توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی

محققان و دانشجویان University of Copenhagen که از سال 1479 به سبب خلاقیت و تفکر انتقادی از سال 1479 رونق گرفته اند افق ها را گسترش داده و به حرکت جهان به سمت جلو حرکت کرده اند. این دانشگاه دارای 5،000 محقق و 39،000 دانش آموز است و دارای یک محیط تحقیق و مطالعه بین المللی است و در رده های برتر رتبه های برتر جهان قرار دارد.

این دانشگاه دانش پژوهان و دانش آموزان را فرصتی برای توسعه استعدادهای خود و راه اندازی طرح های بین رشته ای بلند پروازانه برای حمایت از جوامع علمی قوی خود را آغاز می کند. با آموزش مبتنی بر تحقیق - و درگیر کردن آنها در تحقیق - دانش آموزان مجهز به پاسخگویی به چالش ها و نیازهای جامعه هستند.

University of Copenhagen در حال تلاش برای تبدیل شدن به یکی از سبزترین محوطه های دانشگاه محسوب می شود، تا آنجا که ممکن است تاثیرات محیط زیستی و محیطی کمتری داشته باشد. این دانشگاه تسهیل همکاری متقابل سازمان، ارتباط با جامعه کسب و کار و کمک به دانش آموزان برنامه های مربوطه و پروژه های مربوط به پایداری را پیدا می کند.

این دانشگاه بر روی برابری جنسیتی تمرکز کرده و تنوع را به عنوان یک قدرت می بیند.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

به طور خلاصه

University of Copenhagen توسط پادشاه دانمارکی مسیحی 1 در سال 1479 تأسیس شد و امروز تقریبا. 39،000 دانش آموز و 9،000 کارمند - که حدود 5000 نفر آنها محقق هستند - و درآمد 6،6 میلیارد دالر داکا.

نه جایزه نوبل به محققان دانشگاه اهدا شد.

اتحادها

University of Copenhagen عضو دو انجمن بین المللی دانشگاه های عالی رتبه است:

  • اتحاد بین المللی دانشگاه های تحقیقاتی (IARU)

و

  • لیگ اروپایی های پژوهشی (LERU)

فارغ التحصیلان

دانشگاه آرزو دارد که روابط مادام العمر با فارغ التحصیلانش را پشتیبانی کند. اگر از University of Copenhagen فارغ التحصیل شده اید، بیش از حد خوش آمدید برای پیوستن به شبکه فارغ التحصیلان. عضویت رایگان است

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

University of Copenhagen

برنامه LabVet Europe شما را به عنوان دامپزشک دامپزشک تعیین شده مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا در زمینه تولید حیوانات مورد استفاده برای اهداف علمی، قبلا به عنوان FELASA ... [+]

به عنوان یک دامپزشک تعیین شده توسط FELASA معروف شوید

برنامه LabVet Europe شما را به عنوان یک دامپزشک دامپزشکی تعیین شده مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا در مورد تولید حیوانات مورد استفاده برای اهداف علمی، قبلا به عنوان FELASA رده D شناخته است.

برنامه LabVet یک برنامه آنلاین 100٪ است که برای دانش آموزان دامپزشکان آزمایشی و مهارت هایی که در کار روزانه خود به عنوان یک دامپزشک تعیین شده مورد نیاز است، طراحی شده است.... [-]

دانمارک Copenhagen
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
6 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی