Red Smart Academy With Falmouth University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کار دقیق تر با دوره های آنلاین کوتاه آکادمی قرمز Smart Work

این که آیا شما به دنبال مهارت بالا، اعتماد به نفس خود، ارتقاء و یا کسب و کار خود شروع می کنید، دوره های کوتاه آنلاین ما، اطمینان حاصل کنید که مهارت ها و مهارت های لازم برای ایستادن از جمعیت را داشته باشید.

این دوره ها از طریق همکاری بین مجله قرمز و یکی از دانشگاه های برجسته انگلستان، دانشگاه فالموت، در این دوره ها، بهترین دوره های هر دو جهان را در بر می گیرد، مطالب متناقض و آموزش پیشرو در صنعت همراه با رویکرد به پایین زمین و به روز روند و بینش


دوره های کوتاه به شما کمک می کند تا از جمعیت جدا شوید

به یکی از دوره های ما بپیوندید و از آن بهره مند شوید:

کیفیت
یک تجربه یادگیری چالش انگیز و هیجان انگیز

انعطاف پذیری
مطالعه آنلاین، کجا و زمان مناسب برای شما

اعتبار
گواهی از دانشگاه مشهور جهان


آماده باشید تا یاد بگیرید و رشد کنید

دوره های کوتاه آنلاین ما به شما یک تجربه یادگیری جذاب و هیجان انگیز را از طریق ترکیبی از راهنمایی های متخصص و بازخورد منظم از معلم خود، و همچنین فرصت همکاری و به اشتراک گذاشتن ایده ها با همسالان از سراسر کشور و حتی در سراسر جهان، به شما ارائه می دهد. .

محتوای درس شامل سخنرانی ها، مصاحبه ها و مطالعات موردی برای اطمینان از درک شماست و می توانید آنچه را که در یک محیط واقعی زندگی می کنید با موضوعاتی که به دسته های مدیریتی تقسیم شده اند و به صورت هفتگی در دسترس شما قرار می گیرند، اعمال کنید.

شما با همکلاسی های خود یاد خواهید گرفت، با آنها ارتباط برقرار کنید و همکاری کنید تا دانش و مهارت های خود را به طیف وسیعی از دیدگاه ها و فرصت های جدید باز کنید.

شما می توانید یک ساعت از مطالب ارائه شده، محتوای آنلاین را با حدود 4 ساعت مطالعه خود در هر هفته انتظار برای تکمیل محتوای انتظار داشته باشید.


در یک نگاه

کلاس درس آنلاین شما

رابط آسان برای استفاده، بصری به کلاس آنلاین شما تبدیل خواهد شد. در اینجا، شما به طیف متنوعی از مواد دسترسی پیدا خواهید کرد که یادگیری شما را پشتیبانی و ارائه می دهد. همه اینها توسط معلم متخصص شما هدایت می شود.

شما هرگز در کلاس آنلاین خود احساس تنهایی نخواهید کرد. شما به طور منظم با همسالان خود در کنار هم با معلم خود ارتباط برقرار کنید، پرسش و تعمق کنید.

هنگامیکه شما تجربیات، ایده ها و افکار را به اشتراک می گذارید، از سوالاتی که نیاز دارید، زمانی که می خواهید، و بینش و دیدگاه های ارزشمند خود را از همتایان خود دریافت کنید.


شروع کنید

بخشی از یک تجربه یادگیری آنلاین منحصر به فرد و فرصت های جدید برای شما و کسب و کار شما را باز کنید.

مکان ها

فالموث

Address
Woodlane
TR11 4RH فالموث, انگلستان, بریتانیا