Institute for International Maritime Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Institute for International Maritime Studies یک موسسه پژوهشی غیر انتفاعی و موسسه علمی با دامنه و فعالیت های بین المللی است. محققان و اعضای هیات علمی دارای تخصص تخصصی و تجربه طولانی و عمیق علمی و حرفه ای در حوزه حمل و نقل، مدیریت دریایی، تجارت حمل و نقل، اقتصاد دریایی، قانون دریایی و حفاظت از محیط زیست دریایی هستند.

این مؤسسه با همکاری دانشمندان برجسته ملی و بین المللی که دارای تخصص در علوم و تجارت دریایی هستند، مجله علمی- پژوهشی بین المللی تحقیقات دریایی را نیز منتشر می کند.

مؤسسه چندین برنامه بزرگ در حمل و نقل و اساس آن MBA در مدیریت دریایی و حمل و نقل از طریق دانشگاه UNINETTUNO برای حرفه ای های جاه طلب صنعت حمل و نقل ارائه می دهد.

بیش از 2،000 فارغ التحصیل در حال حاضر رهبران و حرفه ای های موفق صنعت حمل و نقل، در سراسر جهان کار می کنند. ما در ایجاد حرفه ای های متخصص است که یک تفاوت واقعی و فردا حمل و نقل را شکل می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • یونانی

بازدید کنید MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA در مدیریت دریایی و دریایی

Online تمام وقت پاره وقت 18  June 2018 یونان Athens + {تعداد} بیشتر

MBA در مدیریت دریایی و دریایی توسط دانشگاه بین المللی Telematic Uninettuno با همکاری Institute for International Maritime Studies طراحی شده است تا دانش و تخصص لازم را برای مدیران ارشد و رهبران بخش حمل و نقل دریایی فراهم کند. [+]

MBA در مدیریت دریایی و دریایی توسط دانشگاه بین المللی Telematic Uninettuno با همکاری Institute for International Maritime Studies طراحی شده است تا دانش و تخصص لازم را برای مدیران ارشد و رهبران بخش حمل و نقل دریایی فراهم کند. تاکید بر حمل و نقل و مدیریت دریانوردی در یک محیط بین المللی و محلی است و این برنامه بر روی یک دانش در حال ظهور و شواهد به منظور مقایسه در میان کشورهای مختلف و سیستم ها متکی است.

این برنامه در درجه اول بر آموزش و پرورش در حمل و نقل، کسب و کار، مدیریت، و علوم و فنون دریایی تمرکز می کند تا تخصص صنعت حمل و نقل، تحقیق و توسعه را به وجود آورد.... [-]