The best Universities, Colleges and Business Schools in

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in . You will easily find all information about the top ranked universities in . Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج درنیوزیلند

New Zealand Tertiary College

کارشناسی دانشنامه کارشناسی ارشد Diploma نیوزیلند Auckland March 2019

New Zealand Tertiary College (NZTC) برنامه های جامع و حرفه ای را در اختیار دانشجویان قرار می دهد تا 35 سال در زمینه انتخاب خود موفق شوند. تمام مدارک مورد نیاز ما توسط مجوز صلاحیت نیوزلند (NZQA) تایید شده است و ما آنها را نه تنها در سراسر نیوزیلند بلکه در سراسر جهان با NZTC Global عرضه می کنیم.ما دو پردیس در اوکلند و کریستچچر و یک دفتر در هند برای حمایت از ابتکار NZTC هند ما داریم .ویژگی های منحصر به فردویژگی های منحصر به فرد، ارزش ها و اصول NZTC بر پایه همه چیزهایی است که ما انج… [+] ام می دهیم، ارائه راهنمایی های واضح برای کسانی که ما به عنوان یک کالج و تعهد ما به جوامع ما ارائه می دهیم:NZTC متعهد است تا دسترسی دانشجویان به آموزش برجسته ارائه شده از طریق روشهای انعطاف پذیر با تکنولوژی پیشرفته که از یادگیری سفرهای طولانی مدت پشتیبانی می کند،ارزش های ما چشم انداز، قلب، صلاحیت و روح، کیفیت های اصلی هستند که در شیوه های آموزش، مراقبت، حمایت و یادگیری ما منعکس می شوند.چارچوب مفهومی واجد شرایط ما اصول هدایت تمرکز را ارائه می دهندتمرکز ما بر کاربرد کاربردی دانش محتوا که دانش آموزان ما آماده هستند برای مراقبت، یادگیری و تدریس، و کمک های معنی دار به بخش حرفه ای و جوامع ما در روش های رسمی و غیر رسمیفعالیت های تدریس و یادگیری ما تحت تأثیر تعامل ما با جوامع تحقیقاتی و حرفه ای که آموزش بزرگسالان را هدایت می کنند، و تکنولوژی هایی که آموزش و یادگیری را پشتیبانی می کنند، در زمینه های تخصصی انتخابی ما در سراسر نیوزلند و بین المللیجامعه ما از پروژه های خارج از کشور حمایت می کند که منعکس کننده ارزش های کالج ما در مقیاس جهانی استبیانیه مأموریتNew Zealand Tertiary College مردم ارزش می دهد و متعهد به توانمند سازی دانش آموزان برای ارائه خدمات جامع و حرفه ای به مراقبت، آموزش و ارائه معنی و مؤثر می باشد. [-]