ShippingCollege

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

واجد شرایط جهانی برای موقعیت های جهانی

کالج حمل و نقل کالج جهانی با دفاتر در لندن است.

ما برای واجد شرایط بودن شرایط جهانی، ارائه می دهیم.

دنیای هیجان انگیز حمل و نقل، حمل و نقل، حمل و نقل، تدارکات و تجارت چند ملیتی را از طریق دوره های آنلاین بین المللی خود پیگیری کنید.

دوره های ما به شما کمک می کند تا دانش حرفه ای خود را برای پیشرفت حرفه ای خود و یا پیوستن به دنیای تجارت جهانی در راحتی از خانه و یا دفتر خود.

معلمان تخصصی ما در زمینه های خود با تجربه بیش از 20 سال تجربه بسیار خوبی دارند.

هر دانش آموز یک امتحان الکترونیکی شخصی برای راهنمایی و کمک به آنها در زمینه تحصیلات خود اختصاص داده است.

چرا ما را انتخاب کن121630_116096_FoundationCertificateCourses.jpg

1. دوره های ما

دوره ها متناسب با نیازهای شما و شیوه زندگی شما هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. دوره های ما عملی و آسان برای درک و پیاده سازی در محیط کار است. دوره آنلاین خود را توسط شخصی خود را آسان تدریس و یک برنامه دوره شخصی برای شما ارسال می شود هر هفته توسط خود را به شما برای کمک به شما برای رسیدن به برنامه تحصیلی خود را.

2. موفقیت دانشجویان ما

دانش آموزان ما با به کارگیری غنی سازی دانش دانش خود از طریق دوره های آموزشی ما، به اهداف کسب و کار شخصی خود می رسند. این به آنها اطمینان میدهد که به دنبال جاه طلبیهای شغلی خود و پیشرفت شغلی خود باشند.

3. اعتباربخشی جهانی و عضویت

دوره های ما توسط موسسه حمل و نقل جهانی www.worldshippinginstitute.com تأیید شده و به رسمیت شناخته شده اند. ShippingCollege در انگلستان ثبت نام ارائه دهندگان آموزش (UKRL) است.

4. محیط یادگیری منحصر به فرد

در ShippingCollege محیط یادگیری منحصر به فرد ما اجازه می دهد تا شما را به انجام وظایف یادگیری خود و انجام این کار در زمان و با سرعت خود را. این در راحتی در خانه یا دفتر شماست که در آن دسترسی آسان به ماژول های ما را آسان می کنید. ما برای همه دانشجویان در سراسر جهان در دسترس هستیم.

5. دانشگاه ما و شبکه جهانی

دانشجویان دسترسی 24/7 به اطلاعات از طریق دانشگاهی ما در دسترسی به پورتال دوره و کتابخانه ما دارند. ما اخیرا انجمن دانشجویی برای سوالات و شبکه ها اضافه کرده ایم. شما بخشی از شبکه جهانی ما است که از طریق انجمن دانشجویان آنلاین ما ایجاد شده است.

6. حرفه ای های آموزشی

نویسندگان دوره ما کارشناسان بین المللی با تجربه 20 ساله در این صنعت تخصصی هستند. ما به عنوان حرفه ای های آموزشی شناخته می شود. مجوزهای حرفه ای، انجمن ها و عضویت ها ما را در ارتباط با جامعه حمل و نقل، جامعه حمل و نقل همانند که ما را برای پیوستن به شما و یا کمک به رشد خود را در آن کمک می کند.

ماموریت و چشم انداز ما

برای یادگیری توانمندتر از آموزش است121631_116144_intro.jpg


ماموریت ما

ماموریت ShippingCollege این است که دانش آموزان را به آموزش پویا بر اساس تعالی و انعطاف پذیری که ارزش پایدار و ارتباط را برای رشد حرفه ای ایجاد می کند.

برای یادگیری توانمند تر از آموزش است، به همین دلیل است که ما بر دانش عملا قابل اجرا تمرکز می کنیم. ما مهارت ها را در تلاش برای نتایج قابل استفاده به دست می آوریم.

دیدگاه ما

ShippingCollege رهبر شناخته شده در تکامل یادگیری آنلاین برای حمل و نقل دریایی، پاکسازی و حمل و نقل و صنایع جهانی لجستیک خواهد بود.

زندگی ارزش های ما

ما با ماندن ارزش هایمان، با رسیدن به بالاترین سطوح، ماموریت خود را انجام می دهیم:

 • احترام: دانشکده ShippingCollege و ShippingCollege کالج و کارکنان بالاترین توجه را نسبت به یکدیگر، دانش آموزان، جوامع و محیط زیست ما در نظر می گیرد.
 • نوآوری: ما ارزش ایده های جدید و قابل اعتماد و دقیق آنها را ترویج می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محتوای درس مربوطه و جذاب است.
 • خدمات گرا: از طریق آموزش و هدایت، ما نیازهای دانش آموزان خود را با دانش و مهارت های خدمت می گیریم، و دیگران را قبل از خودمان قرار می دهیم.
 • کار تیمی: با حمایت از یکدیگر، ما بیش از آنچه که ممکن است به صورت جداگانه امکان پذیر باشد.
 • صداقت: رفتار شخصی و حرفه ای ما با صداقت، اخلاق و وجدان هدایت می شود.

دستیابی به هدف ما

هدف ما این است که دانش و مهارت هایی را که دانش آموزان به رویاهای خود می رسانند، به ارمغان بیاورند. ما برای آموزش و پرورش، تحریک و راحت برای ذهن مشتاق در سطح جهانی، آموزش می دهیم.

اختصاص داده شده به حمایت از هدف و ارزش ShippingCollege ، استاد ما:

 • برای نوسازی مداوم و نوآوری تلاش می کند
 • یک فرهنگ مشارکتی و همکاری ایجاد می کند
 • در حال پیشرفت تحصیلی و حرفه ای است
 • ارزش تنوع و احترام به مشارکت همه فرهنگ ها را تشویق می کند
 • موفقیت را تقویت می کند و کیفیت را حفظ می کند

کیفیت خدمات و انعطاف پذیری گزینه های تحصیل121632_116095_customerservices.jpg

 • ارائه محتوای دوره ای انعطاف پذیر که عملا در حوزه مطالعه مورد نیاز است.
 • تمرکز بر تسلط بر مهارت ها و تکنیک های عملی
 • ارائه دوره های آنلاین برای رویکرد یادگیری انعطاف پذیر

کیفیت خدمات

ممکن است فکر کنید که کیفیت خدمات باید آماده سازی قابل مشاهده، تنظیم کلاس درس، بهداشت عمومی، اندازه کلاس، و یا ساختار دوره خوب آماده باشد.

با این حال، ما فکر می کنیم که کیفیت واقعی خدمات ویژگی های نامرئی است - توانایی معلمان، سخاوت حمایت و مراقبت، قلب کالج برای دانش آموزان، هر چند این دو ویژگی باید تعادل داشته باشند.

در ShippingCollege ما این ویژگی های نامرئی را ارائه می دهیم.

انعطاف پذیری گزینه های تحصیلی

روش یادگیری انعطاف پذیر ما، حامی و حمایت ما از دانش آموزان و دانش آموزان ما است.

آموزش های شخصی شخصی که دانش آموزان خود را درک می کنند و گوش می دهند.

درک ما که دانش آموزان ما اغلب تمام وقت کار می کنند و نیاز به انعطاف و درک در دستیابی به اهداف خود دارند.

مکان ها

UK آنلاین

Address
ShippingCollege
Suite 19411
20-22 Wenlock Road
London

N1 7GU UK آنلاین, بریتانیا