Université Virtuelle (UIV)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه مجازی چیست؟

دانشگاه بین المللی مجازی (UIV) دوره های آموزش از راه دور (دوره های یادگیری الکترونیکی) را ارائه می دهد. هر کس که نمی تواند به طور منظم به دانشگاه برود، می تواند از آموزش آنلاین بهره مند شود و حق دارد که به درجه تحصیلی عالی برسد.

UIV توسط دانشگاه بین المللی (ITU) ایجاد شده است تا افراد با محدودیت های تحرک را برای دسترسی به آموزش عالی به لطف منابع آموزشی و ابزارهای آنلاین (پلت فرم ، آموزش، ویدئو کنفرانس، رسانه، کتابخانه مجازی). امتحانات یک یا دو بار در سال در ITU یا در یکی از مراکز تایید شده توسط IVU برگزار می شود و پس از آن دانش آموز از راه دور دیپلم (مجوز، استاد، مهندس) را دریافت می کند.

دوره های آموزش از راه دور دانشگاه مجازی بین المللی به شرح زیر ارائه می شود:

  • کارکنان حرفه ای که مایل به تقویت دانش پایه و کاربردی خود هستند؛ کسی که نمیتواند به صورت مرتب در کلاس شرکت کند
  • دانش آموزانی که دارای محدودیت های حمل و نقل هستند: ساکنان مناطق و مناطق فقیرنشین در پایتخت یا دانشجویان خارجی با امکانات محدود،
  • دانش آموزان با تحرک محدود

پذیرش مطابق معیارهای انتخاب همان برای دانش آموزان در آموزش ابتدایی و پس از کمیسیون برای اعتبار محدودیت های تحرک.

سازمان

با تشکر از فن آوری های نوآوری و اطلاعات، دانشگاه مجازی بین المللی (UIV) در سال 2012 برای ارائه آموزش های آنلاین ایجاد شد. سازمان IVU به دانشجویان راه دور اجازه می دهد برنامه های یادگیری خود را با توجه به محدودیت های خود مدیریت کنند.

پذیرش

شما می توانید برای یکی از دوره های ارائه شده با توجه به سطح تحصیلی خود درخواست دهید: لیسانس، مدرک مهندسی، مدرک کارشناسی ارشد. پس از مطالعه پرونده شما، شما یک مصاحبه (در دانشگاه یا آنلاین) دارید و اگر کمیسیون مجاز به پذیرش آن باشید، می توانید ثبت نام کنید.

پرورش

شما کدهای دسترسی خود را دریافت خواهید کرد و شما می توانید دوره های آنلاین را دنبال کنید؛ چندین ابزار در دسترس هستند: پلت فرم با طرح درس، رسانه های مختلف (آموزش، اسناد، فیلم ها ..)، کتابخانه مجازی. یک تیم آموزشی و علمی نیز در طول دوره خود نظارت خواهد کرد.

امتحانات

آزمایشات تکمیلی تحت نظارت و امتحان پایان ترم در دانشگاه یا در یکی از مراکز تایید شده توسط IVU در پایان هر ترم (در ماه ژانویه و ژوئن) انجام می شود. با امتناع ویژه، شما همچنین می توانید امتحانات را در پایان سال تحصیلی بگیرید.

مکان ها

تونس آنلاین

Université Virtuelle (UIV)

Address
48, rue des minéraux, Charguia 1, Tunis
2035 تونس آنلاین, تونس
تلفن
+216 71 809 000