Kazian School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره KSM

Kazian School of Management دانش آموزان را با مهارت و دانش که می تواند در محیط کسب و کار جهانی امروز موفق شوند، فراهم می کند. کالج متعهد است که با پیشرفت تحصیلی حرفه ای، با تکیه بر برتری تحصیلی دقیق و با قرار گرفتن در معرض تجارب کسب و کار واقعی، متعهد شود.

چشم انداز

برای یک موسسه عالی رتبه ای برای تعالی در دانش از طریق یادگیری و تحقیق و همچنین در شخصیت و خدمت به بشریت است.

به INSPIRE دانش آموزان و کارکنان برای تلاش به بالاترین بالقوه خود را.

برای ارائه آموزش عالی فارغ التحصیل از بالاترین کیفیت در هند و بین المللی،

ماموریت ما

تسهیل و تقویت رقابت جهانی سازمانها از طریق رهبران، کارآفرینان و مدیران مجهز به دانش مدرن مدرن.

برای مدیریت مدیران با توجه به نیازهای صنعت و محیط کسب و کار.

برای درک محیط اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، تکنولوژیکی و محیطی جامعه مدرن و ارزش های مشخصه آن.

برای ارائه فرصت برای تحصیلات عالی برای کسانی که در برخی از اشتغال برخی از اشتغال.

برای گسترش و تنوع دسترسی به یک سیستم انعطاف پذیر، نوآورانه و مقرون به صرفه آموزش و پرورش به تعداد روزافزون فراگیران فراگیر که یا فرصت تحصیلات دانشگاهی را نداشتند یا به دلایلی دیگر نمی توانستند در تمام وقت تحصیل کنند.

چرا KSM

برنامه های انعطاف پذیر

نه هر مدیر آینده لقبی برای مطالعه مدیریت تمام وقت ندارد. در Kazian School of Management ، شما می توانید برنامه مدیریت خود را در زمان خود و به راحتی خود را کامل کنید.

برنامه درسی برنامه، که توسط Kazian School of Management ساخته شده است، براساس تکنیک های پیشرفته آموزش عالی و روش های اثبات شده است.

Kazian School of Management ارائه دوره های مدیریت سریع آموزش از راه دور را از دیپلم به سطح دکترای مدیریت است که قدم مهمی در پیشرفت و تکامل حرفه ای حرفه ای است. مزایای اصلی این برنامه عبارتند از:

پیشرفت شغلی

سطح بالاتری از اعتماد به نفس - دانش کسب شده از طریق برنامه مدیریت ما، اثربخشی خود را در جایگاه فعلی شما تقویت خواهد کرد و به تعیین مسیر شغلی آینده خود کمک می کند. این مهارت های خود را در زمینه های کسب و کار بحرانی تیز می کند، و به شما اعتماد به نفس می دهد که شما باید حرفه ای خود را به یک رهبر تبدیل کنید.

تکمیل شخصی - یک برنامه مدیریت کلید باز کردن هر دو آینده حرفه ای و شخصی است. آموزش و پرورش پایه و اساس است که شما می توانید کسب و کار های مادام العمر و دستاوردهای شخصی ایجاد کنید. برنامه مدیریت در KSM برای غنی سازی زندگی شخصی شما طراحی شده است و همچنین شما را در مورد صنعت مداوم در حال تغییر مطلع می کند.

بیش از 120 تخصص

همانطور که دانش آموزی که به کاسیان می آید متعلق به یک زمینه مختلف و / یا با تجربه کار جهانی است. ما بیش از 120 تخصص را ارائه می دهیم که دانش آموزان را قادر می سازد تا با توجه به نیاز شغلی فعلی، دانش و پس زمینه های مورد نظر خود را در زمینه موضوعات خاص کسب و کار مورد نیاز خود بدست آورند.

دانشکده متمایز

هیئت علمی Kazian School of Management شامل روشنفکران برجسته مدیریت با تجربیات شرکت و نیز بهترین مدرسه های B در هند است. تحقیقات متمایز از اعضای هیئت علمی ما اطمینان می دهد که برنامه های ما محتوای مفیدی را ارائه می دهند که از دیدگاه معاصر و جهانی است.

دانشکده ما به عنوان بخشی از برنامه درسی، مسائل پیچیده ای را پیش رو، ایجاد دانش و ایده هایی که به طور گسترده ای در جهت مدیریت عمومی پیشرفت می کند و دانشجویان را برای رهبران متفکر و کارآمد آماده می کند، می پردازد.

ویژگی های فوق العاده

Materials of the state of the art - ما لذت بردن از گسترش مرزهای آموزش و پرورش با مکاتبات ما برنامه های مدیریت برای ارائه دوره های آموزشی در فرمت های مختلف یادگیری است.

راحتی - برنامه Kazian School of Management به متخصصان بالغ اجازه می دهد که درجه خود را در راحتی از خانه یا دفتر خود، در اطراف شیوه زندگی خود، دنبال کنند.

برنامه سفارشی - دوره های تخصصی بر اساس مشخصات حرفه ای طراحی شده اند.

خدمات - ما توجه و خدمات شخصی را که قبل از درخواست شما آغاز می شود، ارائه می دهیم، در طول برنامه شما ادامه می یابد و پس از فارغ التحصیلی گسترش می یابد. شما با مشاور علمی خود و ارزیابی مشاور از طریق تلفن رایگان، چت اینترنتی، ایمیل و ایمیل به طور منظم تماس می گیرید.

یادگیری مبتنی بر مورد - یک رویکرد مبتنی بر موارد، دانش آموزان را در بحث وضعیت های خاص، معمولا نمونه های واقعی جهان از شرکت های هند و بین المللی، درگیر می کند. اجازه دادن به دانش آموزان برای قرار دادن دانش نظری خود را به تمرین.

هیات علمی برجسته - اعضای هیئت علمی ما شامل کارشناسان دانشگاهی و "دنیای واقعی" حرفه ای هستند.

تخصص - ما بیش از 80 تخصص ارائه می دهیم که به دانش آموزان اجازه می دهد دانش و زمینه های بیشتری در مورد موضوعات کسب و کار خاص کسب کنند.

همکاران دانشگاهی - KSM همچنین یک شریک دانشگاهی با دانشگاه جهانی مورفوس انگلستان و موسسه فناوری مهاراشترا در پونا است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBA » بازدید کنید MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (Spasl دوگانه)

Online تمام وقت پاره وقت 12 - 24  July 2018 هندوستان India Online + {تعداد} بیشتر

EMBA به طور خاص برای یک مدیر اجرایی سریع طراحی شده است که می خواهد بدون داشتن دوره شغلی آموزش حرفه ای بدست آورد. این برنامه از یک برنامه آموزشی بسیار پیشرفته و به خوبی بررسی شده از طریق رابط کاربری آموزشی نوین ارائه می دهد. [+]

EMBA به طور خاص برای یک مدیر اجرایی سریع طراحی شده است که می خواهد بدون داشتن دوره شغلی آموزش حرفه ای بدست آورد. این برنامه از یک برنامه آموزشی بسیار پیشرفته و به خوبی بررسی شده از طریق رابط کاربری آموزشی نوین ارائه می دهد. این برنامه تضمین توسعه مهارت های مدیریتی و توانایی های ضروری را با ابزارهای کسب و کار مهم فراهم می کند تا کاربرد عملی مفاهیم را در کار فوری خود به کار ببندد. در واقع می توان از مفاهیم ملموس و قابل اندازه گیری برای فرد و سازمان استفاده کرد.... [-]


MBA

استاد مدیریت امور مالی (Spzl دوگانه)

Online تمام وقت پاره وقت 24 - 48  July 2018 هندوستان India Online + {تعداد} بیشتر

دو سال MBA آنلاین یک برنامه گل سرسبد است، گسترش یافته در دو دوره و ارائه تخصص در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مالی، مدیریت عملیات و بسیاری دیگر. [+]

دو سال MBA آنلاین یک برنامه گل سرسبد است، گسترش یافته در دو دوره و ارائه تخصص در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مالی، مدیریت عملیات و بسیاری دیگر. ساختار برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان را در بهترین شرایط در معرض قرار دادن صنایع و کمک به آنها برای تبدیل شدن به رهبران فردا، در تخصص از انتخاب خود.

برخلاف متوسط ​​برنامه های آنلاین، برنامه ها و دوره های ما توسط تیمی از دانشکده هایی که متخصص در رشته های خود هستند، ایجاد شده است. موضوعات با آخرین دانش و کاربردهای این زمینه توسعه یافته است. هر جزء برنامه آنلاین ما توسط دانشکده های ارشد، از مواد خود یادگیری و ماژول های تعاملی به کتاب های الکترونیکی ما که به طور انحصاری برای دانش آموزان ما طراحی شده، مورد بررسی قرار گرفته است.... [-]


ویدئو ها

Intellinxt LMS