IIBMS Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های آموزش عالی از راه دور ما فرصتی برای مطالعه یک برنامه درسی جامع در کسب و کار و کسب مدرک حرفه ای بالاتر در مدیریت کسب و کار با تخصص عمده است. همه دانش آموزان برنامه را با در نظر گرفتن دوره اصلی در مدیریت امور تجاری و مدیریت مدیریت وارد می کنند. IIBMS به عنوان مورد نیاز صنعت برای حرفه ای ها به خوبی پرورش می یابد.

چه کسی با انجام چنین دوره هایی سود خواهد برد؟

دوره ها باید به کارکنان حرفه ای، طبقه کارکنان کشور، افراد کارآفرین، بازرگانان خود و زنان و دانشجویان کمک کنند. هر كس و هر كس كه مشغول مشاركت مردم است، شامل تعامل افرادي با منافع مشابه يا متفاوت با يا بدون هدف است. مطالعه ی مدیریتی به واسطه ی ماهیت آن، توانایی اضافه کردن چیزی معنی دار برای زندگی ما را دارد. دانش آموزان مدیریت در اختیار ابزار و تکنیک های مختلفی هستند که ممکن است در هر محیط قابل تصور مفید باشد و در اینجا ما به محیط کاری و همچنین شرایط غیر کارگاهی اشاره می کنیم.

IIBMS دوره های مدیریتی را ارائه می دهد که از سال 1999 با الزامات متخصصان مدیریت هماهنگ است. سازمان مشاوره مدیریت IIBMS اطمینان می دهد که این اصل ساده در حین حفظ استانداردهای دوره ها پیگیری می شود. IIBMS موسسه گواهینامه ISO 9001: 2008 است.

مأموریت

نیاز به آموزش مدیریت برای همه را تشخیص دهید. IIBMS - مؤسسهیی است که میتوان آن را از هر کجا از انعطاف پذیری مدیریت یاد کرد - به این نیاز رسیده است. ما دسترسی به مواد آموزشی و تعلیم و تربیه تحصیلی را برای تحصیل فراهم می کنیم و یکی از ویژگی های این است که همان دوره در سرزمین خانه تحویل داده می شود. آموزش از راه دور IIBMS برای تمام سطوح مهارت و دانش، چه آموزش و پرورش، در دسترس است. البته این دوره ها برای مهارت های عملی بهتر است، زمانی که بازخورد دقیق در مورد عملکرد و بهبود عملکرد لازم است. ما زمینه های جدید علمی جدید ارائه می دهیم که شما را تشویق می کند تا با مسائل متنوع مواجه شوید.

چشم انداز

آموزش مديريت به منظور ترويج تعليمات ارزشمند مبتني بر تعليم و تربيت با اعتقاد محکمي مبني بر پيگيري دانش، پيگيري بالاترين ارزش است. آموزش و پرورش مدیریت باید آموزش و پرورش را به رهبران، سازندگان ثروت.

خط مشی کیفیت IIBMS

ما در IIBMS متعهد به برتری در یادگیری مدیریت هستند. ما قصد داریم تحقیق، مشاوره و آموزش برای انجام نیازها و انتظارات دانش آموزان، والدین و کسب و کار و جامعه را انجام دهیم. ما قصد داریم این کار را با حساسیت اجتماعی بالا از طریق نوآوری انجام دهیم.

  • پرورش استعداد و ایجاد یک محیط یادگیری برای ارتقاء خلاقیت و رهبری.
  • بهبود برنامه درسی دوره ای از طریق پژوهش های آموزشی و گفتگو با شرکت های تجاری که اهمیت، ارتباط، برتری و دقت را مشخص می کنند.
  • تعهد به پیشرفت شخصی و حرفه ای فرد (کارکنان، دانشجویان و دانشکده ها) در طول زندگی حرفه ای خود.
  • ترویج فناوری پیشرفته و بهبود زیرساخت های عالی برای تعالی در یادگیری.
  • بررسی فرآیندهای نهادی با مشارکت اساتید، دانشجویان و کارکنان.
  • دادن دانش آموز به فرصتی برای بحث و درک چالش های کسب و کار است و آنها را از طریق بینش های ارائه شده توسط یک تیم بی طرف از کارشناسان.
  • آموزش و پرورش را از طریق استفاده و انتشار دانش با تمرکز بر استفاده از مفاهیم مدیریت در شیوه ای متنوع انجام دهید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA آنلاین

Online 10 - 24  July 2019 هندوستان Mumbai

اگر شما کارمند هستید و هنوز هم مایل به تحصیل در MBA هستید، نیازی به نگرانی نیست. شما می توانید به سادگی در دوره های MBA آنلاین ثبت نام کنید و می توانید مهارت های مدیریتی خود را از امروز شروع کنید. امروزه تقریبا هر فردی که مشغول به کار است ترجیح می دهد که برای آموزش آنلاین / آموزش از راه دور انتخاب کند. [+]

اگر شما دارای مدرک کارمند هستید و همچنان مایل به تحصیل در MBA هستید ، نیازی به نگرانی نیست. شما می توانید به سادگی در دوره های MBA آنلاین ثبت نام کنید و می توانید مهارت های مدیریتی خود را از امروز شروع کنید. امروزه تقریبا هر فردی که مشغول به کار است ترجیح می دهد که برای آموزش آنلاین / آموزش از راه دور انتخاب کند. به دلیل افزایش تقاضا برای آموزش آنلاین، موسسات مشهور همچنین شروع به ارائه دوره های آنلاین و ماژول ها کردند.... [-]


ویدئو ها

Why IIBMS Distance Learning?