SISFU Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

60464_SISFU_Reading_and_Research_Center.jpg

چشم انداز، ماموریت و ارزشهای اصلی


چشم انداز

SISFU خواهد بود که دانشگاه فراملی پیشرو که رهبران جهانی و حرفه ای ایجاد می شود. این است که توسط استانداردهای دانشگاهی عالی آن، روش های آموزشی برجسته، تحقیقات مربوطه، سطح بالایی از دانش آموزان، فرهنگ نوآوری و مشارکت های قوی با نهادهای آموزشی قرار گرفت مشخص شده است. فارغ التحصیلان آن پس از توسط سازمان برتر ملی و جهانی به دنبال.

ماموریت

SISFU، دانشگاه برتر بین المللی در فیلیپین، برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل در سطح جهانی را فراهم می کند که توسط شرکای آموزشی معتبر از انگلستان، استرالیا و آمریکا تهیه شده است. SISFU با استفاده از استانداردهای دقیق بین المللی در زمینه آموزش، ارزیابی و تحقیق، با پشتیبانی عالی از امکانات، دانشکده عالی رتبه و همکاری های صنعت، SISFU دانش آموزان را آماده می شود که به طور جهانی کارآفرینان حرفه ای، کارآفرینان موفق، رهبران و محرکان جامعه باشند.

فرهنگ 5C

 • شخصیت
 • صلاحیت
 • تعهد به دستیابی به
 • خلاقیت
 • همکاری

بیانیه خط مشی کیفیت

مدرسه بین المللی جنوبویل وابسته به دانشگاه های خارجی متعهد است که با در نظر گرفتن نیازهای مشتری، قانونی و قانونی در حال توسعه زبان آموزان برای پیشرفت در دانشگاه ها از طریق بهبود مستمر خدمات پشتیبانی، سیستم های اداری و تحویل برنامه های آکادمیک متعهد شوند.

اهداف کیفیت

 1. بیش از سطح قابل قبول از موفقیت دانش آموزان
 2. بیش از رتبه قابل قبول در علمی و خدمات پشتیبانی علمی
 3. بیش از امتیاز قابل قبول در خدمات اداری و امکانات
 4. بیش از قابل قبول دانشکده صلاحیت
 5. بیش از شایستگی کارکنان قابل قبول
 6. انطباق با الزامات قانونی و نظارتی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA آنلاین (MBA انگلستان)

Online July 2019 فیلیپین Philippines Online

برنامه SISFU UK MBA (Master of Business Administration) هر یک از شرکت کنندگان را فراهم می کند، به خصوص افرادی که به دنبال مدیریت عمومی، امور مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، کارآفرینی، یا مدیریت پروژه می پردازند - مسیری صریح برای هدایت عالی و مدیریتی است. [+]

انگلستان MBA در حالت آسان

برنامه SISFU UK MBA (Master of Business Administration) هر یک از شرکت کنندگان را فراهم می کند، به خصوص افرادی که به دنبال مدیریت عمومی، امور مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، کارآفرینی، یا مدیریت پروژه می پردازند - مسیری صریح برای هدایت عالی و مدیریتی است.

هر ماژول حرفه ای را از یک کسب و کار پایه و یا دیدگاه دانشگاهی به یک درک پیشرفته، کاربردی و عملی از جنبه های کلیدی کسب و کار، در یک زمینه جهانی، تسهیل می کند. SISFU قصد دارد مدارک حرفه ای مربوط به کار را در طیف وسیعی از بخش ها فراهم کند. همچنین، برای ایجاد هر دانش آموز در مورد نظریه های کلیدی و معاصر کسب و کار، و نیز روندهای کسب و کار پیشرو.... [-]


ویدئو ها

SISFU | Make the choice today for your tomorrow

تماس