International Open Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هیچ وقت دیر نیست که در خود سرمایه گذاری کنید

IOA یک فروشگاه یکپارچه برای توسعه حرفه ای، رشد شخصی و دستیابی به اهداف است. ما دانش آموزان را قادر می سازیم که زندگی خود را با عشق ورزیدن با ارائه دوره های گوناگون و آسان به سمت راست روی صفحه نمایش خود انجام دهند. از ایجاد یک تغییر شغلی برای کشف سرگرمی های جدید یا منافع، ما دوره هایی برای مقابله با طیف گسترده ای از چالش های زندگی است. تماشای ویدیو برای دیدن اینکه چگونه می توانیم از اهداف شما حمایت کنیم!

امروز ماجراجویی یادگیری خود را شروع کنید!

اعتباربخشی

آموزش عالی بالا صدور گواهینامه بین المللی

ما توسط شورای بین المللی استاندارد های آموزش آنلاین و خدمات صدور گواهینامه CPD معتبر است.

  • تمام دوره ها، خدمات و مراحل بالاترین استانداردهای آموزش آنلاین را برآورده می کنند
  • دوره های CPD / CE برای پیشرفت حرفه ای به شما کمک می کند تا در زندگی حرفه ای خود پیشرفت کنید

چرا با IOA مطالعه میکنید؟

  • 390000 دانشجو
  • 139 کشور
  • 105 کورس

اطلاعات حقیقی

"این هم یک بازنگری عالی از اطلاعاتی است که من قبلا آموخته ام و منبع اطلاعات جدید ارزشمندی است که صرف نظر از اینکه چه کاری را باید انجام دهم، قابل اجرا خواهد بود."

لیندسی د آنجلو، ایالات متحده آمریکا

مقرون به صرفه و قابل دسترس

"من از طراحی و چیدمان سایت و مواد آموزشی IOA لذت بردم. وقتی که به کمک نیاز داشتم، آکادمی در عرض یک روز پاسخ داد که بسیار مفید بود و البته، تخفیف برای ادامه تحصیل مفید است."

نادین تاتارین، کانادا

آسان برای استفاده

"من سهولت استفاده و سیستم درجه بندی را دوست داشتم. همه چیز آسان است برای استفاده و امتحانات به سرعت درجه بندی می شود اضطراب را از انتظار برای نتایج."

رینا ریس، استرالیا

پیشرفت واضح و منطقی

"من دوست دارم که چگونه IOA چیزها را آسان درک می کند و دوره های خود را به اطلاعات مهم و مفید تر می رسانند.این دانش می تواند در خط کار مورد استفاده قرار بگیرد. من از این دوره خیلی درس خواندم. اطلاعات مفیدی را در حالت مختصر ارائه کنید. "

پیتر روبوتوم، کانادا

پشتیبانی مشتری دوستانه

"تیم پشتیبانی به من کمک کرد و حتی هنگامی که من دوره ای را به پایان رساندم چیزی را که انتظار نداشتم حتی برای من هم تبریک گفتم، اما خوشحال بودم که دوست داشتم دوست داشته باشم که به شما کمک کند چیزی را که میخواهید انجام دهید."

Kiya Childers، ایالات متحده آمریکا

کارشناسان صنعت

"ماژول های دوره ای بسیار آموزنده هستند. من در حال حاضر دوره های ویژه نیاز دارم (من به عنوان یک Sub در منطقۀ محلی خود برای دانش آموزان SEN کار می کنم) خیلی بیشتر از آنچه که من از کار با دانش آموزان می آموختم، می دانم. و بهتر به آنها آموزش دهید. "

آلیسا لوپز، استرالیا

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس

آدرس London, England, بریتانیا