The best Universities, Colleges and Business Schools in

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in . You will easily find all information about the top ranked universities in . Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج دربوسنی و هرزگوین

The University of Vitez

MBA دکترا(PhD) بوسنی و هرزگوین Bosnia and Herzegovina Online October 2018

دانشگاه ویتز یک چشم انداز آینده بر اساس این فرض که جوامع در منطقه جنوب شرقی و شرق اروپا در روند تغییرات، اصلاحات و گذار به سمت جوامع دموکراتیک مدنی است که با کثرت گرایی پارلمانی، یک کشور قانون، دولت از هستند قوانین و اقتصاد بازار با غلبه مالکیت خصوصی. شکی نیست که در عصر جدید دانش تازه عمیقا ریشه دار یک پیش نیاز است که بالاتر از همه، به معنای یک گام به جلو از محیط اطراف فرهنگی و اجتماعی در حال حاضر در بوسنی و هرزگوین به سمت یک دیدگاه جدید از جهان و یک رویکرد متفاوت به وجود ا… [+] قتصاد، نظام حقوقی، مراقبت های بهداشتی، انتشار اطلاعات و کسب دانش است. رویکرد جامع به پدیده "خوب" برای هر شخصی بهبود فرد و خانواده بهداشت و سلامت، دموکراسی دانش، اراده آزاد و مسئولیت، حصول اطمینان از زندگی با کیفیت بالا و ادغام یک فرد با خود / محیط زیست او، خانواده و محلی جامعه. در این وظایف، دانشگاه هدف به بیش از مسئولیت برای انجام نقش مربی. بهره وری و اثربخشی از مطالعات، جذابیت آموزش برنامه های چند رشته ای به چالش های پیش رو دارد، و همچنین به عنوان انگیزه های روانی و کارآفرینی دانش آموزان از طریق فن آوری های آموزشی تعاملی در سازمان و آموزش و شناسایی علمی همه در بالا ذکر شده به کمک نرخ بالای دانش آموزان موفق چه، از سوی دیگر، نشان از کیفیت کلی از دانش و مهارت به دانش آموزان منتقل می شود، بلکه به بالاترین سطح از انگیزه دانش آموزان. دانشگاه ویتز از نظر قانونی به عنوان یک نهاد تحصیلات عالی خصوصی ثبت شده است. دانشگاه فعالیت خود را در مطابق با قوانین بوسنی و هرزگوین و قوانین از عمق بوسنی کانتون انجام می دهد. ماموریت دانشگاه است برای آموزش دانش آموزان به منظور تهیه و واجد شرایط برای مقابله با چالش های پیچیده در جهان کسب و کار مدرن با استفاده از تجربه خود و زیر نمونه هایی از بهترین دانشگاه های جهان است. دانشگاه همچنین با هدف کمک به جامعه به طور کلی. هدف از این دانشگاه ویتز تحقق فرآیند بولونیا از طریق برنامه های پیشرفته و مدرن مطالعه که توسط آن مجوز رسمی از دیپلم در کل اروپا را تضمین خواهد شد. همه از این است در مورد کارکنان بسیار ماهر و حرفه ای، معلمان به عنوان مثال و دستیاران آموزش، استخدام در دانشگاه که هدف این است به منظور افزایش دانش آموزان با دانش و مهارت های کافی است. دانشکده از دانشگاه ویتز عبارتند از: دانشکده اقتصاد کسب و کار (2 دوره) دانشکده انفورماتیک کسب و کار (2 دوره) دانشکده حقوق (1 البته) دانشکده بهداشت و درمان (3 دوره) شما ممکن است برای ثبت نام در هر دوره ارائه شده در چهار دانشکده اعمال می شود. برنامه مطالعه با بولونیا روند عبارتند از: 3 سال: مطالعات کارشناسی (دوره اول) - 1، سال 2 و 3 از مطالعه؛ 4 سال: کارشناسی مطالعات (دوره اول) - تنها در دانشکده حقوق؛ 2 سال: فارغ التحصیل / مطالعات کارشناسی ارشد (دوره دوم) - 4 و 5 سال مطالعه؛ 3 سال: کارشناسی ارشد / دکترا مطالعات (دوره سوم) - 6، 7 و 8 سال مطالعه است. تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) شامل یک سال از سخنرانی ها و یک سال از کار بر روی پایان نامه کارشناسی ارشد و دفاع از آن. اگر یک نامزد برنامه مطالعه چهار ساله در دانشکده به اتمام رسانده است، سال چهارم مطالعه به عنوان سال اول مطالعه استاد شناخته شده است. مطالعات کارشناسی ارشد (دکترا درجه) شامل یک سال از سخنرانی ها و دو سال کار بر روی تز دکترای و دفاع آن است. [-]