London School of Design and Marketing (PT)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دوره جدید تدریس در لندن.

ما یک موسسه آموزشی آنلاین هستیم که در 3 زبان (انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی) در لندن موجود است، اما با دوره های آنلاین در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چطور؟

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن - LSDM، یک مدرسه تخصصی طراحی و بازاریابی است که پیشنهاد می دهد که پارادایم آموزش را از طریق آموزش نوآورانه و خلاقانه، 100٪ آنلاین و به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس قرار دهد. ما یک تجربه یادگیری با نتایج عملی را از طریق یک گرایش سیستماتیک، ترکیبی از ویژگی های حرفه ای دانش آموزان با طراحی پیشرفته مهارت های فنی ارائه می دهیم. ما متعهد به ارائه دوره های منحصر به فرد آنلاین شده توسط دانشگاه برای هنرهای خلاق، از طریق کسب دانش جدید سازگار با چالش های بازار کار است که به طور فزاینده خواستار است.

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن

جایی که اشتیاق حرفه ای می شود

چه کسی

دوره های LSDM برای دانش آموزان، حرفه ای ها و کارآفرینان به منظور دستیابی به دانش و مهارت های فنی در زمینه های خلاق طراحی یا بازاریابی، شرکت در آخرین فن آوری ها و نوآوری در رابطه با آموزش یادگیری الکترونیکی طراحی شده است. همه دوره ها به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس هستند.

چطور؟

آموزش الكترونيكي LSDM با محتواي كيفي تحصيلي كه توسط استادان دكترا همراه با منابع ديگري نظير كامپيوتر، فتوشاپ، مقالات علمي، كتابخانه هاي ديجيتالي و غيره تهيه شده است، مشخص مي شود. همه دانش آموزان هر هفته از طریق مرکز تربیت متشکل از یک تیم از معلمان تخصصی که ضمانت محرمانه بودن محتوائی را برای تعامل، علاقه و کنجکاوی خود تضمین می کنند. تمام دوره های LSDM انحصارانه آنلاین و انعطاف پذیر هستند، بنابراین دانش آموزان می توانند در کلاس ها در هر کجا و هر زمان حضور داشته باشند.


توجه: LSDM - مدرسه طراحی و بازاریابی لندن بخشی از استعدادهای درخشان است - فردیت از طریق آموزش و پرورش ، یک شبکه از مدارس با حرفه ای بین المللی با بیش از 20 سال تجربه تدریس. این دانشگاه دارای مربیان و همکاران است که برای کمک به توسعه استعدادها در مدارس عالی در اروپا و آمریکای لاتین آماده می شوند.

مأموریت

دانشکده طراحی و بازاریابی لندن خلاقیت و سختگیرانه شما را با تجربه حرفه ای ترکیب می کند، 100٪ دوره های آنلاین و آنلاین را در زمینه طراحی و بازاریابی ارائه می دهد و به نیازهای بازار کار فعلی پاسخ می دهد. دوره های تدریس شده در LSDM شامل محتوای بسیار تخصصی با استفاده از برنامه های یادگیری پیشرفته و ارزیابی می باشد.

چشم انداز

مدرسه راهنمایی در سطح اروپا در آموزش آنلاین در زمینه طراحی و بازاریابی.

ارزش ها

ما بر این باوریم که خلاقیت، نوآوری و توسعه مهارت های فنی مبنای موفقیت حرفه ای است. در LSDM ما دانشجویان را برای چالش هایی که خواستار چالش در بازار کار هستند، آماده می کنیم، که نه تنها دانش را به دست می آورد، بلکه شور و شوق برای آنچه که انجام می دهند.

اعطای مجوز توسط IICA

تمام دوره های LSDM توسط دانشگاه هنرهای خلاقیت تأیید شده است

(UCA): درجه بازاریابی - (BA Hons)، درجه در طراحی - (BA

Hons)، MA در بازاریابی (MA) و استاد در طراحی (MA).

UCA دارای حدود 160 سال سابقه است و به عنوان بهترین دانشگاه تخصصی هنرهای خلاق در انگلستان در سال 2018 راهنمای کامل دانشگاه در نظر گرفته شده است.

این در حال حاضر رتبه 40 در انگلستان و رتبه 11 در رتبه بندی از دانشگاه های مدرن، رتبه 70 موسسات. از جمله فارغ التحصیلان این دانشگاه برنده اسکار، فیلمسازان، انیماتورها و طراحان مد هستند که در سطح بین المللی شناخته شده اند.

مکان ها

لندن

London School of Design and Marketing (PT)