University of Hull Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا به دنبال الهام و چالش برای موفقیت در مدرک خود هستید؟ University of Hull Online گزینه مناسبی است. شما از فرصت های تعالی و فرصت های شغلی که در آن شهرت یافته ایم برخوردار می شوید. به علاوه انعطاف پذیری مطالعه آنلاین.

با University of Hull Online ، تدریس متخصص ، فرصت ها و الهام بخش لازم برای موفقیت را بدست می آورید.

مطالعات خود را در اطراف کار و سایر تعهدات متناسب کنید ، زیرا مهارت ها و دانش قابل جابجایی را که کارفرمایان برای آنها ارزش قائل هستند به دست می آورید.

چرا به ما بپیوندید؟

جایزه نقره ای برای تعالی آموزش ما در سال 2018 *
* در چارچوب تعالی تدریس به نقره ای اعطا شد که از تعالی در تدریس و یادگیری در دانشگاه ها و کالج های انگلستان برخوردار است

نام در 50 موسسه برتر انگلستان برای قدرت تحقیق توسط Times Higher Education

9/95٪ دانش آموزان 6 ماه پس از فارغ التحصیلی در محل کار یا تحصیل بیشتر هستند **
** مهاجران درجه اول اقامت انگلیس؛ مقصد ترک تحصیلات عالی ، برای سال تحصیلی 2016/17 منتشر شده توسط آژانس آمار آموزش عالی 2018.

قدم بعدی را در حرفه خود بردارید

آیا به دنبال الهام و چالش برای موفقیت در مدرک خود هستید؟ University of Hull Online گزینه مناسبی است. شما از فرصت های تعالی و فرصت های شغلی که در آن شهرت یافته ایم برخوردار می شوید. به علاوه انعطاف پذیری مطالعه آنلاین.

در اینجا برخی از دلایل پیوستن به ما آورده شده است.

 • در سفر شغلی خود شروع به کار کنید. تمام دوره های ما با در نظر گرفتن اشتغال طراحی شده است. در طول مطالعات خود ، مهارتهای مرتبط و قابل انتقال را می آموزید که کارفرمایان برای آنها ارزش قائل هستند.
 • CV خود را برجسته کنید. ما با صنعت ، دولت و سایر شرکای خود روابط نزدیک داریم. این امکان را برای شما فراهم می کند که به دانش واقعی دنیای واقعی برای افزایش CV خود دسترسی پیدا کنید.
 • با هم خوب باشید. دوره های آنلاین ما شما را به یک جامعه جهانی از دانشجویان هم فکر متصل می کند. شما می توانید دانش و دیدگاههای ارزشمند را هنگام تحصیل با همسالان خود به اشتراک بگذارید.
 • دوستان مادام العمر شوید. روابطی که شما هنگام تحصیل با ما ایجاد می کنید با پایان دوره خود پایان نمی یابد. با ما ، شما راهنمایی شغلی مادام العمر دارید. و دسترسی به شبکه جهانی فارغ التحصیلان 85000 نفری ما.
 • به لیست دستاوردهای ، رهبران ، تأثیر گذاران و متخصصان ما بپیوندید. فارغ التحصیلان ما شامل تام واتسون ، معاون رهبر حزب کارگر هستند. جرمی دراخ ، رئیس اجرایی Sky UK؛ و دیم ایلانور کینگ ، قاضی دادگاه تجدید نظر انگلیس و ولز.
 • به تغییر جهان کمک کنید. در دانشگاه هال ، ما متعهد هستیم که به شما کمک کند تدریس و پشتیبانی لازم را برای کمک به شما در ایجاد یک دنیای بهتر به شما ارائه دهیم. به همین دلیل شعار ما "لمپاداس فرنس" است که با عنوان "حمل نور یادگیری" ترجمه شده است. بیا با ما باش!Woman working by a windowاندرو نیل / Unsplash

یادگیری انعطاف پذیر آنلاین

در University of Hull Online ، مدرسان متخصص ما شما را برای رسیدن به اهداف خود ترغیب می کنند.

در هنگام تحصیل در دوره های آنلاین پاره وقت ، نیازی به استراحت از کار یا تعهدات شخصی ندارید.

دلایل مطالعه آنلاین با ما

 • طبق شرایط خود مطالعه کنید. شما از طریق دسک تاپ یا رایانه لوحی خود ، بدون هزینه اضافی ، به تمام مواد درسی خود دسترسی آسان آنلاین دارید.
 • تعادل کار و زندگی خود را حفظ کنید. با مباحث قابل کنترل در هفته ، می توانید مطالعات خود را در مورد کار و تعهدات شخصی خود برنامه ریزی کنید.
 • بخشی از یک جامعه جهانی باشید. دانش و دیدگاه خود را با همسالان در سراسر جهان به اشتراک بگذارید و شبکه های حرفه ای جهانی را بسازید.
 • پشتیبانی اختصاصی. شما به یک مشاور دانشجویی اختصاصی دسترسی دارید تا در هر زمان که بخواهید ، با مطالعات خود به شما کمک کند.

چگونه کار می کند

 • در حالی که یاد می گیرید درگیر شوید. مطالعات شما شامل ترکیبی تعاملی از تابلوهای بحث و گفتگوی آنلاین ، سخنرانی های در صورت تقاضا و وبینارهای زنده است.
 • در صورت نیاز از مربیان خود کمک بگیرید. از طریق بستر یادگیری آنلاین ما ، شما به پشتیبانی و بازخورد معلم خود دسترسی آسان دارید.
 • تکالیف خود را بصورت آنلاین ارسال کنید. دیگر نیازی به نگرانی در مورد هزینه های مسافرتی ، ویزا یا زمان تعطیل کار نیست. همه تکالیف بصورت آنلاین ارسال و درجه بندی می شوند.
 • با نیازهای اساسی سخت افزار و نرم افزار شروع کنید. ما تجربه یادگیری آنلاین شما را تا حد امکان بدون دردسر می سازیم.
 • همانطور که می روید پرداخت کنید یا پیش پرداخت می کنید. ما گزینه های پرداخت انعطاف پذیر را ارائه می دهیم تا بتوانید امور مالی خود را مدیریت کنید.

مکان ها

پوست

Address
پوست, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها