توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آمار سریع درباره Adelphi University

اعداد ما یک داستان قانع کننده از دانش آموزان ما و موفقیت های آنها را بیان می کنند.

دیموگرافی دانشجویی

 • میانگین کلاس درس متوسطه: 20.8
 • دانش آموز به نسبت دانشکده: 10: 1
 • 5،266 دانشجوی کارشناسی
 • 43 ایالت نمایندگی (شامل سرزمین های ایالات متحده)
 • 57 کشور نماینده

پذیرش و هزینه حضور

 • میانگین دبیرستان GPA: 3.5
 • 1155: نمره متوسط ​​SAT (خواندن و نوشتن مبتنی بر شواهد ریاضی ترکیبی)
 • 50 برنامه تحصیلی (کارشناسی)
 • هزینه تحصیل 37،170 دلار
 • 73٪ متقاضیان پذیرفته شده
 • 94.9٪ از دانش آموزان دوره ابتدایی دریافت کمک مالی می کنند
 • $ 14،360 اتاق و هیئت مدیره (هزینه سالیانه هزینه فعالیت مشترک دو نفر) برنامه غذا (هزینه سالانه طرح طلا)

ورزشکاری

 • 23 بخش دوم ورزش
 • 4 جام ریاست جمهوری شمال شرقی -10
 • 81 مسابقات قهرمانی کنفرانس شمال شرق -10
 • 213 نمایشگاه مسابقات NCAA
 • 16 مسابقات ملی

جوایز و شناخت برای Adelphi University

آدلفی افتخار دارد که توسط سازمان های برتر به رسمیت شناخته شود.

Adelphi University به طور ملی شناخته شده است و توسط چندین سازمان محترم و مطبوعات مانند نظرسنجی پرینستون، گزارش ایالات متحده اخبار و جهان، راهنمای Fiske به کالج ها و Forbes به عنوان انتخاب برتر برای آموزش با کیفیت نقل شده است. در زمانی که آموزش عالی تحت نظارت شدید برای نشان دادن ارتباط و ارزش آن است، ما افتخار می کنیم که بدانیم دیگران متوجه چیزهای بزرگ در Adelphi می شوند.

اخبار ایالات متحده

اخبار ایالات متحده

اخبار ایالات متحده همچنین Adelphi را به بهترین لیست دانشکده های تحصیلات تکمیلی خود برای برنامه های ما در پاتولوژی پرستاری، زبان گفتاری، روانشناسی بالینی، شنوایی و کارهای اجتماعی اختصاص داده است. ما همچنین به عنوان یکی از بهترین کالجهای جانبازان رتبه بندی شده است.

بررسی PRINCETON

نقد و بررسی پرینستون در رتبه بندی Adelphi University در میان بهترین کالج های شمال شرقی قرار گرفته است و همچنین فهرست کالج های سبز برای تعهدات استثنایی برای پایداری بر اساس ارائه های آموزشی و آمادگی شغلی برای دانشجویان، سیاست های دانشگاهی، ابتکارات و فعالیت ها است.

راهنمای FISKE به کالج

Adelphi توسط راهنمای Fiske به کالج ها به عنوان یکی از موسسات "بهترین و جالب" کشور شناخته شده است و برای 11 سال متوالی در میان تعداد انتخابی بهترین خرید در آموزش عالی فهرست شده است. تنها 25 نهاد خصوصی در کشور این تمایز را هر ساله دریافت می کنند. تعهدات مانند این ارائه یک ارزیابی مستقل درباره نحوه پرداختن به مدرسه در مورد موضوع آموزش مبانی بازپرداخت سرمایه گذاری است.

COLLGES OF DISTINCTION

Adelphi دوباره توسط سازمان های کالج سازمان تمایز برای تعالی ما در چهار حوزه: تعهد، آموزش، جامعه و نتایج به رسمیت شناخته شده است. ارزیابی آنها شامل عواملی نظیر احترام متخصصان آموزش و پرورش، تمرکز شدید در آموزش کارآموزان، ارائه انواع مختلفی از فرصت های یادگیری تجربی، ارتقاء زندگی دانشجویی فعال و ارائه تحصیلات کارشناسی شده است که توسط برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارفرمایان بسیار ارزشمند است.

ایالات متحده آمریکا امروز کالج

کالج ایالات متحده آمریکا TODAY کالج Adelphi را به عنوان یک مدرسه عالی در ایالات متحده در زمینه کارهای اجتماعی جای می دهد. Adelphi در ششمین کشور از 513 مدرک لیسانس معتبر در برنامه های کار اجتماعی قرار دارد، رتبه بندی استثنایی برای یک مدرسه تقریبا یک دهم که بیشتر از سایر نه نفر است. این لیست بر اساس نتایج دانش آموزان و توانایی یافتن شغل بود. با BSW، MSW، Ph.D. برنامه های صدور گواهینامه، مدرسه کار اجتماعی، تمرینکنندگان را برای بهبود زندگی و حمایت از عدالت اجتماعی و تمرین اخلاقی در کارهای اجتماعی فرا می خواند.

فوربس

آدلفی به عنوان یکی از کالج های برتر آمریکا در مجله فوربز، برای آنچه که دانش آموزان از تحصیل آنها خارج می شوند، مخالف آن چیزی است که آنها را در مدرسه می گیرد، تایید شده است. فوربس نمایشگاه های کالج ها و دانشگاه هایی را ارائه می دهد که بهترین درآمد خود را در زمینه سرمایه گذاری های آموزشی ارائه می دهند: بدهی دانش آموز کم، فارغ التحصیلی به موقع، دانشگاهی با کیفیت، پتانسیل بالا درآمد و موفقیت شغلی.

انتخاب کالج

Adelphi University در سال 2017 در "کالج ها و دانشگاه های دوست نداشتن 50 بهترین کالج" شناخته شده است که "ارزش مداوم و اولویت برای رفع نیازهای فیزیکی، اجتماعی و علمی دانش آموزان با معلولیت های یادگیری و نیازهای ویژه" را نشان داده است.

CREIN'S NEW YORK BUSINESS

نیویورک کسب و کار Crain از مدرسه کسب و کار رابرت B. Willumstad به عنوان یکی از بزرگترین برنامه های MBA در نیویورک بر اساس ثبت نام، ستایش کرد.

MAGAZINE پول

مجله پول به نام Adelphi University در لیستی از بهترین کالجها برای تعالی در کیفیت آموزشی، مقرون به صرفه و درآمد فارغ التحصیلان نامگذاری کرده است. به عنوان یکی از بهترین خانواده های انتخابی می توانید Adelphi University دانش آموزان را با یک تجربه یادگیری جهانی فراهم می کند که آنها را به طور کامل از طریق برنامه های نوآورانه، دانشکده اختصاصی، پشتیبانی جامع و خدمات و فرصت های مختلف یادگیری آماده می کند. دانش آموزان Adelphi با ابزارهایی برای رقابت و برتری در زمینه های انتخاب شده خود و مهارت های مربوط به نیازهای جوامع خود فارغ التحصیل می شوند. ارتباطات پایدار در دانشگاه بوسیله بسیاری از اشکال مختلف ایجاد و حفظ می شوند. شبکه فارغ التحصیلان Adelphi بیش از 100،000 نفر است.

اتوبوس بهترین جزیره طولانی

هر ساله، مطبوعات لانگ آیلند از خوانندگان خواسته اند که برای جایزه های خود برای بهترین جایزه های لانگ آیلند رای دهند. در سال 2017 لانگ آیلندرها Adelphi No را رأی دادند. 1 در هفت دسته: بهترین کالج یا دانشگاه پیش از 19 کالج دیگر - بهترین باغ عمومی، بهترین کنسرت، بهترین محلی تئاتر، کالی چان برای بهترین ناشر و دومینیک اسکالا برای بهترین مربی کالج ورزشی. و رئیس جمهور ما، کریستین موریوردن، Ph.D.، به عنوان بهترین رئیس جمهور کالج نامگذاری شد.

CENTER FOR WORLD UNIVERSITY RANKINGS

Adelphi University گوردون F. Derner مدرسه در روانشناسی در سراسر جهان در میان روانشناسی و روانکاوی مدارس توسط مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان (CWUR) رتبه بندی شده است چهارم. بیش از 26،000 مؤسسه در زمینه رتبه بندی در رتبه بندی سالانه قرار گرفتند.

ارتش و ویتنام

Adelphi به عنوان یک مدرسه دوستانه نظامی، در 20 درصد از کالج ها، دانشگاه ها و مدارس تجاری کشور قرار دارد که اکثر آنها برای پذیرش اعضای خدمات نظامی، جانبازان و همسران به عنوان دانشجویان و اطمینان از موفقیت آنها در محوطه دانشگاه می باشد. این فهرست تنها 15 درصد از کالج ها، دانشگاه ها و مدارس تجاری را تشخیص می دهد که بیشترین تلاش برای پذیرفتن جانبازان آمریکایی به عنوان دانشجویان است.

اداره امور جانبازان آمريکا Adelphi را به عنوان يک مدرسه برنامه تقويت آموزش GI GI زرد ناميده است. این بدان معنی است که جانبازان واجد شرایط می توانند در کمال یا بدون هزینه شرکت کنند.

فونداسیون کارنگی

Adelphi University به عنوان یک گیرنده در کلاس 2010 Carnegie Community Engagement Classification نامگذاری شده است. این تعهد توسط بنیاد کارنگی برای ترویج تدریس اهدا شده است و این تعهد تعهد آدلفی به جامعه بزرگتر خود را برای مبادله متقابل سودمند دانش و منابع در قالب مشارکت و معاهدات متقابل تضمین می کند.

Adelphi یکی از 361 مؤسسه است که در حال حاضر رده بندی جوامع جوامع را به رسمیت می شناسد و درگیر شدن و اشتراک گذاری دانشگاه در برنامه های مهم جامعه است. این دانشگاه یکی از تنها 24 موسسه انتخاب شده از نیویورک است.

میزبان کنفرانس NORTHEAST-10 کنفرانس

کمپین Adelphi درمورد مسابقات قهرمانی در سال 2017 با مسابقات قهرمانی شمال شرقی -10 در جام ملت های آسیا به پایان رسید. جام باشگاه های ریاست جمهوری به این موسسه اختصاص داده می شود که امتیازات تجمعی را بر اساس پایان مسابقات فصل به طور منظم، از تمام برنامه های آن رقیب در مسابقات قهرمانی لیگ. آدلفی در سال 2009 به شمال شرقی -10 پیوست

ریاست افتخاری آموزش و پرورش عالی ریاست جمهوری

برای پنجمین سال متوالی، آدلفی به نام "رول هواداران خدمات آموزش عالی" رئیس جمهور نامگذاری شده است. این یک جایزه ملی است که به رسمیت شناخته شده به دانشکده ها و دانشگاه ها است که در زمینه توسعه و اجرای برنامه های موثر در زمینه مشارکت جامعه و برنامه های خدمات اجتماعی در موسسات خود نشان داده اند. باز هم در این سال، Adelphi با دریافت جایزه "با تمایز"، جایزه ای را برای "موسسات متشکل از نهادهای تحصیلات عالی رتبه" در بخش خدمات عمومی و آموزش عمومی به عهده داشت.

PAYSCALE.COM

Payscale.com Adelphi را به عنوان رهبر در میان دانشگاه های ملی در رابطه با بازده کل سرمایه گذاری (ROI) فهرست می کند. این نتایج دانشجویان را تجزیه و تحلیل می کند، میانگین حقوق کارآموزان کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی را تجزیه و تحلیل می کند و کارفرمایان فارغالتحصیل هایی را در آن مکان جغرافیایی استخدام می کنند. این اطلاعات توسط "AffordableCollegesOnline.org" نیز مورد استفاده قرار گرفتند که Adelphi را به عنوان یکی از 84 دانشکده در نیویورک شناسایی کرد که درجه تحصیلی آنها پرداخت می شود و دانش آموزان بیش از دوره های زندگی خود را بیش از سایر موسسات کسب کردند. گزارش درآمدی تحصیلات دانشگاهی Payscale در مورد سرمایه گذاری (ROI) Adelphi را با بالاترین درصد ROI سالانه دریافت می کند - زمانی که کمک مالی در هر کالج در لانگ آیلند شکل می گیرد. فارغ التحصیلان Adelphi در حال تجربه 10.6 درصد درآمد سالانه ROI و درآمد خالص 30 ساله 545،000 دلار هستند.

دوره های مدیریت عالی

Adelphi University برنامه های MBA 25 برتر در نیویورک برای سال 2017، رابرت بی Willumstad مدرسه بازدید کنندگان از کسب و کار است شماره 16 در میان بالا مدارک تحصیلی مدیریت رتبه بندی است و در میان بالا 25 کارشناسی کسب و کار مدارس بالا مدارک تحصیلی مدیریت در 2017. آدلفی در MBA رتبه برای "ترکیبی از برتری تحصیلی و مقرون به صرفه" خود شناخته شده است، در حالی که برنامه دانشجویان آن برای اعتباربخشی توسط کمیته بین المللی AACSB بین المللی و ایالتی ایالات متحده در زمینه آموزش عالی، و همچنین رتبه بندی معتبر آن از سوی ایالات متحده

آموزش و پرورش اعتماد

Trust آموزش و پرورش اشاره کرده است که Adelphi "25 بالاترین در فارغ التحصیلی دانشجویان اسپانیایی تبار در میان موسسات خصوصی است. زیر عنوان گزارش" افزایش درجه پیشرفت با بهبود نرخ فارغ التحصیلی و بسته شدن شکاف برای دانشجویان اسپانیایی "- مشخص شده است که Adelphi ساخته شده است دستاوردهای قوی در بهبود نتایج برای دانش آموزان لاتین.

سازمان ملل

در سال 2003، کمیته سازمان ملل متحد سازمان های غیر دولتی وزارت اطلاعات عمومی، آدلفی را به عنوان یک سازمان غیر دولتی به رسمیت شناختن تعهد دانشگاه به منظور "آگاهی جهانی از مسائل بین المللی و سازمان ملل متحد به جامعه دانشگاهی" و " عموم."

شناخت آموزش معلم از NYCDOE

Adelphi با یک مدرسه منطقه ای دیگر در ارتباط بود که بالاترین درصد معلمان 12 درصد آن را در پیشرفت دانش آموزان در ریاضیات استاندارد و آزمون های انگلیسی بین چهار تا هشتم در گزارش های برنامه های آموزش معلم از وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک بسیار موثر می دانستند. این شناخت در مورد والاستریت ژورنال و وب سایت Politico نوشته شده است.

مجله MYMAJORS

Adelphi در مجله MyMajors به ​​عنوان یکی از 20 مدرسه برتر با رشته های مرتبط مطرح شد. دانش آموزان بالقوه مسابقه MyMajors را دریافت می کنند و از مدارس خود از 7،200 موسسه آموزش عالی به مدارس متصل می شوند.

بررسی شنوایی

نقد و بررسی شنوایی به نام Adelphi University و شرکای آن در کنسرسیوم دکتر آدیولوژی لانگ آیلند (Au.D.) به بهترین فهرست برای شنوای حرفه ای بهداشت حرفه ای است.

باشگاه سیرا

پردیس اصلی Garden City Adelphi یک باغ وحش ثبت شده است، بخشی از این که چرا باشگاه سیرا دانشگاه را "مدرسه ای سرد" نامیده است.

آموزش بزرگسالان - موسسه آموزش عالی

کالج مطالعات حرفه ای و پی در پی Adelphi (قبلا کالج دانشگاه) عضو شورای آموزش و پرورش بزرگسال و تجربه (CAEL) موسسات متمرکز بر یادگیری بزرگسالان (ALFI) است. کالج مطالعات حرفه ای و ادامه تحصیل تنها یکی از سه نهاد عضو آلفای در ایالت نیویورک است.

راهنمای برنامه مدیریت بحران اضطراری

راهنمای برنامه Adelphi University اورژانسی Adelphi University # 10 به عنوان یک کالج عالی برای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری آنلاین رتبه بندی شده است.

جایزه انتخاب زنانه

جایزه انتخاب زنان، Adelphi University به عنوان یکی از 300 کالج برتر برای زنان بر اساس معیارهای امنیتی، شهرت، نسبت دانشجویان به دانشکده، عمق تحصیلات و میزان تحصیلات 4 ساله، در بر می گیرد.

بازبینی کارآگاه انیمیشن

Adelphi University به عنوان یکی از 50 مدرسه برتر در ایالات متحده برای طراحی و توسعه بازی با مرور فیلم شغلی نامگذاری شده است.

بهترین دانشگاه های مرکز هنرهای تجسمی در ایالات متحده

ClickitTicket با نام Adelphi PAC یکی از 35 بهترین مراکز هنرهای نمایشی دانشگاه در کشور، با اشاره به تکنولوژی فوق العاده و خلاقیت آن.

TOP 50 برنامه های مدیریت ورزشی آنلاین

Adelphi University به عنوان فهرست 50 مدرک آنلاین در برنامه های مدیریت ورزشی 2018 توسط فهرست کسب و کار آموزش آنلاین و راهنمای حرفه ای مدرک مدیریت برتر نامگذاری شده است.

Adelphi با بازاندیشی از تمایز استثنایی که در مدرسه به ارمغان می آورد، افتخار دارد که به خاطر شهرتش در دانشگاه ها، یادگیری تجربی ورزشی و بازده سرمایه گذاری، اعتبار خود را حفظ کند. دانشگاه همچنان خود را به چالش می کشد تا آموزش های استثنایی و فرصت های خدماتی را ارائه دهد که دانش آموزان و جامعه ما را به طور کامل رشد می دهد.

Teacher.org در اوت 2016 بهترین کالج های آموزش عالی در رتبه بندی Adelphi University No.13 در فهرست خود از 352 مدرک واجد شرایط قرار گرفتند.

بنیاد کارنگی برای پیشرفت تحصیلی 115 کالج و دانشگاه ایالات متحده را برای طبقه بندی تعهد اجتماعی سال 2010 انتخاب کرد. Adelphi University دریافت کننده بود

در اخبار ایالات متحده

فوربز رتبه Adelphi University شماره 381 را در لیست کالج های برتر آمریکا قرار داده است.

Adelphi University در یک نگاه

یک دانشگاه شهری مدرن با رویکرد شخصی به آموزش عالی.

Adelphi University یک دانشگاه تحقیقاتی دکترا است که به شدت اعطا شده و رتبه بندی شده است و برنامه های لیبرال استثنایی و علوم انسانی و آموزش های حرفه ای را با قدرت خاصی در چهار هسته چهار هنر و علوم انسانی، STEM و علوم اجتماعی، حرفه های حرفه ای و حرفه ای و بهداشت و سلامتی Adelphi به تغییر زندگی دانش آموزان از طریق کلاس های کوچک، یادگیری دست و روش های نوآورانه برای حمایت از موفقیت دانش آموز اختصاص داده شده است.

Adelphi در Brooklyn در سال 1896 تاسیس شده است، قدیمی ترین دانشگاه همکلاسی خصوصی لانگ آیلند است. امروز آدلفی تقریبا 8000 دانش آموز در پردیس اصلی خود را در باغ شهر، نیویورک - فقط 23 مایل از فرصت های فرهنگی و کارآموزی شهر نیویورک - و در مراکز آموزشی پویا در منهتن، دره هادسون و شهرستان های سوفولک و آنلاین، خدمات می دهد.

بیش از 100،000 فارغ التحصیلان Adelphi مهارت های حرفه ای را به عنوان شهروندان فعال و مراقبتی به دست آورده اند، و علامت های خود را در دانشگاه، جوامع و جهان به دست آورده اند.

تاریخچه Adelphi University

ببینید چگونه Adelphi به یک نهاد قدرتمند تبدیل شده است.

ریشه های Adelphi University به سال 1863 و ایجاد آکادمی ادلوفی، یک مدرسه خصوصی آماده سازی در بروکلین، نیویورک می رسد. این آکادمی در سال 1869 تأسیس شد و هیأت امناء آن متعهد شد که یک موسسه کلاس اول برای فراگیر ترین و جامع ترین آموزش ها بپردازد و مزایای آن را به حداکثر امکان دسترسی به بزرگترین جمعیت ما برساند. مدرسه به سرعت به عنوان یک برنامه آموزشی نوآورانه خود، به ویژه در فرهنگ جسمانی و آموزش ابتدایی دوران کودکی، شهرت یافت.

انتصاب چارلز لوورمور، Ph.D.، به عنوان رئیس آکادمی در سال 1893، لحظه ای مهم در تاریخ آدلوفی بود. درک شهر بروکلی بدون کالج هنر لیبرال، Levermore این فرصت را برای ایجاد کالج Adelphi به دست آورد. از طریق تلاش های تیموتی وردروف، فرماندار سابق ستاد فرماندار ایالت نیویورک و رئیس جمهور آتی آلففی، کالج Adelphi با 57 دانش آموز و 16 مدرس، یک منشور اجباری - یکی از اولین مدارک تحصیلی که توسط کالج سمتی هیئت رجنت دولتی ایالت نیویورک - در تاریخ 24 ژوئن 1896. از آن به بعد، مدارک صادر شده مهر و موم کالج Adelphi و دانشگاه ایالت نیویورک را به عهده گرفت و توسط افسران کالج و توسط صدراعظم و دبیرخانه دانشگاه برای 25 سال آینده، آکادمی باقی ماند اما هنوز از کالج جدا شده است.

در طول 100 سال آینده Adelphi رشد کرد و به طور قابل توجهی تغییر کرد. در سال 1929، Adelphi University اولین موسسه خصوصی، تحصیلات عالی در لانگ آیلند شد. از آن زمان، بیش از 100،000 دانش آموز از طریق درهای ما عبور کرده اند، و علامت آنها در دانشگاه و جهان فراتر از آن است.

امروز، Adelphi پر رونق است. کالج ها و مدارس ما کالج هنر و علوم را شامل می شود. دانشکده روانشناسی گوردون فدرر دان؛ کالج افتخارات؛ مدرسه بازرگاني رابرت بوليومستاد؛ روت S.Mmon مدرسه آموزش و پرورش؛ دانشکده پرستاری؛ مدرسه کار اجتماعی؛ و کالج مطالعات حرفه ای و مستمر. ما جامعه دانشگاهی ما را مجبور کرده ایم و در آیندۀ ما سرمایه گذاری می کنیم. اعضای هیئت علمی ما راه را برای اطمینان از این که دانش آموزان ما بهترین آموزش را در منطقه دریافت می کنند، هدایت می کنند و آدلفی همچنان به عنوان یک منبع حیاتی برای جوامع محلی خود خدمت می کند. همانطور که برنامه استراتژیک ما را به چشم انداز آینده ما تبدیل می کنیم، جامعه دانشگاهی برای رسیدن به اهداف متقابل، متمرکز بر دانش و موفقیت دانش آموزان، گرد هم آمده است.

در حالی که دانشگاه های سراسر کشور از دانشکده حذف شده اند، Adelphi بیش از 280 اساتید جدید را از سال 2001 استخدام کرده است. فعلی استادان کامل و نیمه وقت 956 نفر، با نسبت 10/1 دانش آموز / دانشکده. برای اطمینان از این که محققان ما منابع مورد نیاز برای رسیدن به اهداف خود دارند، ما میلیون ها دلار در زیرساخت سرمایه گذاری کرده ایم. ما امکاناتمان را بازسازی کردیم؛ تکنولوژی ما را ارتقا دادیم و کلاس های هوشمند ایجاد کردیم؛ کتابخانه های ما - هر دو امکانات و مجموعه ها - به طور چشمگیری بهبود یافته اند و سرمایه گذاری در تجهیزات جدید، از جمله لیزرهای پیشرفته برای دو آزمایشگاه جدید فیزیک، میکروسکوپ اسکن اسکن و یک دستگاه مغناطیسی مغناطیسی هسته ای برای برنامه شیمی، پیانو های جدید از Steinway

دانشمندان در سراسر دانشگاه سهم قابل توجهی در رشته خود دارند. در سال های اخیر، اعضای هیات علمی Adelphi به عنوان محققان فولبرایت و هارتفورد شناخته شده اند و از صندوق ملی علوم انسانی، موسسه ملی بهداشت و بنیاد ملی علوم دریافت کرده اند. مدرسه کار اجتماعی برای حداکثر زمانی که آژانس اعتباردهنده اعطا می کند، مجاز است. در حقیقت، ما مدرسه کار اجتماعی را بدون توصیه برای بهبود توسط شورای کمیته ارزیابی سایت آموزش و پرورش اجتماعی کار مجددا مجوز کردیم، و سند خودآموزی مدرسه به این شورا تحت تاثیر قرار گرفت که در حال حاضر به عنوان یک مدل در جلسات آموزش مجدد مجدد برای برنامه های دیگر

در حال حاضر نزدیک به 8000 دانش آموز در کلاس های ما، در برنامه های ما، در زمینه های ورزشی ما در محوطه اصلی باغ سیتی و مراکز در منهتن، Hauppauge و Poughkeepsie در حال رشد هستند. دانش آموزان ما برای کسب جوایز و شناخت ملی برای بورس تحصیلی، خدمت و رهبری خود تلاش کرده اند.

Adelphi همچنین از طریق تحقیق و تمرین هیئت علمی خود به دنبال خدمت به محل، دولت و ملت خود است؛ تقویت روابط بین مدارس حرفه ای و جامعه؛ راه اندازی رویدادهای فرهنگی متمایز در محوطه دانشگاه و اساسا آموزش و پرورش یک نسل از رهبران آینده و شهروندان، حرفه ای و اعضای جامعه آگاه است.

مأموریت و چشم انداز Adelphi University

بیانیه مأموریت

دانشگاه ما زندگی همه دانش آموزان را با ایجاد یک محیط متمایز از سختی فکری، تحقیق، خلاقیت و مشارکت عمیق جامعه در چهار حوزه تمرکز اصلی: هنر و علوم انسانی، STEM و علوم اجتماعی، حرفه ها و سلامتی و سلامتی تبدیل می کند.

چشم انداز

ما تبدیل به یک رهبر محترم در سطح ملی می شویم که یک استاندارد کننده است - برای تعریف مجدد ارزش عملی و شخصی آموزش و پرورش برای دانش آموزان، به آنها کمک می کند موفقیت خود را در کلاس درس، در محوطه دانشگاه، در حرفه ها و جوامع و فراتر از آن تعریف کنند.

ارزش های

ما توسط شش ارزش اصلی که نمونه ای از نوع جامعه ای است که ما در پی ایجاد آن هستیم هدایت می کنیم:

 1. برتری علمی
 2. خلاقیت و نوآوری
 3. جامعه و همکاری
 4. آگاهی و تنوع جهانی
 5. احترام به فرد
 6. حقیقت و صداقت

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Associate Degrees

Adelphi University

Adelphi University آنلاین وابسته به علوم در اداره خدمات اضطراری (به عنوان در ESA) به سرعت شما فراهم می کند بلوک های ساخت و ساز برای وارد شدن و یا پیشرفت در این زمینه پویا ... [+]

آنچه را که برای هر کاری آماده می شود یاد بگیرید و تحصیلات و حرفه خود را به سطح بعدی برسانید.

Adelphi University آنلاین وابسته به علوم در اداره خدمات اضطراری (به عنوان در ESA) به سرعت شما فراهم می کند بلوک های ساخت و ساز برای وارد شدن و یا پیشرفت در این زمینه پویا، چالش برانگیز و پاداش است. شما نه تنها دانش و مهارت های عملی را به دست می آورید که می توانید بلافاصله به شغل، جامعه و زندگی خود اعمال کنید، بلکه اعتبار دهنده ی ارتقاء حرفه ای است.... [-]

آمریکا Garden City
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Adelphi University

مدرک فوق لیسانس آنلاین Adelphi University در مدیریت اورژانس به طور موثر و موثر، دانشجویان را با دانش و مهارت هایی که برای هر رشته و صنعت در هر ساله اعمال می شود، تأمین می ... [+]

به دست آوردن دانش، مهارت و بینش از رهبران صنعت و کسب اعتبار تقویت حرفه ای - بر اساس برنامه خود.

مدرک فوق لیسانس آنلاین Adelphi University در مدیریت اورژانس به طور موثر و موثر، دانشجویان را با دانش و مهارت هایی که برای هر رشته و صنعت در هر ساله اعمال می شود، تأمین می کند. همانطور که رویدادهای اخیر نشان می دهد، مدیران در سازمان های هر اندازه و هر منطقه باید هنگام تهدید اعتصابات آماده شوند. شغل شما هر چه باشد، گواهینامه مدیریت اضطراری خود را از طریق Adelphi به شما می دهد تا اصول مدیریت اضطراری را به محل کار، جامعه و زندگی خود اعمال کنید.... [-]

آمریکا Garden City
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Adelphi University

Adelphi University یک برنامه گواهی ترجمه ترجمه انگلیسی به اسپانیایی با کیفیت بالا و با کیفیت عالی ارائه کرده است تا افراد دو زبانه را با فرصتی برای سرعت و راحتی مهارت های ... [+]

مهارت های دو زبانه ای را به دست بیاورید و فارغ التحصیل شوید و آمادگی خود را برای استفاده از فرصت های شغلی در عرصه ای که در حال گسترش است، آماده کنید.

Adelphi University یک برنامه گواهی ترجمه ترجمه انگلیسی به اسپانیایی با کیفیت بالا و با کیفیت عالی ارائه کرده است تا افراد دو زبانه را با فرصتی برای سرعت و راحتی مهارت هایی که در تقاضای بالا هستند، فراهم کند.

این برنامه برای عموم مردم است. شما لازم نیست که یک دانشجوی Adelphi باشید که در دوره های ثبت نام کرده باشید و بتوانید در هر جای دنیا زندگی کنید. گواهینامه انگلیسی / اسپانیایی بدون مدرک مستمر تحت مدرک، فارغ التحصیلان را برای پذیرش گواهینامه گواهینامه مترجمین آمریکایی (ATA) آماده می کند و می تواند در شش تا هشت ماه کامل شود.... [-]

آمریکا Garden City
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی تحصیلات تکمیلی

Adelphi University

آمادگی برای حرفه ای با ارزشمند را با برنامه های گواهینامه های پیشرفته آنلاین در زمینه های اوتیسم و ​​اختلالات شدید یا چندگانه (پیشرفته ASMD) و اختلالات طیف طیف (پیشرفته A ... [+]

به دست آوردن تخصص، کسب شناخت و خود را برای پیشرفت حرفه ای با برنامه های گواهینامه خود تنظیم کنید.

آمادگی برای حرفه ای با ارزشمند را با برنامه های گواهینامه های پیشرفته آنلاین در زمینه های اوتیسم و ​​اختلالات شدید یا چندگانه (پیشرفته ASMD) و اختلالات طیف طیف (پیشرفته ASD) که توسط دانشکده آموزش و پرورش روث S. Ammon ارائه شده است، آماده کنید. این برنامه ها به شما یک تجربه یادگیری بسیار غنی، دانش را می دهد که شما می توانید بلافاصله به محل کار اعمال کنید و یک مدارک تحصیلی ارزشمند.... [-]

آمریکا Garden City
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Adelphi University

آمادگی برای حرفه ای با ارزشمند را با برنامه های گواهینامه های پیشرفته آنلاین در زمینه های اوتیسم و ​​اختلالات شدید یا چندگانه (پیشرفته ASMD) و اختلالات طیف طیف (پیشرفته A ... [+]

به دست آوردن تخصص، کسب شناخت و خود را برای پیشرفت حرفه ای با برنامه های گواهینامه خود تنظیم کنید.

آمادگی برای حرفه ای با ارزشمند را با برنامه های گواهینامه های پیشرفته آنلاین در زمینه های اوتیسم و ​​اختلالات شدید یا چندگانه (پیشرفته ASMD) و اختلالات طیف طیف (پیشرفته ASD) که توسط دانشکده آموزش و پرورش روث S. Ammon ارائه شده است، آماده کنید. این برنامه ها به شما یک تجربه یادگیری بسیار غنی، دانش را می دهد که شما می توانید بلافاصله به محل کار اعمال کنید و یک مدارک تحصیلی ارزشمند.... [-]

آمریکا Garden City
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
1 South Ave
NY 11530 Garden City, New York, آمریکا
وب سایت