University of Aberdeen Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار

دانشگاه ایبریدین در سال 1495 تاسیس شد و سومین قدیمی ترین دانشگاه در اسکاتلند و بخشی از یک گروه نخبه از شش دانشگاه باستانی بریتانیا است که شامل آکسفورد و کمبریج می شود.

دانشگاه ایالتی آربردن کسب و کار یک شجره نامه معتبر علمی و شهرت غریزی برای تعالی در تحقیقات در مطالعات کسب و کار و مدیریت است؛ قرار دادن آن در سه دانشگاه برتر انگلستان.

در مجموع، دانشگاه آبریدن به طور مرتب در 200 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد و دارای 82،500 فارغ التحصیل در سراسر 192 کشور در سراسر جهان است که دارای 92٪ رکورد استخدام است. فارغ التحصیلان شامل پنج برنده جایزه نوبل و تعدادی از متخصصان برجسته در زمینه های خود هستند.

مدرسه کسب و کار در حال حاضر میزبان دانش آموزان از 45 کشور است و خود را در رویکرد شخصی و دانش آموز متمرکز از کارکنان آموزش و پرورش خود است. دانش آموزان از آموزگاران نوآور و متخصصان برجسته با تخصص تحقیق و مدیریت حرفه ای که در چارچوب مدرن ترین فعالیت تجاری جهانی هستند یاد می گیرند.

علاوه بر برتری تحصیلی، مدرسه کسب و کار بر روی ایجاد ارتباط قوی با صنعت متمرکز است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان دانش خاصی را کسب می کنند که نیازهای رقابتی کسب و کار و بازار کار است.

در دانشگاه مدرسه بازرگانی ابردین، دانش و مهارتهای لازم برای تبدیل شدن به حرفه ای کسب و کار را در حالی که افزایش چشم انداز حرفه خود را به دست آوردن.

تخصص حرفه ای

شما از بعضی از معلمان برتر در آموزش و پرورش کسب و کار یاد می گیرید و از روش های تعاملی و نوآورانه در سراسر تحصیلات خود بهره مند خواهید شد، که شما را قادر می سازد تا دانش نظری را در عمل در بازار تجاری معاصر قرار دهید. بسیاری از دانشگاهیان ما مقامات را در زمینه خود هدایت می کنند و به طور جدی در تحقیقات بین المللی شرکت می کنند.

دانشجویان اجرایی

در طول تحصیلاتتان، شما از بینش ارزشمند از دانشجویان افتخاری دانشگاه آبریندان که متخصصان حرفه ای هستند که در بخش کسب و کار کار می کنند، بهره مند خواهید شد. ورودی آنها تضمین می کند که برنامه با مهارت ها و مهارت هایی که صنایع مورد نیاز است با هم تراز شدن با دوره های مورد مطالعه شما هماهنگ باشد.

فرصت های شغلی

در دانشگاه آبریند، دانش آموزان یک محدوده استثنایی از مهارت ها و عزم را توسعه داده و به نمایش می گذارند که آنها را قادر می سازد تا در دنیای تجارت رقابتی امروز پیشرفت کنند. ما افتخار می کنیم که رشته تحصیلی فارغ التحصیلان ما موفق به کسب موفقیت در محل کار جهانی شده است.

آموزش آنلاین پشتیبانی شده

شما می توانید برنامه خود را به طور کامل آنلاین مطالعه کنید. محیط یادگیری پیشرفته کشور ما به طور کامل با لپ تاپ، رایانه لوحی و هر دستگاه تلفن همراه سازگار است. این به این معنی است که شما می توانید به مواد یادگیری خود دسترسی پیدا کنید، کار ارزیابی، ارتباط با معلمان و دانش آموزان خود را داشته باشید و به راحتی با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. هر جا که هستید در جهان هستی

شما مجبور نیستید در محوطه دانشگاه شرکت کنید و هیچ آموزش یا سخنرانی های مجموعه ای وجود ندارد - زمانی که می خواهید مطالعه کنید، جایی که می خواهید. و شما به عنوان دانشجوی تحصیل در دانشگاه در کالج تحصیلات تکمیلی دقیقا همان تحصیلات و مدارک تحصیلی خواهید داشت.

پشتیبانی محلی تحقیق

هر کجا که می توانیم، ما دسترسی به مجموعه ای از جلسات پشتیبانی آموزشی را در سطح محلی ترتیب می دهیم. این ها توسط عوامل و نمایندگان ما در سراسر جهان تسهیل می شود. این جلسات خواهد بود لغو غیر رسمی که در آن شما می توانید همکاران ملاقات و شرکت در بحث و کار گروهی.

ما با مرکز مریدین برای رهبری (MCL) کار می کنیم تا کارگاه های چهره سطح کارشناسی ارشد در خلیج، چین و هنگ کنگ را ارائه کنیم.

رویداد آبرند

حداقل دو بار در هر سال، دانشگاه آبریند یک رویداد ویژه را میزبانی می کند که در آن شما می توانید با استادان، دانش آموزان و متخصصان حرفه ای پیشرو آشنا شوید. شرکت در این رویدادها اجباری نیست، اما اگر زمان لازم برای انجام این کار را داشته باشید، این فرصتی عالی برای دیدار با فرد مقابل است.

آموزش آنلاین پشتیبانی شده

برنامه های دانشگاه آبریند آنلاین انعطاف پذیری لازم را برای تعادل یادگیری خود با تعهدات حرفه ای و شخصی فراهم می کند.

درست همانطور که فن آوری ها کسب و کار و بازار را تغییر می دهند، بنابراین یادگیری تبدیل می شود. در دانشکده کسب و کار دانشگاه آبریند، ما درک می کنیم که فناوری می تواند یادگیری را در سطوح مختلف افزایش دهد و متعهد به اطمینان از این که دانش آموزان ما از آن بهره مند شوند. در عین حال ما فکر می کنیم که تکنولوژی به تنهایی کافی نیست و در قلب یادگیری، ارتباطات و تعامل در سطح شخصی است - مردم با مردم صحبت می کنند. ما از جدیدترین فناوری ها با افزایش سطوح ارتباطات و تعامل، پشتیبانی می کنیم. یادگیری آنلاین پشتیبانی شده.

این یعنی چی؟

  • یک تجربه یادگیری است که به شما ارائه می دهد، نه کمتر از آنچه که انتظار دارید در محوطه دانشگاه دریافت کنید - بیشتر به یک حمایت، ارتباطات و تعامل بیشتر؛ یک تجربه یادگیری غنی تر
  • بدون محدودیت در ارتباط با معلم شخصی خود - در هر زمان - و در هر زمان از یک تیم پشتیبانی پشتیبان بگیرید تا به هر جنبه ای از مطالعات خود کمک کنید
  • مواد آموزشی که غنی، تعاملی و مخصوصا برای مطالعه در اینترنت طراحی شده است
  • تعامل مداوم با دانش آموزان دیگر که باعث تحریک خلاقیت، بحث و فراگیری یادگیری هر کس می شود
  • بدون محدودیت زمانی و مکانی که یادگیری یا ارتباط برقرار می شود؛ بدون نیاز به حضور در کلاس ها و بدون دوره آموزشی یا سخنرانی بار
  • مهمتر از همه، همه اینها در یک محیط یادگیری خاص طراحی شده است که مخصوص نیازهای یادگیرنده آنلاین است - یکی که آسان برای استفاده است و می تواند از هر دستگاه در هر نقطه

پلت فرم مطالعه کلاس جهانی

یک محیط نوآورانه برای یادگیری آنلاین، سطح پشتیبانی و تعامل را بدون هیچ مدرک انسانی دیگر فراهم می کند.

سایت مطالعه ما حاوی تمامی مواد آموزشی است که برای تحصیل شما نیاز دارید: به سادگی وارد شوید تا برای شروع کار کنید. شما از آموزش های بصری، استودیوهای مشترک و مناطق ارزیابی بهره مند خواهید شد که در آن قابلیت های پیشرفته تر، شما را قادر می سازد سریع و راحت کار خود را بارگیری کنید، بازخورد ارزشمندی از معلمان دریافت کنید و در بحث با دانش آموزان خود شرکت کنید.

شما همچنین می توانید به طیف وسیعی از ویژگی های داشبورد دسترسی پیدا کنید تا بتوانید مطالعات خود را سازماندهی کنید، که می توانید به دفتر خاطرات شخصی خود همگام سازی کنید تا با مهلت و حوادث ارزیابی ارزیابی شود.

انتخاب تحصیل در دانشگاه آبریند آنلاین به شما در کنترل یادگیری شما می انجامد؛ سایت مطالعه ما رابط کاربری را فراهم می کند.

محتوای تعاملی الهام بخش

از روز اول به شما تمرین می شود تا مهارت ها، تکنیک ها و دانش جدید به دست آورید.

مواد آموزشی ما مخصوصا برای حرفه ای کسب و کار مدرن طراحی شده است. سبک معاصر و قابلیت بصری شما را قادر می سازد تا هر زمان و هر کجا که انتخاب می کنید با مطالعات خود ارتباط برقرار کنید.

فعالیتها شامل بررسی موارد مطالعات، ایجاد پیشنهادات بازرگانی نوآورانه و تکمیل تمرینات بازتابی است که به شما امکان می دهد اطلاعات جامع در مورد بهترین عمل تجاری در محیط کسب و کار جهانی کسب کنید.

شما همچنین از طیف وسیعی از تکنولوژی صنعت استاندارد استفاده خواهید کرد و همچنین در شبیه سازی های تیم هیجان انگیز شرکت کنید. با مشارکت همگانی، شما از برنامه با درک گسترده ای از تمامی زمینه های کسب و کار از دیدگاه های متنوع فرهنگی ظهور خواهید کرد.

در نهایت، مواد یادگیری ما به شما فرصتی برای توسعه به عنوان حرفه ای کسب و کار را فراهم می کند؛ مجهز و با اعتماد به نفس قادر به پاسخگویی به چالش های تجارت معاصر در سراسر جهان است.

برای لذت بردن از انواع الهام بخش، مطالب تعاملی که می توانید انتظار داشته باشید در حالی که مطالعه در یکی از برنامه های ما، تماشای انیمیشن برای یک مرور کلی از نه نظریه رهبری در کمتر از پنج دقیقه.

مطالعه انعطاف پذیر

دانشگاه آبریند آنلاین بهترین گزینه را برای شما ارائه می دهد - هر زمان و هر زمان که بخواهید، مطالعه کنید.

مطالعه آنلاین به این معنی است که هیچ مجموعه آموزشی، سمینارها یا سخنرانی ها وجود ندارد. شما می توانید بر روی تعهدات شخصی خود کار کنید، در زمان هایی که از هر وسیله ای، در حالی که در حال حرکت، در محل کار یا در خانه هستید، به سایت مطالعه وارد شوید.

هرگز نیازی به حضور در معاینه نخواهید داشت زیرا تمام ارزیابی ها بر مبنای دوره های آموزشی است.

همانطور که برنامه های ما عمدتا از طریق ارتباطات ناهمزمان تحویل می شود، شما آزاد هستید که سوالات و نظرات خود را به طور کامل در نظر داشته باشید، و معلم شما زمان کافی برای ارائه بازخورد دقیق و معنی دار شما خواهد داشت. شما همچنین در بحث های زنده و بحث ها شرکت خواهید کرد که در یک زمان مناسب برای همه گروه ها سازماندهی می شود.

پشتیبانی نامحدود

مطالعه آنلاین به معنی تحصیل در انزوا نیست.

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه ایبریدین آنلاین، شما مشاوره و راهنمایی داوطلبانه و بدون هیچ مشکلی از معلمان با تجربه و خدمات جامع پشتیبانی دانشجویی از تیم مشاوران خود دریافت خواهید کرد که کمک های بیشتری را در رابطه با مسائل اداری، مساحی و فنی ارائه می دهند تجربه.

در طول برنامه، شما را از آموزگاران متخصص سوسیالیستی که متخصص در زمینه خود هستند، دریافت خواهید کرد. هیچ محدودیتی برای تعداد پیامهایی که می توانید از طریق سیستم پیام رسانی داخلی خود ارسال و دریافت کنید وجود ندارد، و آموزگاران و مشاوران پشتیبانی شما در عرض 24 ساعت از دوشنبه تا جمعه پاسخ خواهند داد.

شبکه جهانی

در دنیای تجارت مدرن، ایجاد یک شبکه جهانی تماسهای حرفه ای برای موفقیت شما ارزشمند است.

در طول برنامه، شما متخصصان با استعداد از صنایع مختلف، بخش ها و فرهنگ های سراسر جهان را ملاقات خواهید کرد. با همکاری در پروژه های گروهی، تمرینات تمرین تیم و بحث های زنده در استودیوی آنلاین شما، چشم انداز و درک شما از تمامی زمینه های کسب و کار از دیدگاه های متنوع فرهنگی را گسترش می دهد و همچنین یک شبکه شخصی از تماس های جهانی را گسترش می دهد که فراتر از آن تجربه علمی

دانشگاه آبریند آنلاین راه ایده آل برای کار، اتصال و ارتباط در دنیای تجارت جهانی امروز را فراهم می کند: شبکه با دانشجویان بین المللی و ارتباط بین مرزها با استفاده از تکنولوژی کسب و کار معاصر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA جهانی

Online پاره وقت October 2018 بریتانیا Aberdeen

MBA (جهانی) از دانشگاه آبریدین تنها برنامه کامل MBA است که توسط یکی از شش دانشگاه باستانی انگلیس ارائه شده است. در حالی که مهارت های اساسی در رهبری، نوآوری، مدیریت تغییر، توسعه استراتژی، فروش و بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد، در کنار همتایان بین المللی خود، رویکردهای رو به جلو و تفکر را به کسب و کار کشف کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا MBA خود را با توجه به اهداف شغلی خود، با انجام تحقیقات و مطالعات موردی در زمینه هایی که به عنوان حرفه ای مورد علاقه شما هستند، به شما نشان دهد. [+]

MBA (جهانی) از دانشگاه آبریدین تنها برنامه کامل MBA است که توسط یکی از شش دانشگاه باستانی انگلیس ارائه شده است.

در حالی که مهارت های اساسی در رهبری، نوآوری، مدیریت تغییر، توسعه استراتژی، فروش و بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد، در کنار همتایان بین المللی خود، رویکردهای رو به جلو و تفکر را به کسب و کار کشف کنید.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا MBA خود را با توجه به اهداف شغلی خود، با انجام تحقیقات و مطالعات موردی در زمینه هایی که به عنوان حرفه ای مورد علاقه شما هستند، به شما نشان دهد.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد مالی

Online پاره وقت October 2018 بریتانیا Aberdeen

کارشناسی ارشد مالی دانشگاه آبریدن تنها برنامه کارشناسی ارشد در برنامه مالی است که توسط یکی از شش دانشگاه باستانی انگلستان ارائه شده است. قبل از رفتن به تخصصهای سریع در حال توسعه مانند Fintech، Big Data، Regulation و International Finance، تمام مهارت های ضروری برای موفقیت حرفه ای در امور مالی را بدست آورید، زیرا درک عمیق تئوری ها، مفروضات و تکنیک های مالی را درک خواهید کرد. این برنامه همچنین به شما می دهد گزینه منحصر به فرد برای کسب اعتبار به سمت مدرک کارشناسی خود را با مطالعه برای اعتبار CFA ®، دادن به شما یک مزیت اضافه در یک بازار کار رقابتی است. [+]

کارشناسی ارشد مالی دانشگاه آبریدن تنها برنامه کارشناسی ارشد در برنامه مالی است که توسط یکی از شش دانشگاه باستانی انگلستان ارائه شده است.

قبل از رفتن به تخصصهای سریع در حال توسعه مانند Fintech، Big Data، Regulation و International Finance، تمام مهارت های ضروری برای موفقیت حرفه ای در امور مالی را بدست آورید، زیرا درک عمیق تئوری ها، مفروضات و تکنیک های مالی را درک خواهید کرد.

این برنامه همچنین به شما می دهد گزینه منحصر به فرد برای کسب اعتبار به سمت مدرک کارشناسی خود را با مطالعه برای اعتبار CFA ®، دادن به شما یک مزیت اضافه در یک بازار کار رقابتی است.... [-]