توضیحات رسمی را مطالعه کنید

راه خود را با دانشگاه جهانی دانشگاه منچستر مطالعه کنید

ماموریت ما

دانشگاه منچستر مت یک دانشگاه نوآور و مدرن است که در یکی از شهرهای متنوع جهان قرار دارد.

در قلب منچستر چند فرهنگی واقع شده است، ما یک رویکرد بین المللی و فراگیر برای یادگیری را داریم و معتقدیم آموزش عالی باید برای همه قابل دسترس باشد. دوره های آنلاین جهانی ما با این اهداف در ذهن طراحی شده و به سمت توجه و سودمندی به هر کسی با اراده، توانایی و عزم و هدف برای موفقیت - هر کجا که آنها در جهان هستند.

این برنامه ها یک نظریه علمی متخصص را با یک برنامه عملی که هدف آن کمک به پیشرفت حرفه شما است، ترکیب می کند و همه از طریق یک محیط یادگیری مجازی 100٪ که شما می توانید با دانش آموزان از سراسر جهان همکاری کنید.

چرا آموزش آنلاین با منچستر متروپولیتن را انتخاب کنید؟

Global Online به شما انعطاف پذیری لازم برای دستیابی به مدرک کارشناسی ارشد بدون در نظر گرفتن شغل را می دهد. برنامه های آنلاین ما برای کمک به شما طراحی شده اند:

 • شروع دوره تحصیلات تکمیلی خود را زمانی که آن را به بهترین وجه با نقاط ورود در ماه ژانویه، می و سپتامبر مناسب است
 • فارغ التحصیل فقط دو سال با یک دوره توصیه شده 15 ساعت در هفته است.
 • کسب درآمد در حالی که شما با گزینه ای برای مطالعه و تماشای سمینارهای آنلاین در آن زمان که برای شما مناسب است یاد بگیرند.
 • محتوای خود را در سازمان خود در سازمان خود افزایش دهید و به یادگیری خود در عمل کمک کنید.
 • چشم اندازهای حرفه ای را باز کنید که طول عمر آن را ادامه می دهد، با حرفه ای های سراسر دنیا همکاری کنید.

پلت فرم یادگیری مجازی ما

ما با کارشناسان یادگیری آنلاین کار کرده ایم تا پلتفرمی را ایجاد کنیم که به شما کمک می کند بیشتر از دوره خود استفاده کنید. با طیف وسیعی از ابزارها، مواد دانلود شده و ویژگی های متمرکز بر جامعه، کامل می شود، این پلتفرم به شما این امکان را می دهد:

 • شرکت در سمینارهای زنده با آموزگاران و دانشجویان دیگر.
 • از دانش آموزان کلاس اول که کارشناسان در زمینه خود هستند، یاد بگیرید.
 • مستقل با مواد مانند پادکست ها و منابع کتابخانه مطالعه کنید.
 • مشاغل گروه تعاملی با دانش آموزان در سراسر جهان مشارکت کنید.
 • دانش و تجربه خود را در فضاهای اجتماعی آنلاین به اشتراک بگذارید.

با استفاده از پلت فرم یادگیری مجازی ما

پلتفرم بصری ما با در نظرگرفتن ساده طراحی شده است و تجربه یادگیری شما را به عنوان یکپارچه در حد امکان طراحی کرده است. شما همچنین حمایت کاملی از تیم موفقیت دانشجویی ما خواهید داشت که همیشه در کنار چالش های فنی هستند.

آنچه دانش آموزان ما در مورد ما می گویند

"محیط آموزشی مجازی جامع است و پیوندهایی به فضاهای اجتماعی و همچنین خواندن مورد نیاز دارد. امکان ورود به هر کجا مفید است - من می توانم از هر زمان آزاد و با فعالیت های خواندن و گروهی استفاده کنم."

- پاتریک آرمسترانگ، مدرک کارشناسی جهانی آنلاین در دانشمند بین المللی منابع انسانی 2017

"اگر شما آموزش حرفه ای مشغول به صورت آنلاین هستید، راه خوبی برای رسیدن به اهداف خود است. شما می توانید به پلت فرم منچستر متروپولیتن 24/7 دسترسی پیدا کنید، به این معنی است که می توانید از آن استفاده کنید هر زمان که به آن نیاز دارید. "

- آلوارو بنیتز، دانشجوی کارشناسی MBA آنلاین 2017

شروع به یادگیری با منچستر متروپولیتن از هر نقطه در جهان

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه منچستر متروپولیتن، در طول دوره دو ساله شما حمایتی اختصاصی دریافت خواهید کرد - بدون توجه به جایی که در دنیا هستید.

تیم موفقیت دانشجوییهمه دانش آموزان ما به صورت تیم پشتیبانی دانشجویی ما حمایت ویژه ای می کنند. پس از ثبت نام در یکی از دوره های ما، شما با یک مشاور موفقیت آمیز دانش آموز اختصاص داده می شود، که شما می توانید در طول زمان خود با ما در ارتباط باشید و همچنین برای به روز رسانی های کلیدی که بر مطالعات شما تاثیر می گذارند، تکیه کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Manchester Metropolitan University Online

برنامه MBA MBA دانشگاه منچستر متروپولیتن در حال کمک به فارغ التحصیلان برای انجام بیش از 25 سال تلاش های حرفه ای خود است. در حال حاضر، برنامه جهانی آنلاین ما MBA طراحی شده ... [+]

شرح برنامه

برنامه MBA MBA دانشگاه منچستر متروپولیتن در حال کمک به فارغ التحصیلان برای انجام بیش از 25 سال تلاش های حرفه ای خود است. در حال حاضر، برنامه جهانی آنلاین ما MBA طراحی شده است برای کمک به حرفه ای های مشغول به مطالعه هر زمان و هر کجا که برای آنها مناسب تر است. ثبت نام امروز و یادگیری مهارت های اصلی مورد نیاز برای هدایت یک کسب و کار به موفقیت بدون شکستن شغلی.

از 100٪ به صورت آنلاین ارائه می شود، شما از کارشناسان کسب و کار یاد می گیرید و به شما آزادی می دهید:... [-]

بریتانیا UK Online
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Manchester Metropolitan University Online

کارشناسی کارشناسی ارشد مالی خود را با مدرک مالی و استراتژی جهانی آنلاین از دانشگاه منچستر متروپولیتن پیش ببرید و از دانش و مهارت های عمیق مورد نیاز برای مدیریت پیچیدگی ها ... [+]

شرح برنامه

کارشناسی کارشناسی ارشد مالی خود را با مدرک مالی و استراتژی جهانی آنلاین از دانشگاه منچستر متروپولیتن پیش ببرید و از دانش و مهارت های عمیق مورد نیاز برای مدیریت پیچیدگی های کسب و کار، مالی و چشم انداز حسابداری در حال توسعه سریع برخوردار شوید.

ما مفتخریم که این برنامه را 100٪ بصورت آنلاین از شهر منچستر ، دومین مرکز بزرگ مالی انگلیس ارائه می دهیم. این آزادی را خواهید داشت که:... [-]

بریتانیا UK Online
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Manchester Metropolitan University Online

از تغییرات اقلیمی تا قیمت های فرار از مواد غذایی، امروزه با فشارهایی که امروزه در صنعت مواد غذایی روبرو هستند، توانسته اید مهارت های خود را برای کمک به حل مشکلات فردا با ... [+]

شرح برنامه

از تغییرات اقلیمی تا قیمت های فرار از مواد غذایی، امروزه با فشارهایی که امروزه در صنعت مواد غذایی روبرو هستند، توانسته اید مهارت های خود را برای کمک به حل مشکلات فردا با کارشناسی ارشد جهانی آنلاین دانشگاه علوم پزشکی منچستر در زمینه علوم و صنایع غذایی به کار گیرید .

این دوره کارشناسی ارشد آنلاین به بررسی تاریخ غنی منچستر متروپولیتن تحقیقات تغذیه و علوم غذایی و شهرت منچستر به عنوان یک مرکز جهانی برای تولید مواد غذایی می پردازد. شما با تحصیلات دانشگاهی سالخوردگی با دانشآموزان واجد شرایط تدریس می کنید، شما آزادی خواهید داشت:... [-]

بریتانیا UK Online
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Manchester Metropolitan University Online

اشتیاق خود را به موفقیت در کارشناسی ارشد جهانی آنلاین دانشگاه منچستر متروپولیتن در کسب و کار، مدیریت و سیاست ورزشی تبدیل کنید. همانطور که بخش ورزشی گسترش می یابد، فرصت ها ... [+]

شرح برنامه

اشتیاق خود را به موفقیت در کارشناسی ارشد جهانی آنلاین دانشگاه منچستر متروپولیتن در کسب و کار، مدیریت و سیاست ورزشی تبدیل کنید. همانطور که بخش ورزشی گسترش می یابد، فرصت های تجاری جدید برای کسانی که درایو، اشتیاق و دانش برای موفقیت هستند، در سطح جهانی باز می شود.

از شهری که در سطح جهانی به عنوان مرکزی برای تعالی و نوآوری ورزشی شناخته می شود ، از برخی از بزرگترین مارک های ورزشی و پژوهش محور ، دانشگاهیان تخصصی یاد خواهید گرفت و این آزادی را دارید که:... [-]

بریتانیا UK Online
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Manchester Metropolitan University Online

کارشناسان ما در CIPD معتبر جهانی آنلاین در مدیریت منابع انسانی بین المللی طراحی شده اند تا کارآفرینی HR خود را به سطح بعدی، هر کجا که در جهان می باشد، جذب کنید. ... [+]

شرح برنامه

کارشناسان ما در CIPD معتبر جهانی آنلاین در مدیریت منابع انسانی بین المللی طراحی شده اند تا کارآفرینی HR خود را به سطح بعدی، هر کجا که در جهان می باشد، جذب کنید.

شما 100٪ به صورت آنلاین توسط مدرسه کسب و کار چند مجلهای دانشگاه منچستر متروپولیتن ارائه می کنید، شما آزادی خواهید داشت:

در هرجای دنیا تحصیل کنید ، فقط با یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت.بخشی از یک محیط جهانی یادگیری شوید که مهارت های تفکر استراتژیک و رهبری شما را توسعه می دهد.مباحثی را که در آخرین تحقیقات پایه گذاری شده است ، اعم از جهانی سازی و جذب و حفظ استعداد برتر ، گرفته تا مشاغل کارمندان و موارد دیگر جستجو کنید.پس از اتمام دوره ، عضویت حرفه ای وابسته از CIPD و معافیت کامل از سطح 7 خود را دریافت کنید.از یکی از مشاوران موفقیت دانشجویی ما ، در طول سفر خود با ما ، از تحصیل دریافت کنید.سفر استادتان را فقط در دو سال انجام دهید ، و مطالعه کنید که متناسب با شما باشد.... [-]
بریتانیا UK Online
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Study Global Online programmes with Manchester Metropolitan University