University of Liverpool Online Programmes

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی

دانشگاه لیورپول یک دانشگاه تحقیقاتی جهانی است که در سال 1881 تاسیس شد و در 200 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. * این دانشگاه یکی از مراکز بزرگ تحقیق، دانش و نوآوری است و یکی از اعضای معتبر Russell Group of UK دانشگاه های تحقیقاتی شهرت پیشگامان آن، دانشجویان و استادان را از سراسر جهان جذب می کند.

از سال 2000، این دانشگاه تحصیلات تکمیلی را - به طور کامل آنلاین - به کارکنان حرفه ای در سرتاسر جهان انجام داده است، که آنها را قادر می سازد تا حرفه خود را بهبود بخشیده و در جوامع خود تاثیر بگذارد. در طول این مدت، در همکاری با آموزش آنلاین برندگان جایزه، دانشگاه به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات 100٪ فارغ التحصیلی آنلاین برای حرفه ای ها تبدیل شده است.

امروزه حدود 8،000 دانشجو از بیش از 160 کشور در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دکترا یا یک ساله تحصیلات تکمیلی با دانشگاه لیورپول هستند. 10،000 دیگر نیز فارغ التحصیل شده اند و به شبکه بین المللی فارغ التحصیلان بین المللی رسیده است که از بیش از 200،000 دانشگاه و فارغ التحصیلان آنلاین می باشد.

* دانشگاه لیورپول به طور مرتب در 200 دانشگاه برتر دنیا در چندین جدول اصلی دانشگاه ثبت شده است:

رتبه بندی جهانی رتبه های تحصیلی بار 2017-2018 - 177؛ QS دانشگاه جهانی رتبه بندی ® 2017-18 - 173؛ رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی (ARWU) 2017 - در بالای 150.

دلایل اصلی انتخاب یک برنامه دانشگاهی دانشگاه لیورپول

سه جنبه کلیدی، برنامه های University of Liverpool Online Programmes متمایز می کند:

شهرت جهانی دانشگاه

 • رتبه بندی در 200 دانشگاه برتر جهان *
 • عضو گروه معتبر Russell از دانشگاه های تحقیقاتی پیشرو در انگلستان است
 • برگزاری مدرک و مدارک تحصیلی از موسسات حرفه ای پیشرو مانند AACSB، APHEA و BPS

یک تجربه یادگیری مشارکتی

 • یک محیط یادگیری جذاب، تعاملی و همکاری
 • بازخورد مستقیم از دانشکده و همسالان، پشتیبانی از تیم های پشتیبانی اختصاصی ما
 • دانش و مهارت هایی که می توانید بلافاصله برای تاثیر حرفه ای استفاده کنید

رویکرد بین المللی رهبری تحقیقاتی

 • برنامه هایی که برای افزایش تفکر انتقادی و مهارت های تحقیقاتی طراحی شده اند
 • برنامه درسی بین المللی با دانشجویان آنلاین و اعضای هیئت علمی بیش از 160 کشور
 • دسترسی به اینترنت 100٪، اجازه می دهد تا از هر کجا که هستید، مطالعه کنید

دانشگاه لیورپول یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی با یک میراث غنی در دانشگاه ها و شهرت جهانی برای نوآوری های تحقیقاتی است. این دانشگاه در سال 1881 تاسیس شده است، عضو گروه راسل گروه پیشرو در انگلستان است و از سال 2000 متخصصان حرفه ای در سراسر جهان را در یک کلاس آنلاین نوآورانه متصل کرده است.

امروز، دانشگاه ارائه می دهد مجموعه ای از برنامه های آنلاین به طور کامل آنلاین استاد و دکترا، ارائه حرفه ای کار با انعطاف پذیری برای مطالعه در سراسر جهان - بدون وقفه حرفه ای خود را. دانش آموزان می توانند با همکاری یکدیگر در محیط یادگیری بین المللی و تعاملی، دانش، مهارت و بینش را بدست آورند تا به آنها در رسیدن به اهداف شغلی خود دست یابند و تاثیرات حرفه ای خود را افزایش دهند.

در حال حاضر حدود 8000 نفر در حال تحصیل در دانشگاه هستند و 10 هزار نفر دیگر نیز فارغ التحصیل شده اند. پیوستن به آنها برای ایجاد دانش و شبکه بین المللی خود و به دست آوردن درجه ای که می توانید افتخار کنید!

* دانشگاه لیورپول به طور مرتب در 200 دانشگاه برتر دنیا در چندین جدول اصلی دانشگاه ثبت شده است:

رتبه بندی جهانی رتبه های تحصیلی بار 2017-2018 - 177؛ QS دانشگاه جهانی رتبه بندی ® 2017-18 - 173؛ رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی (ARWU) 2017 - در بالای 150.

مطالعه از هر کجا که هستید ...

مطالعه از هر کجا که هستید فارغ التحصیل از یک دانشگاه جهانی با شهرت و رویکرد جهانی. همه برنامه های آنلاین دانشگاهی از ابتدا تا انتهای آنلاین در دسترس هستند. شما می توانید در کلاس درس مجازی از خانه خود، از دفتر خود، در سفر - هر جا و هر زمان که شما اتصال به اینترنت دارید، دسترسی پیدا کنید.

مطالعه آنلاین با دانشگاه شما را مسئول مطالعات شما می کند. شما می توانید هر جا، هر زمان و حتی تفریح ​​را بین ماژول های برنامه مطالعه کنید.

حمایت از داستان

دانشگاه لیورپول یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی 100٪ فارغ التحصیلان آنلاین برای کار حرفه ای است و حدود 8،000 دانشجوی آنلاین را از بیش از 160 کشور جهان در سراسر جهان می آموزد.

دانشگاه لیورپول در 200 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. *

* همانطور که در فهرست دستاورد بین المللی دانشگاه ها، منتشر شده توسط انجمن بین المللی دانشگاه ها (2014) است.

* دانشگاه لیورپول به طور مرتب در 200 دانشگاه برتر دنیا در چندین جدول اصلی دانشگاه ثبت شده است:

رتبه بندی جهانی رتبه های تحصیلی بار 2017-2018 - 177؛ QS دانشگاه جهانی رتبه بندی ® 2017-18 - 173؛ رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی (ARWU) 2017 - در بالای 150.

دانشگاه لیورپول عضو Russell Group به رهبری تحقیقاتی بریتانیا است و در 200 دانشگاه برتر در سراسر جهان در چندین جدول برتر لیگ برتر رتبه بندی می کند:

 • رتبه بندی جهانی رتبه های تحصیلی بار 2017-2018 - 177
 • QS World University Rankings® 2017-18 - 173
 • رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی (ARWU) 2017 - در بالای 150.

دانشگاه لیورپول در رتبه بندی دانشگاه های جهان (ARWU) 2017 در 150 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده است.

دانشگاه لیورپول رتبه 177 در رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه جهانی در 2017-2018 را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه لیورپول رتبه 173 رتبه جهانی در رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال های 2017 تا 17 است.

دانشگاه لیورپول دارای بیش از 222،000 دانشگاه و فارغ التحصیلان آنلاین در سراسر جهان است.

بیش از 10،000 نفر از برنامه های آموزشی دانشگاه لیورپول فارغ التحصیل شده اند.

دانشکده مدیریت دانشگاه لیورپول یک عضو معتبر بین المللی AACSB است - انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی (AACSB). فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *

* بسیاری از کشورها دارای مجوز رسمی خود هستند و شناخت درجه آنها از کشور به کشور متفاوت است. اگر در بیرون از انگلستان زندگی می کنید، لطفا کشور مورد نیاز خود را برای تأیید شناسایی برنامه خود بررسی کنید.

اعتباربخشی

کارشناسی ارشد آنلاین برای کارشناسان حرفه ای

دانشگاه لیورپول در مقطع تحصیلات تکمیلی دارای تحصیلات مشابهی است و به عنوان معادل آن به فارغ التحصیلان تحصیل می شود. این موضوع در مورد تمام برنامه های تحصیلات تکمیلی آنلاین دانشگاهی اعمال می شود.

وضعیت دانشگاه به عنوان یک موسسه رتبه بندی بریتانیا در سال 1903 زمانی که اولین بار به منشور سلطنتی رسید.

آژانس تضمین کیفیت تحصیلات عالی (QAA) - سازمان نظارت و ارزیابی کیفیت و استانداردهای تحصیلات عالی در انگلستان - در "بررسی آموزش عالی: دانشگاه لیورپول، نوامبر 2015"، در فوریه 2016 منتشر شده است که دانشگاه لیورپول با تمام انتظارات بریتانیا در مورد استانداردها و کیفیت مواجه است.

مدارک تحصیلی ما در سطح دانشگاهی انگلستان به طور گسترده در سطح بین المللی شناخته شده است. شما می توانید این را با تماس با دولت دولتی مناسب در کشور خود بررسی کنید.

مجوز حرفه ای

اعتباربخشی مدرسه مدرسه - AACSB

دانشگاه لیورپول یکی از اعضای معتبر AACSB بین المللی است - انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی (AACSB). فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *

* بسیاری از کشورها دارای مجوز رسمی خود هستند و شناخت درجه آنها از کشور به کشور متفاوت است. اگر در بیرون از انگلستان زندگی می کنید، لطفا کشور مورد نیاز خود را برای تأیید شناسایی برنامه خود بررسی کنید. براساس اطلاعات راهنمای مدرسه کسب و کار سال 2017 که توسط AACSB منتشر شده است، 786 مدرسه کسب و کار، اعتبار نامه AACSB را از حدود 16،536 مدرسه کسب و کار در سراسر جهان به دست آورده اند. (راهنمای کسب و کار مدرسه کسب و کار 2017 را می توان در www.aacsb.edu یافت).

* بر اساس اطلاعات کسب و کار مدرسه کسب و کار 2017 که توسط AACSB منتشر شده است، 786 مدرسه کسب و کار، اعتبار نامه AACSB را از حدود 16،536 مدرسه کسب و کار در سراسر جهان به دست آورده اند. (راهنمای کسب و کار مدرسه کسب و کار 2017 را می توان در www.aacsb.edu یافت).

اعتباربخشی برنامه مدیریت

علاوه بر مدرک اعتباربخشی AACSB مدرسه مدیریت لیورپول، دو برنامه دارای اعتبار خاصی هستند: *

 • پنج مدرک اصلی مدرک Liverpool Online MBA توسط سیستم EFMD Online Certification Course (EOCCS) ارزیابی و تایید شده است. این اولین برنامه کامل MBA آنلاین با دوره های تأیید شده توسط EOCCS است. تا اواسط سال 2017، تنها 10 موسسه در سراسر جهان صدور گواهینامه را کسب کرده اند.
 • اعتباربخشی مؤسسه تأمین تدارکات و تأمین (CIPS) برای کارشناسی ارشد آنلاین در عملیات و مدیریت زنجیره تامین. اعتبار نامه CIPS یک اعتبار حرفه ای شناخته شده است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان به طور خودکار واجد شرایط درخواست برای پیوستن به شبکه ای از 115000 نفر از تامین کنندگان تهیه و عرضه حرفه ای از سراسر جهان هستند که از عضویت CIPS بهره مند شوند. *

* بسیاری از کشورها دارای مجوز رسمی خود هستند و شناخت درجه آنها از کشور به کشور متفاوت است. اگر در بیرون از انگلستان زندگی می کنید، لطفا کشور مورد نیاز خود را برای تأیید شناسایی برنامه خود بررسی کنید.

اعتباربخشی برنامه بهداشت

دانشگاه لیورپول استاد آنلاین برنامه های بهداشت عمومی توسط APHEA، آژانس برای اعتباربخشی آموزش بهداشت عمومی تایید شده است. *

* بسیاری از کشورها دارای مجوز رسمی خود هستند و شناخت درجه آنها از کشور به کشور متفاوت است. اگر در بیرون از انگلستان زندگی می کنید، لطفا کشور مورد نیاز خود را برای تأیید شناسایی برنامه خود بررسی کنید.

PMI ارائه دهنده آموزش ثبت شده

این دانشگاه توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI) مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

اعتباربخشی برنامه روانشناسی

دانشگاه لیورپول آنلاین در برنامه روانشناسی توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) معتبر است. *

* بسیاری از کشورها دارای مجوز رسمی خود هستند و شناخت درجه آنها از کشور به کشور متفاوت است. اگر در بیرون از انگلستان زندگی می کنید، لطفا کشور مورد نیاز خود را برای تأیید شناسایی برنامه خود بررسی کنید. کارشناسی ارشد روانشناسی یک برنامه مجوز نیست و فرد را برای تبدیل شدن به یک روانشناسی مجاز یا مشاور حرفه ای بدون آموزش اضافی آماده نمی کند. لطفا نقشه شغلی را برای جزئیات بیشتر مرور کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Law LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا Liverpool UK Online + {تعداد} بیشتر

هدف کلی برنامه MBA ما این است که به شما آموزش عالی و صلاحیت تحصیلات تکمیلی در تمام جنبه های مدیریت ارائه دهد. [+]

خودتان را با دانش و مهارت های استراتژیک که باید در مسیر کسب و کار دگرگون کننده امروز قرار دهید، خودتان بسازید. با لیورپول MBA آنلاین، می توانید در حین تحصیل به صورت دیجیتالی با یک دانشگاه جهانی و برای نوآوری و هدایت به کسب و کار خود ادامه دهید. شما با ایجاد ارتباطات جدید با اعضای هیات علمی بین المللی و متخصصان کسب و کار، امکان برقراری ارتباط جدید خواهید داشت - مبادله بینش، کشف راه حل مسائل مربوط به کسب و کار در دنیای واقعی و آزمایش ایده های جدید در محل کار. سبک رهبری خود را با یادگیری با دانشگاه راسل گروه آشنا کنید، از سال 2001 متخصصان کسب و کار در یک کلاس 100٪ آنلاین MBA شرکت کرده اید.... [-]


کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در حسابداری و مالی بین المللی

Online تمام وقت 3 - 4  زمان ثبت نام باز است بریتانیا Liverpool UK Online + {تعداد} بیشتر

پیشرفت چشم انداز حرفه ای خود را با یک مدرک آنلاین کاملا در حسابداری و مالی بین المللی است که طراحی شده است به شما درک عمیق از جهان حسابداری بین المللی و مالی است. این برنامه به شما کمک خواهد کرد. [+]

مهارت های پیشرفته برای حرفه ای خود را با یک مدرک کاملا آنلاین در حسابداری و مالی بین المللی که به شما درک عمیق از دنیای حسابداری و مالی بین المللی را ارائه می دهد، به دست بیاورید. این برنامه به شما کمک خواهد کرد که مهارت های حسابداری و مدیریت استراتژیک و تاکتیکی مورد نیاز برای اندازه گیری عملکرد و اطمینان از اهداف مالی را بدست آورید. مؤسسه بین المللی آنلاین در قالب یک سازمان جهانی، هدف شما را به عنوان یک تصمیم گیرنده آگاهانه تشویق می کند که پویایی بازارهای نوظهور را درک می کند و می تواند روش های حسابداری را که مناسب ترین موقعیت برای سازماندهی جهانی برای موفقیت درازمدت را دارد، ارزیابی کند.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

MSc در مدیریت سیستم های اطلاعاتی

Online پاره وقت 58  November 2018 بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

دانشگاه لیورپول آنلاین MSc در مدیریت سیستم های اطلاعاتی طراحی شده است به شما مهارت و دانش برای راندن رشد، نوآوری و تغییر در سازمان ها، با استفاده از قدرت تکنولوژی است. [+]

یاد بگیرید برای استفاده از قدرت تکنولوژی برای ایجاد مزیت رقابتی در کسب و کار و راندن نوآوری و رشد در سازمان ها در سراسر جهان. یک مطالعه در یک محیط آنلاین 100٪ به شما در دسترسی به مجموعه داده ها و نرم افزار و اجرای شبیه سازی از طریق یک پلت فرم سرویس مبتنی بر ابر است که نشان دهنده واقعی زندگی است. شما با حرفه ای های متخصص بین المللی متمرکز ارتباط برقرار کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید، دانش و مهارت های استراتژیک خود را افزایش دهید تا آخرین روند مدیریت سیستم های اطلاعاتی را بیاموزید و اطلاعاتی را که می توانید فورا اعمال کنید. این استاد اجازه می دهد تا شما را به یادگیری خود را متناسب با حرفه خود، انتخاب دو ماژول انتخابی از طیف گسترده ای از ماژول ها - از جمله امنیت سایبری و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ است.... [-]


کارشناسی ارشد در امنیت سایبری

Online پاره وقت 58  زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

دانشگاه لیورپول آنلاین MSc در امنیت سایبری یک مدرک تخصصی در یکی از ضروری ترین و تقاضای بخش فناوری اطلاعات است. این برنامه به شما امکان می دهد تا درک جامع و انتقادی از نظریه و تکنیک های امنیت سایبری معاصر و نحوه استفاده از آن در پاسخ به مشکلات تجاری واقعی را به شما ارائه دهد. [+]

کسب دانش، اعتماد به نفس و اعتبار نامه برای محافظت از سازمان ها در برابر تهدیدات امنیت سایبری با این MSC کاملا آنلاین در امنیت سایبری. تخصص خود را در این منطقه تقاضای تقاضانامه ایجاد کنید، زیرا با متخصصان دیگر در یک پلتفرم سرور مبتنی بر ابر، مبادله بهترین شیوه و ایجاد پاسخ جدید به مسائل مربوط به کسب و کار بحرانی - آماده برای آزمایش در محل کار خود، تعامل کنید. این استاد ترکیبی از تئوری پیشرفته امنیت سایبری با کاربرد عملی در زمینه تجاری است.... [-]


کارشناسی ارشد در امور مالی شرکت

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

این کارشناسی ارشد علوم در امور مالی شرکت دارای دانش، مهارت ها و بینش هایی است که شما را قادر می سازد تا در سطوح بالاتر مالیات شرکت ها و بازارهای سرمایه فعالیت کنند. [+]

به دست آوردن درک عمیق از امور مالی شرکت های بزرگ و بازارهای سرمایه، با تمرکز بر آخرین روند و شیوه. این برنامه به طور کامل آنلاین MSC طراحی شده است که شما را از منحنی جلوتر و تجهیز شما را به تأثیر فوری بر سازمان شما.

تمرکز هر دو بین المللی و به دنبال آینده است. شما الزامات شرکت ها و سازمان های سراسر جهان را در اختیار خواهید داشت و در عین حال به دانش واقعی در مورد مسائل مهم در تجزیه و تحلیل و گزارش مالی کمک می کنید. ماژول ها عبارتند از مالیات کارآفرینی و گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل بین المللی.... [-]


کارشناسی ارشد در بازاریابی

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

بر اساس آخرین روند صنعت، این 100٪ مدرک آنلاین در بازاریابی طراحی شده است برای ارائه مهارت ها، بینش. [+]

بر اساس آخرین روند صنعت، این 100٪ آنلاین کارشناسی ارشد در بازاریابی طراحی شده است برای ارائه مهارت، بینش و درک مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای در دنیای دیجیتال دنیای بازاریابی امروز. قبل از اعمال آموزش خود به طور مستقیم در زندگی حرفه ای خود، با نرم افزار مالی و آماری که در مدیریت بازاریابی استفاده می شود، در کنار همکاران بین المللی مختلفی از زمینه ها و فرهنگ ها مطالعه کنید. ترویج تفکر انتقادی و تجزیه و تحلیل، این برنامه مهارت های خود را پیش رو برآورده می کند و توانایی شما را به عنوان مدیر بازاریابی یا تمرین کننده افزایش می دهد. ماژول ها شامل تحقیقات و تجزیه و تحلیل بازاریابی داده ها و ارتباطات بازاریابی یکپارچه می باشد. مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی توسط مدرسه مدیریت لیورپول، یک عضو معتبر AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) ارائه شده است. فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *... [-]


کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ

Online پاره وقت 58  August 2019 بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

دانشگاه لیورپول آنلاین کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل بزرگ داده ها طراحی شده است به شما مهارت های به سرمایه گذاری در پتانسیل داده ها و تجزیه و تحلیل بزرگ برای تبدیل تصمیم گیری و تصمیم گیری کسب و کار. [+]

باز کردن پتانسیل داده های بزرگ برای تبدیل تصمیم گیری و برنامه ریزی کسب و کار با این MSC کاملا آنلاین در تجزیه و تحلیل بزرگ داده ها. ایجاد تخصص ویژه در یک زمینه پس از آنکه شما با متخصصان بین المللی فناوری اطلاعات در یک پلت فرم سرور مبتنی بر ابر ارتباط برقرار کرد، با کشف آخرین پیشرفت ها، از جمله تجسم کامپیوتری، ذخیره سازی توزیع شده و تکراری و شبکه های مبتنی بر نرم افزار. فارغ التحصیل با اعتماد به نفس و توانایی برای راه اندازی راه حل های مبتنی بر داده ها برای مزیت رقابتی.... [-]


کارشناسی ارشد در حسابداری و مالی بین المللی (امور مالی استراتژیک)

Online پاره وقت 3 - 4  زمان ثبت نام باز است بریتانیا Liverpool UK Online + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد حسابداری و مالی بین المللی با تخصص در امور مالی استراتژیک مدیریت مالی را از طریق عمل کاربردی در محیط مالی شرکتی و بازارهای مالی تدریس می کند. شما باید از این فارغ التحصیل شوید [+]

کارشناسی ارشد حسابداری و مالی بین المللی با تخصص در امور مالی استراتژیک طراحی شده است تا دانش آموزان را به عنوان تصمیم گیرندگان مالی در سازمان های جهانی طراحی کند. این فرصت را برای بدست آوردن دانش عمیق از اصول مالی و حسابداری بین المللی فراهم می کند و همچنین تعادل مهارت های مدیریت استراتژیک و تاکتیکی. این برنامه به مدیریت خزانه داری، ساختار سرمایه و نظریه بازار میپردازد، و این که چگونه این فعالیتهای مالی استراتژیک با قابلیتهای اصلی حسابداری ارتباط دارد. ماژول های انتخابی شامل مالیات بین المللی شرکت ها، مدیریت ریسک و اخلاق و مالیات کارآفرینی است. تمام مدرک کارشناسی آنلاین در برنامه های حسابداری و مالی بین المللی توسط دانشگاه لیورپول مدیریت مدرسه، عضو معتبر AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) ارائه شده است. فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *... [-]


کارشناسی ارشد در حسابداری و مالی بین المللی (گزارشگری مالی بین المللی)

Online پاره وقت 3 - 4  زمان ثبت نام باز است بریتانیا Liverpool UK Online + {تعداد} بیشتر

مؤسسه کامل آنلاین در حسابداری بین المللی و امور مالی با تخصص در گزارش مالی بین المللی برای متخصصان حسابداری است که به دنبال توسعه مهارت های گزارشگری و تحلیل بسیار تخصصی که سازمان های جهانی نیاز دارند. شما نحوه استفاده از استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS) و ارزیابی را خواهید آموخت. [+]

مؤسسه کامل آنلاین در حسابداری بین المللی و امور مالی با تخصص در گزارش مالی بین المللی برای متخصصان حسابداری است که به دنبال توسعه مهارت های گزارشگری و تحلیل بسیار تخصصی که سازمان های جهانی نیاز دارند. شما نحوه استفاده از استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS) را خواهید آموخت و تأثیرات کوتاه مدت و بلندمدت بر عملکرد مالی سازمان را ارزیابی کرد. ماژول های تخصصی شامل گزارشگری مالی بین المللی پیشرفته بین المللی و تجزیه و تحلیل و انتخاب بین سیستم های اطلاعات حسابداری و فن آوری و یا تجزیه و تحلیل مالی و ارزیابی است.... [-]


کارشناسی ارشد در روانشناسی سازمانی و کسب و کار

Online پاره وقت 3 - 4  زمان ثبت نام باز است بریتانیا Liverpool UK Online + {تعداد} بیشتر

چشم اندازهای حرفه ای خود را به عنوان یک متخصص و استراتژیست برای بهبود سازمانی - منطقه ای از تقاضای رو به رشد در سطح بین المللی افزایش دهید - یا خود را برای موفقیت درجه دکترا آماده کنید با این استاد به طور کامل آنلاین در سازمان و کسب و کار [+]

تخصص خود را به عنوان یک استراتژیست برای بهبود سازمانی - منطقه ای از تقاضای رو به رشد در سطح بین المللی افزایش دهید - یا خود را برای تحقیق دکترا آماده کنید با این استاد کاملا آنلاین در روانشناسی سازمانی و کسب و کار از یک دانشگاه جهانی در سطح دانشگاه انگلیس. این برنامه براساس تجربه کاری شما، بدون نیاز به مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی، تعادل مهارت های عملی و تحقیقاتی و ارتباط شما با متخصصین حرفه ای در یک کلاس درس آنلاین پویا است. به دست آوردن دانش، مهارت ها و حساسیت فرهنگی مورد نیاز برای اعمال روانشناسی به عنوان یک ابزار برای موفقیت سازمانی و رفاه فردی در محل های کار در سراسر جهان. *... [-]


کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر پیشرفته

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

ایجاد دانش دقیق در استفاده از الگوریتم ها و سیستم های هوشمند برای ایجاد راه حل های دقیق با این کاملا آنلاین کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر پیشرفته. به عنوان یکی از تنها دانش بریتانیا پیشرفته علوم کامپیوتر به طور کامل به صورت آنلاین ارائه شده است، شما به دنبال راهکارهای خلاقانه طراحی، اجرای و اجرای خلاقانه خواهید بود. [+]

ایجاد دانش دقیق در استفاده از الگوریتم ها و سیستم های هوشمند برای ایجاد راه حل های دقیق با این کاملا آنلاین کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر پیشرفته. به عنوان یکی از تنها دانش بریتانیا پیشرفته علوم کامپیوتر به طور کامل به صورت آنلاین ارائه شده است، شما به دنبال راهکارهای خلاقانه طراحی، اجرای و اجرای خلاقانه خواهید بود. مطالعه در یک پلت فرم ابر-سرور که یک محیط کاری واقعی در دنیای IT را آشکار می کند، شما قادر خواهید بود مهارت های عملی برای طیف وسیعی از حرفه ها یا آموزش بیشتر در زمینه های پیشرفته مانند هوش مصنوعی و رباتیک را توسعه دهید. این کارشناسی ارشد اجازه می دهد تا 50٪ از برنامه خود را با انتخاب گزینه های از داده های بزرگ، امنیت سایبری و مهندسی نرم افزار را خیاط کنید.... [-]


کارشناسی ارشد در عملیات و مدیریت زنجیره تامین

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

خودتان را برای موقعیت های مدیریت ارشد به عنوان عملیات، لجستیک و استراتژی زنجیره تامین آینده، با این مؤسسه کامل آنلاین در عملیات و مدیریت زنجیره تامین قرار دهید. با متخصصان ارتباط برقرار کنید [+]

خودتان را به عنوان یک عملیات، تدارکات و استراتژیست زنجیره تامین با دانش و مهارت های خود برای کمک به کسب و کار به اهداف خود را با این CIPS معتبر، * کاملا آنلاین کارشناسی ارشد در عملیات و مدیریت زنجیره تامین. با افزایش کارایی خاص خود، با متخصصان دیگر در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید این فوق لیسانس فوق العاده بین المللی یکی از اولین استادان کاملا آنلاین است که توسط موسسه معتبر تدارکات و عرضه (CIPS) تأیید شده است. اعتباربخشی CIPS یک اعتبار شناخته شده در سطح جهانی است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان به طور خودکار واجد شرایط تقاضا برای پیوستن به شبکه جهانی CIPS از 115000 نفر می باشند. کارشناسی ارشد مدیریت عملیات و مدیریت زنجیره تامین توسط دانشگاه لیورپول مدرسه مدیریت، یک عضو معتبر از AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) ارائه شده است. اعتبار * AACSB تنها به 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان اعطا شده است ** ... [-]


کارشناسی ارشد روانشناسی

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا Liverpool UK Online + {تعداد} بیشتر

چشم انداز حرفه ای جدید را با یک استاد کاملا آنلاین باز کنید که یک رویکرد متقابل فرهنگی و بین المللی ایفا می کند و به شما یک پایه محکم در روانشناسی ارائه می دهد بدون نیاز به روانشناسی به عنوان مدرک کارشناسی. [+]

کاوش رفتار انسانی، به دست آوردن دانش و مهارت برای طیف وسیعی از مسیرهای شغلی با این کاملا آنلاین کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی از دانشگاه جهانی در سطح دانشگاه انگلستان. اعتبار آن توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS)، * این کارشناسی ارشد برای افراد بدون مدرک لیسانس در رشته روانشناسی طراحی شده است. این برنامه رویکرد متقابل فرهنگی و بین المللی را فراهم می کند، این فرصت را برای دانش آموزان فراهم می آورد تا پایه محکمی در زمینه روانشناسی برای استفاده در شغل از بازاریابی و فروش به آموزش و پرورش و روابط اجتماعی - در سراسر جهان. شما همچنین می توانید استاد را در آماده سازی برای مدرک دکترا یا به عنوان یک قدم در راه ایجاد یک مشاوره بگیرید. **... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

این 100٪ مدرک آنلاین در مدیریت طراحی شده است به شما مهارت های مورد نیاز برای ایجاد یک تفاوت قابل ملاحظه به عملکرد خود را به عنوان یک مدیر و رهبر در هر سازمان طراحی شده است. دسترسی به دانشکده مدیریت AACSB دانشگاه لیورپول و به عنوان بخشی از یک کلاس درس جهانی به عنوان مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را توسعه داده، مطالعه روند کسب و کار فعلی و یادگیری برای تبدیل شدن به یک حرفه ای تعیین کننده، قادر به رشد در طیف وسیعی از بخش ها در سراسر جهان امروز اقتصاد [+]

این 100٪ مدرک آنلاین در مدیریت طراحی شده است به شما مهارت های مورد نیاز برای ایجاد یک تفاوت قابل ملاحظه به عملکرد خود را به عنوان یک مدیر و رهبر در هر سازمان طراحی شده است. به عنوان بخشی از یک کلاس جهانی به عنوان مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی مطالعه، مطالعه روند فعلی کسب و کار و یادگیری برای تبدیل شدن به یک حرفه ای تعیین کننده، قادر به رشد در طیف وسیعی از بخش ها در اقتصاد جهانی امروز مطالعه کنید. با توجه به تعدادی از ماژول های انتخابی از جمله نوآوری و کارآفرینی، و طراحی سازمانی و تغییرات، درجه خود را به کار خود برسانید. برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت توسط دانشگاه لیورپول مدرسه مدیریت، یک عضو معتبر از AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) ارائه شده است. فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت (نفت

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

یک مدرک آنلاین کاملا مدیریتی را با یک مسیر تخصصی در روغن انتخاب کنید [+]

یک مدرک آنلاین کاملا مدیریتی را با یک مسیر تخصصی در روغن انتخاب کنید

در سراسر جهان بجز انگلستان:

* بسیاری از کشورها دارای مجوز رسمی خود هستند و شناخت درجه آنها از کشور به کشور متفاوت است. اگر در بیرون از انگلستان زندگی می کنید، لطفا کشور مورد نیاز خود را برای تأیید شناسایی برنامه خود بررسی کنید. براساس اطلاعات راهنمای مدرسه کسب و کار سال 2017، که توسط AACSB منتشر شد، 786 مدرسه کسب و کار از اعتبار 16636 مدرسه کسب و کار در سراسر جهان به دست آورده اند. (راهنمای کسب و کار مدرسه کسب و کار 2017 را می توان در www.aacsb.edu یافت).... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت عملیات و مدیریت زنجیره تامین (نفت

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در عملیات و مدیریت زنجیره تامین با تخصص در نفت را انتخاب کنید [+]

CIPS-معتبر، * کاملا آنلاین کارشناسی ارشد در عملیات و مدیریت زنجیره تامین با تخصص در نفت را انتخاب کنید

این فوق لیسانس فوق العاده بین المللی یکی از اولین استادان کاملا آنلاین است که توسط موسسه معتبر تدارکات و عرضه (CIPS) تأیید شده است. اعتباربخشی CIPS یک اعتبار شناخته شده در سطح جهانی است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان به طور خودکار واجد شرایط تقاضا برای پیوستن به شبکه جهانی CIPS از 115000 نفر می باشند.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

Online تمام وقت پاره وقت August 2019 بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

طراحی شده برای کسانی که به دنبال ایجاد و یا ایجاد یک موفقیت حرفه ای در مدیریت منابع انسانی، این 100٪ آنلاین MSC نشان دهنده تکامل HR از یک عملکرد کسب و کار فرایند به شرکای سازمانی استراتژیک است. [+]

این کار برای کارکنانی که قصد موفقیت در مدیریت منابع انسانی (HR) را دارند، طراحی شده است. این 100٪ MSC آنلاین نشان دهنده تکامل HR از یک فعالیت تجاری فرایندهای به شرکای سازمانی استراتژیک است. در ادامه به کارهای فعلی خود بپردازید زیرا محتوای معاصر را براساس روند فعلی HR با هدف تجهیز مهارت ها، درک و اعتماد به نفس برای موفقیت در نقش های مختلف مربوط به سرمایه انسانی، چه در HR، آموزش و یا مدیریت عملکرد، ادامه دهید. کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی توسط دانشگاه لیورپول مدیریت مدرسه، یک عضو معتبر AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) ارائه شده است. فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت پروژه

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه مهارت های لازم را برای هدایت و ارائه مدیریت پیشرفته و موثر پروژه همراه با یک امتیاز ارزشمندی تحصیلی فراهم می کند. [+]

در زندگی حرفه ای خود ادامه دهید و مهارت های خود را به دست بیاورید تا بتوانید به عنوان یک رهبر پروژه بسیار موثر با مدرک کارشناسی ارشد خود در مدیریت پروژه دست یابید. از طریق رویکرد انعطاف پذیر به یادگیری و از تماس با استادان با تجربه بهره مند شوید زیرا تفکر انتقادی و مفاهیم کلیدی را از برنامه به طور مستقیم در حرفه خود اعمال می کنید. این برنامه توسط دانشمندان و تمرینکنندگان با تجربه طراحی شده است تا شما را با جدیدترین تئوری و عملکرد صنعت تجهیز کند. ماژول ها عبارتند از: برنامه ریزی برای خطر، عدم اطمینان و پیچیدگی، و هدایت و مدیریت تیم های پروژه.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (ساخت و ساز

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (ساخت و ساز [+]

کسب دانش، مهارت ها و اعتماد به نفس برای مدیریت ساخت و ساز های بزرگ و پروژه های توسعه زیربنایی عمومی با این مؤسسه کاملا آنلاین در مدیریت پروژه با تخصص در ساخت و ساز و زیرساخت. شما مفاهیم مدیریت پروژه را با جنبه های فنی، سازمانی، مالی و دولتی پروژه های بزرگ و تغییرات خارجی تغییر می دهید. ماژول ها شامل هدایت و مدیریت تیم های پروژه، مدیریت پروژه در ساخت و ساز و مدیریت پروژه های زیربنایی مجتمع می باشد. دانشگاه لیورپول به عنوان ارائه دهنده آموزش مدیریت پروژه توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI) مورد بررسی و تایید قرار گرفته است. تمام مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در برنامه های مدیریت پروژه توسط دانشگاه مدرسه مدیریت لیورپول، عضو هیئت علمی AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) ارائه شده است. فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (فناوری اطلاعات)

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

پیشرفت حرفه خود را به عنوان یک رهبر متخصص در پروژه های پیچیده فناوری اطلاعات با این کاملا آنلاین کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه با تخصص در فناوری اطلاعات. تمرکز بر برنامه های کاربردی سیستم های اطلاعات معاصر در دنیای واقعی، این درجه خواهد بود. [+]

تخصص خود را به عنوان یک رهبر از پروژه های پیچیده فناوری اطلاعات با این مؤسسه کاملا آنلاین در مدیریت پروژه با تخصص در فناوری اطلاعات پیشرفت کنید. با تمرکز بر برنامه های کاربردی سیستم های اطلاعاتی معاصر در دنیای واقعی، این سطح به شما یک چارچوب نظری برای مدیریت موفق سیستم های اطلاعات مدرن / فناوری اطلاعات و ابزارها و تکنیک های پیاده سازی را فراهم می کند. شما پس از دانش و مهارت در تمام جنبه های مدیریت پروژه IS / IT از چرخه های توسعه تکنولوژی، آگاهی معماری، مدیریت تیم های مجازی در محیط های توزیع شده (در ساحل / دریایی)، و در مورد مذاکره و مدیریت تغییر در پیچیده ، محیط کسب و کار متنوع فرهنگی. دانشگاه لیورپول به عنوان ارائه دهنده آموزش مدیریت پروژه توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI) مورد بررسی و تایید قرار گرفته است. تمام مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در برنامه های مدیریت پروژه توسط دانشگاه مدرسه مدیریت لیورپول، عضو هیئت علمی AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) ارائه شده است. فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. *... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (نفت

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد آنلاین در مدیریت پروژه با تخصص در نفت را انتخاب کنید [+]

کارشناسی ارشد آنلاین در مدیریت پروژه با تخصص در نفت را انتخاب کنید دانشگاه لیورپول به عنوان ارائه دهنده آموزش مدیریت پروژه توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI) مورد بررسی و تایید قرار گرفته است. این مدرک آنلاین در برنامه مدیریت پروژه ارائه شده توسط دانشگاه مدرسه مدیریت لیورپول، یک عضو معتبر AACSB بین المللی - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) است. فقط 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا شده است. * ... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Liverpool + {تعداد} بیشتر

مهارت های پیشرفته ای را برای نقش یک نقش برجسته در ساخت راه حل های نرم افزاری با کیفیت بالا با این مؤسسه کاملا آنلاین در مهندسی نرم افزار ایجاد کنید. بدست آوردن اطلاعات دقیق در مورد چگونگی طراحی، پیاده سازی و مدیریت محصولات نرم افزاری پیچیده. [+]

مهارت های پیشرفته ای را برای نقش یک نقش برجسته در ساخت راه حل های نرم افزاری با کیفیت بالا با این مؤسسه کاملا آنلاین در مهندسی نرم افزار ایجاد کنید. بدست آوردن اطلاعات دقیق در مورد چگونگی طراحی، پیاده سازی و مدیریت محصولات نرم افزاری پیچیده. در یک پلتفرم نوآورانه ابر-سرور که محیط کاری IT را در واقع واقعی می بیند، شما یک راه حل نرم افزاری پیچیده در طول برنامه خواهید ساخت تا درک عمیق خود را از مهندسی نرمافزار و بسیاری از برنامه های خود به نمایش بگذارید.... [-]