University of Essex Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به University of Essex Online خوش آمدید اگر میخواهید حرفه حرفه ای خود را بهبود ببخشید، دوره های آنلاین آموزش آنلاین خود و دوره های تحصیلات تکمیلی بعضی از شیوه های مقرون به صرفه، راحت و انعطاف پذیر برای انجام آن هستند. هر دو آموزش و پرورش و حرفه شما را بدون توجه به موقعیت جغرافیایی، کار یا تعهدات شخصی افزایش دهید.

با تحصیل در یک دوره University of Essex Online ، شما شرایط تحصیلی خود را از یک دانشگاه عالی بریتانیا دریافت خواهید کرد و به تمام حمایت های آموزشی که می خواهید در محوطه دانشگاه دریافت کنید دسترسی داشته باشید.

چرا با University of Essex Online ؟

  • تقویت حرفه خود و کسب درآمد با مهارت هایی که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار هستند.
  • تدریس کیفیت از متخصصان صنعت همراه با آخرین تکنولوژی آموزشی آنلاین.
  • ما به طور مرتب رضایت کلی دانشجویان را از نظر سنجی مستقل ملی دانشجویان دریافت کردیم، که برای رضایت دانشجویان در سال 2019 نمره 89 درصد را دریافت می کند.

دربارهی ما

ما دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد آنلاین را به دانشجویان بریتانیا و بین المللی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد تا از یک رویکرد انعطاف پذیر برای مطالعه استفاده کنند، در حالی که حفظ کیفیت و حمایت شما از یک دانشگاه برتر انگلستان انتظار می رود.

دوره های آموزش ساخت از راه دور ما به شما امکان می دهد تا با استفاده از یک محیط یادگیری مجازی منحصر به فرد ، به سمت مدرک خود کار کنید و هنوز هم به کلیه پشتیبانی ها و امکاناتی که انتظار دارید در دانشگاه دریافت کنید ، دسترسی داشته باشید. این که آیا شما یک دانشجویی هستید که به دنبال ارتقاء حرفه ای خود هستید یا یک مربی مدارس که در هنگام تحصیل برای یک مدرک تحصیل درآمدی و تجربه کاری ارزشمند را انتخاب کرده است ، مطالعه آنلاین روشی مقرون به صرفه ، مناسب و انعطاف پذیر برای انجام آن است.

مکان ها

کلشستر

Address
University of Essex Online,
West Gate,
6 Grace Street

LS1 2RP کلشستر, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

MBA
دانشنامه کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MSc)