TU Delft Open & Online Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به آموزش آنلاین در TU DELFT

آیا شما به دنبال حرفه ای خود در زمینه علم، طراحی یا مهندسی هستید؟ سپس به جامعه یادگیرندگان آنلاین در TU Delft ملحق شوید!

آموزش آنلاین در TU Delft

یک بخش کلیدی از DNA ما شامل ایجاد شیوه های نوآورانه یادگیری است که به شما امکان می دهد که از آنچه ما پیشنهاد می دهیم بهره مند شویم. از سال 2013، TU Delft تصمیم گرفت که برنامه های یادگیری آنلاین بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را با مردم در سراسر جهان است. هر کجا که زندگی می کنید و هر چه اهداف و آرزوهای خود را داشته باشید، نمونه های متنوعی از دوره های آموزشی ما با نیازهای شما متناسب خواهد بود. کارگروه دوره ما ارزش بسیار خوبی را به شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند که در بالای بازی خود باقی بمانید، آیا شما به دنبال تغییر حرفه ای هستید، مهارت های خود را گسترش دهید یا مدارک تحصیلی بیشتری کسب کنید.

چرا TU Delft Online Learning را انتخاب می کنید؟

  • کاردستی
  • مطالعه در زمان و مکان مناسب برای شما.
  • 24/7 دسترسی به مطالب درس.
  • از کارشناسان سطح بالا در زمینه خود بیاموزید.

TU Delft EDEN 2016 Best Practice Initiative Award را برای مقاله ای در مورد TU Delft Online Learning Experience دریافت کرد که یک مدل آموزشی است که از توسعه دوره های آموزشی ما حمایت می کند و تلاش می کند تا کیفیت را افزایش دهد. این جایزه فقط برای مقاله نیست، بلکه برای ابتکار طراحی طرح و اجرای آن برای دوره های ما است.

دانشگاه فنی پیشرو

TU Delft با داشتن تاریخ بیش از 175 سال برتری در زمینه تحقیقات و آموزش و پرورش، TU Delft خود را به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاه های فنی در اروپا تاسیس کرده است، همانطور که در رتبه بندی سالانه دانشگاه های جهان نشان داده شده است. TU Delft موقعیت ندارد 19 در رتبه جهانی (شماره 6 در اروپا) در مهندسی

با TU Delft شما با هزاران نفر از فارغ التحصیلان ما در سراسر جهان پیوستن. این دانشمندان، مهندسین و مدیران در حال توسعه فن آوری های گسترده ای از صنایع و رشته ها هستند. این شامل احداث زیر ساخت حفاظت از معادن هلندی دریایی، توسعه آخرین نسل توربین های بادی و طراحی محصولات و خدمات نوآورانه ای است که به جامعه منجر می شود.

ما برای کار و تلاش های آینده خود را آماده می کنیم با ترکیب تخصص های کارکنان دانشگاهی ما در سطح جهانی با امکانات آموزشی پیشرفته. مشارکت ما با جامعه کسب و کار اطمینان حاصل کنید که دانش شما به دست می آید می تواند در دنیای واقعی اعمال شود. به همین دلیل است که دانش آموزان ما TU Delft را انتخاب می کنند: آنها اشتیاق مناسب را پیدا می کنند و کارآفرینان موفق می شوند.

مکان ها

دلفت

Address
Postbus 5
2600 AA دلفت, هلند جنوبی, هلند

هلند آنلاین

Address
هلند آنلاین, هلند

برنامه ها