King's College London Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا پادشاه آنلاین است؟

کیفیت مشابه. همان سختی تحصیلی. تحویل انعطاف پذیری

کالج کینگ لندن در میان دانشگاه های معتبر دنیا قرار دارد.

تحقیقات پیشرو در جهان ما در قبال رویکرد ما در زمینه تدریس است و این نیز برای دوره های آنلاین ما درست است.

دوره های آنلاین ما توسط همان دانشگاهی برجسته به عنوان دوره های دانشگاهی ما آموزش داده شده است - تنها تفاوت حالت انعطاف پذیری تحویل. یادگیری در یک زمان و مکان مناسب تر است برای دانش آموزان ما.

دوره ها به طور خاص برای یک مخاطب آنلاین طراحی شده، با استفاده از طیف وسیعی از فعالیت ها از جمله فیلم ها، آزمونها آنلاین، انجمن های گفتگو، و خواندن آنلاین آنلاین.

دانش آموزان آنلاین کینگ از همان منابع دانش آموزان بهره مند می شوند و از طریق تحصیلات خود، از جمله دسترسی به خدمات کتابخانه، مهارت نوشتن تحصیلی، مشاوره و مشاوره حرفه ای، حمایت می کنند.

دانشجویان آنلاین کینگ نیز فرصت همکاری با شبکه ای از دیگر دانش آموزان آنلاین پادشاهان سراسر جهان را دارند. پس از فارغ التحصیلی، دانشآموزان آنلاین King به شبکهی فارغ التحصیلان ما به خوبی متصل و فعال میشوند.

پادشاه به شدت در زمینه مشاغل فارغ التحصیل می باشد و دارای یک حرفه حرفه ای برای کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن مسیر شغلی مناسب برای آنها است. علاوه بر این، تکمیل یک دوره آنلاین، مهارت های کلیدی استخدام را نشان می دهد که در سازمان های سراسر جهان تقاضای زیاد است.

درباره دانشکده حقوق دیکسون پوون

دانشکدۀ حقوق دیکسون پون، کالج لندن کالج لندن یکی از قدیمی ترین مدارس قانون در انگلستان است و در سطح جهانی به عنوان یکی از 10 مدارس برتر در انگلستان شناخته شده است. این مدرسه در سال 1831 تأسیس شد و از زمانی که دانشگاه تقریبا 200 سال پیش شکل گرفت، نقش کلیدی در زندگی پادشاه ایفا کرده است.

پادشاه از زمان تأسیس آن در خدمت جامعه بوده است و ما افتخار می کنیم تا این سنت را تا این روز ادامه دهیم. تحقیق و تدریس ما به برخی از پرس و جو ترین زمان های مربوط به برابری و حقوق بشر، پیامدهای قانونی تغییرات آب و هوایی، جهانی شدن، روابط بین الملل، تجارت، رقابت و مالی جهانی اشاره دارد. اعضای دانشکده حقوق دیکسون پوون به دولت ها توصیه می کنند، در کمیسیون ها و سازمان های دولتی خدمت می کنند و به سازمان های ملی و بین المللی هدایت می شوند و به شکل گیری سیاست و عمل در سطح ملی و بین المللی کمک می کنند.

دوره های کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد و اجرایی ما با تخصص تحقیق ما مطلع می شود. ما یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش داریم که مشغول فعالیت حرفه ای و حرفه ای در کنار مطالعات اصلی خود هستند.

رئیس فعلی اجرایی استاد گیلین داگلاس است.

مکان ها

لندن

Address
Strand
WC2R 2LS لندن, انگلستان, بریتانیا