توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا پادشاه آنلاین است؟

کیفیت مشابه. همان سختی تحصیلی. تحویل انعطاف پذیری

کالج کینگ لندن در میان دانشگاه های معتبر دنیا قرار دارد.

تحقیقات پیشرو در جهان ما در قبال رویکرد ما در زمینه تدریس است و این نیز برای دوره های آنلاین ما درست است.

دوره های آنلاین ما توسط همان دانشگاهی برجسته به عنوان دوره های دانشگاهی ما آموزش داده شده است - تنها تفاوت حالت انعطاف پذیری تحویل. یادگیری در یک زمان و مکان مناسب تر است برای دانش آموزان ما.

دوره ها به طور خاص برای یک مخاطب آنلاین طراحی شده، با استفاده از طیف وسیعی از فعالیت ها از جمله فیلم ها، آزمونها آنلاین، انجمن های گفتگو، و خواندن آنلاین آنلاین.

دانش آموزان آنلاین کینگ از همان منابع دانش آموزان بهره مند می شوند و از طریق تحصیلات خود، از جمله دسترسی به خدمات کتابخانه، مهارت نوشتن تحصیلی، مشاوره و مشاوره حرفه ای، حمایت می کنند.

دانشجویان آنلاین کینگ نیز فرصت همکاری با شبکه ای از دیگر دانش آموزان آنلاین پادشاهان سراسر جهان را دارند. پس از فارغ التحصیلی، دانشآموزان آنلاین King به شبکهی فارغ التحصیلان ما به خوبی متصل و فعال میشوند.

پادشاه به شدت در زمینه مشاغل فارغ التحصیل می باشد و دارای یک حرفه حرفه ای برای کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن مسیر شغلی مناسب برای آنها است. علاوه بر این، تکمیل یک دوره آنلاین، مهارت های کلیدی استخدام را نشان می دهد که در سازمان های سراسر جهان تقاضای زیاد است.

درباره دانشکده حقوق دیکسون پوون

دانشکدۀ حقوق دیکسون پون، کالج لندن کالج لندن یکی از قدیمی ترین مدارس قانون در انگلستان است و در سطح جهانی به عنوان یکی از 10 مدارس برتر در انگلستان شناخته شده است. این مدرسه در سال 1831 تأسیس شد و از زمانی که دانشگاه تقریبا 200 سال پیش شکل گرفت، نقش کلیدی در زندگی پادشاه ایفا کرده است.

پادشاه از زمان تأسیس آن در خدمت جامعه بوده است و ما افتخار می کنیم تا این سنت را تا این روز ادامه دهیم. تحقیق و تدریس ما به برخی از پرس و جو ترین زمان های مربوط به برابری و حقوق بشر، پیامدهای قانونی تغییرات آب و هوایی، جهانی شدن، روابط بین الملل، تجارت، رقابت و مالی جهانی اشاره دارد. اعضای دانشکده حقوق دیکسون پوون به دولت ها توصیه می کنند، در کمیسیون ها و سازمان های دولتی خدمت می کنند و به سازمان های ملی و بین المللی هدایت می شوند و به شکل گیری سیاست و عمل در سطح ملی و بین المللی کمک می کنند.

دوره های کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد و اجرایی ما با تخصص تحقیق ما مطلع می شود. ما یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش داریم که مشغول فعالیت حرفه ای و حرفه ای در کنار مطالعات اصلی خود هستند.

رئیس فعلی اجرایی استاد گیلین داگلاس است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

King's College London Online

ما امور بین المللی MA / PG Dip / PG Cert با تخصص در امنیت سایبری و جاسوسی ... [+]

از زمان پایان جنگ سرد، نظام سیاسی بین المللی در حال وقوع ترین دوره تحولات خود است. ما امور بین المللی MA / PG Dip / PG Cert با تخصص در امنیت سایبری و جاسوسی

با Pathways متخصصی MA، شما نتایج دوره ای را پیش می برید که مسیر خود را به مسیرهای حرفه ای خاص تسهیل می کند. ماژول های درس ما به عنوان "تغییر دهنده" و "بخش پیشرو" توصیف شده اند؛ اساسا راه را تغییر می دهد که دانش آموزان چشم انداز امنیت و دفاعی جهانی را درک می کنند. ما مسلمانان با این مطالعات سطح بالا و نتایج تحقیقات، پیش بینی می کنیم که فارغ التحصیلان ما رهبری انتقادی در زمینه های مرتبط با امنیت را در بر می گیرند.... [-]

بریتانیا London
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 6 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

King's College London Online

100٪ آنلاین MSc، PG Dip ... [+]

100٪ آنلاین MSc، PG Dip

مدرسه بازرگانی پادشاه مرکز جدیدی در لندن برای مشارکت با کسب و کار، مالی و دولت است. جایی که تحقیقات در حال تغییر در بازی، یک رویکرد معاصر را به آموزش و پرورش کسب و کار و ایجاد رهبران اجتماعی متعهد در آینده نشان می دهد. از مؤسسات برجسته و متخصصان ارشد مالی ارشد که به شما دانش و ابزار مناسب برای مقابله با چالش های تجاری و حمایت از آرمان های حرفه ای خود را می آموزند، یاد بگیرید.... [-]

بریتانیا London
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 4 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
King's College London Online

یادگیری مهارت هایی که برای سازمان های سراسر جهان ضروری است بدون توجه به صنعت و بازار. MSc Marketing ما (آنلاین) به شما می دهد دانش استراتژیک و عملی شما نیاز به موفقیت در ... [+]

یادگیری مهارت هایی که برای سازمان های سراسر جهان ضروری است بدون توجه به صنعت و بازار. MSc Marketing ما (آنلاین) به شما می دهد دانش استراتژیک و عملی شما نیاز به موفقیت در این منطقه کسب و کار بحرانی.

این دوره توسط دانشکده بازرگانی پادشاه، مرکز بریتانیا 10 مرکز برای مطالعات کسب و کار و مدیریت توسعه داده شده است. آنها در همکاری با طیف وسیعی از سازمان های خصوصی و دولتی، از جمله ادارات دولتی، شرکت ها، سازمان های حرفه ای و سازمان های غیر دولتی کار می کنند. ارتباطات در جامعه یادگیری طولانی مدت پس از دوره انجام شده است، به دانشجویان و فارغ التحصیلان یک شبکه آماده از متخصصان شایسته و بلندپرواز در سراسر جهان می پردازد.... [-]

بریتانیا London
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 6 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Strand
London, England, WC2R 2LS GB
Social Media