توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کار دقیق تر با دوره های آنلاین کوتاه آکادمی قرمز Smart Work

این که آیا شما به دنبال مهارت بالا، اعتماد به نفس خود، ارتقاء و یا کسب و کار خود شروع می کنید، دوره های کوتاه آنلاین ما، اطمینان حاصل کنید که مهارت ها و مهارت های لازم برای ایستادن از جمعیت را داشته باشید.

این دوره ها از طریق همکاری بین مجله قرمز و یکی از دانشگاه های برجسته انگلستان، دانشگاه فالموت، در این دوره ها، بهترین دوره های هر دو جهان را در بر می گیرد، مطالب متناقض و آموزش پیشرو در صنعت همراه با رویکرد به پایین زمین و به روز روند و بینش


دوره های کوتاه به شما کمک می کند تا از جمعیت جدا شوید

به یکی از دوره های ما بپیوندید و از آن بهره مند شوید:

کیفیت
یک تجربه یادگیری چالش انگیز و هیجان انگیز

انعطاف پذیری
مطالعه آنلاین، کجا و زمان مناسب برای شما

اعتبار
گواهی از دانشگاه مشهور جهان


آماده باشید تا یاد بگیرید و رشد کنید

دوره های کوتاه آنلاین ما به شما یک تجربه یادگیری جذاب و هیجان انگیز را از طریق ترکیبی از راهنمایی های متخصص و بازخورد منظم از معلم خود، و همچنین فرصت همکاری و به اشتراک گذاشتن ایده ها با همسالان از سراسر کشور و حتی در سراسر جهان، به شما ارائه می دهد. .

محتوای درس شامل سخنرانی ها، مصاحبه ها و مطالعات موردی برای اطمینان از درک شماست و می توانید آنچه را که در یک محیط واقعی زندگی می کنید با موضوعاتی که به دسته های مدیریتی تقسیم شده اند و به صورت هفتگی در دسترس شما قرار می گیرند، اعمال کنید.

شما با همکلاسی های خود یاد خواهید گرفت، با آنها ارتباط برقرار کنید و همکاری کنید تا دانش و مهارت های خود را به طیف وسیعی از دیدگاه ها و فرصت های جدید باز کنید.

شما می توانید یک ساعت از مطالب ارائه شده، محتوای آنلاین را با حدود 4 ساعت مطالعه خود در هر هفته انتظار برای تکمیل محتوای انتظار داشته باشید.


در یک نگاه

کلاس درس آنلاین شما

رابط آسان برای استفاده، بصری به کلاس آنلاین شما تبدیل خواهد شد. در اینجا، شما به طیف متنوعی از مواد دسترسی پیدا خواهید کرد که یادگیری شما را پشتیبانی و ارائه می دهد. همه اینها توسط معلم متخصص شما هدایت می شود.

شما هرگز در کلاس آنلاین خود احساس تنهایی نخواهید کرد. شما به طور منظم با همسالان خود در کنار هم با معلم خود ارتباط برقرار کنید، پرسش و تعمق کنید.

هنگامیکه شما تجربیات، ایده ها و افکار را به اشتراک می گذارید، از سوالاتی که نیاز دارید، زمانی که می خواهید، و بینش و دیدگاه های ارزشمند خود را از همتایان خود دریافت کنید.


شروع کنید

بخشی از یک تجربه یادگیری آنلاین منحصر به فرد و فرصت های جدید برای شما و کسب و کار شما را باز کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Red Smart Academy With Falmouth University

آیا شما فکر می کنید که کسب و کار خود را شروع کنید یا شاید شما قبلا قصد خرید دارید و فقط نیاز به یک دست کمک دارید تا بتوانید کسب و کار جدید خود را حتی بیشتر انجام دهید؟ ای ... [+]

یاد بگیرید چگونه یک کسب و کار کوچک موفق داشته باشید

آیا شما فکر می کنید که کسب و کار خود را شروع کنید یا شاید شما قبلا قصد خرید دارید و فقط نیاز به یک دست کمک دارید تا بتوانید کسب و کار جدید خود را حتی بیشتر انجام دهید؟

در هنگام شروع کسب و کار خود، چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد، از درک مشتریان خود از طریق به بودجه، طرح های تجاری و قوانین.

چرا این دوره

این دوره آموزشی هشت هفته ای به شما کمک می کند تا از طریق تمام عناصر ضروری کسب و کار خود، از بین بردن و حرکت خود را انجام دهید.... [-]

بریتانیا Falmouth
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
8 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Red Smart Academy With Falmouth University

امروزه ایجاد محتوا، از جمله وبلاگ نویسی و غافلگیری، نه تنها سرگرمی است، بلکه یک کسب و کار بزرگ است، حتی با توجه به ارزش سرگرمی تلویزیون ها چالش برانگیز است. این دوره آموز ... [+]

چگونه یک خالق محتوا باشیم

امروزه ایجاد محتوا، از جمله وبلاگ نویسی و غافلگیری، نه تنها سرگرمی است، بلکه یک کسب و کار بزرگ است، حتی با توجه به ارزش سرگرمی تلویزیون ها چالش برانگیز است.

ستاره های ایجاد محتوا، هزاران نفر از طرفداران وفادار و به نوبه خود بزرگترین کمک های مالی، به لطف یک صنعت نسبتا جدید است که از اشتیاق مخاطبان برای محتوای با کیفیت پشتیبانی می کند. چه از طریق وبلاگ ها، صفحات وب سایت، پست های رسانه های اجتماعی، خبرنامه و یا در واقع، وبلاگ های ویدئویی ارائه شده است.... [-]

بریتانیا Falmouth
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Red Smart Academy With Falmouth University

این که آیا شما در حال مدیریت آنلاین حضور شخصی یا نام تجاری خود هستید، با استفاده از تصاویر مناسب، بخش مهمی از گفتن داستان خود از طریق رسانه های اجتماعی است. این دوره آموز ... [+]

نام تجاری خود را آنلاین افزایش دهید

این که آیا شما در حال مدیریت آنلاین حضور شخصی یا نام تجاری خود هستید، با استفاده از تصاویر مناسب، بخش مهمی از گفتن داستان خود از طریق رسانه های اجتماعی است.

در حالی که بسیاری از ما این روزها در اطراف یک دوربین، گوشی های ما، در جیب های ما هر روز حمل می کنیم، بسیاری از ما واقعا می دانیم چگونه از آن برای ایجاد و به اشتراک گذاری تصاویری استفاده کنیم که با مخاطبان رسانه های اجتماعی تاثیر می گذارد؟... [-]

بریتانیا Falmouth
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی