FernUni Schweiz

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تنها FernUni در سوئیس

دانشگاه Distance FernUni Schweiz سوئیس ( FernUni Schweiz ) یک موسسه مدرن دانشگاهی است و یک رهبر در آموزش دانشگاهی در سوئیس است.

همه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد بر اساس دستورالعمل های بولونیا طراحی شده اند. بیش از 1500 دانشجو در حال حاضر در آلمان یا فرانسوی تحصیل می کنند.

مدیران دانشجویان ما در سه مکان در سوئیس به دنبال دانش آموزان هستند و برای معلومات مربوط به آموزش از راه دور تماس می گیرند.

موسسه به رسمیت شناخته شده است:

  • توسط دولت فدرال مطابق با ماده 11 قانون ارتقاء دانشگاه (UFG)
  • توسط کانتون والی بر طبق قانون کانتون در مورد آموزش و پژوهش کالج ها و موسسات تحقیقاتی دانشگاه ها

رهبر در آموزش دانشگاهی

داستان موفقیت دانشگاه Distance FernUni Schweiz ( FernUni Schweiz ) 25 سال پیش آغاز می شود. از سال 1992، دوره های آموزش از راه دور در سه محل در Brig، Pfäffikon SZ و Siders در سطح دانشگاه ارائه می شود. بیش از 1500 دانشجو از آلمان و خارج از کشور در حال تحصیل در آلمان یا فرانسوی هستند.

همه دوره ها براساس دستورالعمل های بولونیا طراحی شده اند. در نتیجه، برنامه های فراتر از سوئیس به رسمیت شناخته شده و بین المللی حمایت و گرا هستند.

طراحی آموزش از راه دور مبتنی بر ایده یادگیری باز، انعطاف پذیر و فردی است. FernUni Schweiz مفهوم یادگیری از راه دور مدرن را به عنوان «یادگیری ترکیبی»، ترکیبی از آموزش الکترونیک و کلاس درس در کلاس درس، دنبال می کند. بسته به برنامه درجه، بیان نسبت های مختلف متفاوت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • آلمانی
  • فرانسوی

بازدید کنید Online کارشناسی(BA) » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Online کارشناسی » بازدید کنید Law LLB » بازدید کنید Law LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

لیسانس علوم در اقتصاد

Online پاره وقت February 2019 سویس Switzerland Online

دوره های آموزشی مدرن، آموزش علمی پایه و اساس را در مبانی اقتصاد با جهت گیری اقتصادی و همچنین رشته ها و برنامه های آن فراهم می کند. دانش آموزان پایه های نظری و دانش تخصصی را به دست می گیرند، زمینه های اقتصادی جهانی را به رسمیت می شناسند و با انتخاب روش مناسب علمی و کاربرد مناسب آن، مشکلات را به صورت مستقل حل می کنند. [+]

دوره های آموزشی مدرن، آموزش علمی پایه و اساس را در مبانی اقتصاد با جهت گیری اقتصادی و همچنین رشته ها و برنامه های آن فراهم می کند. دانش آموزان پایه های نظری و دانش تخصصی را به دست می گیرند، زمینه های اقتصادی جهانی را به رسمیت می شناسند و با انتخاب روش مناسب علمی و کاربرد مناسب آن، مشکلات را به صورت مستقل حل می کنند. نتیجه گیری یک پایان نامه علمی کارشناسی است.

این برنامه بر اساس یافته های تحقیق و روش های یادگیری مدرن است. همراه با خودآموزی، جلسات کلاس درس در هر سه هفته یک شنبه برگزار خواهد شد.... [-]


کارشناسی(BA)

لیسانس هنرهای علوم تاریخی

Online پاره وقت February 2019 سویس Switzerland Online

این برنامه دانش آموزان را در درک عمیق از ظهور جوامع معاصر (قرن 19 و 20) فراهم می کند. این توسعه بوسیله انطباق توسعه جهانی شدن و باز شدن مرزهای از یک طرف و تقویت هویت های ملی و ویژگی های فرهنگی از سوی دیگر مشخص می شود. [+]

این برنامه دانش آموزان را در درک عمیق از ظهور جوامع معاصر (قرن 19 و 20) فراهم می کند. این توسعه بوسیله انطباق توسعه جهانی شدن و باز شدن مرزهای از یک طرف و تقویت هویت های ملی و ویژگی های فرهنگی از سوی دیگر مشخص می شود. تمرکز تمرین بر تسلط بر فناوری اطلاعات جدید (تجزیه و تحلیل تصاویر و منابع الکترونیکی) است.

قسمت اول برنامه مطالعه شامل چهار بخش است و بخش پروپوزیتی را مطالعه می کند. این ماژول ها دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش دقیق و برجسته ای را در مورد تاریخ قرن های 19 و 20 و همچنین روش های تاریخی و تکنیک های کار بدست آورند.... [-]


کارشناسی(BSc)

لیسانس علوم روانشناسی

Online پاره وقت February 2019 سویس Switzerland Online

برنامه تحصیلی یک آموزش عالی پایه علمی در زمینه های روانشناسی و همچنین رشته ها و برنامه های آن فراهم می کند. دانش آموزان در زمینه آمار، روش های تجربی و تشخیص مهارت های مختلفی کسب می کنند. آنها مکالمه، مشاوره و مداخله را آموزش می دهند. نتیجه گیری یک پایان نامه علمی کارشناسی است. [+]

برنامه تحصیلی یک آموزش عالی پایه علمی در زمینه های روانشناسی و همچنین رشته ها و برنامه های آن فراهم می کند. دانش آموزان در زمینه آمار، روش های تجربی و تشخیص مهارت های مختلفی کسب می کنند. آنها مکالمه، مشاوره و مداخله را آموزش می دهند. نتیجه گیری یک پایان نامه علمی کارشناسی است.

این برنامه بر اساس یافته های تحقیق و روش های یادگیری مدرن است. همراه با خودآموزی، جلسات کلاس درس در هر سه هفته یک شنبه برگزار خواهد شد.... [-]