University of Bath Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بات توسط شورای سلطنتی در سال 1966 تاسیس شده است. دانشگاه ما از منظره یونسکو میراث جهانی زیبای شهر حمام چشم پوشی می کند و محیط محرمانه، حمایتی و الهام بخش برای تحقیق و مطالعه را ارائه می دهد.

سبکی از جامعه دانشگاهی ما از فرهنگ آشتی، سرمایه گذاری، خلاقیت و تنوع بالا می آید. فعالیت های پژوهشی و آموزشی ما بر قدرت علمی ما در علوم، فناوری، مهندسی، مدیریت و علوم اجتماعی متمرکز شده است. در این مناطق، ما یک حلقه فضیلت تحقیق و تعالی تدریس ایجاد کرده ایم و رویکرد متعهدانه و چابک ما با دستور کار جهانی به سرعت در حال تطابق است.

تحقیق ما برنامه های کاربردی با سود اجتماعی و اقتصادی است و در یک روح واقعی همکاری بین المللی و بین رشته ای انجام می شود.

ما رهبران بخش در حال تبدیل اکتشاف به تمرین، سیاست، طراحی، کارآیی و اثربخشی است.

ما اولین دانشگاه انتخابی برای دانشجویان در سراسر جهان هستیم. ما ترکیبی متمایز از شهرت آکادمیک، رکورد فوق العاده کارآموزی فارغ التحصیل، امکانات ورزشی ورزشی جهانی و یک برنامه کامل از فرصت های اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و شخصی را ارائه می دهیم.

اخلاق مشارکت ما، تحقیقات ما، شبکه های میزبانی ما و قابلیت استخدام فارغ التحصیلان / کارشناسی ارشد ما است. فرصت های شغلی در سراسر رشته رشته ما در بین دانشگاه های پیشرو در انگلستان منحصر به فرد است.

ما سهم مثبت در رشد اقتصادی منطقه مان را داریم، حمایت از هر یک در هر 17 شغل و حدود 300 میلیون پوند در تولید ناخالص داخلی بنت و شمال شرقی آمسترست. مرکز نوآوری ما کمک به تنوع اقتصادی مشخصات شهر با انکوب کردن کسب و کارهای با بازده بالا و هماهنگ کردن تعدادی از شبکه های منطقه ای برای بخش های پیشرفته فن آوری است.


ماموریت ما

ماموریت ما ارائه تحقیقات و آموزش در سطح جهانی است، آموزش دانشجویان ما برای تبدیل شدن به رهبران و نوآوران آینده، و از طریق تحقیقات، سرمایه گذاری و نفوذ ما از جمعیت وسیع تر بهره مند شوند.


دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که به عنوان یک مرکز بین المللی تحقیق و آموزش عالی، به دست آوردن تاثیر جهانی از طریق فارغ التحصیلان، پژوهش و مشارکت های استراتژیک به رسمیت شناخته شود.


ارزش های ما

ارزش های ما را می توان در تعهد ما به:

 • ارائه کیفیت و برتری؛
 • پرورش آرزوهای بلند؛
 • حمایت از آزادی برای تحقق بخشیدن به عقل؛
 • مشتاق به بالاترین استانداردهای یکپارچگی علمی و حرفه ای است.
 • کار مسئولانه و با احترام به دیگران؛
 • ترویج برابری، تنوع، انعطاف پذیری و دسترسی؛
 • اتخاذ بهترین تمرین زیست محیطی.

دانشگاه بات - تور از ساختمان ها و تسهیلات از دانشگاه حمام در ویمئو.


آینده ما

طی پنج سال آینده، ما بر این میراث غنی از اختراع، سرمایه گذاری و مشارکت بین المللی برای ایجاد:

 • قدرت تحقیقاتی ما را با استخدام محققان پویا، پرورش استعدادهای خود و تقویت جاه طلبی خود گسترش دهند؛
 • تأکید بر نفوذ بین المللی ما از طریق همکاری های جهانی است که پاسخ های خلاقانه به فرصت های تحقیق و آموزش را ارائه می دهند؛
 • تبدیل شدن به یک رهبر بین المللی در آموزش عالی، جذب تعداد روزافزون مدرک کارشناسی ارشد با افزایش نمونه کارهای معتبر خود را با روش های ابتکاری و جهانی تحویل؛
 • تجربیات کارشناسی ارشد و کارشناسی را غنی سازی کنید و با هدفمند بودن با کارکنان، دانشجویان، کارفرمایان، همکاران و همکاران فارغ التحصیل کنید؛
 • گسترش ظرفیت و قابلیت های خود را با سرمایه گذاری در زیرساخت های جدید، امکانات و فن آوری. با انجام این کار، ویژگی های متمایز تحقیق و تعلیم و تربیت ما نیز افزایش می یابد.


استراتژی های ما

تحقق بخشیدن به تحقیقات

تقویت ظرفیت تحقیقاتی ما از طریق انتصاب های دانشگاهی جدید و سرمایه گذاری، تاثیر و نفوذ ما را افزایش خواهد داد. گسترش دانش آموزان دانشجوی دکترای ما و حمایت از محققان حرفه ای در ابتدای کار، موجبات رشد فرهنگ تحقیقاتی ما را افزایش می دهد و یک خط لوله استعدادی ایجاد می کند. گسترش همکاری های تحقیقاتی ما نمایه ما را افزایش می دهد، دیدگاه های تازه ای ایجاد می کند و فرصت های جدیدی را ایجاد می کند.

مشارکت در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی حصول اطمینان از اینکه منابع فکری ما تاثیرات مطلوبی بر شتاب اقتصادی و نوآوری اجتماعی دارند.


ارائه آموزش تعالی

طراحی برنامه درسی نوآورانه و یادگیری پیشرفته تکنولوژی، کیفیت قابل قبولی تحویل ما را حفظ خواهد کرد. مشارکت با دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ما به افزایش مداوم آموزش و یادگیری ما اطلاع می دهد. درگیر شدن با کارفرمایان و سازمان های حرفه ای، پاسخ ما به مهارت های تغییر در محل کار را تسهیل می کند. شناخت و توسعه تعالی در عمل تدریس سطح رضایت دانشجویان را افزایش می دهد و از آرمان های حرفه ای افرادی که مسئول تحویل آن هستند حمایت می کند. تجزیه و تحلیل اهداف شغلی فارغ التحصیلان و کارشناسان تحصیلات تکمیلی، اطمینان حاصل خواهد کرد که ما به چشم انداز اشتغال اضافه می کنیم. سرمایه گذاری در فن آوری های دیجیتال و زیرساخت های جدید به ما کمک خواهد کرد تا تقاضای بالا برای ارائه خدمات ما و اتخاذ رویکردهای آموزشی جدید را برآورده کنیم.


ارتقاء مشارکت و همکاری بین المللی

تقویت همکاری های رسمی ما با دانشگاه های برجسته بین المللی و سیاست گذاران شبکه های بین المللی ما را تقویت و نفوذ خود را گسترش می دهد. افزایش تحرک و حمایت بین فرهنگی برای محققان و پژوهشگران حرفه ای اولیه، به بهبود مشخصات بین المللی خود و گسترش شبکه های پژوهشی کمک می کند. حمایت از فرصت های تحقیقاتی دوجانبه و چندجانبه مشترک، سمپوزیوم ها و همکاران شبکه های بین المللی ما را تقویت خواهد کرد. گسترش فرصت های تحصیلات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به دانش آموزان ما کمک می کند تا توانایی شغلی خود را در بازار استخدام جهانی افزایش دهند و شبکه های آینده را ایجاد کنند.


جذب و حمایت از بهترین دانش آموزان از زمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی

ارائه یک محیط فراگیر که پیش نیازهای مختلف پشتیبانی از دانشجویان مختلف دانشجویی را به دانش آموزان فردی برای دستیابی به توانایی های خود کمک می کند. با همکاری مدارس و کالج های شریک جهت بالا بردن آرزوهای جوانان با استعداد و اطمینان از داشتن دانش و مهارت های پیشین برای بهره مند شدن از ما، ما برای رسیدن به اهداف مشارکت گسترده به ما کمک خواهیم کرد. تقویت هدفمند و همکار ما، پشتیبانی از شبکه برای دانش آموزان از زمینه های زیر نشان داده شده کمک خواهد کرد که ما برای حفظ رکورد برجسته ما برای حفظ دانش و موفقیت دانش آموزان.


تجربه دانشجویی را در مشارکت با یک دانشجوی دانشجویی افزایش دهید

کار با همکاری اتحادیه دانشجویان اطمینان حاصل خواهد کرد که صدای دانشجو تصمیم گیری را اعلام می کند و تمام دانش آموزان، دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دریافت خدمات رفاهی با کیفیت بالا، پشتیبانی روحانی و تحصیلی. همچنین از ارائه فرصت هایی برای توسعه مهارت های شخصی، حرفه ای و تحصیلی و تعامل با فعالیت های اجتماعی، تفریحی و داوطلب حمایت می کند. تقویت فعالیت های القاء ما، انتقال دانش آموزان به زندگی دانشگاه و انتقال دانش آموزان به تحصیلات تکمیلی را پشتیبانی می کند. سرمایه گذاری در حمایت از استخدام، یک جنبه برجسته و متمایز از ارائه ما را تقویت خواهد کرد.


توسعه ظرفیت زیرساخت های فیزیکی ما و فناوری اطلاعات برای پاسخ دادن به تغییرات در حجم و ماهیت فعالیت های ما

ما با همکاری با تعدادی از مقامات محلی و مشارکت های سازمانی محلی، خواهیم ساخت زیرساخت های فیزیکی ما را برای حمایت از رشد قدرت تحقیقاتی ما و پاسخگویی به تقاضا از دانشجویان پیش دبستانی و کارشناسی ارشد تحصیلات تکمیلی. اتخاذ فن آوری های جدید دیجیتال و افزایش انعطاف پذیری زیرساخت های فناوری اطلاعات ما به اهمیت بنیادین فناوری اطلاعات به تمامی جنبه های فعالیت های ما، و نیز حمایت از گسترش آموزش های آنلاین و ترکیبی ما پاسخ خواهد داد.


توانایی مردم ما را برای ارائه اهداف ما و انعطاف پذیری به نیازهای متغیر توسعه دهیم

استخدام بهترین افراد و حمایت از آنها برای تحقق بخشیدن به تمام توان خود، به ما کمک خواهد کرد تا برتری را ارائه دهیم. سرمایه گذاری در رهبری و ظرفیت مدیریت ما به ما کمک می کند تا از همکاران حمایت کنیم تا به انعطاف پذیری نیازهای دانشجویان و سایر ذینفعان پاسخ دهند.


ظرفیت مالی را برای ارزیابی منابع در تحقیقات و آموزش ارائه کنید

تامین مازاد مالی ما را قادر به سرمایه گذاری در آینده خواهد کرد، تقویت توان تحقیقاتی ما، گسترش نفوذ بین المللی ما، رشد جمعیت ماورالطبیعه و حفظ کیفیت تجربه دانشجویی. سرمایه گذاری انتخابی و تخصیص منابع تاثیر فعالیت های ما را بهینه می کند. به دست آوردن هدف جمع آوری 50 میلیارد پوند سالیانه ما، ما را قادر می سازد تا تحویل سرمایه گذاری در قدرت تحقیقاتی و امکانات جدید برای افزایش تجربه دانش آموزان را تسریع بخشیم.


ویژگی های ما

ویژگیهایی که جوایز جامعه ما عبارتند از:

عزم به اکسل :

مکان ها

حمام

Address
Claverton Down
BA2 7AY حمام, انگلستان, بریتانیا

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited