توضیحات رسمی را مطالعه کنید


این دانشکده خدمات بین المللی (SIS) در دانشگاه آمریکایی می داند که چالش های پیچیده جهانی نیازمند راه حل های میان رشته ای و همکاری است. جامعه متمایز SIS با ایده خدمات تلفیق شده است.

اعضای هیات علمی، کارکنان حمایتی و شبکه همکارانی که انجام می شوند دانشجویان را برای مشاغل در امور بین الملل آماده می کنند، با توجه به حساسیت و درک متقابل فرهنگی، تخصص حرفه ای و مهارت های تحلیلی قوی. SIS توسط مجله سیاست خارجی به طور مداوم به عنوان یک مدرسه عالی در سطح بین المللی به شمار می رود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

American University - School of International Service (SIS)

مدرک کارشناسی ارشد روابط بین الملل شامل تئوری و روش های پیشرفته روابط بین الملل با تمرکز در حل و فصل مناقشات جهانی و یا توسعه بین المللی پایدار است. ... [+]

این آنلاین استاد هنر در روابط بین الملل به طور خاص طراحی شده است تا دانش آموزان را با مبانی در موضوعات روابط بین المللی پیشرفته، و همچنین تخصص در رشته حرفه ای بین رشته ای ارائه دهد. کنش های فعلی شامل حل و فصل مناقشات جهانی و امنیت جهانی و توسعه پایدار بین المللی است.

دانش آموزان و اعضای هیئت علمی در زمان واقعی در کلاس های آنلاین زنده زندگی می کنند که با استفاده از یک پلت فرم کنفرانس ویدئویی نوآورانه، در زمان واقعی ارتباط برقرار می کنند. انتظار میرود که دانشجویان پیش از این جلسات بحث و گفتگو کوچک و زنده، درسهای کار و خواندن را تکمیل کنند.... [-]