London School of Business & Finance

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار لندن

برای بیش از 16 سال مدرسه کسب و کار لندن121180_121140_lsbf-affiliate-masterstudies-campus.jpg

به عنوان بخشی از سیستم های دانشگاه جهانی، شبکه ای از بیش از 20 موسسه آموزش عالی، LSBF همچنان به گسترش و سازگاری با نیازهای دانشجویان ما می پردازد. در سال 2013، جایزه ملکه ای برای سرمایه گذاری برای دستاوردهای ما در تجارت بین المللی دریافت کردیم و به ما افتخار معتبر را به عنوان یکی از تنها چند نهادهای خصوصی در زمینه آموزش عالی برای دریافت چنین تمایزی دریافت کردیم.

برای ارائه 100٪ گزینه های دوره آنلاین برای یادگیران از راه دور، برنامه های دانشگاه ما دیجیتال شده و طراحی شده در همکاری با دانشگاه بین المللی Telematic UNINETTUNO. دانش آموزان LSBF هرگز به تنهایی مطالعه نمی کنند - از روز اول، دانش آموزان بازخورد شخصی از معلمان تعیین شده خود را دریافت می کنند. مربیان با تجربه ما در مورد تخصصشان پرشور هستند و نیمی از معلمان ما دارایی های خود را به دست آورده اند.

آموزش قابل دسترس

ما ارزش انعطاف پذیری و دسترسی برابر به آموزش در سراسر جهان را داریم. برنامه های ما از طریق هر چهار بار در هر سال در دسترس هستند و می توان آنها را به صورت نیمه وقت یا تمام وقت به پایان رساند، در دوره تحصیلی بین 18 تا 36 ماه.

صرف نظر از سن شما یا تجربه تحصیلی قبلی، همه دانش آموزان مشتاق را تشویق می کنیم تا به جامعه جهانی ما پی ببرند. برای متقاضیان غیر سنتی ما برای ورود احتمالی به برنامه های ما، تجربه کار قبلی را مورد توجه قرار می دهیم. متقاضیانی که به مهارتهای انگلیسی و حداقل نیازهای مدیریت نیاز دارند می توانند برای یکی از برنامه های آنلاین ما واجد شرایط باشند.

مزایای مطالعه آنلاین

مهارتهایی که در هنگام کسب مدرک توسعه می دهید، می توانید برای مسئولیت های بیشتر در محل کار آمادگی خود را فراهم آورید یا مدارک مورد نیاز برای یک مسیر شغلی کاملا جدید را تهیه کنید. در LSBF ما معتقدیم که در جایی که در جهان هستید، نباید تحصیلات خود را هدایت کنید.

برنامه های آنلاین ما با همان محتوای با کیفیت بالا طراحی شده است که می توانید آن را در دوره های دانشگاهی خود پیدا کنید، اما انعطاف پذیری را برای مطالعه در هر کجایی که در جهان هستی، ارائه می دهید. این که آیا شما یک صاحب کسب و کار هستید، والدین ماندن در خانه و یا به دنبال ورود به یک زمینه جدید بدون شکستن از موقعیت فعلی خود، شما می توانید مطالعات خود را در اطراف برنامه شلوغ خود را متناسب است.

چگونه می آموزید؟

از طریق پلت فرم یادگیری آنلاین ما، شما 24 ساعته دسترسی به ماژول های برنامه و مواد آموزشی خود، مانند سخنرانی های حرفه ای تولید شده توسط متخصصان کسب و کار برجسته، مطالعات موردی مورد، و سوالات بحث برای درک عمیق تر از محتوای دوره خواهید بود.

از روز اول، معلم تعیین شده خود بازخورد شخصی و پشتیبانی را برای هدایت شما از طریق مطالعات شما ارائه می دهد. شما همچنین می توانید با همکاری دانشجویان آنلاین خود از سراسر جهان از طریق انجمن های آنلاین خود در ارتباط باشید.

مکان ها

UK آنلاین

Address
Sceptre Court, 40 Tower Hill

EC3N 4DX UK آنلاین, بریتانیا