UNIR - Mexico

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNIR مکزیک: دانشگاه آنلاین مکزیک با کیفیت اروپایی

UNIR مکزیک یک دانشگاه خصوصی مکزیکی است که قبل از وزارت آموزش عمومی (SEP) در سال 2013 تایید شده است.

دانشگاه بین المللی لا ریاكا در مكزیک، سطح بالایی از تقاضا را برای اطمینان از آموزش مطلوب با کیفیت دانشگاه های اروپا فراهم می كند. برای این منظور، او یک روش نوآورانه مبتنی بر کلاسهای آنلاین زنده را طراحی کرده است که اجازه برقراری ارتباط فوری بین دانش آموز-معلم-شریک و همراهی مستمر یک معلم شخصی را می دهد.

این روش مؤثر بر مبنای ارزیابی مداوم است که تضمین آگاهی مستمر دانش و تحقق امتحانات نهایی است که آموزش دانش آموزان را تضمین می کند.

UNIR مکزیک یک دانشگاه است که به زمان های جدید و به جامعه کنونی سازگار است. این یک مفهوم جدید دانشگاه است که جنبه های پیشرفته تکنولوژی را در خدمت آموزش عالی نزدیک و با کیفیت ادغام می کند. UNIR مکزیک بخشی از گروه علمی UNIR، دانشگاه بین المللی لا ریاخا، رهبر اروپا در آموزش آنلاین است که تبدیل به یک راه حل آموزشی برای هزاران نفر از مردم سراسر جهان شده است. بیش از 38،000 دانشجوی در سراسر جهان این مدل آموزشی را انتخاب کرده اند و در حال حاضر 24،000 دانشجوی دانشگاه در مجارستان مجازی هستند که 9000 نفر از خارج از اسپانیا هستند.

مدرک لیسانس و مدرک ارائه شده توسط UNIR مکزیک دارای اعتبار رسمی هستند و در دبیرخانه آموزش عمومی (SEP) در مکزیک در سیستم آموزش ملی قرار دارند.

مدارک تحصیلی:

 • لیسانس مدیریت بازرگانی
  توافقنامه RVOE: 20140032، در تاریخ 12 فوریه 2014 اعطا شده است. نوع: فدرال.
 • مدرک علوم سیاسی و مدیریت دولتی
  توافقنامه RVOE: 20140029، در تاریخ 12 فوریه 2014 اعطا شده است. نوع: فدرال.
 • لیسانس ارتباطات
  توافقنامه RVOE: 20140031، در تاریخ 12 فوریه 2014 اعطا شده است. نوع: فدرال.
 • درجه حقوق
  توافقنامه RVOE: 20140030، در تاریخ 12 فوریه 2014 اعطا شده است. نوع: فدرال.
 • لیسانس در رشته ادبیات
  توافقنامه RVOE: 20140033، در تاریخ 12 فوریه 2014 اعطا شده است. نوع: فدرال.

کارشناسی ارشد:

 • مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی
  توافقنامه RVOE: 20160036، اعطا شده در تاریخ 28 ژانویه 2016. نوع: فدرال.
 • کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت مراکز آموزشی
  توافقنامه RVOE: 20160035، اعطا شده در تاریخ 28 ژانویه 2016. نوع: فدرال.
 • کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت (MBA)
  توافقنامه RVOE: 20160034، اعطا شده در تاریخ 28 ژانویه 2016. نوع: فدرال.
 • مدرک کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی
  توافقنامه RVOE: 20180080، اعطا شده در تاریخ 19 ژانویه 2018. نوع: فدرال.
 • کارشناسی ارشد در علامت گذاری دیجیتال و تجارت الکترونیک
  توافقنامه RVOE: 20180355، به تاریخ 9 مارس 2018 اعطا شده است. نوع: فدرال.
 • مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت و کیفیت عملیات
  توافقنامه RVOE: 20180081، اعطا شده در تاریخ 19 ژانویه 2018. نوع: فدرال.
 • مدرک کارشناسی ارشد در امنیت رایانه
  توافق نامه RVOE: 20160037، به تاریخ 28 ژانویه 2016 اعطا شده است. نوع: فدرال.
 • مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت وب سایت و مهندسی
  توافقنامه RVOE: 20160038، اعطا شده در تاریخ 28 ژانویه 2016. نوع: فدرال.
 • مدرک کارشناسی ارشد در طراحی و مدیریت پروژه های تکنولوژیکی
  توافقنامه RVOE: 20170996، به تاریخ 16 اوت 2017 اعطا شده است. نوع: فدرال.
 • کارشناسی ارشد در سیستم های مدیریت مجتمع
  توافقنامه RVOE: 20180082، اعطا شده در تاریخ 19 ژانویه 2018. نوع: فدرال.

علاوه بر مقطع کارشناسی ارشد SEP و SEP، UNIR مکزیک ارائه می دهد امکان گرفتن مدرک کارشناسی ارشد اروپا در رشته های مختلف، اهدا شده توسط دانشگاه بین المللی La Rioja. اکثر این درجه ها در مقطع تحصیلات عالی اروپایی تحصیل می کنند.

"در خط مقدم مدل آموزشی آموزش و یادگیری"

دانشگاه بین المللی لا ریاكا در مكزیک همواره در خط مقدم مدل آموزشی آموزش و یادگیری آنلاین قرار داشته است. UNIR تکنولوژی های اطلاعاتی را در دانشکده علمی خود و در تولید محتوا، جنبه های اساسی حفظ این رهبری آموزشی به کار گرفته است. این فرهنگ دیجیتال به او اجازه داده است تا طرح های عملیاتی را بر اساس شناخت تلاش و حداکثر عملکرد معلمان و دانش آموزان خود تعیین کند.

UNIR مکزیک توانسته است تمام مزایای یک مدل موفق در تکامل مداوم را برای ایجاد یک جامعۀ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه دهد. UNIR مکزیک در یک کشور مانند ما، که تقاضای زیادی برای متخصصان در زمینه هایی نظیر تحقیق، آموزش، صنعت و تولید کالا و خدمات دارد، به عنوان یک گزینه مطلوب و منحصر به فرد از لحاظ پایداری، هزینه ها و دستاوردهای به دست آمده.

من از شما دعوت می کنم که بخشی از این دانشگاه انتگرال، چندگانه و متعهد به اصول و ارزش های آن باشید. معلمان، دانشجویان، موسسات وابسته و علاقه مند به دانستن و ورود به این مدل ابتکاری از دانشگاه بین المللی خوش آمدید.

مترو فرانسیسکو دیوید مجیا رودریگز، رؤسای UNIR México.

"شفافیت و اشتیاق برای تدریس"

در UNIR México ما معتقدیم که اینترنت و دنیای فناوری، موانع زمان و فضا را از بین می برد تا ما بتوانیم به اطلاعات دسترسی داشته باشیم، با افراد ارتباط برقرار کنیم و همکاری کنیم.

بنابراین، با روش های جدید و روش های تدریس و یادگیری، نوآوری با کیفیت و تعالی می تواند، دانشگاه را به دنیای کار، به نیازهای آموزش جامع، به دست آوردن مهارت ها و ایجاد دانش، نزدیکتر سازد.

UNIR مکزیک دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد (RVOE) در مکزیک و طیف گسترده ای از کارشناسی ارشد اروپا در رشته های مختلف است. ما همچنان به منظور افزایش پیشنهاد دانشگاهی خود، با توجه به نیازهای آموزشی کشورمان، هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، ادامه می دهیم.

در UNIR ما متقاعد شده ایم که تلاش و تعهد پاداش می گیرد. ما تمام تلاشمان را برای اطمینان از این که دانشجویان بهترین آموزش ممکن را دریافت می کنند، قرار داده ایم. وظیفه روشن ما برای تدریس و اشتیاق جامعه کل آموزش و پرورش بهترین تضمین موفقیت است. "

جولیتا پالما آندا، مدیر کل UNIR México.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • Spanish (Mexican)
 • اسپانیایی

بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA بین المللی

Online Campus تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City + {تعداد} بیشتر

دانشگاه بین المللی لا ریاكا در مكزیک (UNIR مكزیك) با همكاری دانشگاه بین المللی ماركان میامی (ایاالت متحده آمریكا) این مدرك بین المللی دو مدرك مدیریت بازرگانی و مدیریت (MBA) را با شناخت رسمی از مكزیک و ایالات متحده و با یک حرفه روشن بین المللی. [+]

MBA با دو مدرک رسمی مکزیکی و آمریکایی

دو روش (22-22 ماه)

دانشگاه بین المللی لا ریاكا در مكزیک (UNIR مكزیك) با همكاری دانشگاه بین المللی ماركان میامی (ایاالت متحده آمریكا) این مدرك بین المللی دو مدرك مدیریت بازرگانی و مدیریت (MBA) را با شناخت رسمی از مكزیک و ایالات متحده و با یک حرفه روشن بین المللی.

با مدرک بین المللی شما یاد خواهید گرفت که مدیریت و رهبری شرکت های چند ملیتی هر بخش در تمام زمینه هایی که آن را تشکیل می دهند (مالی، بازاریابی، منابع انسانی، تولید و خیلی بیشتر)... [-]


استاد مدیریت بازرگانی و مدیریت بازاریابی دیجیتال (MBA)

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

با هدف MBA در بازاریابی دیجیتال، شما باید به تمام ابزارهایی که نیاز دارید را به صورت تئوری و عملی به دست آورید، که با آن شما می توانید دیدگاه راهبردی کسب و کار را کسب کنید، مهارت های مدیریتی را به دست آورید و مهارت های رهبری و ابتکار کارآفرینی را به شما ارائه دهید. [+]

MBA با مدرک بازاریابی دیجیتال دو مکزیک و اروپا

استاد مديريت و مديريت کسب و کار مدرک دانشگاهی است که با هدف ارتقاء حرفه ای در بازار کسب و کار است. با هدف MBA در بازاریابی دیجیتال، شما باید به تمام ابزارهایی که نیاز دارید را به صورت تئوری و عملی به دست آورید، که با آن شما می توانید دیدگاه راهبردی کسب و کار را کسب کنید، مهارت های مدیریتی را به دست آورید و مهارت های رهبری و ابتکار کارآفرینی را به شما ارائه دهید. علاوه بر این، همانگونه که شما در بازاریابی متخصص هستید، شما تمام گرایش های فعلی در سطح بین المللی مربوط به بازاریابی را کنترل خواهید کرد.... [-]


مدرک کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی و مدیریت منابع انسانی (MBA)

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

با این مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت کسب و کار با تمرکز بر منابع انسانی، شما به دانش و مهارت های لازم برای بهینه سازی منابع انسانی شرکت دست پیدا خواهید کرد و استعداد و عملکرد تیم های مختلف را به منظور دستیابی به اهداف و هدایت هدایت می کنید. اهداف سازمان ... نه تنها برای رسیدن به یک طرح کاری درون شرکت خود، بلکه برای راه اندازی کسب و کارهای دیگر، از جمله بین المللی. [+]

MBA با مدرک منابع انسانی مکزیک و اروپا

مهم این است که بدانید چگونه یک شرکت را مدیریت کنید تا بتوانید توانایی و توانایی کسانی را که در آن کار می کنید مدیریت کنید. با این مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت کسب و کار با تمرکز بر منابع انسانی، شما به دانش و مهارت های لازم برای بهینه سازی منابع انسانی شرکت دست پیدا خواهید کرد و استعداد و عملکرد تیم های مختلف را به منظور دستیابی به اهداف و هدایت هدایت می کنید. اهداف سازمان ... نه تنها برای رسیدن به یک طرح کاری درون شرکت خود، بلکه برای راه اندازی کسب و کارهای دیگر، از جمله بین المللی.... [-]


مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و مدیریت (MBA)

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

این مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار با تمرکز بر امور مالی شما را با ابزارهای نظری و عملی لازم برای تبدیل شدن به یک حرفه ای در مدیریت کسب و کار با تمرکز بر مدیریت عملیات مالی بین المللی فراهم می کند. [+]

MBA با دیپلم مکزیک و اروپا در امور مالی

این مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار با تمرکز بر امور مالی شما را با ابزارهای نظری و عملی لازم برای تبدیل شدن به یک حرفه ای در مدیریت کسب و کار با تمرکز بر مدیریت عملیات مالی بین المللی فراهم می کند.

MBA درجه تحصیلی است که بیشترین تقاضا برای آن دسته از حرفه ای است که در تلاش برای رشد در بازار کسب و کار رقابتی است. اگر شما همچنین جهت گیری مالی شرکت های بین المللی را اضافه کنید، شما یک نمایه جالب برای هر شرکت، ملی و بین المللی به دست خواهید آورد و نه تنها برای دستیابی به یک طرح کاری در شرکت خودتان بلکه برای باز کردن کسب و کارهای دیگر از جمله بین المللی.... [-]


مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و مدیریت پروژه (MBA)

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

برنامه درسی تخصصی در مدیریت پروژه شما را برای تبدیل شدن به یک مدیر مدیریتی مهمترین برنامه های عملیات شرکت های بزرگ، تبدیل شدن به متخصص در برنامه ریزی، کنترل و نظارت بر استراتژی ها آماده می کند. [+]

MBA با مدرک مدیریت پروژه دو مدرک مکزیکی و اروپایی

در UNIR مکزیک، می توانید مدرک کارشناسی ارشد مدرک SEP در مدیریت و مدیریت کسب و کار (MBA) با دو مدرک مکزیکی و اروپایی بدست آورید.

MBA در حال حاضر توسط همه کسانی که پروفایل های حرفه ای را می خواهند خود را به جهان از کسب و کار سطح بالا یکی از درخواست های مورد درخواست است.

برنامه درسی تخصصی در مدیریت پروژه شما را برای تبدیل شدن به یک مدیر مدیریتی مهمترین برنامه های عملیات شرکت های بزرگ، تبدیل شدن به متخصص در برنامه ریزی، کنترل و نظارت بر استراتژی ها آماده می کند.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت (MBA)

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

دانشگاه بین المللی لاریاوا در مکزیک (UNIR مکزیک) به شما ارائه می دهد کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA)، حرفه ای و بین المللی است. [+]

مکزیک و اروپا دو رشته MBA

دانشگاه بین المللی لاریاوا در مکزیک (UNIR مکزیک) به شما ارائه می دهد کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA)، حرفه ای و بین المللی است.

MBA مؤسسه UNIR مکزیک از طریق کلاسهای آنلاین زنده آموزش داده می شود. یک روش نوآورانه که با روز و روز افراد با مسئولیت های شخصی و کاری سازگار است.

این MBA، که با روش Case کار می کند، متفاوت است، زیرا فقط در 18 ماه تدریس می شود و به شما درجه دو مکزیک و اروپا می دهد:... [-]


کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در امنیت رایانه

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

تنها مدرک رسمی در بین المللی امنیت سایبری است که به شما اجازه می دهد که زندگی حرفه ای و شخصی خود را تنها در 18 ماه ترکیب کنید. [+]

تنها مدرک رسمی کارشناسی ارشد در بین المللی امنیت سایبری است که به شما امکان می دهد که زندگی حرفه ای و شخصی خود را تنها در 18 ماه ترکیب کنید

کارشناسی ارشد امنیت کامپیوتر UNIR مکزیک متخصص در آخرین تکنیک های حفاظت از آسیب پذیری در سیستم عامل ها، نرم افزار، پایگاه های داده، سیستم های وب و تمام خطرات ذاتی استفاده از ICT، و همچنین تاثیر آن در سازمان می باشد .

نیاز به این نوع کارشناسان بیشتر آماده می شود، فرصت های حرفه ای را توسعه می دهد، هم در بخش های عمومی و هم در بخش خصوصی.... [-]


مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

آمادگی خود را برای بهبود آموزش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تنها با استادان روانپزشکی با کلاس های آنلاین در زمان واقعی آماده کنید. یک مدل pedagogical منحصر به فرد در مکزیک که با زندگی شخصی و حرفه ای شما سازگار است. [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

آمادگی خود را برای بهبود آموزش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تنها با استادان روانپزشکی با کلاس های آنلاین در زمان واقعی آماده کنید. یک مدل pedagogical منحصر به فرد در مکزیک که با زندگی شخصی و حرفه ای شما سازگار است.

این مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش در رشته روانشناسی دارای اعتبار رسمی (RVOE) است و توسط SEP شناخته شده است.

در محوطه دانشگاه UNIR شما قادر خواهید بود کلاسهای زنده را برای تعامل با همکلاسی های خود یا معلمان مشاهده کنید یا بعدا آنها را تجسم کنید، زیرا تمام کلاس ها در محوطه مجازی شما ثبت می شوند. شما از روز اول با یک آموزگار شخصی حساب خواهید کرد و در اختیار شما یک کتابخانه مجازی و دسترسی به کتابشناسی وسیع خواهید بود تا به موضوعات مختلف به همان اندازه که نیاز دارید غوطه ور شوید.... [-]


مدرک کارشناسی ارشد در طراحی و مدیریت پروژه های تکنولوژیکی

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در طراحی و مدیریت پروژه های فناوری چیزی است که شما نیاز به گسترش حرفه حرفه ای خود را، به عنوان آن شما را به عنوان مدیر پروژه، و همچنین مدیر در مواضع مسئولیت طراحی، هدایت و اجرای یک طبیعت تکنولوژیکی را آموزش می دهد. [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در طراحی و مدیریت پروژه های فناوری چیزی است که شما نیاز به گسترش حرفه حرفه ای خود را، به عنوان آن شما را به عنوان مدیر پروژه، و همچنین مدیر در مواضع مسئولیت طراحی، هدایت و اجرای یک طبیعت تکنولوژیکی را آموزش می دهد.

با استفاده از این مدرک کارشناسی ارشد آنلاین می توانید زندگی حرفه ای و شخصی خود را با مطالعات کیفیت دانشگاه های اروپایی با استفاده از متدولوژی UNIR مکزیک ترکیب کنید: شما یک معلم خصوصی خواهید داشت و کلاس های آنلاین را به صورت زنده و تعطیل خواهید داشت تا بتوانید آنها را هر بار که خواستید تجسم کنید.... [-]


مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت وب سایت و مهندسی

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

مهندسی وب سایت به مراتب بیشتر از آنچه که معمولا با "توسعه صفحات وب مرتبط است" را شامل می شود. این فراتر از همه ی مواهب تکنولوژیک است و یک پارادایم اساسی در محاسبات کنونی است، یک مفهوم مرجع برای توسعه. و بهره برداری از برنامه های کامپیوتری و منابع. [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

مهندسی وب سایت به مراتب بیشتر از آنچه که معمولا با "توسعه صفحات وب مرتبط است" را شامل می شود. این فراتر از همه ی مواهب تکنولوژیک است و یک پارادایم اساسی در محاسبات کنونی است، یک مفهوم مرجع برای توسعه. و بهره برداری از برنامه های کامپیوتری و منابع. این استاد، با محتوا در به روز رسانی دائمی، شما را آماده می کند تا بتوانید از هر کسب و کار آنلاین کسب درآمد کسب کنید.

... [-]

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کیفیت و عملیات

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

برنامه درسی کارشناسی ارشد مدیریت عملیات و کیفیت UNIR مکزیک به نیازهای شرکت های ملی یا بین المللی پاسخ می دهد که نیاز به متخصصان برجسته دارند و قادر به بهینه سازی مدیریت محصولات و فرایندها هستند. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت عملیات و کیفیت UNIR مکزیک شما را برای تبدیل شدن به مدیر عملیات هر شرکت در مکزیک یا کشور دیگری آماده می کند.

این مدرک رسمی کارشناسی ارشد که دارای کیفیت اروپایی UNIR است، رسمی رسمی مکزیک است که توسط SEP تایید شده است، به طور کامل از طریق کلاس های آنلاین که شما می توانید به صورت زنده یا به تأخیر اندازید، تدریس می شود.

هدف از این استاد آموزش شما به عنوان یک مدیر در توسعه و اجرای برنامه ها، مدل ها و ساختارهای عملیات سازمانی است، با استفاده از روش های برنامه ریزی و مدیریت مانند:... [-]


کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک

مدرک آنلاین مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی، که معتبر بودن مطالعات رسمی (RVOE) توسط SEP است، شما را متخصص در آخرین روند در بازاریابی دیجیتال خواهد کرد. [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

استاد بازاریابی دیجیتال UNIR مکزیک تنها استاد رسمی کیفیت اروپایی در مکزیک است که به صورت آنلاین و با کلاسهای زنده و با مدت فقط 18 ماه آموزش داده می شود. این تخصص حرفه حرفه ای خود را به عنوان متخصص در بخش بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی غنی سازی می کند.

مدرک آنلاین مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی ، که معتبر بودن مطالعات رسمی (RVOE) توسط SEP است، شما را متخصص در آخرین روند در بازاریابی دیجیتال خواهد کرد.... [-]


کارشناسی ارشد در سیستم های مدیریت مجتمع

Online تمام وقت 18  November 2019 مکزیک Mexico City

کارشناسی ارشد در سیستم های مدیریت مجتمع UNIR مکزیک شما را برای انجام فعالیت حرفه ای خود آماده می کند و دانش را به عنوان حسابرس داخلی در هر یک از زمینه های زیر عمل می کند: [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

کارشناسی ارشد در سیستم های مدیریت مجتمع UNIR مکزیک شما را برای انجام فعالیت حرفه ای خود آماده می کند و دانش را به عنوان حسابرس داخلی در هر یک از زمینه های زیر عمل می کند:

محیط زیستمدیریت کیفیتمسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR)بهداشت و ایمنی شغلی (پیشگیری از خطرات شغلی -PRL-)

این برنامه دانشگاه شما را آماده می کند تا در یکپارچه سازی سیستم های مدیریتی از طریق دیدگاه جهانی و اهداف هماهنگ شده متخصص شوید و به منظور بهینه سازی منابع موجود، تصمیم گیری را افزایش دهید تا کارایی و سودآوری هر سازمان را افزایش دهید.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت مراکز آموزشی

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

مشخصات حرفه ای خود را با تنها مدرک مدیریت و مدیریت مراکز آموزشی با کلاس های آنلاین در زمان واقعی تکمیل کنید. [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

مشخصات حرفه ای خود را با تنها مدرک مدیریت و مدیریت مراکز آموزشی با کلاس های آنلاین در زمان واقعی تکمیل کنید.

کارشناسی ارشد UNIR مکزیک درجه رسمی توسط SEP (RVOE) تایید شده است و به طور کامل آنلاین آموزش داده می شود تا بتوانید کار و زندگی شخصی خود را با مطالعات عالی دانشگاهی سازگار با شما ترکیب کنید.

این برنامه جامع حرفه ای شما را آماده رهبری خواهد شد که موسسات آموزشی مکزیک نیاز دارند. وظایف اصلی دستورالعمل که می توانید با آن مواجه شوید عبارتند از:... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت منابع انسانی

Online تمام وقت 18  October 2019 مکزیک Mexico City

این استاد رسمی منابع انسانی آنلاین مهارت و توانایی های خود را از برنامه ریزی، مدیریت استراتژیک و جهت توسعه سازمانی و تحریک استعداد شرکت شما را گسترش می دهد. [+]

عنوان دو مکزیکی و اروپایی

استاد مدیریت سرمایه انسانی و مدیریت استعدادهای UNIR مکزیک طراحی شده است تا کارکنان منابع انسانی را از طریق پیشرفته ترین تخصص ارتقاء دهد. این شما را با استفاده از یک روش مبتنی بر موارد عملی، امکان پذیر می کند تا توابع مدیریتی را در هر بخش از سرمایه انسانی یک سازمان بپذیرید.

این استاد رسمی منابع انسانی آنلاین مهارت و توانایی های خود را از برنامه ریزی، مدیریت استراتژیک و جهت توسعه سازمانی و تحریک استعداد شرکت شما را گسترش می دهد.... [-]