توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Douglas Business School (DBS)، که در سال 2008 تاسیس شد، بخشی از موسسه گروه آموزش عالی داگلاس است که با ارائه برنامه های آموزش عالی و آموزش حرفه ای برای حرفه ای های مشغول کار در هنگ کنگ. در سال های 2014-18 شرکت ما توسط سازمان مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی توسط شورای خدمات اجتماعی هنگ کنگ اهدا شد. Douglas Business Services Sdn Bhd نماینده رسمی DBS برای ثبت نام دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد انگلستان در مالزی است. در سال 2015، یک مرکز برای ارائه برنامه های آموزش عالی عالی و حرفه ای برای حرفه ای های مشغول کار در سنگاپور تنظیم شد.

در یک اقتصاد به سرعت در حال تغییر، ما نیاز به این دارد که مردم باید مجموعه مهارت های موجود خود را برای پیشرفت حرفه ای در انعطاف پذیر و به موقع بهبود بخشند. این که آیا شما انتخاب می کنید برای تحصیل در رشته MBA آنلاین یا مدرک لیسانس آنلاین، ما از سیستم های پیشرفته تکنولوژی و پشتیبانی از آموزش با کیفیت بالا استفاده می کنیم. گزینه های مطالعه انعطاف پذیر و همراه برای کسانی که مایل به فارغ التحصیل شدن در سرعت هستند وجود دارد.

ما مجموعه ای از مدارک تحصیلی آنلاین و مخلوط آموزش را در بازاریابی، کسب و کار، مالی و مدیریت منابع انسانی ارائه می دهیم.

ما همچنین با OTHM، EduQual، IBA و موسسه هنگ کنگ مدیریت عمومی، اعطای سازمان در انگلستان، به ارائه کار مرتبط Pathway دیپلم. این دیپلم ها به عنوان دوره های Pathway برای برنامه های مختلف لیسانس، کارشناسی ارشد و MBA تکمیل شده که توسط شرکای خوب ما در خارج از کشور اعطا می شوند، عمل می کنند.

ما همچنان به ارائه برنامه های آموزش عالی عالی و آموزش حرفه ای ادامه خواهیم داد که بازار را برای رفع نیازهای سریع در حال تغییر در جامعه ادامه می دهند.

بدانید که کدام دوره برای شما مناسب است:

برنامه های کارشناسی

موسسه مدیریت دولتی - دانشگاه ملی ایرلند

  • کارشناسی مطالعات کسب و کار (Hons) - تخصص در حسابداری
  • کارشناسی مطالعات کسب و کار (Hons) - تخصص در بازاریابی
  • لیسانس مطالعات تجاری (Hons) - تخصص در مدیریت منابع انسانی

برنامه های کارشناسی ارشد

دانشگاه Chichester، انگلستان

  • MBA - استاد مدیریت امور مالی

رزرو محل برگزاری

ما خدمات رزرو برای شرکت های تجاری و غیر انتفاعی ارائه می دهیم تا بتوانند در کلاس درس پیشرفته ما شرکت کنند. در محدوده خالص 730 متر مربع، کلاس درس می تواند تقریبا 30 نفر را بپوشاند. این مجهز به امکانات مورد نیاز برای کارکردهای شرکت و آموزش است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Douglas Business School

برنامه MBA (top-up) برای کسانی که قبلا دارای مدرک دیپلم OTHM سطح 7 در مدرک مدیریت استراتژیک و مدرک لیسانس بوده اند، دارای حداقل دو سال تجربه مدیریتی هستند. مدرک کارشناسی ... [+]

این مدرک MBA آنلاین را می توان حداقل 12 ماه تکمیل کرد. این طراحی شده است که به روز رسانی ابزار مدیریت خود را و به شما یک پایه قوی تر که از آن برای ساختن حرفه خود را.

حقایق کلیدیجایزه: دانشگاه چیکستر، انگلستانتحویل توسط: OTHM Qualificationsحالت مطالعه: آنلاین - یادگیری از راه دورPathway : 2 مرحلهمدت زمان: 1 سالتعداد ماژول ها: 9روش ارزیابی: تمام تکالیفزبان انگلیسیتاریخ شروع: تمام سالبررسی دوره

برنامه MBA (top-up) برای کسانی که قبلا دارای مدرک دیپلم OTHM سطح 7 در مدرک مدیریت استراتژیک و مدرک لیسانس بوده اند، دارای حداقل دو سال تجربه مدیریتی هستند. مدرک کارشناسی مدیریت (MBA) (تکمیل) یک برنامه 60 اعتبار فوق لیسانس معتبر توسط دانشگاه Chichester است.... [-]

هنگ کنگ Hong Kong
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
1 - 12 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی