London School of Design and Marketing (ES)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دوره جدید تدریس در لندن

ما ارائه دهنده برنامه های آموزشی آنلاین با دفاتر در انگلستان است. برنامه های ما در 3 زبان برای همه آموزش داده می شود.


چطور؟

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن - LSDM - یک مدرسه تخصصی در طراحی و بازاریابی است که به دنبال تغییر پارادایم آموزش با آموزش نوآورانه و خلاقانه، 100٪ آنلاین و در دسترس انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی است. ما یک تجربه یادگیری با نتایج عملی را از طریق یک گرایش سیستماتیک، که ویژگی های حرفه ای دانش آموزان و مفهوم پیشرفته مهارت های فنی را ترکیب می کنیم، ارائه می دهیم. ما به ارائه دوره های آنلاین منحصر به فرد اختصاص یافته توسط دانشگاه هنرهای خلاق اختصاص داده شده است، از طریق به دست آوردن دانش جدید که به چالش های بازار کار بطور فزاینده ای نیاز دارد.


مدرسه طراحی و بازاریابی لندن

جایی که اشتیاق حرفه ای می شود


چه کسی

دوره های LSDM برای دانش آموزان، حرفه ای ها و کارآفرینانی که به دنبال دستیابی به دانش و مهارت های فنی در هنرهای خلاق طراحی یا بازاریابی، شرکت در آخرین فن آوری ها و نوآوری های مربوط به یادگیری الکترونیکی هستند، توسعه یافته است. همه دوره ها به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس هستند.


چطور؟

LSDM تجربه یادگیری الکترونیکی با محتوای با کیفیت بالا از نظر تحصیلی توسط اساتید دکترا مشخص می شود که در ارتباط با منابع دیگر مانند فیلم ها، انفورماتیک، مقالات علمی، کتابخانه های دیجیتالی و غیره است. هر دانش آموز یک بار از طریق یک مرکز تدریس، متشکل از معلمان تخصصی است که ضمن ترویج تعامل، علاقه و کنجکاوی، جذب مطالب را تضمین می کنند. هر دوره LSDM منحصرا آنلاین و انعطاف پذیر است، بنابراین دانش آموزان می توانند در کلاس های هر کوه در هر کوه حضور داشته باشند.


توجه: LSDM - مدرسه طراحی و بازاریابی لندن بخشی از استعدادهای درخشان است - فردیت از طریق آموزش، شبکه ای از مدارس با بیش از 20 سال تجربه در زمینه آموزش با حرفه ای بین المللی. این دانشگاه دارای مربیان و کارکنان است که برای کمک و توسعه استعداد در مدارس عالی در اروپا و آمریکای لاتین آماده است.


مأموریت

مدرسه طراح و بازاریابی لندن خلاقیت و سختی فنی خود را با تجربه کار، با ارائه دوره های آنلاین و عملی 100٪ آنلاین و حرفه ای در طراحی و بازاریابی، که مطابق با الزامات بازار کار فعلی است. دوره های آموزش داده شده توسط LSDM از محتویات بسیار تخصصی با استفاده از برنامه های پیشرفته یادگیری و ارزیابی تشکیل شده است.


چشم انداز

مدرسه مرجع در سطح اروپا، با توجه به آموزش آنلاین، در طراحی و بازاریابی.


ارزش ها

ما بر این باوریم که خلاقیت، نوآوری و توسعه مهارت های فنی رانندگان حرفه ای موفق می باشد. در LSDM، ما دانشجویان را برای چالش های پرخطر در بازار کار آماده می کنیم، نه تنها دانش را به دست می آوریم، بلکه شور و شوق برای آنچه که انجام می دهند.


تصدیق توسط UCA

دانشگاه هنرهای خلاق (UCA) به تمام دوره های LSDM اعتبار می دهد: لیسانس بازاریابی - BA Hons، لیسانس طراحی (BA Hons)، استاد بازاریابی (MA) و استاد طراحی (MA).

UCA تقریبا 160 سال سابقه دارد و در سال 2018 در دانشگاه کاملترین دانشگاه کالج تخصصی در انگلستان در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر، آن را نیز در 40 بالا رتبه بندی از دانشگاه های انگلستان و در 11 رتبه بندی در رتبه بندی دانشگاه های مدرن، که شامل 70 موسسات است. از جمله فارغ التحصیلان این دانشگاه برندگان اعلام اسکار، فیلمسازان، هنرمندان و طراحان مد هستند.

مکان ها

لندن

Address
9 Devonshire Square
EC2M 4YF لندن, انگلستان, بریتانیا