London School Of International Business - LSIB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف ما

ارائه آموزش آنلاین انعطاف پذیر است که کمک می کند تا در دستیابی به شرایط کسب و کار حرفه ای در هر کجا و در هر زمان و حرفه ای به ارتفاعات جدید.

WHO باید دوره های ما را دنبال کنم؟

مدیران موفق، مدیران و حرفه ای که می خواهید برای پیشبرد در حرفه خود. افراد جاه طلب که می خواهند به سرعت حرفه انتخاب خود پیگیری کسانی که می خواهند برای شروع یک شرکت جدید و یا یک جریان به سطح بالاتر است.

توسعه حرفه ای

با تحصیل در رشته LSIB به شما می دهد فرصت برای توسعه دانش خود را از کسب و کار و فن آوری اطلاعات و کمک به رشد صلاحیت های کلیدی خود را - بنابراین شما به دست آوردن مهارت برای مقابله با به طور موثر تر پروژه های کار و شرایط. برنامه های ارائه شده به کمک شما برای رسیدن به پتانسیل برای به دست آوردن ارتقاء با استفاده از دولت ما از هنر آنلاین پلت فرم یادگیری و کسب مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد مدرک سطح.

مطالعه در هر نقطه، در هر زمان

ما در LSIB به شما ارائه گزینه های مطالعه انعطاف پذیر است. با استفاده از مدل آنلاین ما شما را به استفاده از یادگیری بدون ترک کشور خود را و هنوز هم رسیدن به درجه از راحتی از خانه یا محل کار خود را.

برنامه های ما بسیار انعطاف پذیر و واحدهای اختیاری شما را قادر به تخصص در مناطقی که به خصوص به شما علاقه. شما می توانید ماژول / واحد در هر سفارش مطالعه است.

پشتیبانی

همانطور که دانش آموزان LSIB شما را به دسترسی به پشتیبانی جامع در قالب مواد آنلاین. دانش آموزان ما از طریق انجمن آنلاین مانند فیس بوک و توییتر تعامل.

کیفیت

شما می توانید اعتماد به نفس در مورد کالیبر صلاحیت شما دریافت خواهد کرد، به عنوان تمام مدارک LSIB از به طور کامل شناخته و معتبر توسط بدن مربوطه اطمینان حاصل کرد که صلاحیت به دست آمده به خوبی پذیرفته شده است.

هزینه ارزش موثر و بالا

تلاش LSIB به اطمینان حاصل شود که هزینه های آن از برنامه های خود را همیشه به عنوان مقرون به صرفه که ممکن است بدون به خطر انداختن استانداردهای آموزش آن است. برنامه ها کاملا معتبر و جهان پذیرفته بیش از.

برای ارائه برنامه های با کیفیت بالا ما استفاده از آموزش الکترونیکی پلت فرم ما سیستم مدیریت آموزشی نیز نامیده می شود به عنوان پلت فرم یادگیری مجازی ما است. پلت فرم یادگیری ما تمام ابزار مورد نیاز برای ارائه یک آموزش در سطح جهانی بر روی خط. ما ارائه می دهیم طیف وسیعی از شرایط کسب و کار که نیازهای یادگیری دانش آموزان مانند خود، در سراسر جهان. این مدارک حرفه ای طراحی شده اند برای دیدار با الزامات کارفرمایان.

شما ممکن است یا در حال حاضر در استخدام و مایل به پیشبرد کار خود را با مطالعه صلاحیت حرفه ای ما مطمئنا می تواند به شما کمک کند این دست یابد. هر چه اهداف خود، LSIB است در اینجا به شما و به شما کمک کند به آنها برسد. مزایای دوره های ما به شرح زیر است: -

PROFESSIONAL

مدارک تحصیلی ما به شما مهارت های را به ایجاد اختلاف در محل کار و موفقیت است. ما ارائه می دهیم برنامه های مختلف اعم از مدیریت کسب و کار به فناوری اطلاعات - 100 درصد آنلاین تحویل داده است.

مقرون به صرفه

برنامه های ما بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با دیگران است و می تواند به شما کمک کند هزاران پوند در نتیجه شما ارائه بازده بالاتر در سرمایه گذاری خود را ذخیره کنید.

به رسمیت شناخته شده و با کیفیت بالا

مدارک ما به رسمیت شناخته و معتبر توسط کالج ها، دانشگاه ها، کارفرمایان و دولت ها در سراسر جهان است. برنامه های ارائه شده با کیفیت بالا از نظر برنامه درسی (که به طور منظم به عنوان در هر مورد نیاز شرکت های بزرگ جهان به روز شده) و تحویل از طریق سیستم مدیریت یادگیری ما آنلاین.

راحت و قابل انعطاف

شما می توانید برنامه های ما آنلاین و یا از طریق آموزش از راه دور از راحتی از خانه یا محل کار مطالعه است. شما می توانید برنامه های ما در هر زمان از روز دسترسی آیا شما در محل کار و یا در تعطیلات هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online MBA های جهانی » بازدید کنید Online دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید Online کارشناسی(BA) » بازدید کنید Online کارشناسی » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

MBA جهانی (18 ماه)

Online تمام وقت 18  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London

این برنامه کمک می کند تا شما را به درایو عملکرد شرکت با یادگیری اهمیت ساختار سازمانی، فرهنگ، انگیزه، خلاقیت و رهبری است. [+]

رهبری تغییر سازمانی، پرورش نوآوری با پیشرفت MBA

این برنامه کمک می کند تا شما را به درایو عملکرد شرکت با یادگیری اهمیت ساختار سازمانی، فرهنگ، انگیزه، خلاقیت و رهبری است. این شما را قادر به کشف پاسخ استراتژیک سازمان به سرعت در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی و کمک می کند تا در درک استراتژی و فرایندهای مورد استفاده برای مدیریت کسب و کار بین المللی در شرایط جغرافیایی و فرهنگی متفاوت است.... [-]


دوره یک ساله MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) (1 سال)

Online تمام وقت پاره وقت 12  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

مرتبط و قابل انعطاف و تحویل در 12 ماه، که قدرت برنامه جهانی آنلاین MBA ما است. سرمایه گذاری در برنامه جهانی MBA ما به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند محسوب می شود که اکثر دانشجویان ما از نظر بازده سرمایه گذاری و محتوا برنامه هایشان را بالا می برند.

[+]

مرتبط و قابل انعطاف و تحویل در 12 ماه، که قدرت برنامه جهانی آنلاین MBA ما است. سرمایه گذاری در برنامه جهانی MBA ما به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند محسوب می شود که اکثر دانشجویان ما از نظر بازده سرمایه گذاری و محتوا برنامه هایشان را بالا می برند.

حقایق کلیدی برنامه های آنلاین با دانش آموز نسبت اعضای هیئت علمی فقط 15 تا: 1 LSIB است استادان در سطح جهانی، به دست آمده از بهترین موسسات. بسیاری از استادان نیز دست در تجربه در حال اجرا و کسب و کار در حال رشد است. دولت از هنر £ 1،000،000 سیستم مدیریت آموزشی (LMS) با 24 X 7 آپ تایم. به طور کامل به رسمیت شناخته شده و در سطح جهان پذیرفته درجه. این برنامه مناسب ترین و به عنوان در هر نیازها و الزامات کسب و کار امروز در سراسر جهان طراحی شده است. با استفاده از تحصیل در شغل، در هر زمان و هر کجا، مزایای هزینه و همان درجه ای را که به دانشجویان تمام وقت در محوطه دانشگاه داده می شود، دریافت می کنید. چرا اینترنتی مقرون به صرفه - به طور معمول درجه UK شروع می شود از 12،000 £ در سال، اما با LSIB، شما می توانید صرفه جویی بیش از 60٪ در سرمایه گذاری آموزشی خود لذت ببرید. محتوای عملی - کارهای آموزشی ما بلافاصله به کارهای مربوطه اعمال می شود و شما می توانید درآمد بلندمدت از جمله افزایش حقوق و دستمزد را کسب کنید. مطالعه در هر زمان، هر جا... [-]

کارشناسی

BA آنلاین (افتخارات) در مدیریت کسب و کار (18 ماه)

Online تمام وقت پاره وقت 18 - 36  August 2019 بریتانیا London UK Online + {تعداد} بیشتر

لیسانس (لیسانس) در برنامه مدیریت کسب و کار نشان دهنده جهان در حال تغییر کسب و کار و شما مجهز با تخصص مورد نیاز برای درک کسب و کار و مدیریت در هر دو مقیاس ملی و جهانی. [+]

لیسانس (لیسانس) در برنامه مدیریت کسب و کار نشان دهنده جهان در حال تغییر کسب و کار و شما مجهز با تخصص مورد نیاز برای درک کسب و کار و مدیریت در هر دو مقیاس ملی و جهانی. این برنامه بر روی نوآوری، خلاقیت و رهبری متمرکز است، و آن را یک سفر متنوع و چالشی برای آگاهی از مهارت و توانایی های حرفه ای خود می داند.

حقایق کلیدی در مورد BA (لیسانس) در مدیریت کسب و کار برنامه های آنلاین با دانش آموز نسبت اعضای هیئت علمی فقط 15 تا: 1 LSIB است استادان در سطح جهانی، به دست آمده از بهترین موسسات. بسیاری از استادان دست در تجربه به عنوان برنامه نویسان / مهندسان در شرکت های نرم افزاری نیز داشته باشد. دولت از هنر £ 1،000،000 سیستم مدیریت آموزشی (LMS) با 24 X 7 آپ تایم. به طور کامل به رسمیت شناخته شده و در سطح جهان پذیرفته درجه. البته ما مناسب ترین و به عنوان در هر نیازها و الزامات کسب و کار امروز در سراسر جهان طراحی شده است. با استفاده از تحصیل در شغل، در هر زمان و هر کجا، مزایای هزینه و همان درجه ای را که به دانشجویان تمام وقت در محوطه دانشگاه داده می شود، دریافت می کنید. درجه اعطا شده به خوبی مورد احترام و جهانی شناخته شده است. چرا این LSIB انتخاب می کنید؟ مدرک تحصیلی خود را به رسمیت شناخته و جهان پذیرفته است. برنامه درسی ما به شما کمک می کند تا تفکر انتقادی، دانش مدیریت... [-]

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی (18 ماه)

Online تمام وقت 10  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London UK Online + {تعداد} بیشتر

ما برنامه مدیریت منابع انسانی MA ما بسیار ارزشمند است و دارای شهرت بین المللی برای کیفیت است. این برنامه برای کسانی که می خواهند به دنبال فرصتهای شغلی ارشد در مدیریت منابع انسانی (HRM) و قاب مهارت های ضروری برای توسعه حرفه ای خود را به حرفه و طراحی شده است.

[+]

ما برنامه مدیریت منابع انسانی MA ما بسیار ارزشمند است و دارای شهرت بین المللی برای کیفیت است. این برنامه برای کسانی که می خواهند به دنبال فرصتهای شغلی ارشد در مدیریت منابع انسانی (HRM) و قاب مهارت های ضروری برای توسعه حرفه ای خود را به حرفه و طراحی شده است. همراه با تمرکز بین المللی، دانش ضروری برای تبدیل شدن به حرفه ای HR خواهید گرفت. این برنامه می دهد تاکید قوی بر روی استفاده از این دانش در محیط های کسب و کار عملی است. برنامه مرتبط و انعطاف پذیر و تحویل داده شده در 10 ماه بوده و به عنوان یک سرمایه گذاری با ارزش رتبه بندی شده است که اکثر دانشجویان ما آن را با توجه به بازده سرمایه گذاری و محتوای برنامه رتبه بندی می کنند.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد آنلاین در مدیریت منابع انسانی (HRM) (1 سال)

Online تمام وقت پاره وقت 12 - 18  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

متحرک در برنامه مدیریت منابع انسانی (HRM) بسیار با ارزش و دارای شهرت بین المللی برای کیفیت. این برنامه برای کسانی که می خواهند به دنبال فرصتهای شغلی ارشد در مدیریت منابع انسانی (HRM) و قاب مهارت های ضروری برای توسعه حرفه ای خود را به حرفه و طراحی شده است. [+]

دنبال یک حرفه ای ارشد در HR از طریق LSIB

متحرک در برنامه مدیریت منابع انسانی (HRM) بسیار با ارزش و دارای شهرت بین المللی برای کیفیت. این برنامه برای کسانی که می خواهند به دنبال فرصتهای شغلی ارشد در مدیریت منابع انسانی (HRM) و قاب مهارت های ضروری برای توسعه حرفه ای خود را به حرفه و طراحی شده است. همراه با تمرکز بین المللی، دانش ضروری برای تبدیل شدن به حرفه ای HR خواهید گرفت. این برنامه می دهد تاکید قوی بر روی استفاده از این دانش در محیط های کسب و کار عملی است. برنامه مربوطه، انعطاف پذیر، 100٪ به صورت آنلاین ارائه شده است و به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند رتبه بندی شده است که اکثر دانش آموزان ما آن را با توجه به بازده سرمایه گذاری و محتوای برنامه رتبه بندی می کنند.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد حسابداری و امور مالی (1 سال) | آنلاین

Online تمام وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا London

کارشناسی ارشد حسابداری مالی شما فراهم می کند با یک درک قوی از اصول حسابداری و امور مالی. این برنامه شما را برای حرفه ای موفق در حسابداری، امور مالی یا مدیر کسب و کار در یک موقعیت ارشد. [+]

نگاهی به مهارت های و دانش خود را به سطح بعدی را با بهترین حسابداری و امور مالی گروه در جهان است. کارشناسی ارشد حسابداری مالی شما فراهم می کند با یک درک قوی از اصول حسابداری و امور مالی. این برنامه شما را برای حرفه ای موفق در حسابداری، امور مالی یا مدیر کسب و کار در یک موقعیت ارشد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان بدون پس زمینه پیشین حسابداری و مالی نیز می توانند این مهارت را با سهولت دنبال کنند. دانش آموزانی که این برنامه را دنبال می کنند، شامل کسانی هستند که از تخصص های کسب و کار و غیر کسب و کار هستند.... [-]


کارشناسی ارشد آنلاین در حسابداری و امور مالی (18 ماه)

Online تمام وقت 10  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London UK Online + {تعداد} بیشتر

MSc Accounting & Finance شما را با درک صحیح از اصول حسابداری و مالی تطبیق می دهد. این برنامه شما را برای موفقیت در حسابداری، امور مالی یا مدیریت کسب و کار در یک موقعیت عالی آماده می کند.

[+]

MSc Accounting & Finance شما را با درک صحیح از اصول حسابداری و مالی تطبیق می دهد. این برنامه شما را برای حرفه ای موفق در حسابداری، امور مالی یا مدیر کسب و کار در یک موقعیت ارشد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان بدون پیشینه قبلی در حسابداری و امور مالی می توانند این مهارت را با سهولت دنبال کنند. دانش آموزانی که این برنامه را دنبال می کنند، شامل کسانی هستند که از تخصص های کسب و کار و غیر کسب و کار هستند.... [-]


کارشناسی(BA)

BA (Hons) in Business Management (18 Months)

Online تمام وقت 18  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London

[+]

مدیریت عملیات [-]

تماس
رسانه های اجتماعی