Universidad Del Valle De Mexico

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره UVM

"برای همیشه برای آنچه که کشت شده است مسئول است"

در UVM ما به آموزش به عنوان یک اصل تبدیل و به عنوان حق انسانی برای رشد و توسعه از طریق آن اعتقاد داریم. ما معتقدیم که دانش آموز محور کار در UVM است و تجربه کاملتری در دانشگاه، کامال سازش های شخصی و حرفه ای وی از آن است که او در بهبود جامعه و جامعه مکزیک شرکت خواهد کرد و از جهان109420_pexels-photo-267885.jpeg

ما کی هستیم؟

UVM یک موسسه آموزشی نوین مدرن و نوآورانه است که در آینده برای آموزش افرادی که به جامعه ارزش افزوده دارند آموزش می دهد.

ماموریت ما

ما دسترسی به آموزش با کیفیت جهانی را برای آموزش افراد پربار و ارزشمند به جامعه گسترش می دهیم.

شعار ما

از سال 1960، UVM یک سرزمین بارور بوده است که متخصصان متخصص و متعهد به توسعه پایدار آموزش دیده اند. در هر یک از آنها، کار دانشگاه این است که بذرهایی را بپوشانید که برای منافع مکزیک به ارمغان بیاورد.

اصول ما

قدرت تربیتی آموزش و پرورش

ما به آموزش به عنوان یک اصل تبدیل و به عنوان حق انسانی برای رشد و توسعه از طریق آن ایمان داریم.

کیفیت تحصیلی

ما به آموزش آکادمیک بین المللی و توانایی ما در بخش هایی با پتانسیل بالایی که بتوانیم از آن استفاده کنیم و آن را به عامل رشد شخصی و تحرک اجتماعی تبدیل کنیم، اعتقاد داریم.

دانشجو در مرکز

ما بر این باوریم که دانش آموز محور کار در UVM است و تجربه شما در دانشگاه بیشتر کامل است، و صلاحیت های شخصی و حرفه ای تر شما را در بهبود جامعه و جامعه خود در مکزیک و جهان

ورود

ما به کثرت و چند فرهنگی به عنوان نشانه های ضروری جامعه باور داریم. بنابراین، ما متقاعد شده ایم که معیارهای فراگیر غنی سازی، انحصار کردن و فرصت های باز برای همه را در بر می گیرند در حالیکه محرومیت ها از بین می روند.

بهبود فرایند

ما در بهبود دائمی به عنوان مبنایی برای بهینه سازی خدمات آموزشی و اداری و نتایج آنها اعتقاد داریم.

ابداع

ما به توانایی ما در ایجاد، طراحی و اجرای شیوه های نوآورانه و سناریوهایی که به ما اجازه می دهد تا به شیوه ی آلی و یکپارچه توسعه یابیم، اعتقاد داریم.

اثربخشی

ما به اهمیت حفظ کارایی و اثربخشی در فرایندها و خدمات ما به عنوان یک مشخصه مدیریت ما اعتقاد داریم.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

ارزشهای ما

صداقت در عمل

اعمال ما با صداقت، صداقت و شفافیت انجام می شود.

نگرش خدمات

خلق و خوی را در اعمال ما حفظ کنید و با گرما، تعهد، شور و شوق و احترام با دیگران همکاری کنید.

کیفیت اعدام

به طور بی عیب و نقص و به موقع عملکردهایی را که مطابق با معیارهای برتر است، انجام دهید.

مسئولیت اجتماعی

با توجه به وجدان روشن، عواقب اقدامات ما قبل از جامعه است.

اجرای وعده ها

وعده های ما را به تعهدات تبدیل کرده و اطاعت را تضمین می کند.

سپر ما

109418_ESCUDOAUVM.png

دانشگاه دره مکزیک توسط سپر نمایندگی می شود که هویت آن را از طریق نمادها نشان می دهد که منشا و تاریخ آن است. سپر ما توسط یک عقاب و یک condor شکل گرفته است. عقاب، نماد عظمت، استقلال و آزادی، نشان دهنده شمال قاره است، در حالی که condor، بازتابی از خودمختاری، حکمت و قدرت، نشان دهنده آمریکای لاتین است. سپر سپر و سپس ادغام دانش آموزان دانشگاه از تمام نقاط قوت، که در دانشگاه ما، یک خانه مطالعات پیدا کنید. در مرکز نشان ملی، نماد نمایندگی مکزیکو سیتی، گهواره مدارس UVM، چیدمان این عناصر، شعارهایی که فلسفه نهادی ما را اداره می کند: "برای همیشه مسئول آنچه که کشت شده است"، که در آن بر روی حکمت، نظم و انضباط، دانش و عشق برای آنچه که کاشته و برداشت شده است.

نماد ما، سیاهگوش

109419_LINCEAUVM.png

جاودانگی روح، قدرت زندگی و ارزش فوق العاده ویژگی های متمایز سیاهگوش، یک طلسم است که ویژگی های اعضای جامعه دانشگاه را نشان می دهد. از مهمترین ویژگی های او، ذهن تیز و تیزهوش است. Lynx با حرکات چابک و هماهنگ، می تواند خطر را با یک فرصت پیش بینی کند و می داند که چگونه یک رهبر باشد، قدم جدی خود را نسبت به هدف تعیین می کند. در ترکیب با بافت طلایی آن، نشان دهنده ارزشمند ترین و با ارزش ترین چیز است که برای افرادی که به عنوان اعضای UVM، علامت خود را در پیاده روی دانشگاه خود برجسته است، برجسته است. که بالقوه خود را در یک روش هماهنگ و یکپارچه توسعه داده اند، یا در نقش خود به عنوان دانش آموزان یا فارغ التحصیلان، به عنوان معلمان و یا کارکنان اداری، زیرا آنها متقاعد شده اند که مسیر آموزش هرگز به پایان نمی رسد و در آن ما همیشه باید روز به روز بهبود بخشد روز

مدل آموزشی UVM

ما دسترسی به آموزش با کیفیت جهانی را برای آموزش افراد پربار و ارزشمند به جامعه گسترش می دهیم.

منظور این است که UVM چیست؟

برای UVM داشتن یک مدل آموزشی تعالی است.

منطقه بین فردی

ما یک ارتباط موثر و مفیدی را در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی با چشم انداز بین المللی، کار گروهی، آگاهی و مسئولیت اجتماعی ایجاد می کنیم.

آموزش مادام العمر

مدل ما مبتنی بر یادگیری دائمی و دائمی است، در حال ایجاد یک جهت گیری و خودآزاری و فعالانه است. علاوه بر این، شما مهارت های تحقیقاتی را توسعه خواهید داد.

حرفه ای و اجتماعی

شما رهبری، ظرفیت کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت، استفاده از دانش را در عمل با جهت گیری به سوی نتایج، تصمیم گیری و حل مشکل توسعه خواهید داد.

هدف کلی

ایجاد شرایطی که کار آموزشی UVM را هدایت می کند، از طریق دستورالعمل هایی که به آن اجازه می دهد تا مفاهیم اساسی خود را بیان کند، به منظور دستیابی به یک پیشرفت یکپارچه در دانش آموزان خود با استفاده از تمرکز بر یادگیری.

مکان ها

مکزیکوسیتی

Address
Av. Observatorio #400,
16 de Septiembre,
Delegación Miguel Hidalgo,
Ciudad de México, CP 11810

مکزیکوسیتی, مکزیکوسیتی, مکزیک