Institute for International Maritime Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Institute for International Maritime Studies یک موسسه پژوهشی غیر انتفاعی و موسسه علمی با دامنه و فعالیت های بین المللی است. محققان و اعضای هیات علمی دارای تخصص تخصصی و تجربه طولانی و عمیق علمی و حرفه ای در حوزه حمل و نقل، مدیریت دریایی، تجارت حمل و نقل، اقتصاد دریایی، قانون دریایی و حفاظت از محیط زیست دریایی هستند.

در میان برنامه های دیگر، موسسه ارائه می دهد با همکاری دانشگاه Uninettuno او MBA در مدیریت دریایی و حمل و نقل به طور کامل آموزش انگلیسی به وسیله آموزش از راه دور.

علاوه بر این، این موسسه با همکاری دانشمندان برجسته ملی و بین المللی که دارای تخصص در علوم و تجارت دریایی است، مجله علمی بین المللی، مجله بین المللی تحقیقات دریایی را نیز منتشر می کند.

بیش از 2،000 فارغ التحصیل در حال حاضر رهبران و حرفه ای های موفق صنعت حمل و نقل، در سراسر جهان کار می کنند. ما در ایجاد حرفه ای های متخصص است که یک تفاوت واقعی و فردا حمل و نقل را شکل می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • یونانی

بازدید کنید MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA در مدیریت دریایی و دریایی

Online تمام وقت پاره وقت 18  زمان ثبت نام باز است یونان Athens + {تعداد} بیشتر

MBA در مدیریت دریایی و دریایی توسط دانشگاه بین المللی Telematic Uninettuno با همکاری Institute for International Maritime Studies طراحی شده است تا دانش و تخصص لازم را برای مدیران ارشد و رهبران بخش حمل و نقل دریایی فراهم کند. [+]

MBA در مدیریت دریایی و دریایی توسط دانشگاه بین المللی Telematic Uninettuno با همکاری Institute for International Maritime Studies طراحی شده است تا دانش و تخصص لازم را برای مدیران ارشد و رهبران بخش حمل و نقل دریایی فراهم کند.

این برنامه عمدتا بر آموزش و پرورش در زمینه حمل و نقل، کسب و کار، مدیریت و علوم و فنون دریایی تمرکز دارد تا تخصص صنعت حمل و نقل، تحقیق و توسعه را به وجود آورد.

این برنامه 100٪ از طریق آموزش از راه دور و در زبان انگلیسی ارائه می شود . تدریس از طریق اینترنت، در بخش «استاد» پورتال www.uninettunouniversity.net ارائه می شود. MBA مدت 18 ماه است و به ویدئو سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها، انجمن های چت، کلاس های مجازی، آزمایشگاه ها، ضبط ویدئو، آموزش و غیره تقسیم می شود.... [-]