A.T. Still University, Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

دانشگاه علوم پزشکی هنوز دانشگاه علوم و آموزش و پرورش است که برای تهیه حرفه ای بسیار حرفه ای از طریق برنامه های آموزشی آکادمیک با تعهد به ادامه میراث استئوپاتیک و تمرکز بر مراقبت های بهداشتی، تحصیلی، بهداشت جامعه، آموزش بین المللی، تنوع و کمبود جمعیت ها

در مورد دانشگاه Still بیشتر بدانید

دانشگاه AT Still (ATSU) موسسه پایه ای مراقبت های بهداشتی استئوپاتیک است که در سال 1892 توسط اندرو تیلور استیل تاسیس شد. ATSU به عنوان یک دانشگاه پیشرو در زمینه علوم پزشکی، از دو دانشگاه (Kirksville، Mo. و Mesa، Ariz.) متشکل از بیش از 200 هکتار با شش مدرسه معتبر است. محیط های یادگیری شامل دوره های تحصیلات تکمیلی مسکونی و بهداشت آنلاین و همچنین مشارکت های مبتنی بر جامعه در سراسر جهان می باشد. ATSU بیش از 700 کارمند را برای مأموریت غیرانتفاعی اختصاص داده است و ثبت نام میانگین سالانه بیش از 3،100 دانشجو از 35 کشور است.


مدرسه ما به عنوان یک مددکار بهداشتی چند رشته ای شناخته شده است. این دانشگاه بر روی ادغام پایه های پایه پزشکی استئوپاتیک و پیشرفت دانش علمی امروز تمرکز دارد. ATSU به طور مداوم به عنوان دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل با برنامه درسی در سطح عالی و ماموریت های محلی برای خدمت به دست نیافتن به دست می آورد. دانشگاه دارای تاریخ غنی از رهبری در هر دو آموزش بهداشت و تحقیقات مرتبط است./>

ATSU در دانشجویان، محبت، تجربه و دانش مورد نیاز برای رسیدگی به کل فرد را ایجاد می کند و مراقبت های بهداشتی را در جوامعی که نیازهایشان بیشتر است، شکل می دهد. فارغ التحصیلان با الهام گرفتن از خدمات بهداشتی در تمام افراد تحت تاثیر قرار می گیرند، فارغ التحصیلان ATSU در آینده به مراقبت یکپارچه کمک می کنند و در عین حال با شور و شوق خود در جوامعی که در خدمت هستند، منجر می شوند.

AT Still University توسط کمیته آموزش عالی تایید شده است.

کالج مطالعات بهداشتی فارغ التحصیلان

هدف کالج مطالعات بهداشت محرک در دانشگاه Still هنوز هم به ارائه دانش جامع و مرتبط با مدیریت سلامت آنلاین با کیفیت عالی، آموزش آنلاین نوآورانه است.


برنامه های تحصیلی کالج کارشناسان بهداشت حرفه ای را فرصتی برای کسب درجه معتبر در صنعت مراقبت های بهداشتی می دهد. گزینه های کالج مطالعات بهداشتی فارغ التحصیل عبارتند از: دکتر آموزش در حرفه های بهداشت، دکترا علوم بهداشت، دکترا مدیریت بهداشت، مدیریت کارشناسی ارشد بهداشت، استادیار بهداشت عمومی، استاد بهداشت عمومی - تاکید دندانپزشکی و استاد علوم در سینوزیت شناسی/>

کالج مطالعات بهداشتی فارغ التحصیلان ATSU، پایه های پایه ATSU از داروهای پوکی استخوان را در بر می گیرد. از سال 1892، قاعده اندرو تیلور استیل به عنوان اصول پایه ما خدمت کرده است و در سراسر جهان به آموزش مدل مراقبت های بهداشتی osteopathic تبدیل شده است.

مدیریت سلامت امروز یکی از سریعترین حرفه های در حال رشد است و فرصت های بیشتری برای ایجاد یک تفاوت واقعی در جوامعی که در خدمت شما هستند، گسترش می یابد. مراقبت های بهداشتی امروز و آینده نیازمند رهبران مهربان و چشم انداز برای غلبه بر چالش های پیش روی ما است.

برنامه های دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد آنلاین ATSU-CGHS انعطاف لازم برای کار حرفه ای را برای رسیدن به اهداف شغلی خود فراهم می کند. برنامه درسی نشان دهنده پیشرفت های فعلی در صنعت است و آمادگی فارغ التحصیلان را در هدایت جریان مداوم مراقبت های بهداشتی فراهم می کند. دانشآموزان ATSU Online همچنین فرصت هایی برای کسب تجربه بالینی واقعی در زادگاه خود، دیگر مناطق کشور و در سراسر جهان دارند.

فارغ التحصیلان بخشی از تاریخ 125 ساله تعالی می شوند و به یک خانواده حرفه ای متصل می شوند که علاقمند به خدمت در بیشتر موارد هستند.

برنامه های ما

  • کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت
  • استادیار بهداشت عمومی
  • استاد بهداشت عمومی - تاکید دندانپزشکی
  • کارشناسی ارشد علوم زیستی
  • دکتر بهداشت و درمان
  • دکتر آموزش بهداشت
  • دکترای علوم بهداشتی

مکان ها

کیرکسویل

Address
800 W. Jefferson St.
MO 6350 کیرکسویل, میسوری, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: