ExcelR Raising Excellene

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به ExcelR خوش آمدید

در راه حل های ExcelR ، ما در کلاس های آموزشی در سراسر Agile، مدیریت پروژه، مدیریت فناوری اطلاعات و کیفیت -Assurance-space به بهترین نحو ارائه می کنیم. کارآموزان ما با MNC های مشهور دنیا کار می کنند و متعهد به بالا بردن سطوح بالایی هستند و به این ترتیب شغلی شان را تسریع می کنند!

ما در حال آموزش در PMP (PMI-ACP) ® (CAPM) ®، (PMI - RMP) ®، ITIL ®، بنیاد ITIL، ITIL - Intermediate، ITIL کارشناس، کمربند سبز شش سیگما، شش سیگما سیاه کمربند، پروژه مایکروسافت، نرم افزار متریک، Minitab، Agile، Scrum، CMMI، ISO 9001، ISO 27001، ISO 20000.

دسته ای که به زودی برای آموزش مجازی - آنلاین و کلاس درس شروع می شود. ثبت نام ، کرسی پر کردن سریع بهترین روش آموزش را انتخاب کنید که مناسب شرایط شما باشد. نمی دانید چه انتخاب کنید، بدانید کدام دوره برای شما مناسب است و ما آموزش های آنلاین را توصیه می کنیم. ما بهترین مربیان با بیش از 20 سال تجربه و گواهینامه داریم. ارائه بازخورد.

مشاوره راه حل شما نیاز دارید

هیئت علمی اکسل با داشتن دفتر مرکزی در ایالات متحده آمریکا و حضور در انگلیس، MiddleEast، استرالیا، هلند و هند، بیش از 20،000 + حرفه ای در سراسر جهان آموزش داده است. ExcelR Solutions بر اساس اصل ارائه طیف گسترده ای از گزینه های آموزشی برای کار حرفه ای تاسیس شد. ما به سازمان هایی در تمام ابعاد کمک می کنیم تا کارکنان خود را با فراهم آوردن دوره هایی بر اساس دانش و مفاهیم نظری عملی کنند.

"راحتی و یک راه حل ساده" ما را تضمین می کند که آنها بهترین آموزش و پرورش، توسط یکی از بهترین متخصصان، در بهترین زمان و بهترین مکان انتخاب شما. ما این را با ارائه یک آمالگام از کلاس درس و آنلاین آموزش استادان، آموزش الکترونیکی، آزمایشات شبیه سازی و بسیاری دیگر. با دانستن نیازهای خود ما به طیف گسترده ای از آرمان های خود را از طریق این کانال های مختلف آماده می شود.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که در سطح جهانی به عنوان یک سازمان پیشرو در جهت تامین نیازهای آموزشی حرفه ای و دانشجویان در نظر گرفته شود.

استاندارد جدید در برنامه های آموزشی:
اکثر مدیران میانی و ارشد تصمیم گیری ExcelR را بر روی هر شرکت مدیریت دیگری انتخاب می کنند؛ زیرا راه حل های آموزشی و مشاوره ای در اینجا تضمین شده اند که موثر و قابل اعتماد باشند.

ما تنها شرکتی هستیم که در هر مرحله از راهکار با مشتریان ما کار می کند تا اطمینان حاصل شود که آموزش هایی که برای کمک به آنها در پیشرفت کار خود و ایجاد رشد پایدار در شرکت هایشان نیاز دارد. هنگامی که کسب و کار شما نیاز به روش های پیشرفته تر آموزش داده می شود که در موقعیت های واقعی مورد آزمایش قرار گرفته اند، اجازه دهید ExcelR Solutions به شما نشان دهد آنچه امروز می توانید برای شما انجام دهید.

فلسفه ما

تیم ما از متخصصان با تجربه تلاش می کند تا سطح بالایی از خدمات و پشتیبانی را فراهم کند که مشتریان ما نمی توانند جای دیگری را بدست آورند. شهرت صنعت ما برای خود صحبت می کند؛ ما بهترین خدمات آموزش را با پشتیبانی ذهن خلاق ما ارائه می دهیم تا راه حلی را برای نیازهای شما و نیازهای کسب و کار خود فراهم کنیم.

ExcelR یکی از پیشروترین ارائه دهندگان آموزش های حرفه ای آموزش های گواهینامه در جهان است. ما در تلاش برای ارائه بهترین روش های آموزشی، آموزش داده شده توسط متخصصان صنعت در نقاط مختلف در سراسر جهان است. با ما امروز همکاری کنید و ببینید چرا ما انتخاب شماره یک برای متخصصان کسب و کار در سراسر جهان هستیم.

با ما ارتباط برقرار کن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های ExcelR و راه حل های مشاوره و مشاوره در سطح جهانی، با ما تماس بگیرید و اجازه دهید یکی از متخصصان با تجربه شما به شما در ارائه هر گونه سوال و سوالاتی که در اختیار شما می گذارد، به شما ارائه دهد.

مکان ها

بنگالورو

Address
49, 1st Cross, 27th Main, BTM Layout stage 1, Behind Tata Motors, Jay Bheema Nagar, 1st Stage, BTM Layout, Bengaluru, Karnataka 560068
بنگالورو, کارناتاکا, هندوستان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: