Robert Kennedy College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت ما این است که از طریق استفاده از فن آوری های پیشرفته، آموزش عالی در زمینه آموزش از راه دور برای دانش آموزان در سراسر جهان ارائه دهیم.

Robert Kennedy College یک موسسه خصوصی در زوریخ، سوئیس است که در سال 1998 تأسیس شد. کالج پیشگام آموزش الکترونیکی آنلاین با کیفیت سوئیس شد. ما برنامه های آموزشی دقیق اما انعطاف پذیر ارائه می دهیم، که توسط فناوری آموزش الکترونیک آنلاین پیشرفته ای پیشرفت یافته است که به طور کامل در خانه توسعه یافته است.

دانشگاه کامبریا، دانشگاه سلفورد و دانشگاه یونایتد سنت جان. مربیان ما فارغ التحصیلان برخی از بهترین دانشگاه ها در سراسر جهان هستند و بیش از 5000 دانشجو از 130 کشور مختلف، ما واقعا یک سازمان بین المللی هستیم. برنامه های ما ترکیبی از آموزش با کیفیت سوئیس در فاصله ای با اقامت در محل کالج در زوریخ، سوئیس و در انگلستان در دانشگاه از همکاران منحصر به فرد ما. اقامت یک هفته ای نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان برای ترکیب تجربه یادگیری آنلاین خود را با یک محیط کلاس درس سنتی است.

فلسفه محور دانش آموز

در RKC شما فقط یک شماره دانشجویی نیستید. شما بخشی از جامعه یادگیری آنلاین ما در ارتباط با اعضای هیات علمی و دیگر دانشجویان است.

با هم، ما یک تیم هستیم

یکی از اهداف مهم این تیم این است که ما بتوانیم به طور مداوم کیفیت آموزش و پرورش را بهبود بخشیم - آموزش و پرورش شما.

وضعیت تکنولوژی هنر

در تعهد ما به ارائه خدمات هنری به دانشجویان، ما از نرم افزار پیشرفته ای استفاده می کنیم که برای تحویل دوره های آنلاین مناسب است. OnlineCampus یک نرم افزار تعاملی و آسان برای استفاده است که تجربه آنلاین واقعا لذت بخش را تجربه می کند.

دانشکده کلاس جهانی

RKC با استفاده از مدرسان بسیار متخصص که فارغ التحصیلان از دانشگاه های برجسته مانند مدرسه کسب و کار هاروارد ، دانشگاه استنفورد ، دانشگاه آکسفورد ، دانشگاه نیویورک و وارتون است ، به نام تنها چند.

شناخت در سراسر جهان

پس از فارغ التحصیلی، شما همانند دانشجویانی که در دانشگاه در دانشگاه کامبریا، دانشگاه سالفورد یا York St. John University تحصیل می کنند، دریافت خواهید کرد. درجه ها در سراسر جهان شناخته شده اند.

مکان ها

زوریخ

Address
Robert Kennedy College Technoparkstrasse 1
8005 زوریخ, زوریخ, سویس
تلفن
undefined

سوئیس آنلاین

Address
سوئیس آنلاین, سویس
تلفن
undefined

یورک

Address
York St John University Lord Mayor's Walk
YO31 7EX یورک, انگلستان, بریتانیا
تلفن
undefined

سالفورد

Address
The University of Salford The Crescent, Salford
M5 4WT سالفورد, انگلستان, بریتانیا
تلفن
undefined

UK آنلاین

Address
UK آنلاین, بریتانیا
تلفن
undefined

شهر کارلایل

Address
University of Cumbria, Fusehill Street,
CA1 2HH شهر کارلایل, انگلستان, بریتانیا
تلفن
undefined

برنامه ها

MBA
دوره یک ساله MBA
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: