توضیحات رسمی را مطالعه کنید

راه های جدید یادگیری، راه های جدید برای ایجاد تغییر

دانشگاه ساسکس در سال 1961 تاسیس شده و شهرت زیادی برای ارائه آموزش عالی در سطح جهانی دارد. دوره های آموزشی از راه دور ما فرصتی برای تحصیل در ساسکس، از هر کجا که در دنیا هستید، به شما ارائه می دهیم.

ما یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده هستیم، که در آن دانشگاه ها و دانشجویان برجسته ای از بیش از 100 کشور در سراسر جهان را جذب می کند. ما به چالش کنوانسیون، ایده های رادیکال و مترقی را برای ارائه دانش آموزان به تجربه آموزش متمایز ترغیب می کنیم.

هدف ما ارتقاء زندگی دانشجویان ما است و آنها را به ابزارهایی برای مشارکت و تغییر در جهان تبدیل می کند.

"انگیزه اصلی من برای مطالعه کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی، کسب مهارت های حرفه ای تر است و دانش من را توسعه می دهد. راحتی و انعطاف پذیری آموزش آنلاین واقعا به من احترام می گذارند. با مطالعه آنلاین من می توانم به راحتی مطالعه و کار کنم. "

کاترین هوانگ - بازاریابی دیجیتال و بازاریابی بین المللی MSc (آنلاین) دانش آموز، ونکوور، کانادا.

 • حرفه ای خود را تقویت کنید
  به موضوعی که شما را جذاب می کند، و بیشتر حرفه ای خود را با مهارت هایی که کارفرمایان در سراسر جهان مورد تمجید قرار داده اند، عمیق تر کنید.
 • آموزش آنلاین
  دوره 100٪ آنلاین و با شش سال یکبار شروع می شود، دوره های ما به شما فرصتی برای شروع دوره خود را می دهد زمانی که دوست دارید و در زمان خود مطالعه از خانه خود را.
 • حمایت از مطالعات شما
  از تیم آنلاین موفقیت آمیز دانشجویان ما که از شما در سفر از ثبت نام تا فارغ التحصیلی حمایت می کند، بهره مند شوید.
  learn, student, laptopGeralt / Pixabay

مطالعه آنلاین با ساسکس

ما درک می کنیم بسیاری از دانش آموزان ما برای مطالعه یک دوره تحصیلات تکمیلی برای ارتقای حرفه ای خود انتخاب می کنند. دوره های کارشناسی ارشد آنلاین ما با تمرکز بر قابلیت های کاری طراحی شده اند. ما اطمینان داریم که آموزش و یادگیری عملی است، تمرکز بر مطالعات موردی در دنیای واقعی و ارائه مهارت هایی که می توانید به طور مستقیم در محل کار انجام دهید.

دوره آنلاین 100٪ آنلاین آموزش داده می شود، دوره های آموزش از راه دور ما انعطاف پذیری را در اختیار شما قرار می دهیم که در اطراف زندگی و حرفه شما قرار دارد. ماژول ها با استفاده از یک مدل چرخ فلک تحویل داده می شوند، این بدان معنی است که اگر شما هر زمان که بخواهید از تحصیل خود بگذرید، می توانید به سادگی "گام به گام" این دوره و پیوستن دوباره به آن، زمانی که مجددا به تحصیلات خود اختصاص دهید .

تدریس توسط دانشگاهیان و متخصصان انجام می شود که پیشگام پیشرفت های علمی و توسعه روش های جدید تفکر در مورد جهان هستند. همانطور که در دوره های دانشگاهی ما، شیوه ی یادگیری واضح ساسیکس از طریق هر دوره کارشناسی ارشد اجرا می شود. شما تشویق میشوید که فراتر از آن فکر کنید و نکته را به چالش بکشید.

با مطالعه در یک محیط مجازی در کلاس درس، مهارت های اضافی زیادی را به دست می آورید که توسط کارفرمایان در دنیای دیجیتال امروز ارزشمند است. شما با پروژه های مجازی و درون تیم های مجازی، با دانش آموزان دیگر در مناطق مختلف زمانی در سراسر جهان کار می کنند. شما اطمینان دارید که در سیستم عامل های دیجیتال کار می کنید و یک قهرمان دیجیتال درون سازمان شما هستید.

با در دسترس بودن دسترسی به اینترنت به طور جدی در ذهن، دوره های ما برای دانش آموزان از تمام توانایی های فیزیکی و شناختی در تمام جغرافیایی ها ساخته شده است.

و با یک تجربه انسانی که جایگزین غیر شخصی از یادگیری از راه دور می شود، دوره های آنلاین ما یک شبکه جهانی از دانش آموزان را از طریق یادگیری و گروه های بحث و گفت وگو به اشتراک می گذارد.

کارشناسی ارشد آنلاین ما در اینجا برای دانش آموزان در همه جا است که می خواهند خود نوع تغییر را ایجاد کنند.

* زمان حداکثر زمان تعویض برای دوره ها.117651_notes-macbook-study-conference.jpgتصاویر پس زمینه عکس / Pexels

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Sussex Online

این مؤسسه با ارائه رویکرد متقابل بین رشته ای به مطالعه فساد، سه سوال اساسی را مطرح می کند؛ فساد چیست، چقدر از آن وجود دارد، و چه باید کرد تا با آن مبارزه کرد؟ بررسی فساد ... [+]

این مؤسسه با ارائه رویکرد متقابل بین رشته ای به مطالعه فساد، سه سوال اساسی را مطرح می کند؛ فساد چیست، چقدر از آن وجود دارد، و چه باید کرد تا با آن مبارزه کرد؟

بررسی فساد و ضد فساد از منظر حقوق، انسان شناسی، اقتصاد، مطالعات توسعه، جامعه شناسی و علوم سیاسی؛ شما دانش تئوریک و آموزش عملی لازم برای درک پیچیدگی های تعریف، اندازه گیری و مبارزه با فساد را خواهید گرفت.

با گذشت یک سال (ژانویه، مارس، مه، جولای و نوامبر)، می توانید این دوره را زمانی که دوست دارید و در زمان خود مطالعه می کنید، از خانه خود شروع کنید.... [-]

بریتانیا London
ژوئیه 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 - 4 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Sussex Online

مؤسسات بازرگانی بین المللی بازاریابی سوسیالکس برای کارکنان مشغول به کار، مهارت های لازم را برای ارائه استراتژی های بازاریابی جهانی و طراحی کمپین های چند کانالی با تأثیر ا ... [+]

مؤسسات بازرگانی بین المللی بازاریابی سوسیالکس برای کارکنان مشغول به کار، مهارت های لازم را برای ارائه استراتژی های بازاریابی جهانی و طراحی کمپین های چند کانالی با تأثیر ارائه می کنند.

با تمرکز بر مدیریت بازاریابی جهانی، رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل، شما آماده برای موفقیت حرفه ای در این بخش سریع و هیجان انگیز آماده خواهید شد.

با شش تاریخ شروع یک سال (ژانویه، مارس، می، ژوئیه، سپتامبر و نوامبر)، می توانید این دوره را شروع کنید زمانی که دوست دارید و در زمان خود مطالعه می کنید، از خانه خودتان.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 4 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Sussex Online

مؤسسات سیاست انرژی ما ارائه می دهد آموزش متخصصان علوم مختلف بین رشته ای در زمینه سیاست های انرژی متمرکز و متمرکز بر چالش تغییر آب و هوا و نقش نوآوری است. از دانشگاهیان مش ... [+]

مؤسسات سیاست انرژی ما ارائه می دهد آموزش متخصصان علوم مختلف بین رشته ای در زمینه سیاست های انرژی متمرکز و متمرکز بر چالش تغییر آب و هوا و نقش نوآوری است.

از دانشگاهیان مشهور بین المللی از گروه تحقیقات سیاست علمی ساسکس مطلع شوید که تاثیر جهانی و طراحی و راهبری راه حل های آینده ی پایدار را دارند.

100٪ آنلاین آموزش داده می شود، شما دانشجویان، دانشگاهیان و محققان از سراسر جهان می گردید که مهارت و تجربه خود را به کلاس مجازی می رسانند. و با شش تاریخ شروع یک سال (ژانویه، مارس، می، ژوئیه، سپتامبر و نوامبر)، می توانید این دوره را شروع کنید زمانی که دوست دارید و در زمان خود مطالعه می کنید، از خانه خودتان.... [-]

بریتانیا London
ژانویه 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 - 4 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Sussex Online

دانشگاه ساسکس به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته در جهان برای تحقیق در زمینه پایداری و نوآوری به رسمیت شناخته شده است. با استفاده از تخصص های سه دانشگاه از واحدهای تحقیقا ... [+]

دانشگاه ساسکس به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته در جهان برای تحقیق در زمینه پایداری و نوآوری به رسمیت شناخته شده است.

با استفاده از تخصص های سه دانشگاه از واحدهای تحقیقاتی معروف، واحد تحقیقات سیاست علمی، دانشکده مطالعات جهانی و موسسه مطالعات توسعه، این دوره متمایز رویکرد بین رشته ای به مطالعه پایداری ارائه می دهد.

با شش تاریخ شروع یک سال (ژانویه، مارس، مه، جولای، سپتامبر و نوامبر)، می توانید این دوره را زمانی که دوست دارید و در زمان خود مطالعه می کنید، از خانه خود شروع کنید.... [-]

بریتانیا London
ژوئیه 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 - 4 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی