Advenio eAcademy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

درباره Advenio eAcademy

ادوینو eAcademy در سال 2013 تاسیس شده است موسسه آموزش عالی (HEI) مستقر در مالت (شماره مجوز NCFHE: 2013-FHI-0006) که برای مشتریان بین المللی ارائه دهندگان خدمات آموزشی و آموزگاران متذکره است.

Advenio eAcademy موسسه آموزش عالی (HEI) مستقر در مالت است (شماره مجوز NCFHE: 2013-FHI-0006) که برای مشتریان بین المللی ارائه دهندگان خدمات آموزشی و آموزگاران متداول است. این فرصت را برای مؤسسات آموزشی و سازمان های آموزشی فراهم می کند تا فراتر از محدودیت های مکان فیزیکی حرکت کنند. این اجازه می دهد تا آنها را در یک محوطه مجازی در آغوش بگیرند که اجازه می دهد تا برای توسعه و استقرار برنامه های آموزشی و آموزشی پیشرفته ای که واقعا ارزش دانش آموزان را به ارمغان می آورد.

Advenio eAcademy اولین سازمان در مالت است که توسط NCFHE مجوز می گیرد که خدمات آن براساس یادگیری آنلاین است. پلت فرم یادگیری الکترونیکی استفاده شده است برنده جایزه EBLearn راه حل توسعه یافته و حفظ شده توسط سیستم های تجارت الکترونیک، راه حل های وب AllSecure Ltd. EBLearn فراهم می کند کتابخانه های منابع، ارائه های صوتی و تصویری، ویدئو و انجمن و ویکی، و ادغام ویدئو امکانات کنفرانس برای اجازه دادن به جلسات مربیگری یا جلسات آموزشی یک به یک یا یک به یک.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

مکان ها

مالت آنلاین

Address
مالت آنلاین, مالت