبار جعلی را مشاهده کنید. [+]

آمار اجتماعی و داده های اقتصادی واقعا نشان می دهد؟

به طور فزاینده، ما با تمام انواع اطلاعات در مورد نحوه تغییر جامعه بمباران می کنیم. از نظرسنجی نظرسنجی و داده های مهاجرت به نتایج اقتصادی و میزان بدهی های دولت.

در این دوره از موسسه روش شفیلد دانشگاه شفیلد، ما به راه هایی برای برطرف کردن سردرگمی نگاه می کنیم تا تصمیم بگیریم که تعداد اعداد نشان می دهد، چه زمانی و چه زمانی (و گاهی عمدا) گمراه می شوند و چه چیزی خبر جعلی هستند.... [-]


البته: ذهن چیست؟

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

با در نظر گرفتن این دوره آنلاین رایگان، مفاهیم علمی و فلسفی مرتبط را درک کنید [+]

این دوره آنلاین رایگان، یادگیرندگان و تمرینکنندگان را به ذهن متبادر می کند که چگونه ذهن کار می کند. هدف آن ایجاد پل هایی است که بین رویکردهای مخالف سنتی برای درک ذهن است.

ذهن چیست؟

این سوال فیلسوفان، دانشمندان، مورخان و مردم عادی را در طول زمان و فرهنگ فرا گرفته است.

در حالی که پیشرفت در درک پزشکی از اینکه چگونه عملکرد توابع مغز می تواند نور را بر توابع و اختلالات عصبی روشن، سوال اصلی از آنچه که ذهن صحبت می کند به یک مشکل متفاوت است.... [-]


البته: رهبری چیست؟

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

رهبری یک اصطلاح است که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب اشتباه گرفته می شود. بدانید چه چیزی رهبر شماست و چگونه می توانید رهبری را تمرین کنید. [+]

رهبران و رهبران را برای بهبود اثربخشی خود به عنوان یک رهبر بررسی کنید

در این دوره طی دو هفته آینده، ما به دنبال پاسخ به این سوال خواهیم بود: "رهبری چیست؟" در هفته اول ما دو دیدگاه اساسی در مورد رهبری را بررسی می کنیم: رهبر به عنوان یک فرد و رهبری به عنوان یک عمل. در هفته دوم، تفاوت بین رهبری و مدیریت را بررسی می کنیم، بنابراین می توانید تعیین کنید که آیا شما یک رهبر در نقش مدیریت، یک رهبر بدون نقش مدیریت، و یا یک مدیر که نیاز به تبدیل شدن به یک رهبر است. با بررسی منابع قدرت و نفوذ و نحوه ادراک رفتارها، شما قادر خواهید بود مسائل مهم را به طور موثر تر مورد توجه قرار دهید.... [-]


البته: مدیریت سفر مالی من

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

سفر به دور بازار مالی انگلستان: چگونه پس از بحران مالی و اصلاحات بعدی تغییر کرد؟ [+]

رویدادهای دراماتیک بحران مالی در اواخر سال 2000، صنعت خدمات مالی انگلستان را تغییر داد. مؤسسات بلند مدت از کسب و کار بیرون رفتند، دیگران مجبور شدند به گروگان گیری و تنها مداخله ای از دولت ها در سراسر جهان - با افتخار از چشم انداز بسته های بهبود مالی - جلوگیری از صنعت بانکی از انفجار.

اکنون، نزدیک به 10 سال از بحران، وقت آن رسیده است تا بررسی کند که امروزه صنعت چگونه ظاهر می شود. مهمتر از همه، چگونه صنعت در حال حاضر برای مصرف کننده کار می کند؟ محصولات چیست؟ صنعت چقدر رقابتی است؟ آیا مقررات به طور موثر برای محافظت از مصرف کنندگان در بازار مالی کار می کند؟ مشتریان کجا می توانند به کمک و راهنمایی در یک محیط مالی در حال تغییر کمک کنند؟... [-]


البته: مقدمه ای برای پایداری و توسعه

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

کاوش تاثیر فعالیت های انسانی بر روی سیاره ما و آنچه ما می توانیم برای اطمینان از آینده ای پایدار برای همه. [+]

چگونه می توان یک آینده پایدار تر ایجاد کرد؟

همانطور که رویدادهای شدید آب و هوا همچنان به سرفصل ها می رسد، روشن است که مسائل زیست محیطی در سراسر جهان در حال افزایش است.

مقدمه ای برای توسعه پایدار ارائه کنید و از طریق این دوره آنلاین از دانشگاه دیکین، آنچه که ما می توانیم برای کمک به محیط زیست خود انجام دهیم را بیابیم.

شما راه های مختلفی را می توانید درک کنید که توسعه پایدار را می توان درک کرد و تاثیر واقعی فعالیت های انسانی را بر روی سیاره ما بررسی کرد.... [-]


البته: میراث فرهنگی و شهر

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

کشف چگونگی توسعه فرهنگ های منحصر بفرد خود و بررسی مفاهیم کلیدی مرتبط با میراث فرهنگی. [+]

میراث فرهنگی معمولا در ملاء عام یا مذهبی بحث می شود: ما از فرهنگ ایتالیایی، تمدن یونان، هنر اسلامی و غیره صحبت می کنیم. اما امروز شهرها میراث خود را از طریق موزه ها، گالری ها، بازار کالاهای هنری و شبکه های شهری می سازند. شهرهای خود را به عنوان مراکز فرهنگی معرفی می کنند و از کل مناطق به عنوان مثال، دوحه و امارات متحده عربی، سنگاپور و جنوب شرقی آسیا، لس آنجلس و آمریکای شمالی را نمایندگی می کنند.... [-]


البته: نقشه ها و انقلاب جغرافیایی

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

یادگیری نقشه ها و تجزیه و تحلیل الگوهای جغرافیایی با استفاده از آخرین سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و ابزار نقشه برداری. [+]

یادگیری نقشه ها و تجزیه و تحلیل الگوهای جغرافیایی با استفاده از آخرین ابزارها

دهه گذشته، روشهای جدیدی را برای درک و استفاده از اطلاعات مکان در فن آوری های قابل دسترس به نمایش گذاشته است. این انقلاب جغرافیایی ابزارهای جیپیاس مصرفی جدید، نقشه های وب تعاملی و دستگاه های تلفن همراه محل را ایجاد کرده است. این پیشرفت ها باعث می شود که همه بتوانند از اطلاعات فضایی استفاده، جمع آوری و درک کنند.... [-]


البته: هدف بالاتر: دسترسی به تحصیلات عالی برای پناهندگان و پناهجویان

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

این دوره برای کمک به پناهندگان و پناهجویانی طراحی شده است که اطلاعات مورد نیاز برای درخواست دانشگاه در انگلستان را دریافت می کنند. [+]

این دوره برای کمک به پناهندگان و پناهجویانی طراحی شده است که اطلاعات و پشتیبانی لازم را برای درخواست و ورود به دانشگاه در انگلستان دریافت می کنند. احمد و رزینا را دنبال کنید زیرا آنها را از طریق فرایند درخواست راهنمایی می کنید، به شما کمک می کند تا درک کنید که در آن می خواهید بروید و چگونه به آنجا بروید. این دوره توسط گروهی از کارشناسان در زمینه آموزش عالی، شبکه های پشتیبانی پناهندگان، ارائه دهندگان ارزشیابی و پناهندگان در دانشگاه ها پشتیبانی می شود.... [-]


البته: پشت صحنه موزه قرن بیست و یکم

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

مقدمه ای برای مطالعه موزه با این دوره آنلاین رایگان دریافت کنید. در مورد مردم و ایده هایی که امروزه موزه ها را تشکیل می دهند، یاد بگیرید [+]

چگونه می توانیم امروز موزه ها را درک کنیم؟ برای موزه ها چه کسانی هستند؟ چگونه ما عصبی به اشیاء و فضاهای موزه پاسخ می دهیم؟ و چگونه موزه ها در دستیابی به عدالت اجتماعی، حقوق بشر یا سلامت و رفاه نقش مهمی دارند؟ در این دوره شما می توانید این سوالات را از طریق طیف وسیعی از مطالعات موردی الهام بخش و ایده های تحریک کننده فکر. کشف اینکه چگونه موزه های مدرن در حال تلاش برای تاثیر گذار بر جهان معاصر ما هستند، با یادگیری با موزه ملی لیورپول، یکی از خدمات موزه های پیشرو در انگلستان و دانشگاه لستر، پیشگام مطالعات موزه برای بیش از 50 سال است.... [-]


البته: کسب و کار فیلم

Online پاره وقت October 2019 بریتانیا UK Online

جهان دنیای تولید فیلم را کاوش کنید و از پیچیدگی های توسعه، توزیع و مالی مطلع شوید. [+]

ساخت فیلم یک سوءاستفاده خلاق است، اما درست مثل هر کسب و کار دیگر، هدف این است که پول کسب کنید.

کسب و کار فیلم توسط دانشگاه باز است، در ارتباط با Pinewood استودیو - پیشرو ارائه دهنده خدمات استودیو به صنایع مبتنی بر صفحه نمایش جهانی است. استودیو جایی است که جنگ ستارگان: Episode VII - The Awakens Force و The Twist جیمز باند فیلم Spectre اخیرا فیلم برداری شده است.

با استفاده از مفهوم زنجیره ارزش و مطالعات موردی مستقل فیلم مستقل، این دوره یک اکتشاف عملی و عمیق از تصمیمات کلیدی کسب و کار را فراهم می کند.... [-]


البته: کشتی های دریایی و دودکش ها: باستان شناسی دریایی

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

یاد بگیرید چگونه باستان شناسی دریایی رابطه ما با اقیانوس ها و دریاها را از 2.5 میلیون سال پیش تا امروز بررسی می کند. [+]

مردم به مدت هزاره اکتشاف کرده و به اقیانوس های سیاره ما وابسته اند. در آن زمان جغرافیای دنیای ما به طور اساسی تغییر کرده است، زیرا مناطق ساحلی سیلاب شده اند و جزایر افزایش یافته یا در زیر امواج از بین رفته اند. با 70٪ از سطح جهان تحت پوشش آب، یک رکورد بی نظیر، اما تا حد زیادی دست نخورده از زندگی انسان، در زیر دریا برای ما کشف شده است، از قبل از اولین اجداد ما از طریق تا به امروز. طی طول این کشتی های کشتی و دوره های شناورهای جهانی، ما با هم در مورد باستان شناسی دریایی آشنا خواهیم شد - کاوش زمینه های آب های زیرزمینی از مدیترانه باستان تا دریای پیش از میلاد دریای شمال و در نظر گرفتن کشتی های کشتی از اقیانوس هند به ساحل اقیانوس آرام آمریکا.... [-]


البته: کشف انیمیشن

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

در این دوره رایگان NFTS، تکنیک های انیمیشن، از جمله توقف حرکت، 2D، CGI و Pixilation، با انیمیشن های برنده جایزه را یاد بگیرید. [+]

این که آیا شما یک انیماتور جوانه زده یا طرفدار انیمه هستید و میخواهید بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد پشت صحنه باشد، این دوره آنلاین رایگان از مدرسه ملی فیلم و تلویزیون (NFTS) تحسین برانگیز بین المللی برای شما مفید خواهد بود.

بیش از چهار هفته تیم ما از انیماتورهای برنده جایزه شما را از طریق رویکرد خود به گفتن داستان و شناسایی تکنیک انیمیشن خود را.

2 - 2D یا Cel animation.

3 - انیمیشن بزرگ در دنیای واقعی.... [-]


البته: یادگیری در سنسور شبکه

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

منظور از یادگیری در یک دنیای شبکه چیست؟ پیدا کردن و کشف نحوه استفاده از شبکه یادگیری شخصی خود. [+]

امروزه مهارت های خود را برای موفقیت در آموزش و پرورش توسعه دهید.

فن آوری های دیجیتال اساسا تغییر چگونگی یادگیری را تغییر دادند. وب دیگر به سادگی یک منبع اطلاعاتی نیست، بلکه فضای متقابل، بورس تحصیلی و خلاقیت است.

در این جهان که دانش به طور گسترده ای توزیع شده است، دسترسی به آن به واسطه قدرت شبکه ی یادگیری فرد تعریف می شود. این دوره شما را با مهارتهای مورد نیاز برای موفقیت در آموزش و پرورش، در این سناریو شبکه ای تجهیز خواهد کرد. شما تفاوت های دیجیتال ما و نحوه برخورد با آنها و بررسی راه های رشد و مدیریت شبکه یادگیری شخصی خود را بررسی خواهید کرد.... [-]


البته، بنابراین شما می خواهید به مطالعه علم زندگی؟

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

ما به شما در یک تور توقف سوت جهان هیجان انگیز از علوم زندگی را، کاوش در آرایه گسترده ای از افراد در نظم و انضباط - از آناتومی به جانور شناسی و همه چیز را در بین، از جمله ایمنی شناسی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنتیک، فیزیولوژی و انگل شناسی . [+]

این کوتاه، دوره آنلاین رایگان شما را به مطالعه علوم زیستی در سطح دانشگاه را معرفی نماید.

ما به شما در یک تور توقف سوت جهان هیجان انگیز از علوم زندگی را، کاوش در آرایه گسترده ای از افراد در نظم و انضباط - از آناتومی به جانور شناسی و همه چیز را در بین، از جمله ایمنی شناسی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنتیک، فیزیولوژی و انگل شناسی .

پیدا کردن آنچه در آن است برای مطالعه و کار در علوم زندگی ... [-]

البته از جنگ جهانی به گرما سفید: نیروی هوایی سلطنتی در جنگ سرد

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان یک همکاری بین موزه نیروی هوایی سلطنتی (RAF) و دپارتمان تاریخ در رویال هالووی، دانشگاه لندن است. این شما را به برخی از نقاط عطف مهم در تاریخ بریتانیا در دوران پس از 1945 را معرفی نماید. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان یک همکاری بین موزه نیروی هوایی سلطنتی (RAF) و دپارتمان تاریخ در رویال هالووی، دانشگاه لندن است. این شما را به برخی از نقاط عطف مهم در تاریخ بریتانیا در دوران پس از 1945 را معرفی نماید.

بررسی نقش در حال تغییر از RAF در دوران جنگ سرد

با راهنمایی دکتر راس ماهونی، مورخ و نقل هوایی، موزه RAF، و دکتر امت سالیوان، سخنران ارشد در تاریخ، رویال هالووی، دوره بررسی خواهد شد:... [-]


البته اسپانیایی برای مبتدی ها 2: افراد و مکان ها

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

یاد بگیرید چگونه به توصیف مردم و چه می پوشند، و بحث در مورد خانواده و خانه خود را در دوم اسپانیایی برای مبتدی ها البته. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

این دوره آموزشی آنلاین رایگان دوم از شش در اسپانیایی برای مبتدی ها برنامه است. این شما را به زبانی که شما نیاز به معرفی:

توصیف مردم، هم از لحاظ جسمی و هم از نظر شخصیت خود را. بحث در مورد آنچه مردم می پوشند (لباس، لوازم جانبی و رنگ). درمورد خانواده ات صحبت کن؛ جهت کسب اطلاعات مردم اطلاعات تماس (آدرس، شماره تلفن، پست الکترونیکی)؛ [-]

البته برای شروع آموزش آنلاین

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

پیدا کردن آنچه که یادگیری آنلاین است و توسعه مهارت برای مطالعه آنلاین بدون قرار دادن بقیه عمر خود را در انتظار. [+]

مهارت هایی را که برای موفقیت آنلاین در اختیار دارید، توسعه دهید

اینترنت نقش مهمی در زندگی کاری و زندگی ما ایفا می کند. اما آیا شما در حال مطالعه آنلاین هستید؟

تحصیل در یک دانشگاه دانشگاهی برای همه نیست. اگر مسئولیت های مراقبتی داشته باشید، می خواهید دوباره مهارت های خود را تغییر دهید یا مایل به کسب درآمد در هنگام یادگیری، و سپس مطالعه آنلاین ممکن است برای شما باشد.

در این دوره آنلاین، شما متوجه خواهید شد که یادگیری آنلاین چیست و چه چیزی می تواند به شما ارائه دهد. شما مهارتهای مورد نیاز برای مطالعه آنلاین را کشف خواهید کرد مهارت های خود را ارزیابی کنید بررسی کنید که چگونه دانش آموزان جوامع آنلاین را تشکیل می دهند؛ و یاد بگیرند که چگونه از ترتیبات انعطاف پذیری و آموزگاران اختصاص یافته بهره مند شوند.... [-]


البته برای پیشبرد کار شما: در دانشگاه پیش برود

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

یک حرفه رضایت بخش یک فرایند مادام العمر است. از این دوره استفاده کنید تا اولین قدم را بگذرانید و دانشگاه را روی پای خود بگذارید. [+]

یاد بگیرید چگونه بیشتر از دانشگاه را بسازید و حرفه خود را شروع کنید

فکر کردن در مورد آینده به عنوان دانشجوی کارشناسی می تواند هیجان انگیز و وحشتناک باشد - به ویژه با اخبار منظم در مورد تغییر بازار کار. چطور باید آینده ای را که ناشناخته است آماده کنید؟ یک مدرک دانشگاهی می تواند شروع خوبی باشد اگر وقت خود را در دانشگاه به خوبی استفاده کنید. از این دوره برای پیدا کردن چگونگی استفاده بیشتر از تجربه دانشگاه خود و شروع کار به سمت حرفه ای موفق و رضایت بخش استفاده کنید.... [-]


البته به ایتالیایی برای مبتدیان 3: زندگی روزانه من

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

در طول چهار هفته پس از دوره، شما واژگان و عبارات به بحث در مورد آنچه شما در طول یک روز عادی را انجام دهید، و یادگیری زمان حال افعال منظم پایان دادن به در -ere و -ire، و همچنین برخی از افعال بیقاعده مانند andare یاد بگیرند (به) و uscire (به بیرون رفتن) و venire (آمده است). همچنین شما می خواهد در مورد عادات اوقات فراغت و آنچه انجام می دهید به طور منظم، استفاده از افعال انعکاسی خود صحبت کنید. [+]

این دوره بخشی از ایتالیایی برای مبتدی برنامه، که شما را قادر به یادگیری پایه ایتالیایی، و کشف ایتالیا و زبان و فرهنگ آن است.

این دوره آموزشی آنلاین رایگان سوم از شش در ایتالیایی برای مبتدی ها برنامه است. این شما را به زبانی که شما نیاز به معرفی:

بپرسید و می گویند که زمان؛ می گویند چه زمانی اتفاق می افتد؛ صحبت در مورد زندگی روزمره شما. بحث در مورد ساعات کار؛ صحبت در مورد رفتن به مکان؛ صحبت در مورد فعالیت های اوقات فراغت. توصیف روز عادی خود را به ایتالیایی ... [-]

البته به ایتالیایی برای مبتدیان 6: و در مورد

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

و همچنین شکایت - در طول چهار هفته از این دوره، شما را به واژگان و عبارات شما نیاز به انجام کارها، مانند رزرو هتل و یا یک خانه تعطیلات و یا سفارش یک وعده غذایی یاد بگیرند. شما را پیدا خواهد کرد که چگونه برای مشخص خرما. [+]

این دوره بخشی از ایتالیایی برای مبتدی برنامه، که شما را قادر به یادگیری پایه ایتالیایی، و کشف ایتالیا و زبان و فرهنگ آن است.

این دوره آموزشی آنلاین رایگان آخرین شش در ایتالیایی برای مبتدی ها برنامه است. این شما را به زبانی که شما نیاز به معرفی:

کتاب محل اقامت تعطیلات؛ صحبت در مورد تاریخ. شکایت؛ یک غذا سفارش دهید؛ درخواست دادن؛ بحث در مورد آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر. یادگیری ایتالیایی برای انجام کارها ... [-]

البته به زبان انگلیسی در اوایل دوران کودکی: یادگیری زبان و توسعه

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان برای پدر و مادر و پزشکان کشف خواهد کرد که چگونه به کودکان خردسال یادگیری زبان انگلیسی و بررسی بسیاری از جنبه های بیشتری از یادگیری اوایل دوران کودکی و توسعه است. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

چگونه کودکان بسیار جوان بهترین یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان اضافی در حالی که آنها هنوز هم یادگیری زبان مادری خود را؟ چگونه و چرا کودکان بهترین طریق بازی یاد بگیرند؟ چه کاری می تواند پدر و مادر و پزشکان را به کودکان را قادر به دریافت بیشتر از یک تجربه یادگیری؟

این دوره آموزشی آنلاین رایگان برای پدر و مادر و پزشکان کشف خواهد کرد که چگونه به کودکان خردسال یادگیری زبان انگلیسی و بررسی بسیاری از جنبه های بیشتری از یادگیری اوایل دوران کودکی و توسعه است.... [-]


البته به یاد بگیرند که به کد ابزار موسیقی الکترونیک با جاوا اسکریپت

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

در این دوره شما طیف وسیعی از ابزارهای موسیقی الکترونیک با استفاده از زبان جاوا اسکریپت و API وب صوتی ساخت. از شما می خواهند خط به خط نشان داده شده است که چگونه به برنامه سینت سایزر تعاملی، درام ماشین آلات و سیستم های موسیقی حتی الگوریتمی که می تواند موسیقی به طور خودکار تولید. [+]

در این دوره شما طیف وسیعی از ابزارهای موسیقی الکترونیک با استفاده از زبان جاوا اسکریپت و API وب صوتی ساخت. از شما می خواهند خط به خط نشان داده شده است که چگونه به برنامه سینت سایزر تعاملی، درام ماشین آلات و سیستم های موسیقی حتی الگوریتمی که می تواند موسیقی به طور خودکار تولید. همچنین شما می خواهد نشان داده شود چگونه به منظور توسعه رابط کاربر با دستگیره ها، لغزنده و عناصر دیگر. نرم افزار موسیقی و رابط کاربر شما را در هر مرورگر وب که از Web Audio API پشتیبانی، از جمله سافاری در iOS و کروم در آندروید اجرا خواهد شد.... [-]


البته در آموزش برای موفقیت: درس و تدریس

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان است برای معلمان زبان انگلیسی در سراسر جهان. این کمک خواهد کرد که توسعه مهارت ها و شیوه های شما برای توسعه حرفه ای مداوم خود را (CPD) نیاز دارید. [+]

روش ها برای برنامه آموزش زبان انگلیسی، که شما را قادر به توسعه حرفه ای به عنوان یک معلم زبان انگلیسی: این دوره بخشی از آموزش برای موفقیت است.

این دوره آموزشی آنلاین رایگان است برای معلمان زبان انگلیسی در سراسر جهان. این کمک خواهد کرد که توسعه مهارت ها و شیوه های شما برای توسعه حرفه ای مداوم خود را (CPD) نیاز دارید.

روش ها برای برنامه آموزش زبان انگلیسی: این دوره بخشی از آموزش ما برای موفقیت است. در این برنامه ما خواهد شد و در 12 شیوه های حرفه ای برای CPD در چارچوب توسعه معلم شورای بریتانیا است.... [-]


البته در آموزش دختران: استراتژی های تدریس است که توسعه اعتماد به نفس، انعطاف پذیری و همکاری

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

رفتارهایی که پاداش نظام آموزش و پرورش - مطالعه، آماده سازی دقیق، کوهنوردی بیمار از یک سطح به سطح بعدی - به نظر می رسد به زنان یک مزیت آکادمیک. با این حال در دنیای کار، مردم استخدام و ترویج در شخصیت به همان اندازه که در مدارک رسمی است. [+]

رفتارهایی که پاداش نظام آموزش و پرورش - مطالعه، آماده سازی دقیق، کوهنوردی بیمار از یک سطح به سطح بعدی - به نظر می رسد به زنان یک مزیت آکادمیک. با این حال در دنیای کار، مردم استخدام و ترویج در شخصیت به همان اندازه که در مدارک رسمی است.

از طریق بررسی آنچه که باید توسط زنان جوان در کلاس درس تجربه این دوره با هدف شروع یک گفتگو بین معلمان در مورد چگونه به بهترین دختران کمک موفق در کلاس درس و فراتر از آن، و همچنین ارائه مشاوره معتبر، راهنمایی و راه حل های عملی.... [-]


البته در آموزش محاسبات

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

دانش و مهارت سواد را به عنوان یک معلم ابتدایی یا متوسطه محاسبات ارتقا دهید. [+]

چگونه می توان محاسبات را به شیوهای تعلیم داد که جوانان را درگیر می کنند و مربوط به دنیایی است که در آن زندگی می کنند؟ برنامه درسی رایانه در انگلستان شامل مهارت های علمی کامپیوتر، سواد دیجیتالی، شهروندی دیجیتال و بورس تحصیلی دیجیتال است. این دوره دانش، مهارت ها و مشاوره در مورد برنامه ریزی، تدریس، ارزیابی و سیاست ارائه می دهد.

مرکز یادگیری ملی STEM در ابتدا توسط UEA با حمایت از Computing in School (CAS) و BT تأسیس می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند تا از کارشناسان معلم معلمان CC یاد بگیرید و تمرین خود را در کلاس خود برای تدریس تدریس تان بازتاب دهید.... [-]


البته در آموزش و پرورش برای همه: معلولیت، تنوع و انعطاف پذیری

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

کشف راه هایی برای ایجاد آموزش فراگیر، به ویژه در مناطقی که منابع محدود هستند. [+]

میلیون ها کودک در سرتاسر جهان از دسترسی به آموزش به دلیل معلولیت محروم شده اند - سرقت از پتانسیل و کاهش جامعه ما.

در این دوره شما در مورد آموزش فراگیر یاد خواهید گرفت، درک آنچه موانع وجود دارد به یادگیری و چگونه به چالش کشیدن آنها. بیش از شش هفته شما از طیف وسیعی از افرادی که دارای تجربه ناتوانی هستند یاد می گیرید و راه های عملی برای ایجاد یک محیط یادگیری فراگیر را می توانید در منطقه خود اعمال کنید.... [-]


البته در آینده کسب و کار: اقتصاد به اشتراک گذاری

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره به ارائه مقدمه ای اقتصاد به اشتراک گذاری و بررسی تاثیر آن بر اقتصاد، کسب و کار و مصرف کنندگان. رشد اقتصاد به اشتراک گذاری در بسیاری از بخش صنعت برجسته چالش ها و فرصت در حالی که ارائه طیف وسیعی از گزینه برای ارائه تجارب مصرف کننده نوآورانه. [+]

این دوره بخشی از برنامه های آتی کسب و کار، که شما را قادر به به دست آوردن بینش به سه روندهای در حال ظهور است که به اخلال در شیوه های کسب و کار سنتی است.

درباره دوره

اقتصاد به اشتراک گذاری یک پدیده قرن 21 است که وضع موجود در محل اقامت، حمل و نقل، خدمات شخصی، رسانه ها و بخش سرگرمی متزلزل است.

این دوره به ارائه مقدمه ای اقتصاد به اشتراک گذاری و بررسی تاثیر آن بر اقتصاد، کسب و کار و مصرف کنندگان. رشد اقتصاد به اشتراک گذاری در بسیاری از بخش صنعت برجسته چالش ها و فرصت در حالی که ارائه طیف وسیعی از گزینه برای ارائه تجارب مصرف کننده نوآورانه.... [-]


البته در آینده کسب و کار: درک خرده فروشی OMNI-کانال و زنجیره عرضه

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

ما دیگر تنها محصولات و یا خدمات تجربه خرید در فضاهای فیزیکی است. ما در حال حاضر اغلب در فروشگاه ها و آنلاین با استفاده از یک لپ تاپ، یک گوشی و حتی یک ساعت مچی خرید. این دوره demystifies این تجربه omnichannel، و به بررسی چگونگی omnichannel زنجیره های خرده فروشی و تامین تولید و تجربه مصرف برای هر دو شرکت کنندگان و مصرف کنندگان تغییر کرده است. [+]

ما دیگر تنها محصولات و یا خدمات تجربه خرید در فضاهای فیزیکی است. ما در حال حاضر اغلب در فروشگاه ها و آنلاین با استفاده از یک لپ تاپ، یک گوشی و حتی یک ساعت مچی خرید. این دوره demystifies این تجربه omnichannel، و به بررسی چگونگی omnichannel زنجیره های خرده فروشی و تامین تولید و تجربه مصرف برای هر دو شرکت کنندگان و مصرف کنندگان تغییر کرده است.

درک خرده فروشی OMNI-کانال

ما در بر تکامل از خرید خرده فروشی از اعمال فیزیکی یا معاملات را از طریق به خرید آنلاین چند کانال ردیابی. دنیای مجازی و فیزیکی تکنولوژی محور امروز فعال معاملات در هر زمان در هر کجا و به هر کسی. ما کشف خواهیم کرد که چگونه جهان omnichannel از خرده فروشی چند متفاوت است، و چگونه کسب و کار می تواند اتخاذ omnichannel به تولید کالاها و خدمات را نزدیک می شود.... [-]


البته در ابر

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

ابرکامپیوترهای امروزی ماشین آلات محاسبه قدرتمند ترین تا کنون اختراع شده، قادر به انجام بیش از یک هزار میلیون میلیون محاسبات در هر ثانیه می باشد. این را می دهد دانشمندان و مهندسان یک ابزار قدرتمند جدیدی را برای مطالعه جهان طبیعی - شبیه سازی کامپیوتری. [+]

ابرکامپیوترهای امروزی ماشین آلات محاسبه قدرتمند ترین تا کنون اختراع شده، قادر به انجام بیش از یک هزار میلیون میلیون محاسبات در هر ثانیه می باشد. این را می دهد دانشمندان و مهندسان یک ابزار قدرتمند جدیدی را برای مطالعه جهان طبیعی - شبیه سازی کامپیوتری.

از دنبال عمیق در داخل اتمها، به تحصیل در رشته آب و هوای آینده از زمین و زیر تکامل از کل جهان از انفجار بزرگ - با استفاده از ابر رایانه ها، ما در حال حاضر می توانید آزمایش مجازی است که در دنیای واقعی غیر ممکن است انجام دهد.... [-]


البته در ابرقدرت جهان باستان: شرق نزدیک

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

در طول چهار هفته، این دوره آنلاین رایگان به بررسی چهار فرهنگ نزدیک شرق باستان و چگونه آنها با هر 3500 سال دیگر پیش تعامل. [+]

در طول چهار هفته، این دوره آنلاین رایگان به بررسی چهار فرهنگ نزدیک شرق باستان و چگونه آنها با هر 3500 سال دیگر پیش تعامل.

پیگیری مصر، Mitannian و هیتی ابرقدرت

سفر، دیپلماسی، تجارت و جنگ از ویژگی های، ما به عنوان مصری، Mitannian و هیتی ابرقدرت باستان می نماید. ما خواهیم دید که چگونه آنها را به تماس با یکدیگر در تلاش برای گسترش نفوذ خود را به حال رقابت سرزمین سوریه و فلسطین است.

یکی از مهم ترین مجموعه از آثار باستانی در بریتانیا - - چگونه کارشناسان استفاده آثار باستانی برای بازسازی گذشته شما را قادر میسازد تا نه تنها در مورد تاریخ این دوره، بلکه ما اشیاء را از دانشگاه موزه گارستنگ لیورپول باستان شناسی را بررسی کند.... [-]


البته در ادبیات در عصر دیجیتال: از خواندن نزدیک به خواندن دور

Online پاره وقت April 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان آدرس این سوال کلیدی آن را به عنوان به شما معرفی روش های گوناگون تفسیر متون ادبی. ما را به زمان آزمایش روش های مانند خواندن نزدیک است. ما همچنین باید اخیر، شیوه کمک کامپیوتر مانند خواندن از راه دور به آدرس. [+]

همانطور که ما درک بهتری از آنچه می خوانیم، ما تفسیر به معنی استفاده از روش های فرهنگی باستانی تفسیر. به ندرت ما در واقع منعکس کننده این روند: بدان معنی است که به ما در درک متون ادبی چه هستند؟ تفسیر چگونه کار می کند؟ و چگونه افزایش ما استفاده از کتاب های الکترونیکی و قرص راه ما خواندن و ادبیات تفسیر تغییر کرده است؟

این دوره آموزشی آنلاین رایگان آدرس این سوال کلیدی آن را به عنوان به شما معرفی روش های گوناگون تفسیر متون ادبی. ما را به زمان آزمایش روش های مانند خواندن نزدیک است. ما همچنین باید اخیر، شیوه کمک کامپیوتر مانند خواندن از راه دور به آدرس.... [-]


البته در ارتباطات بین فرهنگی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این که آیا شما در حال درگیر شدن در کسب و کار در سراسر مرزهای فرهنگی و یا مناطق، ملاقات با مردم دیگر را از طریق مسافرت های بین المللی، کار در یک متنوع، سازمان جهانی و یا تحصیل در خارج، شما می توانید از درک بهتری از ارتباطات بین فرهنگی بهره مند شوند. [+]

این که آیا شما در حال درگیر شدن در کسب و کار در سراسر مرزهای فرهنگی و یا مناطق، ملاقات با مردم دیگر را از طریق مسافرت های بین المللی، کار در یک متنوع، سازمان جهانی و یا تحصیل در خارج، شما می توانید از درک بهتری از ارتباطات بین فرهنگی بهره مند شوند.

کارشناسی ارشد اصول ارتباطات بین فرهنگی

این دوره آموزشی آنلاین رایگان بر روی مفاهیم اولیه اما مهم تمرکز می کنند. این خواهد شد:

کمک به درک بهتر از پیچیدگی میان فرهنگی؛ کشت آگاهی خود را از خود و هویت های فرهنگی دیگران؛ برجسته کردن برخی تغییرات قابل توجه ای در سبک های ارتباطی و ارزش های فرهنگی؛ و تابلو اعلان مسیر به سمت ساختن قابلیت بین فرهنگی خود را. ما با یک سفر از کشف خود را آغاز خواهد کرد، گفتن هر داستان های دیگر فرهنگی ما و کاوش فرهنگ های مختلف. شما شگفت زده خواهد شد که چگونه فرهنگ ما ادراک، تفکر، سبک های ارتباطی، ارزش ها و اعتقادات تاثیر گذاشته است. تنظیم به اقدامات فرهنگی جدید است که به زندگی شما می آیند ... [-]

البته در ارزیابی فن آوری های بهداشتی: انتخاب درمان هایی که دریافت می شود

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

پیدا کنید که چگونه داروها و درمان های جدید قبل از معرفی ارزیابی می شود. [+]

این دوره به شما کمک خواهد کرد که درک کنید که چگونه و چرا دارو و درمان تأمین مالی می شود و کشف می کند که چگونه سازمان های بهداشتی تصمیم می گیرند که آیا ما باید به درمان های خاصی دسترسی داشته باشیم.

شما بر بخش مهمی از اطلاعات مورد استفاده برای تصمیم گیری تمرکز می کنید - ارزیابی فناوری سلامت (HTA).

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟

در این دوره ما نگاهی به

چه ارزیابی فناوری سلامت و چگونگی استفاده از تصمیم گیرندگان مراقبت های بهداشتی برای اطلاع از انتخاب آنها در مورد داروها و درمان ها باید برای بیماران در دسترس باشد - این به معنی نگاه کردن به مزایا یا اثرات درمان و هزینه های آن است. نوع شواهدی وجود دارد که می تواند به ما کمک کند تا تصمیم بگیرد آیا درمان مناسب باشد یا خیر. طیف وسیعی از انواع شواهد، با تمرکز بر روی کارآزمایی های بالینی، آنچه که آنها می توانند ارائه دهند، محدودیت های آنها و به همین دلیل آنها برای HTA بسیار مهم است. روش های مورد استفاده برای به دست آوردن تحقیقات و شواهد موجود در مورد درمان با هم، بنابراین ما می توانیم یک تصویر واضح از آنچه که درمان ارائه می دهد مزایای دریافت کنید. برای انجام این کار، ما به یک تکنیک به نام "بررسی کیفی" نگاه کردیم که شواهد را به یک گزارش واحد متصل می کند و از تکنیک های آماری برای جمع آوری اطلاعات از تعدادی از مطالعات استفاده می کند تا... [-]

البته در استراتژی مدیریت زمان برای مدیریت پروژه

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

مهارت های مدیریت زمان خود را توسعه دهید و استراتژی های مدیریت زمان را کشف کنید تا اطمینان حاصل شود که هر پروژه ای که مدیریت می کنید هموار شود. [+]

هر مدیر پروژه یا رهبر پروژه دارای یک پروژه است که به نظر می رسد از کنترل خارج شده است - جذب زمان و منابع بیشتر از برنامه ریزی شده است. این دوره به شما کمک خواهد کرد تا این رویداد را متوقف کنید.

شما راهبردهای مدیریت زمان را یاد خواهید گرفت که به شما کمک کند پروژه ها را کنترل کنید و مهارت های بنیادی یک مدیر پروژه را برای اطمینان از اینکه هر پروژه ای که اجرا می کنید را با مهلت مقرر خود توسعه می دهد.... [-]


البته در استروسکوپی: مقدمه ای بر عکاسی استریو ویکتوریا

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

اسکاتلندی، جورج واشنگتن ویلسون، و انگلیسی، توماس ریچارد ویلیامز - در این دوره آنلاین رایگان، ما را به ظهور عکاسی استریو و کار از دو عکاسان پیشگام را بررسی کند. [+]

زیر ارائه آن به جهان در نمایشگاه بزرگ در لندن در سال 1851، استریوسکوپ - یک دستگاه است که باعث می شود تصاویر به نظر می رسد 3D - هیپنوتیزم ویکتوریایی. جمع آوری و مشاهده عکس ها استریو شوق شد.

Stereoscopes در محدوده قیمت های مختلف تولید شد، هزاران نفر از تصاویر استریو چاپ شده و خریداری در هر سال، و یک شرکت که در این رونق، لندن با بزرگ نمایی بالا شرکت، اعلام کرد: "بدون خانه بدون استریوسکوپ،

کاوش در ریشه های سه بعدی که و استریو عکاسی ... [-]

البته در استفاده از اطلاعات به منظور بهبود نتایج دانش آموز

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما کمک خواهد کرد برای استفاده از علم داده برای ارائه نتایج بهتر برای دانش آموزان خود را. هر هفته در یک جنبه مختلف از داده ها تمرکز می کنند. شما خواهید منابع شناسایی و تفسیر آنها، تعیین پیامدهای آن و ایجاد اقدامات برای بهبود. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما کمک خواهد کرد برای استفاده از علم داده برای ارائه نتایج بهتر برای دانش آموزان خود را.

هر هفته در یک جنبه مختلف از داده ها تمرکز می کنند. شما خواهید منابع شناسایی و تفسیر آنها، تعیین پیامدهای آن و ایجاد اقدامات برای بهبود.

هفته 1 - علم بهبود

ما در نظر: منابع و انواع داده های مختلف؛ راه هایی برای بهبود نتایج دانش آموز؛ فرآیند های بهبود در زمینه های خود و تجربه حرفه ای؛ و مثال های دنیای واقعی از بهبود نتایج دانش آموز.... [-]


البته در اسپانیایی برای مبتدیان 3: زندگی من

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

در طول چهار هفته از این دوره، شما را به واژگان و عبارات به بحث در مورد آنچه شما در طول یک روز عادی را انجام دهید، و یادگیری زمان حال از افعال به طور منظم، و همچنین برخی از افعال بیقاعده مانند مادون قرمز (به)، salir یاد بگیرند (به ترک / به بیرون رفتن) و venir (آمده است). همچنین شما می خواهد که در مورد چیزهایی که شما انجام اغلب صحبت یاد بگیرند. [+]

این دوره بخشی از اسپانیایی برای مبتدی برنامه، که شما را قادر به یادگیری پایه اسپانیایی و کشف جهان اسپانیایی زبان است.

این دوره آموزشی آنلاین رایگان سوم از شش در اسپانیایی برای مبتدی ها برنامه است. این شما را به زبانی که شما نیاز به معرفی:

بحث در مورد زندگی روزانه خود را. بحث در مورد آنچه که شما هر روز و هر هفته انجام دهد؛ برای درخواست و به زمان، و می گویند زمانی که همه چیز اتفاق می افتد. بحث در مورد وسایل حمل و نقل؛ بحث در مورد ساعات کار؛ بحث در مورد باز و بسته شدن بار از مغازه ها و کسب و کار. توصیف روز عادی خود را به زبان اسپانیایی ... [-]

البته در اصول امور مالی: برنامه ریزی مالی و بودجه بندی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

مالی اصول: برنامه ریزی مالی و بودجه با نگاه کردن به backcloth اقتصادی کنونی و تاثیر آن بر امور مالی خانواده شروع می شود. پس از آن ما در حرکت به کشف نگرش خود را به مدیریت مالی و اینکه آیا شما عادت بد مالی و چگونه این باید خطاب. [+]

مالی اصول: برنامه ریزی مالی و بودجه با نگاه کردن به backcloth اقتصادی کنونی و تاثیر آن بر امور مالی خانواده شروع می شود. پس از آن ما در حرکت به کشف نگرش خود را به مدیریت مالی و اینکه آیا شما عادت بد مالی و چگونه این باید خطاب.

درآمد و هزینه - ما یک مدل چهار مرحله ساده برای تصمیم گیری های مالی قبل از حرکت به بررسی دو جزء از بودجه خانوار را معرفی نماید. در انجام این کار ما در مورد تاثیر تورم و مالیات بر درآمد و پشتیبانی به خانواده ارائه شده توسط سیستم سود دولت یاد بگیرند.... [-]


البته در اصول امور مالی: مدیریت خرید خانوار

Online پاره وقت February 2019 بریتانیا UK Online

مالی اصول: مدیریت ورق شروع می شود تعادل خانگی با نگاه استقراض و بدهی. ما برای درک عواملی که درایو به سطوح علاقه. ما در تفاوت بین بدهی "خوب" و بدهی های "بد"، و در راه وام دهندگان نمره های اعتباری کسانی که به دنبال به قرض گرفتن پول است. [+]

مالی اصول: مدیریت ورق شروع می شود تعادل خانگی با نگاه استقراض و بدهی. ما برای درک عواملی که درایو به سطوح علاقه. ما در تفاوت بین بدهی "خوب" و بدهی های "بد"، و در راه وام دهندگان نمره های اعتباری کسانی که به دنبال به قرض گرفتن پول است.

پس از آن ما در حرکت به بررسی آرایه ای از سرمایه گذاری که مردم می توانند نگه دارید - از جمله حساب های پس انداز، اوراق قرضه، سهام و دارایی های در بودجه. ما در تعیین بازده سرمایه گذاری و در شواهد تاریخی که در مورد بهترین سرمایه گذاری است. ما همچنین در چگونه سرمایه گذاری مشمول مالیات هستند نگاه کنید.... [-]


البته در اصول امور مالی: نظریه سرمایه گذاری و عمل

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

تحقیقات نشان می دهد که خانواده های UK با درک محدودی از گزینه های سرمایه گذاری، ریسک و بازده ضعیف در مدیریت سرمایه گذاری می باشد. حاصل «شکاف پس انداز یک سناریو که در آن بسیاری از نمی توانیم به بازنشسته تهدید می کند. [+]

تحقیقات نشان می دهد که خانواده های UK با درک محدودی از گزینه های سرمایه گذاری، ریسک و بازده ضعیف در مدیریت سرمایه گذاری می باشد. حاصل «شکاف پس انداز یک سناریو که در آن بسیاری از نمی توانیم به بازنشسته تهدید می کند. در جای دیگر خانواده موفق به برنامه ریزی درستی برای انتخاب سرمایه گذاری خود را متناسب با اشتهای ریسک خود و افق های زمانی برای دسترسی به وجوه خود را. اصول مالی: نظریه سرمایه گذاری و تمرین هدف شما ابزار برای جلوگیری از این کابوس امور مالی شخصی.... [-]


البته در اصول کسب و کار: ارتباط موثر

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

در مواجهه با یک سیل روزانه از اطلاعات، ما نیاز بیشتری مهارت های ارتباطی روشن به حال هرگز. این دوره رایگان شما ارائه می دهد یک پایه عملی در استفاده از طیف وسیعی از رسانه های ارتباطی، که کارایی شخصی خود را افزایش خواهد داد، صرفه جویی در وقت شما و کاهش سطح استرس خود را. [+]

در مواجهه با یک سیل روزانه از اطلاعات، ما نیاز بیشتری مهارت های ارتباطی روشن به حال هرگز. این دوره رایگان شما ارائه می دهد یک پایه عملی در استفاده از طیف وسیعی از رسانه های ارتباطی، که کارایی شخصی خود را افزایش خواهد داد، صرفه جویی در وقت شما و کاهش سطح استرس خود را.

بهبود مهارت های ارتباطی مکتوب و شفاهی خود را

شما خواهید اصول نوشتن اسناد با نفوذ برای کار مانند گزارش و طرح های پیشنهادی را کشف کنید. همانطور که شما اطلاعات چارچوب ساده برای ایمیل ها و جلسات شما بلافاصله آنها را به عمل قرار داده و افزایش بهره وری خود را.... [-]


البته در افراد مطالعه مردم: اخلاق در پژوهش در جامعه

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

اگر ما در نظر جمع آوری داده ها و گزارش آن تحقیق را تشکیل می دهند، پس ما به همه به بودن شرکت کنندگان در بعضی از فرم پژوهش اجتماعی قرار گرفته اند. جمع آوری داده ها از مردم در جامعه حال حاضر بخشی از زندگی روزمره است. [+]

اگر ما در نظر جمع آوری داده ها و گزارش آن تحقیق را تشکیل می دهند، پس ما به همه به بودن شرکت کنندگان در بعضی از فرم پژوهش اجتماعی قرار گرفته اند. جمع آوری داده ها از مردم در جامعه حال حاضر بخشی از زندگی روزمره است. تحقیقات اخلاقی خواستار آن است که احترام به حقوق و کرامت انسان از شرکت کنندگان فراهم. مطالعات نیاز به طراحی شود را ارزشمند و هر گونه آسیب احتمالی را پیش بینی و به حداقل برسد. تحقیقات اخلاقی نیاز به تفکر به دقت در مورد آنچه به منزله مشارکت در تحقیق و مسئولیت های محققان نه تنها به شرکت کنندگان، بلکه به همه کسانی که تحت تاثیر یک مطالعه.... [-]


البته در اقتصاد دیجیتال: امور مالی برای رشد کسب و کار

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

هر کسب و کار نیاز به پول نقد به رشد و توسعه. برخی از کسب و قادر به پیدا کردن پول نقد به اندازه کافی از عملیات های خود را به استفاده از فرصت های رشد. دیگران ممکن است نیاز به استفاده از منابع خارجی تامین مالی، مانند یک وام بانکی. چگونه یک کسب و کار تصمیم گیری قوی در مورد اخذ وام؟ [+]

هر کسب و کار نیاز به پول نقد به رشد و توسعه. برخی از کسب و قادر به پیدا کردن پول نقد به اندازه کافی از عملیات های خود را به استفاده از فرصت های رشد. دیگران ممکن است نیاز به استفاده از منابع خارجی تامین مالی، مانند یک وام بانکی. چگونه یک کسب و کار تصمیم گیری قوی در مورد اخذ وام؟

ارزیابی چگونگی به صندوق سرمایه گذاری کسب و کار شما

این که آیا شما در حال مدیریت یک کسب و کار کوچک، یک شرکت کوچک و یا متوسط ​​و یا یک شرکت بزرگ، در این دوره آنلاین رایگان شما را از طریق گزینه های مالی راهنمایی برای کمک به شما در ارزیابی که چه نوع از بودجه مناسب برای سرمایه گذاری کسب و کار خود را و چگونه است توسعه یک استراتژی بودجه را به تصمیم گیری درست در مورد نوع استقراض برای کسب و کار خود را. شما نقش از گزینه های مالی سنتی و جایگزین در نظر گرفته و برای استفاده از یادگیری صورتهای مالی به منظور سنجش سلامت مالی یک کسب و کار. همچنین شما می خواهد به استفاده از پیش بینی جریان نقدی برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد مدیریت یک کسب و کار امور مالی.... [-]


البته در اقتصاد دیجیتال: فروش از طریق بینش مشتری

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

مهم نیست که چقدر پیچیده بازاریابی خود را است، اگر آن را در جذب مشتریان منجر نشده است، پس کسب و کار خود را تنظیم کنید به شکست است. این دوره آموزشی آنلاین رایگان تفکر تازه به چگونه بازاریابی و فروش فعالیت ترکیب برای ایجاد مشتریان که به آینده را اعمال می شود. [+]

مهم نیست که چقدر پیچیده بازاریابی خود را است، اگر آن را در جذب مشتریان منجر نشده است، پس کسب و کار خود را تنظیم کنید به شکست است. این دوره آموزشی آنلاین رایگان تفکر تازه به چگونه بازاریابی و فروش فعالیت ترکیب برای ایجاد مشتریان که به آینده را اعمال می شود.

ساخت یک نگرش جامع به مشتریان خود

دیدگاه در مورد نقش و رفتار مشتریان در حال تغییر، با بازاریابان نقاشی بر روی سیستم های اطلاعات به طور فزاینده قدرتمند برای ساخت یک نگرش جامع به مصرف کنندگان است.... [-]


البته در امنیت سایبر: ایمنی در خانه، آنلاین، در زندگی

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

این دوره سه هفته ای رایگان آنلاین، به بررسی امنیت شبکه های رایانه ای شامل امنیت حریم خصوصی، امنیت و امنیت در خانه می پردازد

[+]

این دوره سه هفته ای رایگان آنلاین، به بررسی امنیت شبکه های رایانه ای شامل امنیت حریم خصوصی، امنیت و امنیت در خانه می پردازد.

چرا دوره ها شرکت کنید.

در جهان مدرن، امنیت اطلاعات دارای نفوذ بر همه ما: در خانه، در محل کار، آنلاین و در زندگی به طور کلی. مانند بسیاری از اختراعات که قبل از رفته اند، اینترنت و وب، ابر و اینترنت اشیاء را با آنها مزایای بسیاری است، اما همچنین باز کردن امکانات جدید برای فعالیت های جنایی. بنابراین باید از تماس با این دنیای جدید اجتناب کنید؟ این دوره آموزشی آنلاین رایگان ارائه یک جایگزین، شما را با ارائه دانش به تصمیم گیری آگاهانه.... [-]


البته در امنیت سایبری برای شرکت های کوچک و متوسط: شناسایی تهدیدها و حملات جلوگیری

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

تقریبا هر روز ما در مورد حملات سایبری در سازمان های بزرگ را شنید، اما به ندرت در مورد حملات مشابه در شرکت های کوچک و متوسط ​​می شنوید. این به این معنا نیست که آنها اتفاق نمی افتد. [+]

تقریبا هر روز ما در مورد حملات سایبری در سازمان های بزرگ را شنید، اما به ندرت در مورد حملات مشابه در شرکت های کوچک و متوسط ​​می شنوید. این به این معنا نیست که آنها اتفاق نمی افتد.

در این دوره، به شما برخی از تهدیدات سایبری مشترک روبرو شرکتهای کوچک و متوسط، کشف آنچه که یک حمله سایبری، و چه ابزار و استراتژی عملی شما می توانید در محل برای جلوگیری از آنها را قرار داده است.

بررسی یک حمله سایبری واقعی در عمل ... [-]

البته در امنیت شبکه برای حرفه ای های صنعت

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

امنیت شبکه است از نگرانی برای کسب و کار، با حملات روزانه در سیستم های داخلی اتفاق می افتد. به طور فزاینده، کارکنان باید از مسائل امنیتی شبکه آگاه تر است، و چگونه برای محافظت از خود و کسب و کار خود را از حمله. [+]

امنیت شبکه است از نگرانی برای کسب و کار، با حملات روزانه در سیستم های داخلی اتفاق می افتد. به طور فزاینده، کارکنان باید از مسائل امنیتی شبکه آگاه تر است، و چگونه برای محافظت از خود و کسب و کار خود را از حمله.

درک حملات امنیت شبکه و محافظت از سیستم خود را

این کوتاه، دوره آنلاین رایگان کمک خواهد کرد حرفه ای درک اولین گام از تکنیک های امنیت شبکه. ما در آسیب پذیری نرم افزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمله به سیستم قبل از کاوش استراتژی دفاعی بالقوه به یکی از دو جلوگیری یا کاهش این حملات تمرکز خواهد کرد.... [-]


البته در امور بین الملل: حکومت جهانی

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

اهمیت حکومت جهانی را یاد بگیرید و پروسه ها و نهادها را پیدا کنید تا راه حل هایی برای چالش های جهانی پیدا کنید. [+]

کشورها در سراسر جهان به طور فزاینده ای وابسته و وابسته به یکدیگر هستند. این می تواند منجر به تنش و سردرگمی شود. این دوره به شما یک قطب نما برای حرکت به جهان متصل ما می دهد.

شما همه چیز درباره حکومت جهانی یاد خواهید گرفت که هدف آن همکاری بین کشورها است و این موضوع حیاتی است. شما همچنین فرایندهای پیچیده و موسسات را برای مدیریت چالش ها و مسائل جهانی بررسی خواهید کرد، یاد بگیرید که چگونه انواع مختلف ذینفعان می توانند حکومت جهانی را به یک شغل پیچیده تبدیل کنند.... [-]


البته در امپراتوری: اختلاف امپریالیسم بریتانیا

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

امپراتوری بریتانیا بزرگترین امپراتوری تا کنون دیده بود. این حکومت بیش از یک چهارم از جمعیت جهان و راه را برای اقتصاد جهانی امروز هموار کرد. اما امپریالیسم بریتانیا است از جنجال نبود، و آن را همچنان به علت اختلاف نظر زیادی در میان مورخان امروز. این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما کمک خواهد کرد که چرا. [+]

امپراتوری بریتانیا بزرگترین امپراتوری تا کنون دیده بود. این حکومت بیش از یک چهارم از جمعیت جهان و راه را برای اقتصاد جهانی امروز هموار کرد. اما امپریالیسم بریتانیا است از جنجال نبود، و آن را همچنان به علت اختلاف نظر زیادی در میان مورخان امروز. این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما کمک خواهد کرد که چرا.

کاوش در امپراتوری بریتانیا از طریق شش تم برانگیز

بیش از شش هفته، ما امپراتوری بریتانیا از طریق شش تم اکتشاف - پول، خشونت، نژاد، مذهب، جنسیت و جنس، و تبلیغ. شما را وادار به شنیدن داستان از افراد جذاب که به هر دو ظهور و سقوط آن کمک کرده است.... [-]


البته در انقراض: در گذشته و حال

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان به بررسی چگونگی زندگی بر روی زمین شده است پنج رویداد انقراض در گذشته های دور شکل گرفته است. در حال حاضر، تنوع زیستی مواجه است، بحران، با چشم انداز از یک رویداد انقراض ششم امروز. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان به بررسی چگونگی زندگی بر روی زمین شده است پنج رویداد انقراض در گذشته های دور شکل گرفته است. در حال حاضر، تنوع زیستی مواجه است، بحران، با چشم انداز از یک رویداد انقراض ششم امروز.

کاوش پنج انقراض توده از گذشته

هر هفته بحث با دانشمندان در مورد چگونگی تحقیقات خود را به ما اطلاع در مورد تنوع زیستی سیاره ما از جمله اشکال زندگی اولین وجود دارد؛ ماهی و تنوع چهاراندامان؛ تابش خزندگان و دایناسورها. و ظهور پستانداران.... [-]


البته در انگلستان در زمان ریچارد سوم

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کشف اسکلت ریچارد سوم در یک پارکینگ خودرو لستر - و افشاگری های اخیر از خیانت در اصل و نسب خانواده اش - اخبار تیتر در سراسر جهان ساخته شده است. [+]

کشف اسکلت ریچارد سوم در یک پارکینگ خودرو لستر - و افشاگری های اخیر از خیانت در اصل و نسب خانواده اش - اخبار تیتر در سراسر جهان ساخته شده است.

در این دوره آنلاین رایگان، یک تیم از دانشمندان از دانشگاه لستر رسیدگی به یک مجموعه گسترده ای از تم مورد انگلستان ریچارد در قرن 15 ساکنان و نگاه در کشف دوباره و reinterment خود.

کاوش در جنگ از گل سرخ

جنگ از گل سرخ - - که در آن وفاداری و قدرت در میان دار و دسته اشرافی منتقل شده، با نتایج ویرانگر صحنه سیاسی در قرن 15 توسط جنگ سلسله وحشیانه تحت سلطه بود.... [-]


البته در انگلیسی به عنوان یک ابزار آموزشی برای دانشگاهیان

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

با افزایش مهارت های زبان انگلیسی و دانش بین فرهنگی خودتان را در زمینه های بین المللی تدریس کنید. [+]

همانطور که دانشگاه ها برای تبدیل شدن به دوره های رقابتی در سطح جهانی به زبان انگلیسی آموزش می دهند، در حال گسترش هستند.

کسانی که در آموزش عالی کار می کنند اغلب به تولید کار علمی به زبان انگلیسی - یا معلمان یا محققان - بدون آموزش در زبان انگلیسی و یا مهارت های بین فرهنگی پرتاب می شود.

این دوره با هدف اصلاح آن، به شما ارائه مقدماتی کامل به زبان انگلیسی به عنوان یک دستورالعمل متوسط ​​(EMI) است. شما در مورد عمل فعلی EMI یاد خواهید گرفت و اعتماد به نفس خود را در استفاده از زبان انگلیسی افزایش خواهید داد، همچنین برای رشد مهارت های بین فرهنگی خود تلاش خواهید کرد.... [-]


البته در باستان شناسی: از حفاری به آزمایشگاه و فراتر از آن

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

مطلع مقدمه مطالعه باستان شناسی، کاوش اکتشافات هیجان انگیز در واله از Pewsey را، نزدیک به استون هنج و Avebury. [+]

مطلع مقدمه مطالعه باستان شناسی، کاوش اکتشافات هیجان انگیز در واله از Pewsey را، نزدیک به استون هنج و Avebury.

نگاهی به سفر مجازی به درست واله از Pewsey را

ما می شود به شما نشان در اطراف مدرسه در مزرعه ما - یک حفاری یک ماهه در واله از Pewsey را، که یک سایت نسبتا دست نخورده در مقایسه با همسایگان در جهان مشهور است، استون هنج و Avebury.

واله از Pewsey را قفسه سینه گنج باستان شناسی است و گوهر تاج آن ماردن است. ساخته شده در اطراف 2400 قبل از میلاد، ماردن بزرگترین هنج در کشور و یکی از مهم ترین آثار تاریخی اما حداقل درک ماقبل تاریخ بریتانیا است.... [-]


البته در بررسی انگلیسی: زبان و فرهنگ

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

این دوره برای زبان آموزان زبان انگلیسی به نظر می رسد در فرهنگ بریتانیا و بررسی زبان انگلیسی در استفاده به شما کمک کند مهارت های زبانی خود را بهبود بخشد. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

این دوره برای افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی و کسانی که علاقه مند به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ انگلیسی و بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را دارند.

این دوره فیلم کوتاه به ارائه موضوع های مختلف استفاده هر هفته، از جمله زبان انگلیسی به عنوان یک زبان جهانی، محیط زیست، کارآفرینی و ادبیات. فیلم برداری در بریتانیا، این فیلم ها به شما کمک خواهد به توسعه مهارت های گوش دادن خود را به عنوان نمونه معتبر از مردم به زبان انگلیسی صحبت شما تماشا کنید. معلم با تجربه ما به برخی از زبان مورد استفاده در فیلم ها را بررسی کرده و توجه خود را به نقاط مفید است که کمک خواهد کرد که به شما در بهبود گفتاری و نوشتاری خود را انگلیسی قرعه کشی.... [-]


البته در بررسی کپی رایت: تاریخ، فرهنگ، صنعت

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

آیا تا به حال در مورد چگونه یک آهنگساز یا یک نویسنده می سازد یک زندگی فکر کرده اید؟ و یا چگونه آنها پول به زندگی روزانه خود، درست مثل مردم دیگر؟ چگونه یک بازار و صنعت به لطف اختراعات مانند 15 چاپ قرن رشد کرده است: این دوره روند سازندگان شدن حرفه ای را کشف کند. [+]

آیا تا به حال در مورد چگونه یک آهنگساز یا یک نویسنده می سازد یک زندگی فکر کرده اید؟ و یا چگونه آنها پول به زندگی روزانه خود، درست مثل مردم دیگر؟ چگونه یک بازار و صنعت به لطف اختراعات مانند 15 چاپ قرن رشد کرده است: این دوره روند سازندگان شدن حرفه ای را کشف کند.

شما باید یاد بگیرند که این روند با این ایده که کار هنری اموال از سازندگان و چگونه این ایده الهام گرفته از یک صنعت جدید بر اساس کپی رایت است آغاز شد. شما همچنین می خواهید جنبه های مختلف این فرایند اکتشاف - به دنبال چگونه افزایش فن آوری، خلاقیت و ابعاد حقوقی کپی رایت همه نزدیک مرتبط است.... [-]


البته در برنامه نویسی تابعی در ارلانگ

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

برنامه نویسی تابعی به طور فزاینده در ارائه برنامه های کاربردی در مقیاس جهانی را بر روی اینترنت است. [+]

برنامه نویسی تابعی به طور فزاینده در ارائه برنامه های کاربردی در مقیاس جهانی را بر روی اینترنت است.

ما ترکیب تئوری برنامه نویسی تابعی و عمل چگونه است که کار در ارلانگ. این دوره همچنین به شما کمک خواهد کرد که اگر شما علاقه مند در اکسیر هستند، بر اساس ماشین مجازی همان ارلانگ، و به شما کمک خواهد رفتن با هر زبان کاربردی است.

برنامه نویسی تابعی است قدرت در دانشگاه کنت در 30 سال گذشته بوده است. شما با سیمون تامپسون یادگیری - همکاری نویسنده یکی از معرفی استاندارد به ارلانگ، ارلانگ برنامه نویسی OReilly برای رسانه ها است.... [-]


البته در برنامه نویسی همزمان در ارلانگ

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

ما ترکیب تئوری برنامه نویسی همزمان با عمل چگونه است که کار در ارلانگ. شما این فرصت را برای تقویت آنچه شما را از طریق تمرین های عملی و قابل توجهی، پروژه های عملی اختیاری بیشتر یاد بگیرند. [+]

برنامه نویسی تابعی همزمان به طور فزاینده در ارائه برنامه های کاربردی در مقیاس جهانی را بر روی اینترنت است.

ما ترکیب تئوری برنامه نویسی همزمان با عمل چگونه است که کار در ارلانگ. شما این فرصت را برای تقویت آنچه شما را از طریق تمرین های عملی و قابل توجهی، پروژه های عملی اختیاری بیشتر یاد بگیرند.

برنامه نویسی تابعی است دانشگاه کنت در 30 سال گذشته بوده است قدرت. در طول این دوره، شما با سیمون تامپسون یادگیری - همکاری نویسنده یکی از معرفی استاندارد به ارلانگ، ارلانگ برنامه نویسی OReilly برای رسانه ها است.... [-]


البته در بیوانفورماتیک بالینی: باز کردن قفل ژنومیک در بهداشت و درمان

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان با هدف بالا بردن آگاهی در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی از نقش بیوانفورماتیک بالینی و ژنومیک در بهداشت و درمان امروز. ما نشان خواهد داد که چگونه نظم و انضباط بالینی بیوانفورماتیک یک پل مهم بین علم لبه برش و تحویل دارو ژنومی در عمل بالینی فراهم می کند. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان با هدف بالا بردن آگاهی در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی از نقش بیوانفورماتیک بالینی و ژنومیک در بهداشت و درمان امروز. ما نشان خواهد داد که چگونه نظم و انضباط بالینی بیوانفورماتیک یک پل مهم بین علم لبه برش و تحویل دارو ژنومی در عمل بالینی فراهم می کند. با درک نقش یک انفورماتیسین زیستی بالینی آن روشن خواهد شد که چگونه جدایی ناپذیر آنها به حصول اطمینان از فرصت سودمند از طب ژنومی به طور کامل در مراقبت از بیمار متوجه می شود.... [-]


البته در تئاتر فیزیکی: بررسی سیلی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره به شما معرفی تکنیک کارگردان روسی مشهور جهان مایرهولد از بیومکانیک. شما را دعوت به مطالعه و تجربه دست اول اتود بیومکانیکی انقلابی او "با کف دست زدن. [+]

این دوره به شما معرفی تکنیک کارگردان روسی مشهور جهان مایرهولد از بیومکانیک. شما را دعوت به مطالعه و تجربه دست اول اتود بیومکانیکی انقلابی او "با کف دست زدن.

از طریق ترکیبی از ویدیو، انیمیشن، بحث و تبادل نظر و تمرین های عملی شما شروع به درک روش آموزش بازیگر روسی مایرهولد است - ورزش تکرار دو دقیقه مورد استفاده قرار گیرد به توسعه تعادل، آگاهی و بیان. شما دعوت خواهد شد برای کشف پاسخ خود را برای این رویکرد منحصر به فرد برای آموزش و این واکنش ها با زبان آموزان همکار خود را به اشتراک بگذارید.... [-]


البته در تبدیل شدن به زندگی حرفه ای هوشمند: چگونه فروش خود را

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

اکثر مردم در طول دوره از زندگی کار خود چندین بار تغییر شغل خود را. بسیاری از تغییرات را حرفه ای چشمگیر است. شناسایی مهارت های عمومی انتقال خود را کلید ساخت بسیاری از این بازار اشتغال چالاک است. [+]

اکثر مردم در طول دوره از زندگی کار خود چندین بار تغییر شغل خود را. بسیاری از تغییرات را حرفه ای چشمگیر است. شناسایی مهارت های عمومی انتقال خود را کلید ساخت بسیاری از این بازار اشتغال چالاک است.

درک نقاط قوت خود را و چگونه آنها را به فروش

این دوره به نظر می رسد در محیط کار در حال حاضر. با استفاده از مطالعات موردی و یک سری از ابزار حسابرسی منحصر به فرد، دوره خواهد شما را به چالش:

کشف موفقیت های خود را و آنچه به موفقیت به معنای به شما توسعه ظرفیت خود را به تأمل در نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی مهارت های حرفه ای کلید خود را و قابلیت های. اعتبار و اوراق بهادار ... [-]

البته در تجاری شرکت های اجتماعی: ریشه یابی جزر و مد از رانش ماموریت

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

بسیاری از شرکت های اجتماعی در حال تبدیل شدن بیشتر تجاری، اتخاذ روش، بودجه، یا حاکمیت معمولا با بنگاه های غیر انتفاعی در ارتباط است. [+]

بسیاری از شرکت های اجتماعی در حال تبدیل شدن بیشتر تجاری، اتخاذ روش، بودجه، یا حاکمیت معمولا با بنگاه های غیر انتفاعی در ارتباط است.

در این دوره اینترنتی، شرکت و قرضه های کوچک کارشناسان اجتماعی از دانشگاه آزاد بروکسل و مهمانان خود خواهد نور تازه ای بر این روند را روشن سازد. آنها بپرسید که چگونه تجاری مدیریت و عملیات شرکت های اجتماعی را تحت تاثیر قرار، و که راه می تواند و یا باید استفاده شود برای جلوگیری از رانش ماموریت.... [-]


البته در تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی: با استفاده از داده ها برای درک گفتگوهای عمومی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

چگونه می تواند شما را کشف آنچه که در مورد چیزهایی که بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای شما مهم، از جمله توییتر گفت؟ [+]

یاد بگیرید چگونه به استفاده از ابزار قدرتمند دیجیتال به تجزیه و تحلیل مکالمات در توییتر.

سخنان و سیاست فرهنگی از توییتر چیست؟ یادگیری به استفاده از برچسب ها و بحث در مورد پیامدهای دسترسی به داده های رسانه های اجتماعی.

جوانب مثبت و منفی از تجزیه و تحلیل داده رسانه های اجتماعی در زمان واقعی چیست؟ یاد بگیرید چگونه به استفاده از تابلو فرش به تجزیه و تحلیل داده ها، شناسایی روندها و الگوهای و کشف رسانه های اجتماعی در زمان بحران و در طول مبارزات سیاسی استفاده شده است.... [-]


البته در تحقیقات علمی و علمی شفاف و باز

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

تقاضا برای سیاستگذاری مبتنی بر شواهد رو به رشد است، اما در جامعه علوم علمی در حال افزایش است که شفافیت و باز بودن محدود در تحقیقات به مشکلات فراوانی منجر شده است. [+]

تقاضا برای سیاستگذاری مبتنی بر شواهد رو به رشد است، اما در جامعه علوم علمی در حال افزایش است که شفافیت و باز بودن محدود در تحقیقات به مشکلات فراوانی منجر شده است.

کاوش در مورد مسائل شفاف در تحقیقات علوم اجتماعی - و چگونگی حل آنها

در این دوره آنلاین رایگان، ما در مورد امروزه مسائل مهم شفافیت و تکرارپذیری در سراسر علوم اجتماعی، از جمله مشکلات تقلب، تعصب انتشار و داده کاوی، بحث خواهیم کرد.... [-]


البته در تحلیل های پیش بینی: به دست آوردن بینش از داده های بزرگ

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

یاد بگیرید چگونه پیش بینی ابزار تجزیه و تحلیل می تواند کمک به شما بینش از داده های بزرگ به دست آورید. جمع آوری داده های بزرگ فقط گام اول است؛ هنگامی که شما آن را دارند، چگونه می توانم شما را حس آن؟ این دوره آموزشی آنلاین رایگان را به شما نشان دهد که چگونه پیش بینی ابزار تجزیه و تحلیل می تواند کمک به شما به دست آوردن اطلاعات، دانش و بینش از داده های بزرگ. [+]

یاد بگیرید چگونه پیش بینی ابزار تجزیه و تحلیل می تواند کمک به شما بینش از داده های بزرگ به دست آورید. جمع آوری داده های بزرگ فقط گام اول است؛ هنگامی که شما آن را دارند، چگونه می توانم شما را حس آن؟ این دوره آموزشی آنلاین رایگان را به شما نشان دهد که چگونه پیش بینی ابزار تجزیه و تحلیل می تواند کمک به شما به دست آوردن اطلاعات، دانش و بینش از داده های بزرگ.

در طول چهار هفته بعد، تجربه قدرت پلت فرم عمودی تجزیه و تحلیل ترافیک HPE را به عنوان یک ابزار استفاده می شود. با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک عمودی و یک روش مطالعه موردی، اعمال ساخته شده در توابع پیش بینی تجزیه و تحلیل و الگوریتم - رگرسیون خطی، رگرسیون لجستیک و K-means خوشه - به استخراج بینش از داده های خود را، کمک به ایجاد فرصت هایی برای سازمان شما.... [-]


البته در تصمیم گیری در یک دنیای پیچیده و نامشخص

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

با تکمیل این دوره به شما مهارت ها و دانش است که به منظور عمل در یک دنیای پیچیده و تحت عدم قطعیت افزایش مهارت های تصمیم گیری خود را توسعه داده اند. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

رهبران باید قادر به در یک دنیای پیچیده و در شرایط عدم اطمینان عمل می کنند. این البته یک گام اول برای توسعه خود را به یکی از تصمیم گیرندگان کلیدی آینده یا به منظور افزایش مهارت های تصمیم گیری است.

نخست، این دوره را حل خواهد کرد چه پیچیدگی است و عدم اطمینان را تعریف کنیم. سپس، با تعدادی از ابزار و روش های به درک و قادر به از طریق جهان پیچیده و نامطمئن حرکت.

نیاز به یک رویکرد چند رشته خواهد شد در طول دوره تاکید کرد. سخنرانان مهمان از دانشکده های مختلف توضیح داده خواهد شد، ارائه برنامه های کاربردی و نمونه هایی از زمینه های مربوطه مطالعه برای درک جامع تر از عناصر مختلف پیچیدگی. به عنوان مثال، پیچیدگی می تواند به زیبایی با استفاده از حشرات و مغز و بسیاری دیگر از پدیده های طبیعی و اجتماعی است. ایده های مشابه می توان به سیستم اقتصادی و مالی اعمال می شود.... [-]


البته در تفکر منطقی و انتقادی

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

مهارت های تفکر منطقی و انتقادی خود را در این درس آنلاین رایگان بهبود دهید. شناسایی موانع مشترک برای تفکر موثر. [+]

ما به طور دائمی دلائلی برای انجام دادن و باور داشتن چیزها ارائه می کنیم: اعتقاد بر این است که ما باید یک محصول را خریداری کنیم، از علت حمایت کنیم، کار را بپذیریم، قاضی کسی بی گناه یا مجرم باشد، این عقیده مستلزم انجام برخی کارهای خانگی و غیره است. ارزیابی دلایلی که ما برای انجام یا اعتقاد به این موارد انجام می دهیم، ما را به انتقاد و منطق فکر می کنیم.

مهارت های تفکر منطقی و انتقادی خود را بهبود بخشید... [-]


البته در جستجوی اقیانوس ما

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

کاوش نیمه جهان ما تحت پوشش اقیانوس عمیق، و چگونه زندگی ما بر روی صورت پنهان سیاره ما تاثیر می گذارد. [+]

اولین فضانوردان برای ترک مدار زمین، سیاره آبی ما را برای اولین بار دیدند. اما چه چیزی در نیمی از جهان ما با آب بیش از دو مایل به طول می انجامد؟ چگونه زندگی روزمره ما به عمق اقیانوس متصل است، و چه چالش ها و فرصت ها این قلمرو قبلا پنهان برای آینده ما قرار دارد؟

در این دوره شما دانشمندان را از اقیانوس از عمیق ترین دریچه های زیر دریایی به آبهای سرد شبیه قطب ها، عمیق تر، طولانی تر و اغلب از قبل پیشی می گیرید - و پیدا کنید که چگونه آنچه که ما در حال حاضر در مورد عمق اقیانوس می دانیم شگفت انگیز است ناشناخته که باقی می ماند با در نظر گرفتن این دوره، شما خواهید دید که چگونه اقیانوس عمیق دیگر خارج از دسترس است، و به یک بحث جهانی در مورد آینده "سیاره آبی" ما می پیوندند.... [-]


البته در جستجوی دنیای آموزش زبان انگلیسی است

Online پاره وقت February 2019 بریتانیا UK Online

یاد بگیرید چه چیزی انگلیسی را به عنوان زبان خارجی (TEFL) تدریس می کند. فرصت های تحصیل در خارج از کشور یا در خانه را بررسی کنید. [+]

آموزش زبان انگليسی راه فوق العاده ای برای دیدن جهان است. و این فوق العاده رضایت بخش است - شما می توانید ببینید که دانش آموزان با مهارت های جدید خود به چیزهای عالی دست پیدا می کنند.

به همین دلیل هزاران نفر از مردم هر ساله در سراسر دنیا پست می زنند و انگلیسی را به عنوان زبان خارجی تدریس می کنند.

اگر میخواهید به آنها بپیوندید، شانس شماست. این دوره آنلاین به بررسی آموزش و یادگیری زبان انگلیسی (ELT) میپردازد و درمورد اینکه ELT شامل چه چیزی است و شما میتوانید به آن آموزش دهید.... [-]


البته در جستجوی شیمی روزمره

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

در یکی از دانشگاه های برجسته انگلیس شیمی شیمی آلی را در معرض عطر، دارو، دمیدن و ورزش قرار دهید [+]

این دوره آنلاین رایگان به بررسی بسیاری از موضوعات مبتنی بر شیمی مربوط به زندگی روزمره ما می پردازد، با تاکید بر نقش مهم شیمی آلی - مطالعه ترکیب کربن آلی. فعالیت ها شامل آزمایش "در آشپزخانه" با پروژه های فعال از جمله استخراج عطر گیاهی، برای آزمایش فعالیت ادویه جات در برابر میکروب ها. این دوره به ویژه برای دانشجویان ششم که علاقه مند به توسعه مهارت های یادگیری مستقل برای کمک به انتقال به دانشگاه هستند، مفید خواهد بود.... [-]


البته در جنس و توسعه

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

چگونه جنس مربوط به توسعه بین المللی و جامعه است؟ با این دوره آنلاین آشنا شوید. [+]

رابطه بین جنسیت و توسعه بین المللی را بررسی کنید

جنسيت بايد با توسعه بين المللي باشد؟ آیا "زن" نقطه مرکزی جنس و توسعه است؟ آنچه که جنسیت و توسعه را با هم به ارمغان می آورد چیست؟

این ها بعضی از سوالاتی هستند که شما در این درس می پرسید و پاسخ می دهید. شما ابعاد جنسیتی توسعه بین المللی و جامعه معاصر را کشف خواهید کرد و در نهایت می آموزید که چرا و چگونه جنسیت بسیار مهم است.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ ... [-]

البته در حال آماده سازی برای دانشگاه

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره به بررسی و توسعه مهارت های تحلیلی کلیدی که دانش آموزان نیاز دارند تا در محیط یادگیری دانشگاه موفق شوند. [+]

آموزش عالی در مورد یادگیری در سطح بالاتری است: توسعه مهارت های مربوط به تفکر انتقادی؛ برگزاری استدلال حمایتی حمایتی؛ تجزیه و تحلیل و استفاده از داده ها یا منابع بحرانی. این مهارت ها در سطح دانشگاه است، اما قبل از اینکه بتوانید به آنجا برسید، می توانید بر اساس این مهارت ها کار کنید. چنین مهارت هایی نیز در ارزیابی هایی مانند سطح A و کار پروژه توسعه یافته کمک خواهد کرد. آنها همچنین ویژگی هایی هستند که کارفرمایان در فارغ التحصیلان ارزش می دهند.... [-]


البته در حال توسعه هوش فرهنگی برای رهبری

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

پیدا کردن آنچه که هوش فرهنگی (CQ) است، و چرا رهبران خوب و مدیران به آن نیاز دارید، در این دوره آنلاین رایگان. [+]

دوره ای در توسعه هوش فرهنگی برای رهبری

هوش فرهنگی (CQ) تکامل طبیعی از مفاهیم به خوبی تثبیت IQ (ضریب هوشی) و EQ (هوش هیجانی) است. رهبران خوب نیاز هر سه به رهبری به طور موثر.

آیا کشور، نسل، جنس، بخش و یا پس زمینه - - و به رشد در فرهنگ های متعدد CQ توانایی عبور تقسیم است. در حال توسعه CQ خود شما را قادر به کار با افرادی که متفاوت از شما هستند، و سرب در سازمان، ارتباطات، کسب و کار و یا محل مطالعه خود را.... [-]


البته در حال توسعه پروژه تحقیقاتی خود را

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره برای هر کسی که در حال حاضر انجام و یا برنامه ریزی برای انجام یک تحقیق علمی در نظر گرفته شده، لازم است که تمدید پروژه صلاحیت (EPQ)، دیپلم بین المللی مقاله بسط، ولزی دیپلم فردی پروژه، دوره یا یک تکه از بورس تحصیلی مستقل است. البته در حال اجرا است در ماه مارس، ژوئن، سپتامبر و اکتبر 2017، بنابراین شما می توانید تاریخ شروع است که مناسب شما را انتخاب کرد. [+]

این دوره برای هر کسی که در حال حاضر انجام و یا برنامه ریزی برای انجام یک تحقیق علمی در نظر گرفته شده، لازم است که تمدید پروژه صلاحیت (EPQ)، دیپلم بین المللی مقاله بسط، ولزی دیپلم فردی پروژه، دوره یا یک تکه از بورس تحصیلی مستقل است. البته در حال اجرا است در ماه مارس، ژوئن، سپتامبر و اکتبر 2017، بنابراین شما می توانید تاریخ شروع است که مناسب شما را انتخاب کرد.

کنجکاوی یکی از مهم ترین ویژگی های بشریت است. این امر ما را قادر به ناشناخته ها شناخته شده است، برای شکستن موانع و درخشش نور را در تمام جنبه های زندگی، از روز ما را به سرگرمی روز به اکتشاف از ستاره. میل ذاتی ما برای کشف مسئول بسیاری از افتخارآمیزترین دستاوردهای ما است. این دوره کمک خواهد کرد آموزش شما به مهار حس کنجکاوی خود را و استفاده از آن به انجام پروژه های تحقیقاتی خود را به شیوه ای علمی است.... [-]


البته در خاک: معرفی جهان زیر پای ما

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

خاک یک بخش حیاتی از عملکرد سیاره ما، اما اغلب ما را خاک برای اعطا. در این دوره آنلاین رایگان، ما شما را به خاک و اکتشاف در جهان زیر پای ما. [+]

خاک یک بخش حیاتی از عملکرد سیاره ما، اما اغلب ما را خاک برای اعطا. در این دوره آنلاین رایگان، ما شما را به خاک و اکتشاف در جهان زیر پای ما.

مطلع مقدمه علوم خاک

خاک یک محیط فوق العاده پیچیده، پرتکاپو با زندگی و حمایت از فرآیندهای زیست محیطی اساسی ترین است. با این حال، آنها به طور فزاینده در معرض خطر و منابع خاک ما یک محدود است.

با شروع از چه خاک است و چگونه خاک شکل ما یک سفر را از طریق خاک را، نه فقط یادگیری در مورد اصول اولیه علوم خاک بلکه در مورد زندگی در خاک است.... [-]


البته در داده ها به بینش: مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل داده

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

سازمان در سراسر جهان در حال جمع آوری داده های بیشتر از همیشه است. آنها در حال صحبت کردن در مورد داده های بزرگ، علم اطلاعات، هوش کسب و کار، تجزیه و تحلیل، داده کاوی و داده visualisation.They می خواهید برای استخراج بینش از داده ها در مورد جهان خود و پیش بینی به اطلاع تصمیمات خود را. [+]

به دست آوردن مهارت های عملی و تفکر مفید در تجزیه و تحلیل داده ها با بازده

سازمان در سراسر جهان در حال جمع آوری داده های بیشتر از همیشه است. آنها در حال صحبت کردن در مورد داده های بزرگ، علم اطلاعات، هوش کسب و کار، تجزیه و تحلیل، داده کاوی و داده visualisation.They می خواهید برای استخراج بینش از داده ها در مورد جهان خود و پیش بینی به اطلاع تصمیمات خود را.

این یک مقدمه برای تجزیه و تحلیل داده های آماری و تجسم داده ها برای کسانی که تازه به این موضوع و همچنین کسانی که مایل یک دیدگاه تازه است. ما در کاوش از اطلاعات و کشف، محدودیت های داده تمرکز، اجتناب که گمراه، و یادگیری به مانند یک آماردان فکر می کنم.... [-]


البته در داده های بزرگ: مدلسازی ریاضی

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

بدانید چگونه روش های مدل سازی ریاضی را برای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در این دوره آنلاین رایگان بخوانید.

[+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

آیا تا کنون فکر چگونه ریاضیات می توان برای حل مشکلات داده های بزرگ؟ این دوره شما را چگونه نشان می دهد. ریاضیات در همه جا است و با افزایش داده های بزرگ، هنگام استخراج اطلاعات و تجزیه و تحلیل مجموعه داده های بزرگ، یک ابزار مفید می شود.

یاد بگیرند که چگونه ریاضی اساس تجزیه و تحلیل داده های بزرگ

ما با توضیح اینکه چگونه ریاضیات بسیاری از ابزارهایی است که برای مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند، آغاز می شود. ما شما را نشان دهد که چگونه مشکلات بسیار متفاوت کاربردی می توانید اهداف مشترک ریاضی، و در نتیجه می توان با استفاده از ابزار ریاضی شبیه شده است. پس از آن ما خواهد شد ادامه به معرفی سه ابزار مانند، بر اساس یک چارچوب جبر خطی. این ابزار و مشکلاتی که آنها رسیدگی عبارتند از:... [-]


البته در داده کاوی با WEKA

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

جهان امروز تولید داده ها بیش از همیشه قبل از! در حال قادر به آن را تبدیل به اطلاعات مفید یک مهارت کلیدی است. این دوره به شما معرفی داده کاوی عملی با استفاده از میز کار WEKA. [+]

یاد بگیرید چگونه به معدن داده های خود را

جهان امروز تولید داده ها بیش از همیشه قبل از! در حال قادر به آن را تبدیل به اطلاعات مفید یک مهارت کلیدی است. این دوره به شما معرفی داده کاوی عملی با استفاده از میز کار WEKA. ما در بر رمز و راز است که موضوع را احاطه کرده است را برطرف کند. ما در بر اصول الگوریتم های محبوب توضیح خواهیم داد. ما شما نشان دهد چگونه به استفاده از آنها در کاربردهای عملی. شما مقدار زیادی از تجربه در واقع استخراج اطلاعات در طول دوره دریافت کنید، و پس از آن شما به خوبی مجهز به معدن خود را. WEKA منشأ در دانشگاه وایکاتو در نیوزلند، و یان ویتن یک کتاب برجسته در داده کاوی نوشته است.... [-]


البته در داروهای پایبندی: درک و تغییر رفتار بیمار

Online پاره وقت December 2018 بریتانیا UK Online

این دوره توسط روانشناسان و پزشکان در کالج کینگ لندن برای افراد علاقه مند داروهای پایبندی طراحی شده است. [+]

این دوره توسط روانشناسان و پزشکان در کالج کینگ لندن برای افراد علاقه مند داروهای پایبندی طراحی شده است.

با استفاده از تکنیک مبتنی بر تئوری مشهود و، شما آگاهی و درک از مسائل نظری و عملی فعلی در اطراف دارو پایبندی خود را عمیق تر.

شما با چارچوب COM-B آشنا تبدیل خواهد شد و دیدن نمونه هایی از روش های تغییر رفتار به منظور تقویت پایبندی. آموزان از سراسر جهان خواهد بهترین شیوه به اشتراک بگذارید و نمونه های عملی نشان داده شده است از طریق مشاوره های بالینی شبیه سازی شده مورد بحث است.... [-]


البته در درس تربیت بدنی برجسته

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان طراحی شده است برای کمک به معلمان PE دستیابی و حفظ این سطح است. این "برجسته" درس تربیت بدنی به عنوان یکی که مطابق با نیازهای یادگیری متفاوت همه دانش آموزان خود را در یک نقطه در زمان و در یک زمینه خاص تعریف می کند. [+]

یونسکو نیاز فوری برای مدارس به آدرس عدم فعالیت بدنی، از طریق بهبود تجربه جوانان از تربیت بدنی تاکید کرده اند. زن و شوهر این کار را با بازرسی خارجی به طور منظم است که مدارس در بسیاری از کشورها، دریافت و فشارهای رو به رشد در تمام معلمان PE برای رسیدن به بالاترین سطح عملکرد وجود دارد.

این دوره آموزشی آنلاین رایگان طراحی شده است برای کمک به معلمان PE دستیابی و حفظ این سطح است. این "برجسته" درس تربیت بدنی به عنوان یکی که مطابق با نیازهای یادگیری متفاوت همه دانش آموزان خود را در یک نقطه در زمان و در یک زمینه خاص تعریف می کند.... [-]


البته در درک مواد مخدر و اعتیاد

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

ما همه با اعتیاد به لمس - شخصا، در دایره ما از خانواده و دوستان، و در جامعه ما است. اعتیاد و مضرات مرتبط با آن می تواند فلج کننده برای کسانی که تحت تاثیر و مردم در اطراف آنها. [+]

ما همه با اعتیاد به لمس - شخصا، در دایره ما از خانواده و دوستان، و در جامعه ما است. اعتیاد و مضرات مرتبط با آن می تواند فلج کننده برای کسانی که تحت تاثیر و مردم در اطراف آنها.

اما چگونه اعتیاد به توسعه؟ چه می توانیم بکنیم برای درمان آن؟ و چه می توانیم بکنیم برای جلوگیری از آن؟

کاوش چگونه اعتیاد به توسعه

در این دوره آنلاین رایگان، ما به کاوش چگونه اعتیاد توسعه، به دنبال در خطرات زیست محیطی، ژنتیکی و شخصی نقش دارند.... [-]


البته در دوران کودکی در عصر دیجیتال

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

مقدار از فن آوری های موجود به کودکان امروز بیشتر از هر نسل قبلی است، و آن را به طور خاص طراحی شده برای ضبط تصورات خود را. است بحث های داغ به عنوان چگونه هجوم دیجیتال شکل دادن به توسعه و تجربه کودکان وجود دارد. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

آیا شما یک خوش تکنولوژی یا بدبین تکنولوژی؟

مقدار از فن آوری های موجود به کودکان امروز بیشتر از هر نسل قبلی است، و آن را به طور خاص طراحی شده برای ضبط تصورات خود را. است بحث های داغ به عنوان چگونه هجوم دیجیتال شکل دادن به توسعه و تجربه کودکان وجود دارد.

آیا رسانه های اجتماعی در حال تغییر راه که کودکان در ایجاد رابطه؟ تکنولوژی چگونه در حال تغییر است که کودکان فکر می کنم، و چگونه آن را در شکل دادن به کلاس درس از آینده؟ این دوره جدید هیجان انگیز می کشد با هم آخرین شواهد از کارشناسان در این زمینه به بررسی این سوال و سوالات دیگر.... [-]


البته در دین و درگیری

Online پاره وقت October 2019 بریتانیا UK Online

بسیاری از درگیری در جهان امروز از نظر مذهبی قاب است، اما بحث های زیادی و سردرگمی در مورد دقیق نمایشنامه دین نقشی در این درگیری وجود دارد. [+]

بسیاری از درگیری در جهان امروز از نظر مذهبی قاب است، اما بحث های زیادی و سردرگمی در مورد دقیق نمایشنامه دین نقشی در این درگیری وجود دارد. به گفته برخی، درگیری و خشونت ذاتی دین است. دیگران ادعا که دین تنها پوشش که تحت آن درگیری های اجتماعی، اقتصادی یا سیاسی می جنگید از. اولین قدم برای حل اختلافات مذهبی قاب درک نقش مذهب در آنها، و این چیزی است که این دوره آنلاین رایگان است در مورد.

نقطه عزیمت ما این است که دین به معنی چیزهای مختلف در شرایط مختلف و به مختلف (گروه) مردم است. لذا هدف از این دوره این است که نشان دهد چگونه یک درگیری مذهبی قاب را می توان در زمینه های فرهنگی و سیاسی گسترده تر از این درگیری مطالعه قرار گرفت. در مواد البته، ما به تنظیمات مختلف مذهبی، فرهنگی و سیاسی اشاره خواهیم کرد. علاوه بر این، ما از شما دعوت به شرکت در برخی از فعالیت های تحقیقاتی نسبتا کم در محیط خود و مقایسه یافته های خود را با کسانی که از دانشجویان همکار.... [-]


البته در رفتار چالش برانگیز: استراتژی برای کمک به جوانان

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

چگونه می توان رفتارهای چالش برانگیز را در جوانان مدیریت کرد؟ با این دوره آنلاین رایگان با آخرین تحقیقات آشنا شوید. [+]

امروزه جوانان با مشکلاتی مواجه هستند که باعث می شود کار با آنها و کمک به آنها برای یادگیری مهم تر از همیشه باشد. این دوره به بهبود تجربه شما در کار با جوانان کمک خواهد کرد. در این دوره، از آخرین تحقیقات برای بررسی علل رفتار چالش برانگیز و نگاه کردن به استراتژی ها، به شما کمک می کنیم تا یک ابزار برای تغییر رفتار استفاده کنید.

رفتار فعلی خود را در رابطه با مدیریت و تغییر رفتار بررسی کنید. بر واقعیت جاری خود بازتاب کنید و آن را با وضعیت ایده آل خود مقایسه کنید. [-]

البته در رم: یک تور مجازی از شهرستان باستانی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

یک تور با راهنما در اطراف رم باستان با دانشگاه خواندن کارشناس، دکتر متی نیکولز، با استفاده از مفصل، به لحاظ تاریخی دقیق و برنده جایزه، مدل 3D دیجیتال خود را از این شهرستان هیبت الهام بخش. [+]

یک تور با راهنما در اطراف رم باستان با دانشگاه خواندن کارشناس، دکتر متی نیکولز، با استفاده از مفصل، به لحاظ تاریخی دقیق و برنده جایزه، مدل 3D دیجیتال خود را از این شهرستان هیبت الهام بخش.

تجربه خود را در معماری و تاریخ روم باستان

متی را در قدم زدن در اطراف شهر رم بپیچید و از خودتان بپرسید: چرا این شهر باستانی ساخته شد که در آن بود؟ آیا تمام جاده ها واقعا به رم؟ چگونه شد آب عرضه شده به میلیون نفر جمعیت در شهرستان آشامیدنی؟ که در آن رومیان پرستش خدایان خود را و دیدار با اربابان سیاسی خود را؟ و چه ساختمان یک پس زمینه برای حوادث دیدنی و جذاب است که هر دو امپراتوران جشن و وفاداری توده امن فراهم شده است؟... [-]


البته در رهبری دیجیتال: ایجاد ارزش از طریق تکنولوژی

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

فن آوری های دیجیتال فوق العاده سریع تغییر می کنند. این دوره چهار هفته ای شما را به چشم انداز دیجیتال جدید معرفی می کند. [+]

در این دوره شما کشف خواهید کرد: چه چیزی به معنای "رهبری دیجیتال" است؟ چگونگی تراز تجاری و استراتژی های فناوری اطلاعات و توانایی ها، رفاه را افزایش می دهد؛ و نقش فناوری های دیجیتال در توانمندسازی کسب و کار میتواند نقش داشته باشد. چه کسی این کار را برای دوره؟

رهبری دیجیتال در مدیریت و مدیریت مدرن در هر نوع و اندازه سازمان و در هر صنعت هدف قرار می گیرد.

این که آیا شما یک مدیرعامل یا کسی هستید که در بهبود رقابت تجاری از طریق فن آوری های دیجیتال، این درس برای شماست. ما انتظار نداریم که شما قبل از هر چیز دانش تئوری مدیریتی یا مهارتهای تکنولوژی را برای شروع به کار داشته باشید.... [-]


البته در روانشناسی قانونی: بررسی شاهد

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

کاوش چگونه ذهن خود را کار می کند، و کشف چگونه محدودیت های مغز انسان می تواند به سقط جنین مهم عدالت منجر شود. [+]

کاوش چگونه ذهن خود را کار می کند، و کشف چگونه محدودیت های مغز انسان می تواند به سقط جنین مهم عدالت منجر شود.

با وجود پیشرفت در علم پزشکی قانونی، شهادت شاهدان عینی یک جزء حیاتی از تحقیقات جنایی باقی مانده است. پژوهش های روان شناختی خطرات ناشی از تکیه بر شواهد به دست آمده از یک شاهد عینی و همچنین چگونه مراقب پلیس نیاز به زمانی که سوال شاهدان نشان داده است.

با استفاده از فیلم ها از شاهدان واقعی و از دوربین هایی که در پشت صحنه از تحقیقات پلیس بروید، این البته به بررسی روانشناسی شهادت شاهدان عینی. شما این شانس را به آزمون مهارت های شناختی خود را و ببینید که آیا قدرت خود را از تحقیقات به خوبی به عنوان یک تیم نرم افزار از افسران پلیس، به عنوان شما سعی می کنید برای حل جرم و جنایت با استفاده از چیزی اما شواهد از شاهدان عینی است.... [-]


البته در روانشناسی و سلامت روان: فراتر از طبیعت و پرورش

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

یاد بگیرید چگونه یک درک روانشناختی از احساسات و رفتار ما به ما راه های جدیدی برای بهبود سلامت روانی و رفاه می دهد. [+]

درمان های روانشناختی و کار روانشناسان بالینی در حال حاضر بسیار محبوب هستند. این دوره آنلاین رایگان مقدمه ای را در مورد چگونگی درک احساسات، رفتارها و الگوهای تفکر درک می کند و این روانشناسان بالینی به شناسایی مشکلات مشتریان خود کمک می کنند.

بیش از شش هفته، شما برخی از چالش ها و بحث های جاری در زمینه تشخیص و درمان را کشف خواهید کرد و روش های جدید تفکر روانشناختی درباره سلامت روان را کشف خواهید کرد.... [-]


البته در ریاضی پازل: cryptarithms، symbologies و کد های مخفی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کاوش و حل پازل ریاضی رمزگذاری شده، که در آن اعداد با حروف یا نمادها با این دوره آنلاین رایگان جایگزین می شوند. [+]

کاوش و حل پازل ریاضی رمزگذاری شده، که در آن اعداد با حروف یا نمادها با این دوره آنلاین رایگان جایگزین می شوند.

این دوره آنلاین به سه نوع پازل ریاضی، تاریخ آن و استقبالهایی که آنها را ایجاد کرده است، به نظر می رسد:

Cryptarithms: جایی که رقم ها با حروف جایگزین شده اند، برای حل آنها نیاز به ریاضی کلامی دارند. Symbologies: جایی که اعداد از طریق نمادها، از جمله نمونه هایی از دنیای باستانی و مدرن نشان داده می شوند. پازل اپراتور ریاضی: جایی که اعداد داده می شوند، اما اپراتور از دست رفته است. به عنوان مثال، در ستون * 1320 = 6 ستاره چیست؟ ... [-]

البته در زبان اسپانیایی برای مبتدیان 6: خارج و در مورد

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

یاد بگیرید چگونه به درخواست راهنمایی، خرید لباس، و سفارش غذا و نوشیدنی در ششمین دوره اسپانیایی برای مبتدی ها. [+]

این دوره آنلاین رایگان آخرین شش در برنامه اسپانیایی برای مبتدی ها است. این به زبان شما به شما معرفی می کند:

بحث در مورد جاهای مختلف جهت را بپرس؛ فروشگاه لباس سفارش غذا و نوشیدنی.

یاد بگیرید چگونه به خارج بروید، خرید، خوردن و نوشیدن در اسپانیایی در طول چهار هفته از دوره، شما برخی از عبارات که شما نیاز دارید اگر شما نیاز به دستورالعمل، و همچنین مجموعه ای از واژگان مربوط به لباس و غذا را یاد بگیرند ، بنابراین شما می توانید لذت بردن از خرید دفعه بعد که شما بازدید از یک کشور اسپانیایی زبان.... [-]


البته در زمین در جیب من: مقدمه ای برای زمین شناسی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

مقدمه ای برای زمین شناسی دریافت کنید. کشف مواردی که مواد تشکیل دهنده وسایل روزمره را تشکیل میدهند و نحوه استفاده آنها از منظر پایدار را کشف کنید. [+]

همه چیزهایی که ما از آن استفاده می کنیم رشد نکرده است یا شامل مواد یا منابع متفاوتی است که توسط متخصصان علوم زمین تهیه شده است. این که آیا ما در بیابان، در وسط یک شهر یا در خانه ما ایستاده ایم، زمین شناسی و منابع طبیعی زمین همه در اطراف ما هستند و بخش جدایی ناپذیر زندگی روزمره ما را تشکیل می دهند.

در طول این دوره آنلاین رایگان، شما لینک بین کف اقیانوس، آتشفشان ها و تلفن همراه خود را کشف کنید؛ چرا گیاهان و حیوانات کوچک دریایی در هسته صنعت پلاستیک هستند؛ و چگونه برخورد قاره ها و فرآیندهای کوهستانی بر روی ظاهر بسیاری از ساختمان ها و میزهای آشپزخانه متعدد تاثیر می گذارد.... [-]


البته در سلامت سلامت: ترکیب روانشناسی، فن آوری و سلامت

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

چگونه فناوری شما را سالم می سازد؟ در مورد طراحی، کاربرد، پیاده سازی و ارزیابی eHealth اطلاعات کسب کنید. [+]

eHealth به استفاده از فناوری هایی برای بهبود رفاه، سلامت و مراقبت های بهداشتی اشاره دارد. این اصطلاح چتر است که مفاهیم مربوط به سلامت، فناوری و افراد را در بر میگیرد.

در این دوره آنلاین رایگان ما شما را از بینش در حوزه سلامت الکترونیک، روش هایی برای توسعه سلامت الکترونیک و توضیحاتی که تغییر رفتار را تغییر می دهند و تسهیل پیاده سازی را شرح می دهیم، ارائه می دهیم. شما همچنین خواهید فهمید که چگونه فناوریهای الکترونیکی در توسعه و استفاده در عمل، با استفاده از انواع مطالعات مورد، تکالیف و مثالها.... [-]


البته در سیاست های اقتصاد و اقتصاد از سیاستمداران

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

در این دوره سه هفته ای، سر وینس کابل و یک تیم از اقتصاددانان برجسته در دانشگاه ناتینگهام را به ارتباط بین سیاست و اقتصاد را توضیح دهد. شما این لینک با نگاه کردن به کار از چهره های مهم سیاسی و ایده های کلیدی اقتصادی آنها به تصویب رسید اکتشاف. [+]

چگونه تاثیر اقتصاد بر سیاستمداران؟ و چگونه سیاستمداران تاثیر بر اقتصاد؟

در این دوره سه هفته ای، سر وینس کابل و یک تیم از اقتصاددانان برجسته در دانشگاه ناتینگهام را به ارتباط بین سیاست و اقتصاد را توضیح دهد.

شما این لینک با نگاه کردن به کار از چهره های مهم سیاسی و ایده های کلیدی اقتصادی آنها به تصویب رسید اکتشاف.

پیدا کردن در مورد رابطه بین سیاستمداران و اقتصاد

شما هر دو اقتصاد معاصر مطالعه - برای پاسخ به عنوان مثال کاوش به بحران مالی سال 2008 - و برخی از رهبران سیاسی که نظریه های مهم اقتصادی را به عمل در طول تاریخ قرار داده است.... [-]


البته در سیستم های تفکر و پیچیدگی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان آدرس مشکلات عملی که در سیستم های اجتماعی در زمینه مدیریت و سیاست عمومی در سطوح محلی، منطقه ای و جهانی بوجود می آیند. این مشکل گرا است، شما را با ارائه هر دو درک نظری و عملی ابزار، برای پیدا کردن و پیاده سازی راه حل برای مشکلات سازمانی و اجتماعی است. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان آدرس مشکلات عملی که در سیستم های اجتماعی در زمینه مدیریت و سیاست عمومی در سطوح محلی، منطقه ای و جهانی بوجود می آیند. این مشکل گرا است، شما را با ارائه هر دو درک نظری و عملی ابزار، برای پیدا کردن و پیاده سازی راه حل برای مشکلات سازمانی و اجتماعی است.

استفاده از سیستم تفکر برای حل پیچیده، مشکلات دنیای واقعی

این دوره در طبیعت، مشکلات مدیریتی و سیاست های اجتماعی نگاه کنید، با توجه به انواع نمونه های دنیای واقعی: اقدام جامعه؛ جرم و جنایت و پلیس؛ بهداشت و رفاه اجتماعی؛ حمل و نقل؛ شهرستانها هوشمند؛ انرژی؛ اروپا و Brexit؛ و آموزش همگانی برای آفریقا و امریکا لاتین.... [-]


البته در شجره نامه: تحقیق درخت خانواده شما

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

درک خود را از شجرهنامه گسترش دهید. کشف گذشته های اجداد خود و ایجاد یک سابقه خانوادگی معنی دار و یا درخت خانواده. [+]

این دوره آنلاین درک شما از تکنیک های شجره نامه و نحوه برقراری ارتباط با سابقه خانوادگی شما را توسعه می دهد.

قبل از اینکه بهترین راه برای پیدا کردن و تجزیه و تحلیل منابع را تعیین کنید، با تعریف آنچه میخواهید تحقیق کنید، شروع کنید، و آنچه را که پیدا کرده اید ذخیره و ثبت کنید. شما به چالش کشیدن اجداد راست، از جمله پتانسیل آزمایش DNA در شجره نامه نگاه کنید.

سرانجام، ما ابزارهای اصلی را که ژنتیک ها برای تحقیقات خود از جمله ایجاد یک درخت خانوادگی استفاده می کنند معرفی می کنیم و به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید سابقه خانوادگی معنی دار را با ترکیب زمینه های تاریخی ترسیم کنید.... [-]


البته در شروع یک کسب و کار 1: چشم انداز و فرصت

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کسب و کار موفق با یک چشم انداز روشن و درک کامل از فرصت های موجود به نوبه خود که چشم انداز را به یک واقعیت شروع می شود. این که آیا شما یک ایده برای یک سرمایه گذاری در آینده و یا شما در حال حاضر یک کسب و کار سمت خط در حالی که مطالعه، در این دوره به شما کمک خواهد دید خود را در نظر گرفته و بررسی امکانات موجود هستند. [+]

کسب و کار موفق با یک چشم انداز روشن و درک کامل از فرصت های موجود به نوبه خود که چشم انداز را به یک واقعیت شروع می شود. این که آیا شما یک ایده برای یک سرمایه گذاری در آینده و یا شما در حال حاضر یک کسب و کار سمت خط در حالی که مطالعه، در این دوره به شما کمک خواهد دید خود را در نظر گرفته و بررسی امکانات موجود هستند. آن را به شما زمان برای برنامه ریزی و کمک به شما برای شروع مستند افکار خود را در یک طرح کسب و کار ساخت یافته در حالی که اجازه می دهد شما برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را با دیگران.... [-]


البته در شروع یک کسب و کار 2: آدم ها و شبکه

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کسب و کار موفق به شدت متکی بر مردم و شبکه. یک تیم خوب و شبکه گسترده تر به موفقیت و رشد ضروری است. این که آیا شما یک ایده برای یک سرمایه گذاری در آینده و یا شما در حال حاضر یک کسب و کار سمت خط در حالی که مطالعه، این دوره به شما کمک خواهد کرد که به رسمیت شناختن افرادی که می تواند کمک به شما کسب و کار خود را به جلو در هر دو شبکه کسب و کار رسمی و غیر رسمی. [+]

کسب و کار موفق به شدت متکی بر مردم و شبکه. یک تیم خوب و شبکه گسترده تر به موفقیت و رشد ضروری است. این که آیا شما یک ایده برای یک سرمایه گذاری در آینده و یا شما در حال حاضر یک کسب و کار سمت خط در حالی که مطالعه، این دوره به شما کمک خواهد کرد که به رسمیت شناختن افرادی که می تواند کمک به شما کسب و کار خود را به جلو در هر دو شبکه کسب و کار رسمی و غیر رسمی.

این دوره دوم در یک سری از شش مورد 'شروع یک کسب و کار است.... [-]


البته در شروع یک کسب و کار 3: مشتریان و رقبا

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

برای اجرای یک کسب و کار موفق شما نیاز به درک که مشتریان شما هستند و مهمتر از آن، چگونه می خواهید به آنها برسد. این که آیا شما یک ایده برای یک سرمایه گذاری در آینده و یا شما در حال حاضر یک کسب و کار سمت خط در حالی که مطالعه، در این دوره به شما کمک خواهد به رسمیت شناختن و درک بازار هدف خود را. [+]

برای اجرای یک کسب و کار موفق شما نیاز به درک که مشتریان شما هستند و مهمتر از آن، چگونه می خواهید به آنها برسد. این که آیا شما یک ایده برای یک سرمایه گذاری در آینده و یا شما در حال حاضر یک کسب و کار سمت خط در حالی که مطالعه، در این دوره به شما کمک خواهد به رسمیت شناختن و درک بازار هدف خود را. آن را به شما زمان برای برنامه ریزی و کمک به شما برای شروع مستند افکار خود را در یک طرح کسب و کار ساخت یافته در حالی که اجازه می دهد شما برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را با دیگران.... [-]


البته در شروع یک کسب و کار 5: مدیریت امور مالی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

مدیریت امور مالی به یک کسب و کار موفق، بسیار مهم است؛ اطلاعات مالی، مدرکی برای حمایت از تصمیمات خود را در مورد کسب و کار و کمک می کند تا برای توجیه تصمیم گیری زمانی که شما آنها را به افراد دیگر. [+]

مدیریت امور مالی به یک کسب و کار موفق، بسیار مهم است؛ اطلاعات مالی، مدرکی برای حمایت از تصمیمات خود را در مورد کسب و کار و کمک می کند تا برای توجیه تصمیم گیری زمانی که شما آنها را به افراد دیگر. این که آیا شما یک ایده برای یک سرمایه گذاری در آینده و یا شما در حال حاضر یک کسب و کار سمت خط در حالی که مطالعه، در این دوره شما را به اطلاعات مهم مالی معرفی و به شما می دهد یک فرصت برای بحث در مورد ایده های خود را با دیگران است.... [-]


البته در شروع یک کسب و کار 6: بودجه کسب و کار شما

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کسب و کار موفق به بودجه نیاز دارد برای به دست آوردن آن آغاز شده است. راه های بسیاری برای کسب و کار خود را تا و در حال اجرا، از رسمی مانند پس انداز شخصی و وام، وام گرفتن از دوستان و خانواده، به راه رسمی تر مانند وام های بانکی، افزایش سرمایه تماشاگران بودجه وجود دارد. [+]

کسب و کار موفق به بودجه نیاز دارد برای به دست آوردن آن آغاز شده است. راه های بسیاری برای کسب و کار خود را تا و در حال اجرا، از رسمی مانند پس انداز شخصی و وام، وام گرفتن از دوستان و خانواده، به راه رسمی تر مانند وام های بانکی، افزایش سرمایه تماشاگران بودجه وجود دارد. این دوره به شما کمک خواهد در نظر گرفتن گزینه های مالی در دسترس برای کسب و کار، و چگونه به صندوق توسعه یک کسب و کار.

این دوره نهایی در یک سری از شش مورد 'شروع یک کسب و کار است.... [-]


البته در شرکت اجتماعی: تبدیل ایده به عمل

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

چگونه می توانید یک ایده شرکت اجتماعی به عمل شما را؟ در این دوره، شما مشکل ایده خود را در تلاش است تا حل کند، طراحی مدل سرمایه گذاری شرکت های اجتماعی خود و آماده شدن به آن را به بازار را تشخیص دهد. [+]

چگونه می توانید یک ایده شرکت اجتماعی به عمل شما را؟ در این دوره، شما مشکل ایده خود را در تلاش است تا حل کند، طراحی مدل سرمایه گذاری شرکت های اجتماعی خود و آماده شدن به آن را به بازار را تشخیص دهد.

که در آن می تواند این دوره من را؟

این دوره باید برای هر کسی که می خواهد برای راه اندازی یک شرکت اجتماعی است. این کمک خواهد کرد شما را در درک مشکل شرکت های اجتماعی خود را در تلاش است تا آدرس، در نظر گرفتن سطح از نوآوری در ایده های خود را، و ساخت طرح کسب و کار شما و تیم خود را.... [-]


البته در شرکت اجتماعی: در حال رشد کسب و کار پایدار

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره باید برای هر کسی که می خواهد به درک چگونه به مقیاس و حفظ یک شرکت اجتماعی است. شما خواهد آموخت که چگونه برای ارزیابی و تشخیص مدل کسب و کار فعلی خود را، شناسایی چالش خود را، و توسعه استراتژی به رشد شرکت های اجتماعی خود را، و بررسی اثر آن. [+]

است شرکت های اجتماعی خود را پایدار؟ آیا مقیاس پذیر؟ این دوره کمک می کند تا شما را به مدل خود را ارزیابی و ایجاد یک برنامه به آن را به سطح بعدی.

که در آن می تواند این دوره من را؟

این دوره باید برای هر کسی که می خواهد به درک چگونه به مقیاس و حفظ یک شرکت اجتماعی است. شما خواهد آموخت که چگونه برای ارزیابی و تشخیص مدل کسب و کار فعلی خود را، شناسایی چالش خود را، و توسعه استراتژی به رشد شرکت های اجتماعی خود را، و بررسی اثر آن.... [-]


البته در شناسایی تقلب غذایی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

در این دوره ما در مسائل موضعی مربوط به "تقلب مواد غذایی و راه هایی که شیمی تحلیلی می تواند در شناسایی و پیشگیری از آن کمک به اکتشاف. ما نمونه های جذاب، مانند تاریخ نان سفید و یک ماده شگفت آور یک بار در آبجو تلخ به اشتراک بگذارید. [+]

صنایع غذایی یکی از مهم ترین بخش های تجاری در جهان است. همه از آن استفاده کنید، اما چگونه بسیاری از مردم از آن سوء استفاده؟ همانطور که ما شاهد جهانی شدن فزاینده زنجیره تامین، یک چالش در حال رشد است تأیید هویت مشکوک از مواد خام در غذایی که می خوریم.

در این دوره ما در مسائل موضعی مربوط به "تقلب مواد غذایی و راه هایی که شیمی تحلیلی می تواند در شناسایی و پیشگیری از آن کمک به اکتشاف. ما نمونه های جذاب، مانند تاریخ نان سفید و یک ماده شگفت آور یک بار در آبجو تلخ به اشتراک بگذارید.... [-]


البته در شهرستانها اخلاقی: شکل دادن به آینده از شهرستان خود را

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

که شهرستان خود را اجرا می کند؟ چه چیزی باعث شهرستان خود را قابل زیستن؟ با استفاده از داستان از شهرستانها در سراسر جهان، در این دوره شما را به اهمیت اخلاق در رهبری مدنی، برنامه ریزی، و کسب و کار، و مشارکت شهروندی را معرفی نماید. [+]

که شهرستان خود را اجرا می کند؟ چه چیزی باعث شهرستان خود را قابل زیستن؟ با استفاده از داستان از شهرستانها در سراسر جهان، در این دوره شما را به اهمیت اخلاق در رهبری مدنی، برنامه ریزی، و کسب و کار، و مشارکت شهروندی را معرفی نماید.

کاوش مشکلاتی که شهرستانها روبرو هستند، و درک مفهوم از شهرستان های اخلاقی،

در این دوره شما در عمق در چالش های پیش روی شهرستانها نگاه - با توجه شهرستان خود را، و یا یکی از نزدیکترین شما. از شما درخواست میکنیم به اشتراک گذاشتن داستان خود را به طوری که شما می توانید با دیگر زبان آموزان در ارتباط و مقایسه تجارب خود را به منظور به رسمیت شناختن و درک مشکلات شهرستانها مواجه هستند. شما قدرت از نهادهای مختلف در شهرستان خود را کشف و بررسی آنها چگونه کمک به حل یا تشدید مشکلات محلی است.... [-]


البته در شکسپیر و جهان خود را

Online پاره وقت 10  زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

ویلیام شکسپیر یکی از نویسندگان معروف ترین از همه زمان ها است. 2016 سالگرد 400 از مرگ او، کلمات او الهام گرفته اند و مردم از سراسر جهان برای قرن ها نقل مکان کرد. [+]

ویلیام شکسپیر یکی از نویسندگان معروف ترین از همه زمان ها است. 2016 سالگرد 400 از مرگ او، کلمات او الهام گرفته اند و مردم از سراسر جهان برای قرن ها نقل مکان کرد.

چقدر ما در مورد زمینه های فرهنگی شکسپیر و تأثیرات و به همین دلیل آثار او را تحمل کرده اند می دانید؟ برای به دست آوردن یک حس واقعی از چگونه جهان بارد اند در واقع نگاه و احساس، مشهور استاد دانشگاهی شکسپیر جاناتان باته خواهد شد کاوش مجموعه تحسین شده از شکسپیر محل تولد اعتماد. استاد باته همچنین آموزش سرب، با دکتر پائولا بایرن، در ادبیات جدید و سلامت روان: خواندن برای سلامت البته FutureLearn از وارویک.... [-]


البته در صحبت کردن در مورد سرطان

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

صحبت کردن در مورد سرطان می تواند سخت باشد. شما ممکن است نگران است که شما چیزی اشتباه می گویند یا این که شما به سادگی نمی دانم به اندازه کافی در مورد این موضوع نیست. شاید شما احساس مطمئن نیستید در مورد چگونه گفتگو خواهد رفت و یا شما در گذشته تلاش کرده ایم و یک تجربه دشوار بود. شاید شما حتی مطمئن هستم که اگر آن کار خود را نیست. [+]

صحبت کردن در مورد سرطان می تواند سخت باشد. شما ممکن است نگران است که شما چیزی اشتباه می گویند یا این که شما به سادگی نمی دانم به اندازه کافی در مورد این موضوع نیست. شاید شما احساس مطمئن نیستید در مورد چگونه گفتگو خواهد رفت و یا شما در گذشته تلاش کرده ایم و یک تجربه دشوار بود. شاید شما حتی مطمئن هستم که اگر آن کار خود را نیست.

در این دوره، شما باید یاد بگیرند که چگونه مردم را تشویق به ایجاد تغییرات شیوه زندگی سالم، دسترسی به خدمات محلی و یا دکتر خود مراجعه کنید به سرعت اگر آنها متوجه تغییرات بدن خود را. شما یک طرح شخصی برای صحبت کردن در مورد سرطان و در آن اطلاعات قابل اعتماد برای پیدا توسعه.... [-]


البته در طراحی ساختمان های مدرن

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

تغییر آب و هوا، تکنولوژی و مقررات در حال تغییر طراحی ساختمان های مدرن، و شیوه های حرفه ای از ساخت و ساز (AEC) صنعت معماری، مهندسی و. [+]

تغییر آب و هوا، تکنولوژی و مقررات در حال تغییر طراحی ساختمان های مدرن، و شیوه های حرفه ای از ساخت و ساز (AEC) صنعت معماری، مهندسی و.

این دوره آموزشی آنلاین به بررسی این روند، برجسته آموزش و پرورش چگونه بالاتر و بخش ساخت و ساز به آنها بپردازند. این شده است که توسط دانشگاه بسیار امتیاز وزارت حمام از معماری و مهندسی عمران توسعه یافته و تساوی در جدید، برنامه کارشناسی ارشد بین رشته ای آن در طراحی مدرن ساختمان.... [-]


البته در علم کشف: محصولات شیمیایی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

برای قرن ها از مواد طبیعی توسط مردم برای رفع نیازهای روزانه خود استفاده شده است. کشف چگونگی دانشمندان با استفاده از دانش خود را از ساختار مولکولی ترکیبات به طور طبیعی به توسعه مواد جدید و هیجان انگیز است. [+]

این دوره بخشی از برنامه کشف علم، که شما را قادر خواهد ساخت تا در مورد جهان فوق العاده ای از مواد شیمیایی روزمره یاد بگیرند، و کسب 10 اعتبار از دانشگاه لیدز است.

برای قرن ها از مواد طبیعی توسط مردم برای رفع نیازهای روزانه خود استفاده شده است. کشف چگونگی دانشمندان با استفاده از دانش خود را از ساختار مولکولی ترکیبات به طور طبیعی به توسعه مواد جدید و هیجان انگیز است. از لباس تا مینای دندان، امکانات بی پایان هستند. شما همچنین می خواهید شیمی در پشت توسعه مصرف کننده هر روز در نظر بگیرند، و اخلاق در پشت محصولات شما استفاده از در نظر بگیرید.... [-]


البته در علم کشف: نوشتن علم

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

بدون نوشتن، علوم واقعا نمی توانست وجود داشته باشد. با ثبت آزمایش و انتشار نتایج حاصل از مطالعات و اکتشافات، دانشمندان می توانند کار مهم خود به اشتراک بگذارید، و پیدا کردن یک مخاطب مشغول اند. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

بدون نوشتن، علوم واقعا نمی توانست وجود داشته باشد. با ثبت آزمایش و انتشار نتایج حاصل از مطالعات و اکتشافات، دانشمندان می توانند کار مهم خود به اشتراک بگذارید، و پیدا کردن یک مخاطب مشغول اند.

نوشتن علم شکل های گوناگونی دارد: از منتشر شده در مطبوعات به اسکریپت های ویدئویی. شما در مورد انواع مختلف از نوشتن علم یاد بگیرند، و به عوامل آن شما نیاز به در نظر گرفتن برای نوشتن یک داستان است.... [-]


البته در عناصر انرژی های تجدید پذیر

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

در دهه های اخیر شده است وجود دارد افزایش نگرانی جهانی در مورد پایداری از استفاده ما از سوخت های فسیلی و انرژی هسته ای، است که به افزایش علاقه در منابع انرژی تجدید پذیر و پایدار تر شده است. [+]

در دهه های اخیر شده است وجود دارد افزایش نگرانی جهانی در مورد پایداری از استفاده ما از سوخت های فسیلی و انرژی هسته ای، است که به افزایش علاقه در منابع انرژی تجدید پذیر و پایدار تر شده است.

این "انرژی های تجدیدپذیر، برای قرن ها استفاده شده است، در کارخانه های تولید آب، آسیاب های بادی و اجاق چوب، اما در سال های اخیر ما در فن آوری توسعه یافته به استفاده از این منابع قدرت طبیعی در مقیاس بسیار بزرگتر است.... [-]


البته در فناوری نانو برای سلامت: طرح های ابتکاری برای تشخیص پزشکی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

کاوش استفاده و پیامدهای فناوری نانو در کاربردهای پزشکی جدید فناوری نانو استفاده شده است برای کنترل و دستکاری ماده در اندازه نانومتر با دقت نانومتر است. [+]

استفاده و مفاهیم فناوری نانو در برنامه های کاربردی پزشکی جدید کاوش فناوری نانو برای کنترل و کنترل مواد نانومتری با دقت نانومتری استفاده می شود. این می تواند اتمها، مولکولها، و یا ساختارهای زیستی بزرگتر مانند DNA و یا سلول های زنده. این دوره آموزشی آنلاین به بررسی پتانسیل فناوری نانو در کاربردهای پزشکی، به ایجاد دستگاه های جدید است که می تواند برای تشخیص یک بیماری و یا نظارت بر درمان پزشکی استفاده می شود.... [-]


البته در فوتبال: بیش از یک بازی

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

با این دوره آنلاین رایگان، نقش فوتبال در جهان امروز را بررسی کنید - از جمله امور مالی، باشگاه ها، کشورها و رقابت ها. [+]

کاوش جهان فوتبال (فوتبال)، پول، رقابت، روند، گذشته، حال، بازی مردان، بازی زن و مسائل واقعی است. این که آیا شما آن را دوست دارید، از آن نفرت دارید یا سعی نکنید آن را نادیده بگیرید - به ما بپیوندید تا به پشت صحنه بروید تا بررسی کنید که چرا فوتبال بیش از یک بازی است.

از طریق فوتبال خیابانی و انتقال چند میلیون دلاری از بازی مردان به زنان، از جهانی به محلی، از سواحل برزیل به مبارزه با فقر، این دوره آنلاین، فراتر از زمین است، برای بررسی نقش فوتبال در جامعه و احتمالا یک جامعه در نزدیکی شما.... [-]


البته در قمر

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

بسیاری از قمر در منظومه شمسی ما وجود دارد. زمین تنها سیاره تنها با یک ماه تک است. برخی از قمرها بزرگتر از ما است. بسیاری از بسیار کوچکتر است. حتی قمر کوچک در حال چرخش برخی از سیارک ها وجود دارد. [+]

بسیاری از قمر در منظومه شمسی ما وجود دارد. زمین تنها سیاره تنها با یک ماه تک است. برخی از قمرها بزرگتر از ما است. بسیاری از بسیار کوچکتر است. حتی قمر کوچک در حال چرخش برخی از سیارک ها وجود دارد. بعضی از آنها فوران های آتشفشانی در حال انجام. دیگر مرده، توده ماه را پوشانده است. یکی رودخانه ها و دریاچه متان مایع است. ماه خود ما دارای منابع است که می تواند باز منظومه شمسی برای اکتشافات در آینده کمک کند. یک مشت کوچک از قمرها شرایط زیر سطح خود که در آن زندگی بدوی ممکن است وجود داشته باشد.... [-]


البته در قهرمانی WW1: از طریق هنر و فیلم

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

به مناسبت صدمین سالگرد جنگ جهانی اول یک زمان برای انعکاس و اکتشاف است. در این دوره کوتاه شما را تنها برخی از راه هایی است که قهرمانی است که از طریق هنر و فیلم به تصویر کشیده کشف خواهید کرد. [+]

به مناسبت صدمین سالگرد جنگ جهانی اول یک زمان برای انعکاس و اکتشاف است. در این دوره کوتاه شما را تنها برخی از راه هایی است که قهرمانی است که از طریق هنر و فیلم به تصویر کشیده کشف خواهید کرد.

شما خواهید پوستر استخدام و پیام های آنها برای هر دو آن رفتن به جنگ و کسانی که اقامت در خانه به تصویر کشیده، و همچنین تحقیق هنر WW1 و انعکاس بر یک نقاشی شما را انتخاب کرده اند را کشف کند. بعد از آن شما را بر روی حرکت برای کشف فیلم معاصر آلمانی، تحکیم یادگیری خود را با مرور یک کتاب، فیلم، و یا برنامه های تلویزیون های اخیر در مورد جنگ جهانی اول.... [-]


البته در مدیریت داده های بزرگ با r و Hadoop

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین شما را به مختلف محاسبات با کارایی بالا (HPC) امکانات برای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ را معرفی نماید. این شامل R - یک زبان برنامه نویسی مشهور برای سادگی، ظرافت و حمایت جامعه - و Hadoop - یک منبع باز، چارچوب برنامه نویسی مبتنی بر جاوا برای مجموعه داده های بزرگ. [+]

این دوره آموزشی آنلاین شما را به مختلف محاسبات با کارایی بالا (HPC) امکانات برای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ را معرفی نماید. این شامل R - یک زبان برنامه نویسی مشهور برای سادگی، ظرافت و حمایت جامعه - و Hadoop - یک منبع باز، چارچوب برنامه نویسی مبتنی بر جاوا برای مجموعه داده های بزرگ.

شما را پیدا خواهد کرد که چگونه به استفاده از آنها، اجتناب از مشکلات مشترک و صرفه جویی در زمان و پول شما.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ اولین گام در R و RStudio کار با آپاچی Hadoop 1 - اصول کار با آپاچی Hadoop 2 - RHadoop یادگیری آماری با استفاده از RHadoop چه شما خواهد رسیدن؟ ... [-]

البته در مدیریت سرمایه گذاری من

Online پاره وقت March 2019 بریتانیا UK Online

تحقیقات نشان می دهد که خانواده های UK با درک محدودی از گزینه های سرمایه گذاری، ریسک و بازده ضعیف در مدیریت سرمایه گذاری می باشد. حاصل «شکاف پس انداز یک سناریو که در آن بسیاری از نمی توانیم به بازنشسته تهدید می کند. [+]

تحقیقات نشان می دهد که خانواده های UK با درک محدودی از گزینه های سرمایه گذاری، ریسک و بازده ضعیف در مدیریت سرمایه گذاری می باشد. حاصل «شکاف پس انداز یک سناریو که در آن بسیاری از نمی توانیم به بازنشسته تهدید می کند.

در جای دیگر خانواده موفق به برنامه ریزی به درستی، به انتخاب سرمایه گذاری خود را متناسب با اشتهای ریسک خود و افق های زمانی برای دسترسی به وجوه خود را. مدیریت سرمایه گذاری من هدف شما ابزار برای جلوگیری از این کابوس امور مالی شخصی.... [-]


البته در مدیریت فرآیند کسب و کار: مقدمه ای بر روند تفکر

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

سازمان فرآیندهای کسب و کار بسیاری از اجرا می شود. آنها تحکیم می شود انجام می شود، چه وقت و چگونه، اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به اهداف استراتژیک خود را. [+]

است هیچ تجربه قبلی خاص و یا دانش مورد نیاز برای پیوستن به.

چه نرم افزار یا ابزار نیاز دارید؟

همه چیز شما نیاز به موفقیت در این دوره ارائه شده است و یا می تواند به صورت رایگان دریافت کنید.

متفرقه [-]

البته در مدیریت و رهبری: رهبری یک تیم

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره همه در مورد آنچه هسته ای به پیشرو و مدیریت در سازمان است است. درک که به یک سازمان مهم است - و که هر کسی که سهم عمده ای در آن در برخی از راه است - یک نقطه شروع خوب است. [+]

این دوره همه در مورد آنچه هسته ای به پیشرو و مدیریت در سازمان است است. درک که به یک سازمان مهم است - و که هر کسی که سهم عمده ای در آن در برخی از راه است - یک نقطه شروع خوب است. ایجاد روابط با گروه های علاقه مند و مردم است زمان را به خوبی به سر برد. بنابراین بیش از حد زمان صرف شده در برنامه ریزی است. به عنوان کسی که یک بار گفت: "برای موفق به طرح این است که برنامه ریزی برای شکست. اگر هیچ برنامه ای وجود دارد، چگونه می توانم سازمان های مردم در هیئت مدیره؟ اگر هیچ برنامه ای وجود دارد، چه تفاوت بین موفقیت و شکست است؟ چگونه شما می دانید وقتی که می رویم مسیر خارج می؟ یا گذرد؟... [-]


البته در مدیریت پول من

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

مهارت های خود را برای مدیریت امور مالی شخصی خود بدست آورید: مدیریت بودجه، بدهی، سرمایه گذاری، خرید اموال، حقوق بازنشستگی و بیمه. [+]

با کاهش درآمد واقعی و بدهی های شخصی در رکورد بالا، هیچ وقت بهتر از بهبود مهارت های مالی شخصی شما وجود نداشته است - مدیریت پول من هدف این کار را انجام می دهد.

این دوره آنلاین رایگان با ارائه راهنمایی های عملی شما در مورد چگونگی جمع آوری بودجه و استفاده از آن برای تصمیم گیری های خوب در مورد هزینه های شما آغاز می شود. شما بدهی ها و سرمایه گذاری ها را بررسی خواهید کرد و نحوه استفاده از وام های مسکن برای تأمین مالی مالکیت خانه را خواهید آموخت. مسئله مهم برنامه ریزی بازنشستگی با راهنمایی در مورد محصولات بازنشستگی مختلف توضیح داده شده است.... [-]


البته در مراقبت از کودکان آسیب پذیر

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

در زمان ریاضت اقتصادی و کاهش خدمات عمومی، وظیفه شناسایی و مراقبت از کودکان آسیب پذیر شده است هرگز بیشتر چالش برانگیز بوده است. در این دوره آنلاین رایگان، ما به شما کمک کشف برخی از مسائل درگیر در انجام این کار است. [+]

در زمان ریاضت اقتصادی و کاهش خدمات عمومی، وظیفه شناسایی و مراقبت از کودکان آسیب پذیر شده است هرگز بیشتر چالش برانگیز بوده است. در این دوره آنلاین رایگان، ما به شما کمک کشف برخی از مسائل درگیر در انجام این کار است.

درک خطرات و آسیب پذیری، در تئوری و عمل

ما در نظر گرفتن آنچه توسط خطرات و آسیب پذیری منظور ما، و همچنین چگونه پدر و مادر به اندازه کافی خوب تعریف می کنیم. ما در مورد چگونگی کودکان رشد و توسعه، و چگونه ما می توانیم آنها را با مهار و امنیت از طریق روابط و فایل پیوست معنی دار را ارائه فکر می کنم. و ما در مهارت های خاص در برقراری ارتباط با کودکان و جوانان است.... [-]


البته در مراقبت های شفقت: درست است

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره آنلاین رایگان، تأثیر مراقبت های محبت آمیز را برای هر دو تمرین کننده و کاربران بهداشت و مراقبت اجتماعی بررسی خواهد کرد. [+]

اهمیت مراقبت های محبت آمیز در مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی در سال های اخیر به وسیله تحقیقات عمومی در مورد بدرفتاری و گاهی مرگ و میر بیماران در بیمارستان های Morecambe Bay و Mid Staffordshire دیده شده است.

کاوش در مورد مراقبت از مشوق

این دوره آنلاین رایگان، مسئله مراقبت های دلسوز را در رابطه با نکات کلیدی این تحقیقات و سایر دیدگاه های نظری بررسی خواهد کرد. این شامل نیاز به ایجاد یک فرهنگ مشترک و متمرکز در میان سازمان ها می شود. این شخصیت مرکزی به بیماران محدود نمی شود، بلکه به نحوی است که سازمان ها با کارکنان و فرهنگ درون سازمان خود رفتار می کنند.... [-]


البته در مرز یخ زده: نظارت بر ورقه یخ سبز از فضا

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

بدانید چگونه ورقه یخ گرینلند از فضا و زمین کنترل می شود تا فضای موجود، گذشته، حال و آینده شما را درک کند. [+]

کشف چگونگی تغییرات آب و هوایی بر روی برگ یخ گرینلند تاثیر می گذارد

از 10000 سال گذشته از لایه های برف فشرده ساخته شده است. صفحه ی خیزران غول پیکر گرینلند به عنوان یک رکورد ارزشمند از آب و هوای گذشته و نگرانی برای تغییرات آب و هوایی آینده عمل می کند.

این دوره آنلاین، نشان می دهد که چگونه ورقه یخ گرینلند از فضا و زمین کنترل می شود. شما به اندازه گیری هایی که توسط ماهواره های نظارت بر زمین (EO) مانند Cryosat امکان پذیر است، فن آوری ها و تکنیک های درگیر، داده ها تولید شده، و استفاده و چالش های آن، امکان پذیر است.... [-]


البته در مزیت رقابتی: استفاده از اطلاعات برای ایجاد موفقیت کسب و کار

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

ارزش اطلاعات را برای کسب و کار ها یاد بگیرید و چگونگی کسب مزیت رقابتی را برای کسب و کار به ارمغان بیاورید [+]

مطلع یادگیری چگونگی استفاده از اطلاعات به عنوان یک مزیت رقابتی آغاز شده است.

اپل، فیس بوک و گوگل سه شرکت پر جنب و جوش امروز هستند. و آنها چیزی مشترک: آنها می دانند که ارزش کسب و کار خود را در آنچه که در مورد کسب و کار خود و مشتریان خود مطمئن شوید ساخته شده است، و این به آنها مزیت رقابتی خود را. اطلاعات کلیدی برای موفقیت کسب و کار معاصر است.

یادگیری از کارشناسان کسب و کار

مدرسه کسب و کار دانشگاه Deakin یک رهبر جهانی در کسب و کار و مدیریت آموزش و پرورش است. MBA آنلاین آن در رتبه 20 در جهان قرار دارد و مدرسه توسط انجمن مدرسهای تجاری پیشرفته (AACSB) تأیید شده است. مدرک تحصیلی عالی، اعتباربخشی AACSB به مدرسه های کسب و کار اعطا می شود که با استانداردهای سختگیرانه و کیفیت عالی، برتری تحصیلی و حرفه ای، و شناخته شده ترین فرم در سراسر جهان از اعتباربخشی حرفه ای یک موسسه و برنامه های کسب و کار آن می تواند کسب درآمد.... [-]


البته در معرفی رباتیک: بازوی ربات را بسازید

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

طراحی، ساخت و برنامه ربات ساده و به اشتراک گذاری آن با سایر زبان آموزان. [+]

در اینجا شانس شما برای ساخت یک ربات ساده است.

رباتیک همه چیز در مورد سخت افزار و نرم افزار یکپارچه سازی است. در این دوره، شما یک ربات ساده، با حداقل دو مفاصل طراحی، ساخت و برنامه ریزی خواهید کرد که می تواند یک قلم یا مداد داشته باشد و یک خط هماهنگ بر روی یک ورق کاغذ بکشید. راه های زیادی وجود دارد که شما در واقع می توانید چنین ربات را بسازید و این به میزان مهارت، بودجه شما یا تجهیزاتی که می توانید منبع آن بستگی دارد.... [-]


البته در مغز خوب است، مغز بد: اصول اولیه

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان مقدمه ای بر مفاهیم کلیدی از مغز انسان است و برای غیر متخصص طراحی شده است. به شما می دهد اطلاعات عمومی و توضیحات، به طوری که شما ممکن است به درک بهتر مغز شگفت انگیز خود شما. [+]

این البته بخشی از خوب مغز، برنامه مغز بد، که شما را قادر به کشف مغز انسان، برای CPD و یا به عنوان دروازه ورود به مطالعه بیشتر است.

این دوره آموزشی آنلاین رایگان مقدمه ای بر مفاهیم کلیدی از مغز انسان است و برای غیر متخصص طراحی شده است. به شما می دهد اطلاعات عمومی و توضیحات، به طوری که شما ممکن است به درک بهتر مغز شگفت انگیز خود شما.

درک مغز شگفت انگیز خود را

ما در چه مغز خود را از، چگونه این اجزای سازمان ساخته شده را به نگاه و نحوه عملکرد آنها.... [-]


البته در مقدمه به اکوسیستم

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

اگر ما به همین دلیل عملکرد اکوسیستم درک نیست، آن را سخت تر می شود برای تعیین دلایل ممکن برای زمانی که آنها را انجام دهد، و باعث می شود آن را دشوار برای شناسایی تهدیدات احتمالی زیست محیطی به انسان است. [+]

اگر ما به همین دلیل عملکرد اکوسیستم درک نیست، آن را سخت تر می شود برای تعیین دلایل ممکن برای زمانی که آنها را انجام دهد، و باعث می شود آن را دشوار برای شناسایی تهدیدات احتمالی زیست محیطی به انسان است.

در این دوره شما کشف خواهید کرد چگونه موجودات هم با روابط پیچیده، مرتبط چگونه لینک ها چنین مورد بررسی قرار گرفته و چگونه خواص فیزیکی از یک زیستگاه خاص تعامل با موجودات که در آن ساکن. با استفاده از مطالعات موردی، شما خواهد آمد به یاد بگیرند که چگونه دانش اکوسیستم منجر به فهم از اهمیت فردی خود را، و چگونه می توان آنها را حفظ شده است.... [-]


البته در مقدمه به سرمایه گذاری کمی

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

بازارهای مالی تبدیل شده اند به طور فزاینده پیچیده - از آن آسان نیست که می دانم از کجا شروع که آن را به سرمایه گذاری می آید. در جهان امروز تقاضا از تجزیه و تحلیل کمی داده محور دقیق در سراسر جهان به طور پیوسته رو به افزایش: این بسیار مهم است به درک و قادر به استفاده از اطلاعات آماری و ریاضی را با دقت و به سرعت تبدیل شده است. [+]

بازارهای مالی تبدیل شده اند به طور فزاینده پیچیده - از آن آسان نیست که می دانم از کجا شروع که آن را به سرمایه گذاری می آید. در جهان امروز تقاضا از تجزیه و تحلیل کمی داده محور دقیق در سراسر جهان به طور پیوسته رو به افزایش: این بسیار مهم است به درک و قادر به استفاده از اطلاعات آماری و ریاضی را با دقت و به سرعت تبدیل شده است.

این دوره به شما خواهد ملزومات نظریه سرمایه گذاری مدرن آموزش و کمک به شما در یادگیری به آنها را در زندگی واقعی با استفاده از داده های مالی و برنامه نویسی.... [-]


البته در مقدمه به یادگیری و تدریس در آموزش عالی

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

دیدگاه های سنتی آموزش و پرورش منتقل کرده اند. معلمان در حال حاضر انجام تسهیل به مراتب بیشتر از یادگیری به عنوان مخالف به سادگی دیدن نقش خود به عنوان انتقال دانش. ما در حال حاضر شاهد رویکردهای دانش آموز متمرکز شده است و یادگیرنده محور بودن هنجار - روش که نقش ها و مسئولیت معلم و دانش آموز را تغییر دهید. این دوره شما را به روش دانش آموز متمرکز و اصول کلی آموزش و یادگیری در سطح دانشگاه را معرفی نماید. [+]

این دوره بخشی از مبانی آموزش دانشگاه و برنامه آموزش، که شما را قادر به توسعه مهارت های خود را در آموزش و دانش در مورد یادگیری در آموزش عالی با یک برنامه انعطاف پذیر از دوره های آنلاین از UNSW است.

دیدگاه های سنتی آموزش و پرورش منتقل کرده اند. معلمان در حال حاضر انجام تسهیل به مراتب بیشتر از یادگیری به عنوان مخالف به سادگی دیدن نقش خود به عنوان انتقال دانش. ما در حال حاضر شاهد رویکردهای دانش آموز متمرکز شده است و یادگیرنده محور بودن هنجار - روش که نقش ها و مسئولیت معلم و دانش آموز را تغییر دهید. این دوره شما را به روش دانش آموز متمرکز و اصول کلی آموزش و یادگیری در سطح دانشگاه را معرفی نماید.... [-]


البته در مقدمه رهبری عمومی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

در این دوره آنلاین رایگان، شما بیشتر در مورد رهبری در زمینه ارائه خدمات عمومی را یاد بگیرند، توسط سازمان های بخش عمومی، جامعه و گروه های داوطلبانه، و نهادهای سیاسی. [+]

رهبری برای قرن ها شده مورد مطالعه قرار، اگر چه بررسی آن در دوران مدرن تا حد زیادی در کار مدیران ارشد در بخش خصوصی، سازمان انتفاعی متمرکز شده است.

در این دوره آنلاین رایگان، شما بیشتر در مورد رهبری در زمینه ارائه خدمات عمومی را یاد بگیرند، توسط سازمان های بخش عمومی، جامعه و گروه های داوطلبانه، و نهادهای سیاسی.

پیدا کردن آنچه که باعث می شود رهبری در خدمات عمومی متمایز

شما را به ویژگی های متمایز از رهبری در خدمات عمومی کشف، از جمله افزایش تمرکز آن بر تولید ارزش های عمومی و مذاکره از اشکال مختلف منافع عمومی است. شما خواهید برخی از مهارت های کلیدی رهبری عمومی مانند هوشیاری سیاسی یاد بگیرند، همکاری و درگیری دست زدن.... [-]


البته در مهارت های حساب برای استخدام و محل کار

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

در مهارت های حساب جهان بسیار فنی ما، به خصوص توانایی در تفسیر داده ها، در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم و به شدت از کارفرمایان به دنبال. [+]

در مهارت های حساب جهان بسیار فنی ما، به خصوص توانایی در تفسیر داده ها، در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم و به شدت از کارفرمایان به دنبال.

عدم اعتماد به نفس ریاضی و مهارت های حساب فقیر موانع استخدامی به عنوان امتحان حساب بخشی به طور فزاینده از فرآیند استخدام، اغلب در اوایل.

بسیاری از مردم احساس می کنند که فقط به سادگی "می تواند ریاضی را انجام نمی" در عین حال نیاز به پردازش اعداد یک مهارت است که همه ما باید فقط برای اشتغال اما در زندگی روزمره ما است.... [-]


البته در ناتوانی و یک زندگی خوب: کار با معلولیت

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

امروز ما معلولیت به عنوان بخشی از تنوع انسانی را تشخیص دهد. اما معنای آن را به کار با ناتوانی در راه است که قادر می سازد یک زندگی خوب برای خود و دیگران؟ [+]

کار با ناتوانی برای فعال کردن یک زندگی خوب برای خود و دیگران

امروز ما معلولیت به عنوان بخشی از تنوع انسانی را تشخیص دهد. اما معنای آن را به کار با ناتوانی در راه است که قادر می سازد یک زندگی خوب برای خود و دیگران؟

در این دوره، شما این فرصت را برای تعامل با برخی از مسائل بزرگ رو افراد معلول، دولت ها و جوامع است. شما حقوق بشر کشف نزدیک به ناتوانی و بررسی انتقادی مفاهیم شمول، دسترسی و پشتیبانی. شما همچنین می خواهید در مورد سیاست ناتوانی و سیاست، حمایت و فعالیت یادگیری، و در نظر گرفتن نحوه کار با ناتوانی در سطوح مختلف برای فعال کردن یک زندگی خوب برای همه است.... [-]


البته در نوآوری: بزرگترین در جهان

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره نوآوری در طول تاریخ شناسایی که تعداد بسیار کمی از ایده های ابتکاری جدید در نظر؛ اکثریت قریب به اتفاق چیزی است که در حال حاضر کار و بهبود آن را، آن را به یک محصول، خدمت یا فرایند. [+]

این دوره نوآوری در طول تاریخ شناسایی که تعداد بسیار کمی از ایده های ابتکاری جدید در نظر؛ اکثریت قریب به اتفاق چیزی است که در حال حاضر کار و بهبود آن را، آن را به یک محصول، خدمت یا فرایند.

شما توسعه یک نوآوری است که شما به ویژه در علاقه مند هستند در نظر بگیرند، و از طریق یک پروژه کوتاه، تولید و به اشتراک گذاری با دیگر زبان آموزان تفسیر خود را از تاریخ آن است.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ نوآوری چیست؟ تفسیر در کسب و کار و در یک زمینه گسترده تر انواع تعیین نوآوری: محصولات، فرایندها، خدمات سطح نوآوری: افزایشی، رادیکال، مخل نوآوری در عمل: چالش های مستقل، مبتکر سریال یخچال خورشیدی: پیدا کردن راه حل های نوآورانه برای چالش در آفریقا چه شما خواهد رسیدن؟ بحث در مورد نوآوری های بزرگ از تاریخ و به اشتراک گذاشتن ایده با زبان آموزان همکار. مقایسه ایده های خود را با کسانی که از معلمان و دانش آموزان از دانشگاه لیدز. کشف آنچه از واژه «نوآوری» به معنی و تأمل در آن است که چگونه در کسب و کار تفسیر و در زمینه های گسترده تر است. کمک به بحث در مورد انواع مختلف نوآوری و از نمونه هایی از هر فکر می کنم. افزایشی، رادیکال و مخل: نمونه هایی از سه سطح از نوآوری را تشخیص دهد. ارزیابی نوآوری انتخاب خود را در پرتو درک خود را از نوع و سطح نوآوری است. تحقیق و گزارش در مورد تاریخ و توسعه از... [-]

البته در نوآوری: صنایع غذایی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره روش های که در صنایع غذایی تا کنون بیش از 70 سال گذشته تکامل یافته و صنعت از راحتی که ما امروز داریم ایجاد کرده است می داند. [+]

این دوره روش های که در صنایع غذایی تا کنون بیش از 70 سال گذشته تکامل یافته و صنعت از راحتی که ما امروز داریم ایجاد کرده است می داند.

معرفی چند یک مطالعه موردی از مارکس و اسپنسر، خواهید دید که چگونه نوآوری جدید در راه ما فروشگاه تغییر کرده است. همچنین شما می خواهد موضوع زباله های مواد غذایی در نظر؛ در یک جهان که در آن هزاران نفر از سوء تغذیه و گرسنگی رنج می برند شما نگرشها در جامعه خود را به این مشکل جهانی در نظر بگیرید.... [-]


البته در نوآوری: صنعت مد

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

این دوره یک مطالعه موردی نشان میدهد که چگونه مارکس و اسپنسر یک شرکت نوآور کلیدی در مد شده است، معرفی پارچه های جدید که زندگی ما را آسان تر و راحت تر معرفی می کند. [+]

این دوره یک مطالعه موردی را نشان می دهد که نشان می دهد مارکس و اسپنسر یک نوآور کلیدی در مد بوده است و معرفی پارچه های جدیدی را ارائه می کند که زندگی ما را آسان تر و راحت تر می کند.

شما خواهید دید چگونه M & S به نوآوری ادامه می دهد تا مصرف کنندگان محصولات جدید و بهتر را به ارمغان بیاورد. همچنین شما می خواهد لباس های خود را و داستان نوآوری خود در نظر بگیرند، تحقیق چگونه یک آیتم مورد علاقه از لباس در نتیجه تحولات نوآورانه در صنعت است و به اشتراک گذاری یافته های خود را با دیگر زبان آموزان.... [-]


البته در نوآوری باز

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

در جهان امروز، توسعه محصولات و خدمات جدید است که در داخل یک سازمان محدود نمی یا در واقع یک کشور است. یک مدل شناخته شده به عنوان نوآوری باز - برای موفقیت، کسب و کار باید مایل به همکاری با دیگران، به نقطه و توسعه ایده باشد. [+]

در جهان امروز، توسعه محصولات و خدمات جدید است که در داخل یک سازمان محدود نمی یا در واقع یک کشور است. یک مدل شناخته شده به عنوان نوآوری باز - برای موفقیت، کسب و کار باید مایل به همکاری با دیگران، به نقطه و توسعه ایده باشد.

درخواست نوآوری باز برای مزیت رقابتی

این دوره آموزشی آنلاین رایگان است که در مورد چگونه شما می توانید ایده هایی برای نوآوری از جهان خارج پیدا - برای مثال، تامین کنندگان، رقبا و یا مشتریان - و جذب آنها را به زنجیره تامین خود را، به منظور توسعه فرایندهای جدید، محصولات و خدمات.... [-]


البته در نوآوری زنجیره تامین: چگونه تکنولوژی می تواند آینده ای پایدار ایجاد

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

یک سری پیچیده از مراحل است که به نوبه خود مواد خام به محصولات نهایی استفاده می کنیم و همه چیز مربوط با این - هر محصول که ما امروز استفاده در نتیجه یک زنجیره تامین است. [+]

یک سری پیچیده از مراحل است که به نوبه خود مواد خام به محصولات نهایی استفاده می کنیم و همه چیز مربوط با این - هر محصول که ما امروز استفاده در نتیجه یک زنجیره تامین است. مدیریت این زنجیره تامین تبدیل شده است بیشتر و بیشتر یک چالش، به خصوص با تمام فن آوری های مدرن و امروز روند. اقتصاد 24 ساعته، تحویل سریع محصولات به خانه شما، مایل به محصولات سفارشی و البته تمرکز بر پایداری تعداد کمی از این روند می باشد.... [-]


البته در نوزادان را در ذهن: چرا مسائل ذهن پدر و مادر

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره کشف خواهد کرد که چگونه ذهن پدر و مادر را تحت تاثیر قرار ذهن در حال توسعه از کودک، از مفهوم از طریق دوران کودکی و به زندگی بعد. [+]

این دوره کشف خواهد کرد که چگونه ذهن پدر و مادر را تحت تاثیر قرار ذهن در حال توسعه از کودک، از مفهوم از طریق دوران کودکی و به زندگی بعد.

ما شما را در یک سفر که در دوران بارداری آغاز می شود را، کاوش اهمیت توانایی مادر به به مورد کودک او در حالی که هنوز در رحم مادر فکر می کنم، در کنار تاثیر احساسات از جمله اضطراب و افسردگی.

پس از آن ما کشف خواهد آنچه را که پژوهش در مورد روشی که در آن ذهن عاطفی و شناختی پدر و مادر، می توانید زمینه تعاملی از نوزاد در طول دو سال اول زندگی شکل، و تاثیر این تعامل در ذهن در حال توسعه کودک می گوید. این شامل، برای مثال، فکر کردن در مورد توانایی پدر و مادر به ذهن فکر، در شرایط بودن قادر به درمان نوزاد خود را به عنوان یک فرد با ذهن خود را دارند.... [-]


البته در هوشمند-ASD: مطابق با افراد مبتلا به اوتیسم با منابع فناوری

Online پاره وقت April 2019 بریتانیا UK Online

و یا یادگیری دشواری - اکثر کودکان با تشخیص اختلال طیف اوتیسم (ASD) همچنین ناتوانی هوشی (ID) دارند. با این حال، این گروه است بسیار در پژوهش و دانش در مورد این گروه خاص زیر نشان داده می شود سخت برای پیدا کردن. [+]

و یا یادگیری دشواری - اکثر کودکان با تشخیص اختلال طیف اوتیسم (ASD) همچنین ناتوانی هوشی (ID) دارند. با این حال، این گروه است بسیار در پژوهش و دانش در مورد این گروه خاص زیر نشان داده می شود سخت برای پیدا کردن.

در این دوره شما را بیش از درک درستی از ASD و ID به طور خاص است. سپس ما کشف خواهیم کرد که چگونه فن آوری می توان به بهترین پشتیبانی استفاده این گروه، معرفی شما به برنامه SMART-ASD که شناسایی مهارت ها و نیازهای کودکان مبتلا به ASD و ID به طوری که از فن آوری های مناسب را می توان شناسایی به حمایت از آنها.... [-]


البته در پزشکی ژنومی: تبدیل مراقبت از بیمار در دیابت

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

یاد بگیرید که چگونه پیشرفت های ژنومیک دانش ما و درمان شرایط مانند دیابت را تغییر می دهد. [+]

پیشرفتهای زیادی در زمینه ژنتیک در 10 سال گذشته از توالی اولین ژنوم انسان در سال 2003 صورت گرفته است. در حال حاضر امکان دارد که تمام 20،000 ژن انسان را در یک آزمایش واحد تجزیه کنیم تا به تمرکز بر روی یک ژن در یک زمان برسیم. ما در عصر ژنومیک هستیم.

این دوره آنلاین رایگان موضوع ژنومیک را با استفاده از تخصص تحقیق دانشگاه Exeter در دیابت معرفی می کند تا کاربرد بالینی دانش دانش ژنومیک را نشان دهد.

بررسی تاثیر آزمایش ژنوم را بررسی کنید ... [-]

البته در چالش های زیست محیطی: تاثیر انسان در محیط طبیعی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

الگوهای پیچیده در محیط زیست همیشه علی و قابل پیش بینی نیست. جمعیت دارند پویایی خود را که می تواند مستقل از شرایط محیطی خارجی. [+]

این دوره بخشی از برنامه چالش های زیست محیطی، که شما را قادر به کشف چگونگی مردم و طبیعت تعامل و کسب 10 اعتبار از دانشگاه لیدز است.

الگوهای پیچیده در محیط زیست همیشه علی و قابل پیش بینی نیست. جمعیت دارند پویایی خود را که می تواند مستقل از شرایط محیطی خارجی. در این دوره ما در راه است که سیستم های طبیعی سازمان یافته هستند نگاه؛ اگرچه سیستم های زنده پیچیده هستند، همچنین برخی از الگوها و روابط نسبتا ثابت وجود دارد.... [-]


البته در چالش های زیست محیطی: کمبود و درگیری ها در محیط زیست طبیعی

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

درگیری انسان هر دو اثر کوتاه مدت و بلند مدت در جهان طبیعی است. محیط زیست به طور مستقیم توسط آلودگی و انفجار نهفته؛ و می تواند به عنوان یک سلاح جنگی استفاده می شود. در دراز مدت، مدیریت زیست محیطی پایدار مختل می شود که درگیری را بی ثبات سیستم های اجتماعی و مردم دسترسی به منابع طبیعی را تکذیب کرد. [+]

جنگ و درگیری به شدت می تواند حکومت از محیط زیست را مختل کند. تاثیر بر هر دو مردم و محیط زیست چیست؟ این دوره بخشی از برنامه چالش های زیست محیطی، که شما را قادر به کشف چگونگی مردم و طبیعت تعامل و کسب 10 اعتبار از دانشگاه لیدز است.

چرا دوره ها شرکت کنید.

درگیری انسان هر دو اثر کوتاه مدت و بلند مدت در جهان طبیعی است. محیط زیست به طور مستقیم توسط آلودگی و انفجار نهفته؛ و می تواند به عنوان یک سلاح جنگی استفاده می شود. در دراز مدت، مدیریت زیست محیطی پایدار مختل می شود که درگیری را بی ثبات سیستم های اجتماعی و مردم دسترسی به منابع طبیعی را تکذیب کرد. به عنوان منابع کمیاب می شوند، ممکن است انتظار می رود که مردم را به جنگ در مورد دسترسی به منابع طبیعی است.... [-]


البته در چگونه به موفقیت در: مصاحبه

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

این دوره طراحی و توسعه یافته توسط کارشناسان از سرویس فرصتهای شغلی در اینجا در دانشگاه شفیلد به شما کمک کند برای موفقیت در مصاحبه، که آیا شما درخواست کار و یا برنامه ریزی برای مطالعه. از آنجا که در حال ارائه یک مصاحبه می تواند بسیار دلهره آور، ما هم قرار داده ام مجموعه ای از مواد برای کمک به شما آماده و موفق در روز باشد. [+]

این دوره طراحی و توسعه یافته توسط کارشناسان از سرویس فرصتهای شغلی در اینجا در دانشگاه شفیلد به شما کمک کند برای موفقیت در مصاحبه، که آیا شما درخواست کار و یا برنامه ریزی برای مطالعه. از آنجا که در حال ارائه یک مصاحبه می تواند بسیار دلهره آور، ما هم قرار داده ام مجموعه ای از مواد برای کمک به شما آماده و موفق در روز باشد.

ما به شما کمک به تحقیق سازمان، بنابراین شما می توانید به این سوال که مکررا پرسیده پاسخ به "چرا شما می خواهید به کار برای ما؟ با سبک. ما مشاوره در چه بپوشند (و چه نپوشند) را به شما ارائه و رفتن را از طریق برخی از سوالات مصاحبه رایج است. ما راهنمایی از کارفرمایان و پذیرش معلمان در باره آنچه که برای نامزدها نگاه و پوشش نوع از سوالات شما باید درخواست از آنها را داشته باشد.... [-]


البته در چگونه به موفقیت در محیط کار جهانی

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

البته برای هر کسی که به دنبال شروع کار در هر نقطه در جهان است. برای مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان آن را به شما بصیرت را که چگونه به خودتان را با موفقیت مدیریت و مهارت های لازم برای موفقیت در محیط کار جهانی را. [+]

این دوره کمک خواهد کرد موفق زمانی که شما وارد محل کار.

این دوره در زبان مادری و غیر بومی انگلیسی در حدود سطح متوسط ​​(حدود B1 در GER) و یا بالاتر است.

متفرقه [-]

البته در کار با ترجمه: تئوری و عمل

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

تاسیس به عنوان یک حرفه را از پیش از میلاد هزاره سوم، ترجمه یکی از اساسی ترین فعالیت های انسانی، اجازه می دهد تا ما را به تعامل با یکدیگر در داخل و در فرهنگ است. همه ما ترجمه روبرو می شوند در زندگی روزمره ما، چه ما بسیاری از زبان ها و یا فقط یک صحبت می کنند. [+]

از سلامت به سیستم قضایی، از بخش داوطلبانه به ورزش و هنر است، همه ما به طور فزاینده زندگی و کار در زمینه های که در آن مردم بیش از یک زبان صحبت می کنند.

تاسیس به عنوان یک حرفه را از پیش از میلاد هزاره سوم، ترجمه یکی از اساسی ترین فعالیت های انسانی، اجازه می دهد تا ما را به تعامل با یکدیگر در داخل و در فرهنگ است. همه ما ترجمه روبرو می شوند در زندگی روزمره ما، چه ما بسیاری از زبان ها و یا فقط یک صحبت می کنند.... [-]


البته در کاوش انگلیسی: شکسپیر

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان خواهد شد و در زندگی و آثار ویلیام شکسپیر نگاه کنید و شما را از زادگاه خود در استراتفورد به تئاتر گلوب در لندن، از جایی که او در محل مرکزی خود را در ادبیات انگلیسی امن. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان خواهد شد و در زندگی و آثار ویلیام شکسپیر نگاه کنید و شما را از زادگاه خود در استراتفورد به تئاتر گلوب در لندن، از جایی که او در محل مرکزی خود را در ادبیات انگلیسی امن.

ما در پنج نمایشنامه های شکسپیر با کمک بازیگران و کارشناسان از سراسر جهان خواهد شد. آنها توضیح و کشف در زمینه های عمومی شکسپیر خطاب در کار خود.

نمایشنامه به: رومئو و ژولیت، هملت، هیاهوی بسیار برای هیچ، طوفان و مکبث است.... [-]


البته در کاوش در اقتصاد: نسل بعدی بدتر خواهد شد؟

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

آیا نسل بعدی بهتر یا بدتر از والدینشان خواهد بود؟ نگاهی به هر دو طرف بحث و تصمیم گیری برای خودتان. [+]

کشف چشم انداز اقتصادی نسل آینده و نحوه بهبود آن.

نسل بعدی با چشم انداز اقتصادی نامطلوب مواجه است. این درس آنلاین توضیح می دهد چرا.

مقدمه ای برای اقتصاد جهانی، چگونگی پیشرفت و افزایش رشد اقتصادی و نحوه تاثیر آن بر رفاه در سراسر جهان را خواهید دید.

ما به دلایل خوشبین و دلایل بدبینانه نگاه خواهیم کرد. ما بحث خواهیم کرد که نسل بعدی می تواند بهتر یا بدتر از نسل فعلی باشد.

شما می توانید دیدگاه های خود را در مورد آنچه که احتمال دارد بیشتر بشنوید و بشنوید که چگونه اقتصاددانان برجسته و دیگر محققان می توانند دیدگاه های متفاوت در مورد این سوال داشته باشند.... [-]


البته درک بحران مالی: چرخه های تجاری و سیاست

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

با این دوره آنلاین رایگان، رابطه بین تاریخ، بحران مالی و چرخه های تجاری را بیاموزید. [+]

بحران های اقتصادی اغلب عواقب شدیدی دارند - برای همه از دولت ها و شرکت ها به شما و من. اما بحران ها را می توان به عنوان یک بخش ضروری از یک اقتصاد در حال تحول، همراه با تنظیمات ساختاری و تغییرات نهادی. در این دوره شما بیشتر درباره نقش بحران مالی، تاریخ و نحوه تفسیر آنها بیشتر آشنا خواهید شد.

تاریخچه بحران مالی را بررسی کنید

آیا می توانیم از تاریخ بحران ها یاد بگیریم؟ با این دوره، بحران مالی را از منظر تاریخی شاهد خواهیم بود - بررسی موارد مختلف بحران در ارتباط با زمینه. در پایان دوره شما باید قادر به تعریف و توصیف بحران های اقتصادی و مالی مختلف و تفسیر چنین بحران هایی از دیدگاه تاریخی باشید.... [-]


البته در کسب و کار آنلاین: برنامه ریزی برای موفقیت

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان در مرحله برنامه ریزی از شروع یک کسب و کار کوچک آنلاین تمرکز و معرفی آنچه شما نیاز دارید که برای وضوح و عمل را انجام دهد. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان در مرحله برنامه ریزی از شروع یک کسب و کار کوچک آنلاین تمرکز و معرفی آنچه شما نیاز دارید که برای وضوح و عمل را انجام دهد.

درک کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک

با راه های بسیاری به کار اینترنتی، مهم این است که شما را در درک کسب و کار شما است و محل آن در جا می گیرد. ما شما را از طریق تفاوت های بین اشکال مختلف از مدل های کسب و کار آنلاین را، برای کمک به شما تصمیم می گیرید بهترین جهت.... [-]


البته در کسب و کار آنلاین: پروفایل ضوابط برای موفقیت

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

وقتی پرسیده شد که مشتریان خود می باشد، کارآفرینان مشتاق اغلب "هر کسی" می گویند. این نمی تواند بیشتر از حقیقت است. این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما کمک خواهد کرد درک کنند که چگونه شما می توانید تحقیقات اولیه و ثانویه استفاده کنید، برای شناسایی استراتژی های مشتری و تعامل طراحی مناسب برای جذب و حفظ آنها. [+]

این دوره بخشی از برنامه کسب و کار موفقیت آنلاین، که شما را قادر به راه اندازی، بازار و اجرای خود کسب و کار آنلاین موفق است.

وقتی پرسیده شد که مشتریان خود می باشد، کارآفرینان مشتاق اغلب "هر کسی" می گویند. این نمی تواند بیشتر از حقیقت است. این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما کمک خواهد کرد درک کنند که چگونه شما می توانید تحقیقات اولیه و ثانویه استفاده کنید، برای شناسایی استراتژی های مشتری و تعامل طراحی مناسب برای جذب و حفظ آنها.... [-]


البته در کشف علوم: شیمی اتمسفر

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

اطلاعات در مورد نقشی که اشعه و گازهای گلخانه ای در درک ما از شیمی اتمسفر بازی کند. به عنوان سطح CO2 در افزایش جو، شما را به راه حل دانشمندان در حال بررسی به منظور کاهش سطح را کشف کنید. [+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

اطلاعات در مورد نقشی که اشعه و گازهای گلخانه ای در درک ما از شیمی اتمسفر بازی کند. به عنوان سطح CO2 در افزایش جو، شما را به راه حل دانشمندان در حال بررسی به منظور کاهش سطح را کشف کنید. و کشف چگونه ماموریت به دیگر سیارات و قمر در منظومه شمسی ما هستند آشکار اتمسفر فوق العاده متنوع است. کاوش چگونه افزایش نمایی در کشف سیارات فراخورشیدی جدید کمک به ما در مورد تکامل فضای خود ما یاد بگیرند.... [-]


البته در کپی رایت موسیقی: درک حقوق کپی رایت انگلستان در هنگام کار با موسیقی

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

درک قانون کپی رایت موسیقی بریتانیا و نحوه استفاده از آن به عنوان خالق، تولید کننده، بازاریاب، توزیع کننده یا مجوز موسیقی. [+]

کاوش در مورد حقوق کپی رایت موسیقی انگلستان و نحوه استفاده از آن برای نوازندگان مفید است

این دوره آنلاین شما را به جنبه های کلیدی قانون کپی رایت موسیقی انگلستان معرفی می کند.

این پاسخ به سوالاتی مانند: چه چیزی توسط کپی رایت محافظت می شود و چه چیزی نمی باشد؟ در چه شرایطی می توانید از حق کپی رایت بدون مجوز یا پرداخت مجدد استفاده کنید؟ جوامع جمع آوری چگونه کار می کنند؟ و چگونه می توانید پول خود را به عنوان یک موسیقیدان از طریق صدور مجوز، خودآموزی یا موسیقی خود دور کنید؟... [-]


البته در یادگیری آنلاین: جستجو و تحقیق

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

در این دوره، شما وسیعی غنی و متنوع از اطلاعات موجود به شما در کشف اینترنتی، چگونگی استفاده از ابزار جستجو به طور موثر، و راه هایی که در آن شما می توانید شروع به ارزیابی اطلاعاتی که شما ممکن است بخواهید برای استفاده در مطالعات خود را. [+]

در این دوره، شما وسیعی غنی و متنوع از اطلاعات موجود به شما در کشف اینترنتی، چگونگی استفاده از ابزار جستجو به طور موثر، و راه هایی که در آن شما می توانید شروع به ارزیابی اطلاعاتی که شما ممکن است بخواهید برای استفاده در مطالعات خود را. با استفاده از طیف گسترده ای از فعالیت های یادگیری، شما به چالش کشیده به حفاری عمیق تر و تفکر انتقادی در مورد اطلاعاتی که شما پیدا کردن آنلاین.

این البته فقط یکی از یک سری در مورد "آموزش آنلاین، که به شما معرفی به مهارت های ضروری و ابزار شما نیاز به مطالعه آنلاین.... [-]


البته در یادگیری آنلاین: مدیریت هویت خود را

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

بسیاری از ما در حال حاضر یک هویت آنلاین در حال اجرا در کنار زندگی روزمره ما. در این دوره شما حضور آنلاین شما؛ شما کشف چگونه آنچه ما می گویند و انجام آنلاین می توانید پیامدهای عمده برای زندگی واقعی ما، و دیگران. [+]

بسیاری از ما در حال حاضر یک هویت آنلاین در حال اجرا در کنار زندگی روزمره ما. در این دوره شما حضور آنلاین شما؛ شما کشف چگونه آنچه ما می گویند و انجام آنلاین می توانید پیامدهای عمده برای زندگی واقعی ما، و دیگران. شما همچنین می خواهید زمان به دنبال در چگونگی ارزیابی و افزایش هویت آنلاین خود را به اطمینان حاصل شود که شما می توانید بیشتر از خود بودن آنلاین دریافت صرف.

این البته فقط یکی از یک سری در مورد "آموزش آنلاین، که به شما معرفی مهارت های ضروری و ابزار شما نیاز به مطالعه به طور موثر آنلاین.... [-]


البته در یادگیری آنلاین: منعکس کننده و به اشتراک گذاری

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

در این دوره، شما به برخی از ابزار شما می توانید برای کمک به شما در یادگیری خود را منعکس معرفی؛ مانند آزمایش های کوتاه و آزمونها یا سیاهههای مربوط آنلاین و مجلات است. بعد از آن شما را بر روی حرکت به تمرکز بر روی به اشتراک گذاری یادگیری خود را با دیگران است. با تولید و به اشتراک گذاری ویدیو، با استفاده از وبلاگ ها، پین تابلوهای، سیستم عامل مشترک یا رسانه های اجتماعی شما می توانید تجربه یادگیری غنی سازی. [+]

در این دوره، شما به برخی از ابزار شما می توانید برای کمک به شما در یادگیری خود را منعکس معرفی؛ مانند آزمایش های کوتاه و آزمونها یا سیاهههای مربوط آنلاین و مجلات است. بعد از آن شما را بر روی حرکت به تمرکز بر روی به اشتراک گذاری یادگیری خود را با دیگران است. با تولید و به اشتراک گذاری ویدیو، با استفاده از وبلاگ ها، پین تابلوهای، سیستم عامل مشترک یا رسانه های اجتماعی شما می توانید تجربه یادگیری غنی سازی.... [-]


البته در یادگیری آنلاین: یادگیری و همکاری

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

آموزش آنلاین به احتمال زیاد تا شما مهم است در آینده، هم در دانشگاه و یا در محل کار. آموزش آنلاین به یادگیری در کلاس درس به عنوان آن نیاز به مهارت های مختلف متفاوت است. این دوره کمک خواهد کرد که شما را به گسترش این مهارتها را، به شما نشان چگونه به یادگیری و برقراری ارتباط موثر در محیط آنلاین. [+]

آموزش آنلاین به احتمال زیاد تا شما مهم است در آینده، هم در دانشگاه و یا در محل کار. آموزش آنلاین به یادگیری در کلاس درس به عنوان آن نیاز به مهارت های مختلف متفاوت است. این دوره کمک خواهد کرد که شما را به گسترش این مهارتها را، به شما نشان چگونه به یادگیری و برقراری ارتباط موثر در محیط آنلاین.

این البته فقط یکی از یک سری در مورد "آموزش آنلاین، که به شما معرفی مهارت های ضروری و ابزار شما نیاز به مطالعه به طور موثر آنلاین.... [-]


البته در یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف دانشگاهی: مراحل اول

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

زبان علمی و مهارت های تحصیلی که برای تحصیل در انگلیس در دانشگاه نیاز دارید را توسعه دهید. [+]

این دوره آنلاین به شما یک مقدمه در مورد زبان و مهارت های علمی ارائه می دهد که شما باید در یک دانشگاه تحصیل کنید که در آن تدریس به زبان انگلیسی انجام می شود.

شما با استفاده از وظایفی که یک دانشجوی دانشگاه انجام می دهید، چهار مهارت زبان (گوش دادن، صحبت، خواندن و نوشتن) را توسعه می دهید: گوش دادن به سخنرانی ها، یادداشت ها، سخنرانی های سخنرانی، خواندن متون علمی (از جمله جملات طولانی و اطلاعات بصری) و نوشتن گزارش ها با استفاده از مناسب کلمات دانشگاهی... [-]


البته در یادگیری کد برای تجزیه و تحلیل داده ها

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

این دست در دوره شما را چگونه به نوشتن برنامه های کامپیوتری خود را، یک خط از کد در یک زمان. شما چگونگی دسترسی به داده های باز، پاک کردن آن و تجزیه و تحلیل آن و تولید تصاویر را خواهید آموخت. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه به نوشتن و به اشتراک گذاری تجزیه و تحلیل خود را، خصوصی یا عمومی.

[+]

چرا دوره ها شرکت کنید.

این دست در دوره شما را چگونه به نوشتن برنامه های کامپیوتری خود را، یک خط از کد در یک زمان. شما چگونگی دسترسی به داده های باز، پاک کردن آن و تجزیه و تحلیل آن و تولید تصاویر را خواهید آموخت. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه به نوشتن و به اشتراک گذاری تجزیه و تحلیل خود را، خصوصی یا عمومی. شما نرم افزار رایگان را نصب کنید (به شرایط زیر مراجعه کنید) برای یادگیری در کد پایتون، یک زبان برنامه نویسی به طور گسترده ای مورد استفاده در تمامی رشته ها، به دلیل پشتیبانی از کتابخانه های علمی و مهندسی و ابزارهای تجسم و طیف وسیعی از ابزارهای توسعه. شما خواهید ارسال تا تجزیه و تحلیل و انجام تمرینات برنامه نویسی با استفاده از پلت فرم محبوب Jupyter نوت بوک، که اجازه می دهد تا شما را به دیدن بلافاصله نتیجه اجرای کد خود را و شما کمک می کند - و تعمیر - هر گونه خطا و آسان تر. شما به اطلاعات واقعی از سازمان بهداشت جهانی، بانک جهانی و سایر سازمان ها نگاه خواهید کرد. شما می شود را تشویق به بحث در مورد داده ها و تجزیه و تحلیل خود را با دست دیگر خود را، و برای ساخت یک جامعه از محققان در سراسر این و مجموعه داده های دیگر است.... [-]


البته معرفی به هلندی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

آیا شما برنامه ریزی برای بازدید از هلند است؟ این دوره آموزشی آنلاین رایگان کامل است اگر شما دانش کم و یا هیچ هلندی، اما می خواهم به استاد اصول. [+]

آیا شما قصد سفر به هلند را دارید؟ این دوره آنلاین رایگان کامل است اگر شما کمی یا هیچ دانشی از هلندی ندارید، اما می خواهم پایه و اساس را بسازم. این دوره به شما کمک خواهد کرد تا:

خودتان را معرفی کنید، صحبت در مورد خانواده، دوستان، کار و تحصیل خود را، زندگی تجربه در هلند. در طول این دوره، شما عبارات هلندی، واژگان و دستور زبان یاد بگیرند.

شما خواهید آشنا کلمات و عبارات مورد خود و خانواده خود را یاد بگیرند. شما خواهید آموخت که به استفاده از جملات ساده در مورد فعالیت های روزمره. و شما قادر به ارسال متون کوتاه خواهد بود.... [-]


البته مقدمه ای بر طراحی آموزشی در آموزش عالی

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

مرکزی به تدریس موثر است ارائه دانش آموزان با طراحی آموزشی قوی است که فرصت ارائه می دهد به طور مستقل و مشترک کشف و به دست آوردن دانش است. پس از آن دانش آموزان می توانند اعمال آنچه که به زمینه های مختلف به دست، به منظور نشان می دهد که میزان یادگیری به دست آمده است [+]

مرکزی به تدریس موثر است ارائه دانش آموزان با طراحی آموزشی قوی است که فرصت ارائه می دهد به طور مستقل و مشترک کشف و به دست آوردن دانش است. سپس دانش آموزان می توانند به آنچه که در زمینه های مختلف آموخته می شود را اعمال کنند تا نشان دهند که نتایج یادگیری به دست آمده است. این دوره شما را به طراحی آموزشی موثر معرفی می کند - با توجه به محیط در حال رشد آموزش عالی و تحقیقات جاری در برنامه درسی، طراحی آموزشی، ارزیابی و بازخوردی که از آموزش دانش آموزان پشتیبانی می کند.... [-]


البته مقدمه فریزی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

یادگیری به صحبت، نوشتن و درک زبان رسمی دوم هلند با این دوره رایگان زبان مقدماتی. [+]

یادگیری به صحبت، نوشتن و درک زبان رسمی دوم هلند با این دوره رایگان زبان مقدماتی.

آیا می دانید که، علاوه بر هلندی، یک زبان رسمی دوم در هلند صحبت می شود؟ این یک زبان حتی از نزدیک در به انگلیسی مرتبط از هلندی است. این زبان فریزی نام دارد.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ خواندن و گوش دادن به دیالوگ در مورد کار، مطالعه، سرگرمی، غذا خوردن، زندگی، آب و هوا و زمان درک دستور زبان سراسر صرف افعال، سفارش کلمه، ضمایر شخصی و ملکی، صفت، فعل معین و سوالات نوشتن و صحبت کردن تکالیف شامل معرفی خود و صحبت کردن در مورد کار و زندگی چه شما خواهد رسیدن؟ درخواست های اساسی فریزی واژگان و دستور زبان در طیف وسیعی از موقعیت های روزمره تولید اظهارات کوتاه نوشته شده در فریزی در مورد زندگی هر روز بحث در مورد مفاهیم ساده، شرایط و نیازهای در فریزی دوره برای چه کسانی است؟ ... [-]

البته مقدمه پارلمان بریتانیا: مردم، فرآیندها و مشارکت عمومی

Online پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online

این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما را به کار و نقش پارلمان بریتانیا معرفی می کنیم. از راه سنی که در آن ما شروع مدرسه را به تصمیم گیری سیاست حقوق بازنشستگی، پارلمان بریتانیا قوانینی که زندگی ما، کار ما و جامعه گسترده تر ما را تحت تاثیر می سازد. [+]

این دوره آموزشی آنلاین رایگان شما را به کار و نقش پارلمان بریتانیا معرفی می کنیم. از راه سنی که در آن ما شروع مدرسه را به تصمیم گیری سیاست حقوق بازنشستگی، پارلمان بریتانیا قوانینی که زندگی ما، کار ما و جامعه گسترده تر ما را تحت تاثیر می سازد.

بدانید چه مجلس است و می کند

شما خواهید با نگاه کردن مجلس شورای اسلامی است، چگونه آن را متفاوت از دولت و چگونه آن را تغییر کرده است و صدها سال تکامل یافته است که بیش از شروع. شما در مورد کار مجلس عوام و مجلس اعیان را پیدا خواهد کرد و کشف که چگونه همه چیز در اتاق و فراتر از آن را به صورت روز به روز کار کند.... [-]


درس: چرا مسائل مربوط به تحقیق

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کاوش در چه تحقیقاتی و چرا برای همه ما مهم است. یافتن چگونگی تصمیم گیری مبتنی بر شواهد. [+]

جهان را بدون تحقیق تصور کنید، که در آن دولت ها سیاست را بر اساس کلاهک ها و تولید کنندگان تولید بدون تست انجام می دهند.

تحقیق به ما امکان می دهد مشکلات را در مقیاس جهانی حل کند و تصمیمات مبتنی بر شواهد را بیاورد.

در طول این دوره، شما مقدمه ای برای آنچه که تحقیق است، و به همین دلیل برای همه ما مهم است. شما مفاهیم تحقیقاتی را بیاموزید، محققان پیشرو در زمینه مشاغل دنیای واقعی را شناسایی کرده و زمینه تحقیقات خود را مشخص کنید.... [-]


دوره: آماده باش برای اجرای Club Code

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

اعتماد به نفس خود را ایجاد و توصیه های عملی در راه اندازی و اجرای کد باشگاه برای جوانان. [+]

آماده باش برای اجرای یک Club Club سرگرم کننده و آموزشی

Code Club یک شبکه جهانی داوطلبان و مربیان است که باشگاه های برنامه نویسی رایگان را برای 9 تا 13 ساله اجرا می کنند.

این دوره کوتاه به شما اعتماد به نفس و مهارت برای اجرای Club Club برای جوانان داده و نسل بعدی را الهام بخش خواهد کرد تا از محاسبات و ساخت دیجیتال هیجان زده شود.

شما مشاوره و نکات عملی از داوطلبان، معلمان و تیم باشگاه کد را دریافت خواهید کرد و منابع رایگان که کد باشگاه فراهم می کند را بررسی می کنید.... [-]


دوره: ادغام و جذب: مدل سازی جریان نقدی آزاد

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

بدانید چگونه ارزیابی عملکرد مالی شرکت برای تعیین فرصت های کسب و کار. [+]

این دوره به بررسی نحوه استفاده از مفاهیم جریان نقد آزاد برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد شرکت ها می پردازد تا بودجه سرمایه گذاری و تصمیم گیری های کسب را بهتر کند.

شما مقدمه ای برای جریان نقد آزاد و اجزای آن خواهید داشت و درباره هزینه های سرمایه یاد می گیرید. شما همچنین خواهید دید که چگونه جریان های نقدی آزاد را می توان در جمع آوری استفاده کرد، و برخی از مسائل مربوط به اجرای مشترک را بررسی می کند.... [-]


دوره: از جرم تا مجازات: مقدمه ای بر عدالت کیفری

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

جنایت چیست؟ عدالت کیفری چگونه در انگلستان و ولز کار می کند؟ با پیگیری یک پرونده از طریق سیستم، اطلاعات بیشتری کسب کنید. [+]

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک جرم در انگلستان و ولز اتفاق می افتد؟ شانس شما برای پیدا کردن. در این دوره، شما را از طریق سفر تحقیق، پیگرد و محاکمه دنبال کنید. شما در داخل دادگاه قدم می زنید - کشف اینکه چگونه فرآیندهای عدلی کیفری کار می کنند - و درباره قانون کیفری و نهادهای کلیدی مانند پلیس و دادگاه یاد بگیرید.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟هفته 1: تعاریف جرم و جنایت؛ اندازه گیری جرم و جنایتهفته دوم: تحقیق و پیگرد قانونیهفته 3: فرآیند محاکمههفته 4: محکومیتچه چیزی به دست خواهید آورد؟... [-]

دوره: اطلاعات بزرگ و محیط زیست

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

از منابع مانند ماهواره ها، سنسورها و رسانه های اجتماعی، چگونه می توان تجزیه و تحلیل داده های زیست محیطی کسب و کار و تحقیقات سودمند است؟ [+]

از نمونه های فعلی برای بررسی مزایای بالقوه اطلاعات بزرگ محیطی استفاده کنید

از طریق تغییرات آب و هوایی به گسترش گونه های مهاجم، چه مشکلاتی را می توان با استفاده از تجزیه و تحلیل این مجموعه داده های بزرگ، مطرح کرد؟ مزایای بالقوه کسب و کار، تحقیق و زندگی روزمره ما چیست؟

در مورد مسیرهای شغلی احتمالی و کسب اطلاعات از کارشناسان صنعت و دانشمندان تحقیقاتی در مورد طیف وسیعی از پروژه های فعلی اطلاعات کسب کنید. از برنامه ریزی شهری برای نظارت بر حیات وحش، پیچیدگی های مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای یافتن راه حل های نوآورانه را بررسی کنید.... [-]


دوره: بررسی آینده احتمالی: مدل سازی در اقتصاد محیطی و انرژی

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

نگاهی به آینده و یادگیری نحوه توسعه و استفاده از مدل در اقتصاد محیط زیست و انرژی. [+]

تصمیمات آگاهانه در مورد فشار دادن به مسائل زیست محیطی.

آینده ما شبیه چه خواهد بود؟ آیا ما همچنان سوزاندن سوخت های فسیلی را ادامه خواهیم داد یا آیا ما در جهان 100٪ قابل تجدید زندگی می کنیم؟ چگونه می توانیم با تغییرات اقلیمی روبرو شویم و سیاست هایی را که باید برای اجرای آن آماده کنیم؟

ما نمونه هایی از مدل های شما را با جنبه های مدل سازی اقتصادی و تحقیقات پیشرفته در مورد بحث های جاری در سیاست انرژی آشنا خواهیم کرد.... [-]


دوره: جنگ جهانی اول: تاریخچه در 100 داستان

Online تمام وقت پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

همانطور که داستان های امید، رنج و از دست دادن آرشیوهای تاریخی منتشر شده را می بینید، راه جنگ جهانی اول را ببینید. [+]

25 آوریل 2015 سالگرد سقوط گالپی پلیس را مشخص کرد.

کمپین Gallipoli اولین بار در جنگ جهانی اول، استرالیا و نیوزیلند بود. Anzac ها در فلسطین، مصر و جبهه غربی به مبارزه پرداختند و یکی از بالاترین میزان تلفات ارتش متحد را متحمل شدند.

اغلب مواجهه، همیشه به چالش کشیدن، این دوره شامل بررسی بحرانی یک درگیری است که جهان را تغییر داد.

این دوره آنلاین رایگان بخشی از پروژه 100 داستان در دانشگاه موناش است که به یادبود سالگرد انزک و بررسی هزینه جنگ می پردازد. این دوره با روز ANZAC در 25 آوریل همزمان خواهد شد و پیشنهاد جدید و فراگیر تر به یاد می آورد.... [-]


دوره: جهان جاسوس: حفظ اسرار

Online Campus پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

طعم آموزش جاسوس و یادگیری نحوه حفظ اسرار خود را با دوره ای که برای افراد 13 تا 18 ساله طراحی شده است یاد بگیرید. [+]

استفاده از منطق و مهارت حل مسئله برای حل پازل دشوار است

برای جاسوسی چه باید کرد؟ تفکر انتقادی قوی و مهارتهای ارتباطی، درک درستی از منطق و عشق به پازل، همه مفید است.

این دوره به شما کمک می کند تا این توانایی ها را در حین جستجوی دنیای هیجان انگیز جاسوسی توسعه دهید. شما در مورد کد سازی و شکستن، رمزگذاری، تفکر منطقی و غیره یاد خواهید گرفت که شما می توانید دریابید که آیا شما یک جاسوس خوب خواهید بود.... [-]


دوره: در آسمان شب: اوریون

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

کاوش در آسمان شب و بهبود دانش خود را از نجوم، همه از طریق صورت فلکی Orion. [+]

این دوره نجوم آنلاین، راه دیدن آسمان شب را تغییر خواهد داد.

شما یکی از مشهورترین صور فلکی Orion را بررسی خواهید کرد. با شروع سحابی خود، که در آن ستارگان و سیاره های جدید شکل می گیرد، نگاهی به هفت درخشان ترین ستاره هایی که اوریون را با استفاده از تصاویر با کیفیت بالا، از جمله از تلسکوپ فضایی هابل، می بینید.

شما درباره بیابان و اسرار زندگی بیرون از منظومه شمسی یاد خواهید گرفت. و شما در مورد راه شیری فکر می کنم، با توجه به تاریخ جهان از انفجار بزرگ تا کنون.... [-]


دوره: سابقه سلامت عمومی در بریتانیا پس از جنگ

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

درک اینکه در آن سلامت عمومی به وجود آمده است، چرا به نظر می رسد که امروزه چه کار می کند و چه موقع ممکن است. [+]

تاریخچه می تواند بینش منحصر به فردی را در رابطه با مشکلات بهداشتی، سیاست ها و شیوه های گذشته به ما ارائه دهد و برای درک ما از مراقبت های بهداشتی در جهان معاصر اهمیت حیاتی دارد.

این دوره آنلاین به شما فرصت می دهد تا گذشته را با گفتگو با حال حاضر به اشتراک بگذارد، که به شما امکان می دهد طبیعت در حال تغییر در سلامت عمومی را در بریتانیا پس از جنگ با تغییرات امروز مشاهده کنید.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟ معنای و دامنه سلامت عمومی در 70 سال گذشته در بریتانیا تغییر کرده است ماهیت خدمات بهداشت عمومی و ارتباط آنها با دولت محلی و سرویس بهداشت ملی مسئولیت فردی برای سلامت عمومی چگونگی بیماری مزمن به یک چالش کلیدی برای بهداشت عمومی تبدیل شد تداوم بیماری عفونی و ظهور شرایط جدید مانند HIV / AIDS وضعیت اجتماعی و اقتصادی و تاثیر آن در سلامت عمومی تکنیک های آموزش بهداشت، تاکتیک ها و اثربخشی تلاش برای استفاده از قوانین برای بهبود سلامت عمومی محدودیت های بهداشت عمومی، موفقیت های آن و شکست در طول زمان. چه شما خواهد رسیدن؟ ... [-]

دوره: فیلم سازی و انیمیشن در کلاس درس

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

یاد بگیرید چگونه از فیلم سازی و انیمیشن ساده برای یادگیری به زندگی یاد بگیرید و به پیشرفت و ارزیابی متقابل برنامه درسی کمک کنید. [+]

این دوره آنلاین رایگان به هر کسی که با جوانان 5 تا 19 ساله کار می کند کمک خواهد کرد تا آنها را در یادگیری از طریق فیلم سازی و انیمیشن ساده درگیر کند. شما کشف کنید که چگونه فیلم و انیمیشن را می توان به عنوان ابزار قدرتمند برای تشویق یادگیری فعال و فعال کردن دانش آموزان برای برقراری ارتباط قوی با هر منطقه از برنامه درسی استفاده می شود.

سعی کنید فیلم و انیمیشن در کلاس درس

در طول دوره، شما:... [-]


دوره: مطالعات فرهنگی و زبانهای مدرن: مقدمه ای

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

کاوش فرهنگ، زبان و هویت ملی هشت کشور را از طریق کتاب ها، تصاویر، شعارها و آثار تاریخی خود کشف کنید [+]

آیا شما به کشورهای دیگر علاقه مند هستید؟ آیا می خواهید فرهنگ های دیگر را مطالعه و درک کنید؟ این دوره آنلاین رایگان شما را در سفر از طریق تعدادی دوره از قرون وسطی به روز مدرن، از روسیه به اروپا و تمام راه را به آمریکای لاتین است.

کاوش هشت کشور

با هم ما هشت کشور را با نگاهی به برخی از شعارها، کتاب ها، آثار تاریخی و تصاویری که از آنها در طول دوره های مختلف تاریخی ظهور کرده ایم، کشف خواهیم کرد. شما در مورد موضوعات زیر می آموزید:... [-]


دوره: معدنکاری در بهداشت و درمان

Online پاره وقت January 2019 بریتانیا UK Online

یاد بگیرید چگونه می توان استخراج فرآیند را برای تبدیل اطلاعات بهداشت و درمان به بینش ارزشمند برای بهبود مراقبت از بیمار در حالی که کاهش هزینه ها استفاده می شود. [+]

یاد بگیرید چگونه بیشترین استفاده را از داده های مراقبت های بهداشتی با استفاده از معدن فرآیند بگیرید

در حوزه مراقبت های بهداشتی، هزاران پروسه پیچیده و متغیر وجود دارد که داده ها را شامل درمان بیماران، نتایج آزمایشگاه ها و فرایندهای لجستیک داخلی می کند. تجزیه و تحلیل این داده ها برای بهبود این فرایندها و پایان دادن به تنگناها حیاتی است.

در این دوره، شما بررسی می کنید که چگونه می توان فرایند استخراج معدن می تواند این اطلاعات را به بینش های ارزشمند تبدیل کند، با نگاه کردن به مناطق مختلف استخراج فرآیند و دیدن نحوه استفاده از آن. شما حتی می توانید فرصتی برای درخواست استخراج فرایند به داده های مراقبت های بهداشتی واقعی ارائه دهید.... [-]


دوره: ملزومات یادگیری ترکیبی: شروع به کار

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

یک دوره رایگان برای بخش آموزش و پرورش حرفه ای برای ترویج موثر آموزش و پرورش در یادگیری ترکیبی. [+]

این دوره برای کمک به هر کسی آموزش و پشتیبانی از یادگیری در آموزش و پرورش حرفه ای طراحی شده است و بخش آموزش (VET) درک مزایای یادگیری ترکیبی و نحوه استفاده از فن آوری به طور موثر برای حمایت از زبان آموزان را درک می کند. با پشتیبانی از گروهی از قهرمانان دیجیتال، شما با متخصصان آموزش و پرورش ارتباط برقرار می کنید که چالش های عملی استفاده از یادگیری ترکیبی را درک می کنند. شما از اهمیت داشتن توانایی ترکیب روش های دیجیتالی در آموزش خود آگاهی خواهید داشت. این روش ها به دانش آموزان کمک می کند تا با محل های کار دیجیتالی که آنها در حال پیوستن هستند آشنا شوند.... [-]


دوره: چالش های محیطی: سلسله مراتب در حقوق مالکیت

Online تمام وقت پاره وقت November 2019 بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

چگونه زبان به ما کمک می کند رابطه ما با طبیعت را توسعه دهیم و حقوق دسترسی و مالکیت را تعیین کنیم؟ [+]

چرا پیوستن به دوره؟

افزایش جمعیت و تغییرات اجتماعی باعث افزایش روابط ما با محیط زیست می شود. حقوق مالکیت در ساختار قدرت و مدیریت زمین جاسازی شده است. این دوره به شیوه های مختلفی می پردازد که طبق انواع مختلف جوامع و تأثیر حقوق مالکیت در مدیریت منابع طبیعی درک طبیعت است.

این دوره، سه روش برای سلسله مراتب حقوق مالکیت را بررسی می کند و این موارد را برای استفاده و مدیریت زیست محیطی در سراسر جهان اعمال می کند. این همچنین شامل مشاوره در زمینه تولید یک سیاست کلی برای مسئله محیط زیست می باشد.... [-]