Cyprus University of Technology

Language Centre and Department of Multimedia and Graphic Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز و مأموریت

دانشگاه صنعتی قبرس قصد دارد خود را در یک دانشگاه مدرن و پیشرو که بتواند آموزش و تحقیق در سطح بالا را در زمینه های علمی و فن آوری پیشرو ارائه دهد که تأثیر زیادی بر بخش های اقتصادی، فنی و علمی دارد.

با توجه به اهداف خود در زمینه تحقیقات کاربردی، دانشگاه برای ایجاد نقش خود در حمایت از دولت و جامعه در تلاش های خود برای مقابله با مشکلات، که تمام زمینه های علم و فناوری را پوشش می دهد، تلاش می کند. برنامه های CUT تا حد زیادی در زمینه های علمی تکمیل شده اند که در دانشگاه های قبرس یا سایر موسسات آموزش عالی در کشور در سطح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی قرار نگرفته اند.

دانشگاه قبرس توسط قانون در دسامبر 2003 تاسیس شد و از اولین دانشجویان خود در سپتامبر 2007 استقبال کرد.

دانشگاه تکنولوژی قبرس در شهر لیماسول واقع شده است که در آن تمام شش دانشکده واقع شده است.

محوطه دانشگاه

شش دانشکده دانشگاه در مرکز شهر لمسوس (لیماسول) واقع شده است.

برای اولین بار از سه مرحله از عملیات آن، پوشش دوره 2007-2013، ساختمان های دانشگاه در مرکز قدیمی شهر واقع شده است. ساختمان های قدیمی دولتی که به دانشگاه داده شده اند، بازسازی شده اند اما به منظور تامین نیازهای باقیمانده، ساختمان های دیگر در مجاورت اجاره شده و تعدادی از تعدادی از آنها به منظور آزمایشگاه ها، اتاق های سخنرانی و دفاتر مجددا اصلاح شده است. در فاز دوم (2014-2020)، محوطه دانشگاه به محدوده ای حدود 50،000 متر مربع در مرکز شهر، حدود هفت دقیقه پیاده روی از مرکز شهر قدیمی گسترش می یابد.

برنامه جامع پردیس دانشگاهی پیش بینی می کند که تا سال 2020 تعداد دانش آموزان به طور مداوم به 7000 تا 8000، با 5-7 دانشکده و 21 تا 28 واحد افزایش یابد. توسعه برنامه جامع با هدف رفع نیازهای دانشگاه است. در حال حاضر، خوابگاه دانشجویی در حال پیاده روی از هر دو منطقه برنامه ریزی شده برای تحصیل در دانشگاه است.

کارکنان آموزشی و تدریس

کارکنان تحصیل و تدریس توسط هیئت های انتخاباتی انتخاب شده اند که از دانشگاه های قبرس و غیر قبرس از حداقل سه کشور مختلف تشکیل شده اند. روش برگزاری کارکنان آموزشی و تدریس ادامه دارد.

حداقل مدرک تحصیلی برای کارکنان تحصیلی و تحصیلی Ph.D. و توانایی تدریس و انجام تحقیقات در محیط دانشگاه است. دانشگاهیان که قبلا انتخاب شده اند، دستاوردهای علمی و سخنرانی در دانشگاه ها و موسسات عالی آموزشی قبرس و خارج از کشور را برجسته کرده اند.

نیازهای آموزشی دانشگاه نیز از طریق سیستم بازدید از استادان، دانشمندان ویژه و پرسنل آموزشی ویژه تحت پوشش قرار می گیرد. طبق قوانین دانشگاه، سخنرانی مستقل یک کلاس فقط به دانشگاهیان اختصاص دارد که دارای مدرک Ph.D.

اهداف اصلی

توسعه تمام بخش ها با سه هدف ذیل مشخص می شود:

  • برای ارائه آموزش به دانشآموزان سطح علمی، فنی و حرفه ای.
  • برای تولید تحقیقات با کیفیت بالا که مرزهای سنتی بین تحقیقات اساسی و کاربردی را فراتر می گذارند، به طوری که ممکن است راه حل ها به مشکلات عمده جامعه و اقتصاد ارائه شود. همزمان، اجازه دادن به قبرس برای دستیابی به یک موقعیت مهم به عنوان یک شریک در یک مودم، محیط اروپایی و تأمین مالی قابل توجه مالی خارجی است
  • برای ترویج همکاری دانشگاه با صنعت محلی و بخش اقتصادی به منظور شرکت در تلاش ملی برای نوآوری و به طور مداوم بهبود محصولات و خدمات.

این مدرسه همچنین برنامه های دیگر را ارائه می دهد، برای دیدن بیشتر اینجا کلیک کنید .

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • یونانی

بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در یادگیری زبان کمک های کامپیوتری

Online تمام وقت 3 - 6  September 2018 قبرس Limassol

این برنامه با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه محلی و معلمان زبان در سراسر جهان است. هدف آن توسعه دانش و مهارت های مورد نیاز امروز برای حرفه های حرفه ای در آموزش زبان دوم / زبان با استفاده از فن آوری های جدید در تمام سطوح آموزش (پیش اولیه ، اولیه، ثانویه، سوم). این تمرکز بر نظریه های یادگیری، روش های آموزشی و کاربردهای تکنولوژیک در آموزش زبان است. این منطبق با نظریه های یادگیری معاصر و روش های در تدریس زبان و همچنین برخورد با نظریه ها و روش های استفاده از فن آوری های جدید در آموزش و یادگیری زبان های که به عنوان دوم (L2) و یا به عنوان یک زبان خارجی (FL) تدریس می شود. گرچه محدود به تدریس زبان انگليسی به عنوان زبان دوم / زبان خارجی، اهداف برنامه پيشنهادی استاد با استاندارد تکنولوژي تدريس زبان انگليسی به عنوان زبان دوم (تدریس زبان انگليسی به عنوان چارچوب استانداردهای فن آوری زبان دوم 2008) سازگار است. . [+]

شرح دوره

دوره MA در CALL دوره 3 ترم 90 اعتبار ECTS است. این دوره شامل موارد زیر است: تالیف زبان دوم، روشهای تدریس زبان، تکنولوژی آموزشی دوم (L2)، ارزیابی L2

اهداف

این برنامه با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه محلی و معلمان زبان در سراسر جهان است.

هدف آن توسعه دانش و مهارت های مورد نیاز امروز برای حرفه های حرفه ای در تدریس زبان دوم / خارجی با استفاده از فن آوری های جدید در تمام سطوح آموزش (پیش اولیه، اولیه، ثانویه، سوم). این تمرکز بر نظریه های یادگیری، روش های آموزشی و کاربردهای تکنولوژیک در آموزش زبان است. این منطبق با نظریه های یادگیری معاصر و روش های در تدریس زبان و همچنین برخورد با نظریه ها و روش های استفاده از فن آوری های جدید در آموزش و یادگیری زبان های که به عنوان دوم (L2) و یا به عنوان یک زبان خارجی (FL) تدریس می شود. گرچه محدود به تدریس زبان انگليسی به عنوان زبان دوم / زبان خارجی، اهداف برنامه پيشنهادی استاد با استاندارد تکنولوژي تدريس زبان انگليسی به عنوان زبان دوم (تدریس زبان انگليسی به عنوان چارچوب استانداردهای فن آوری زبان دوم 2008) سازگار است. .... [-]