توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج کینگ لندن یک دانشگاه تحقیقاتی به رهبری در قلب لندن است. پادشاه دارای بیش از 28،000 دانشجو از 140 کشور و در حال حاضر در فاز دوم 1 میلیارد £ برنامه توسعه مجدد که تبدیل املاک و آن است.

پادشاه تا به شهرت برجسته برای ارائه آموزش های در سطح جهانی است که شهرت به خصوص برجسته در قانون و. در سال 2014، دیکسون پون دانشکده حقوق دانشکده حقوق UK بالا رتبه برای تحقیقات برجسته جهان در این مقام تحقیقات تعالی چارچوب سال 2014 بود. پادشاه نیز 20 در جهان در بار آموزش عالی بین المللی دانشگاه 2016 رتبه بندی قرار داده شده است.

مرکز حقوق اروپا، دیکسون پون دانشکده حقوق، کالج کینگ لندن یکی از مراکز پیشرو در جهان از قانون اروپا است. این مرکز دارای یک سنت خوب از آموزش و پژوهش در همه زمینه ها از قانون اتحادیه اروپا است. مرکز شهرت تعالی برای برنامه مشخص خود وقایع عمومی و برای آموزش و پرورش کارشناسی ارشد آن است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

King’s College London

حرفه ای خود را به آن سطح بعدی را با ثبت نام در این برنامه آموزش از راه دور تخصصی. شما مهارت های جدید، درجه احترام به دست آوردن و پیشبرد حرفه خود را - همه فقط در هشت ماه و ... [+]

حرفه ای خود را به آن سطح بعدی را با ثبت نام در این برنامه آموزش از راه دور تخصصی.

شما مهارت های جدید، درجه احترام به دست آوردن و پیشبرد حرفه خود را - همه فقط در هشت ماه و بدون وقفه در اشتغال خود را.

میزان رضایت 98٪

در سال 2015 این برنامه بر روی میزان رضایت کلی از 98٪ از دانش آموزان مورد بررسی PTES دریافت کرده است. این مقایسه با میانگین 85٪ در سراسر گروه راسل (انجمن 24 دانشگاه تحقیقاتی عمومی با هم برای پیشرفت علمی خود گروه بندی می شوند).... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
8 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی