توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج مدیریت قرارداد در انگلستان یکی از پیشگامان کالج حضور و غیاب در دوره های مهندسی، ساخت و ساز، مدیریت، انگلیسی، و آموزش و CPD است.

به عنوان یک سازمان جهانی، دوره های آنلاین حضور پیدا می کند تا دانشجویان در سراسر جهان. این دوره های دوره ای پیشرفته دیپلم، دوره های حرفه ای تمرین، CPD و دوره های آموزشی را به صنعت ساخت و ساز به متخصصان آینده ارائه می دهد که برای دستیابی به شغل های روشن تلاش خواهند کرد و ممکن است رهبران جهانی پرجمعیت صنعت ساخت و ساز شوند. علاوه بر این، آن را یک برنامه زبان انگلیسی موثر به نام NESOL فراهم می کند که زبان بومی را برای سخنرانان دیگر زبان ارائه می دهد.

دوره ی حضور آنلاین به این معنی است که شما لزوما نیازی به ترک محل کار خود ندارید، لزوما نیازی به ترک خانه و خانواده ندارید. شما در سخنرانی های آنلاین و آموزش های آنلاین خود از مراکز درمانی خارج از کشور شرکت می کنید. کالج فرصتی عالی برای یادگیری آموزش استاندارد بریتانیا را با هزینه ای مناسب فراهم می کند. شما احساس می کنید که در محیط های کلاس درس با دوره های آنلاین شرکت می کنید.

کالج افتخار دارد که قرارداد و مدیریت تجاری را بپذیرد دوره ها و دستاوردهای آن از طریق ارزش افزوده و دوره های استاندارد. کیفیت و ارزش این دوره ها در موفقیت فارغ التحصیلان خود که منجر به بازار کار می شوند، منعکس می شود.

شما ممکن است در انتخاب دوره مناسب که نیاز و منافع شما را برآورده می کند مشکل داشته باشید و کالج دارای مشاوران محلی یا مراکز شغلی در جنوب و شرق آسیا و خاورمیانه برای کمک باشد. این دانشکده قصد دارد در آینده نیز خدمات مشاوره حرفه ای خود را به روسیه و آمریکای جنوبی گسترش دهد. مشاوران حرفه ای اینجا هستند که شما را راهنمایی می کنند و به شما در انتخاب دوره ای که بهترین منافع و آرزوهای شغلی را می دهد را انتخاب کنید.

مديريت کالج مديريت قرارداد، مدرک و مهارتهای شناخته شده را ارائه می دهد و می تواند فرصت های حرفه ای و پیشرفت های آینده را باز کند.

آموزش و یادگیری

استراتژی های یادگیری و یادگیری برای هر موضوع از نتایج درس بدست می آید. روش های تدریس برای حضور در کنار همکاری، برای دستیابی به اهداف برنامه، از جمله سخنرانی های آنلاین زنده، یادداشت های دوره ای، آموزش، تمرین، بحث گروهی، بازخورد در مورد ارسال دانش آموزان و ارائه های آنلاین استفاده می شود.

مدل حضور و غیاب آنلاین که مشارکت در یک محیط یادگیری تعاملی را تشویق می کند تمرکز سنتی بر تحویل محتوا و ارتباطات و همچنین تاکید بر جهان فناوری است.

منابع یادگیری آنلاین مختلف برای حمایت از یادگیری مستقل طراحی شده اند. یادداشت های سخنرانی، فهرست خواندن، تکالیف و دستورالعمل های آموزشی، مستلزم یادگیری مستقل آنلاین است. دانش آموزان انتظار می رود خواندن گسترده ای داشته باشند. خواندن ممکن است برای کشف موضوعات خاص در عمق، برای کشف طیف وسیعی از دیدگاه ها، ایجاد سوالات و شناسایی پاسخ های احتمالی مورد استفاده قرار گیرد. کار گروهی طراحی شده است به طوری که دانش آموزان می آموزند برای سازماندهی و ساختار فرآیندهای کاری جمعی یا همکاری.

دانش آموزان نیز تشویق می شوند که در سخنرانی های آنلاین شرکت کنند که ارتباطات صوتی و تصویری بین سخنرانان و دانش آموزان را تسهیل می کند. این کالج، موثرترین استراتژی مراکز حضور و غیاب آنلاین و مراکز آموزشی را برای تسهیل سخنرانی ها، آموزش ها و گفتگوهای آنلاین با سخنرانان و مربیان برای افزایش میزان تعامل بین دانش آموزان و استادان، معرفی کرده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

The College of Contract Management (Online)

در دوره های آموزشی، ساده ترین روش ها برای امتحانات را یاد می گیرید، چه امتحان در آزمون های نوشتاری و صحبت کردن شما دنبال خواهد شد، چرا شما آزمون های شکست خورده ای را تجرب ... [+]

آزمون آیلتس یک چالش است

آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) معروف ترین آزمون برای ارزیابی سطح تحصیلات متقاضی برای ورود به دوره تحصیلی در کشورهای انگلیسی زبان، مهاجرت و درخواست ویزا است.

در حال حاضر آزمون IELTS در بیش از 130 کشور موجود است و می توان آن را تا 48 بار در سال دریافت کرد. بنابراین هر کجا که هستید، دسترسی به دوره آمادگی آزمون آیلتس را دنبال کنید.

ضروری است:

ورود به دانشگاه های انگلستان، استرالیا، کانادا، نیوزیلند و ایالات متحده آمریکا درخواست های مهاجرت به استرالیا، کانادا و نیوزیلند وابسته به درخواست اقامت دائم در انگلستان ... [-]
بریتانیا UK Online
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
276 - 900 ساعت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The College of Contract Management (Online)

دیپلم پیشرفته در کار حرفه ای در مدیریت قرارداد به شما مهارت های صالحاتی را برای شروع کار خود را به عنوان مدیر قرارداد / مدیر پروژه / مدیر قرارداد / مشاور ادعا / مهندس کنت ... [+]

دوره مدیریت حرفه ای قرارداد هزینه تحصیل در مجموع 1،490 پوند کل اعتبارات 50 زیر ECTS (اعتبار انتقال و انباشت اروپا) تعداد ماژول ها 8 شما می توانید در حالی که شما در حال کار است یاد بگیرند

اعتبار شده توسط موسسه مکتوب مهندسین عمران، موسسه داور داوران، موسسه مدیریت اجرایی و بین المللی Surveyor International

مقدمه

دیپلم پیشرفته در کار حرفه ای در مدیریت قرارداد به شما مهارت های صالحاتی را برای شروع کار خود را به عنوان مدیر قرارداد / مدیر پروژه / مدیر قرارداد / مشاور ادعا / مهندس کنترل پروژه. این دوره برای افرادی طراحی شده است که به عنوان مدیر سایت / مدیر ساختمان / مدیر پروژه / مهندس عمران / حسابرس / وکیل در صنایع ساخت و نفت و گاز مشغول به کار هستند. اگر شما یک برنامه کارشناسی را در مهندسی، یا تعداد نظرسنجی، یا قانون، یا مدیریت یا مطالعات مربوط به ساخت و ساز مربوطه تکمیل کنید، می تواند منجر به حرفه حرفه ای در صنعت ساخت و ساز، نفت و گاز شود.... [-]

بریتانیا UK Online
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
6 - 9 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی